مصوبات ابلاغی ستاد تنظیم بازار کشور در قزوین هم لازم الاجراست

قزوین- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: مصوبات ابلاغی ستاد تنظیم بازار کشور بر اساس قانون، لازم الاجراست و در استان نیز بر همین اساس برنامه ریزی کرده ایم.مطالب مرتبط

مصوبات ابلاغی ستاد تنظیم بازار کشور در قزوین هم لازم الاجراست

قزوین- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: مصوبات ابلاغی ستاد تنظیم بازار کشور بر اساس قانون، لازم الاجراست و در استان نیز بر همین اساس برنامه ریزی کرده ایم.

امام جمعه خرم آباد: مصوبات ستاد تنظیم بازار لرستان عملی نمی‌شود

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان با انتقاد از گرانی‎های سرسام آور گفت: مصوبات ستاد تنظیم بازار لرستان عملی نمی‌شود و مردم ثمرات بازرسی‎ها را احساس نمی‌کنند.

ستاد تنظیم بازار باید خروج دام از قزوین را مدیریت کند

قزوین - ایرنا - معاون دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: ستاد تنظیم بازار باید خروج دام سبک و سنگین به بیرون استان را مدیریت کند تا در سطح عرضه با مشکل و تنش روبرو نشویم.

گرانی سرسام‌آور در لرستان/ تعزیرات و ستاد تنظیم بازار ورود کند

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان با انتقاد از گرانی سرسام‌آور و کاذب در این استان گفت: نبود نظارت و بازرسی میدانی و عدم اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار عامل این موضوع است.

غیرقانونی بودن افزایش قیمتها بدون مصوبه ستاد تنظیم بازار

در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار، بر حفظ آرامش بازار تاکید شد.

دستورالعمل رصد کالا در زنجیره تجاری کشور را ابلاغ کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت دستورالعمل رصد کالا در زنجیره تجاری کشور را به منظور شفاف و روان‌سازی نظام توزیع و قیمت‌گذاری و روزآمدسازی شیوه‌های نظارت بر بازار و مصوبات ستاد تنظیم بازار ابلاغ کرد.

تأکید بر تنظیم بازار شب عید

جلسه ستاد تنظیم بازار با محوریت تنظیم قیمت اقلام و کالا‌های مورد نیاز مردم برای شب عید، عصر امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

200 تن برنج برای تنظیم بازار در گلستان توزیع می‌شود

استاندار گلستان با اشاره به اینکه سهمیه برنج و شکر ستاد تنظیم بازار کشور به استان ابلاغ و به‌زودی توزیع می‌‌شود، گفت: سهمیه ستاد تنظیم بازار کشور برای استان 200 تن برنج و 100 تن شکر است.

انتقاد معاون استاندار از غیبت مدیران در تنظیم بازار لرستان

معاون استاندار لرستان با انتقاد از عدم حضور مدیران کل عضو ستاد تنظیم بازار در این جلسه گفت: از این پس جلسه ستاد تنظیم بازار ساعت 8 شب برگزار می شود که مدیران دستگاههای اجرایی نتوانند به بهانه ساعت کار اداری در جلسه شرکت نکنند.

تشکیل صف های طولانی برای گوشت منجمد/بار بی تدبیری بر دوش مردم است

تهران- مصوبات ستاد تنظیم بازار و توزیع برخی کالاها با نرخ مصوب نتوانسته از افزایش قیمت کالاهای اساسی جلوگیری کند و در این بین مسئولین نیز زمان دقیقی برای تعدیل قیمت ها اعلام نمی کنند.

ستاد تنظیم بازار قیمت‌های جدید لبنیات را اعلام کرد

دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: امروز قیمت‌های جدید لبنیات از سوی ستاد تنظیم بازار اعلام شد.

مروری بر خبرهای کوتاه استان قزوین+فیلم

لغو زمان‌بندی ثبت نام کارت سوخت المثنی، نشست ستاد تنظیم بازار و آغاز ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی دانشگاه آزاد را در این بسته خبری ببینید.

برای تنظیم بازار تلفن همراه، تمام مجموعه ها هماهنگ شوند

تهران- ایرنا- معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان این که تنظیم بازار برعهده وزارت صنعت است، گفت:نمی توان توقع داشت که بازار تلفن همراه تنها با یک وزارتخانه یا سازمان تنظیم شود و به تعادل برسد؛بلکه در این زمینه باید تم

یکه تازی گرانی در بازار با وجود کاهش نرخ ارز

روزنامه ولایت تیتر نخست خود را به آخرین وضعیت قیمت ها در کارگروه تنظیم بازار استان قزوین اختصاص داده است.

جزئیات تصمیمات کارگروه تنظیم بازار گوشی تلفن همراه

کارگروه تنظیم بازار گوشی تلفن همراه به ستاد مبارزه با قاچاق کالا ماموریت داد نسبت به تعیین تکلیف رفع توقیف و قیمت‌گذاری گوشی‌های موجود در انبارها و دریافت مابه التفاوت نرخ ارز اقدام و‌ نسبت به توزیع آنها برنامه‌ریزی کند.

508 تن گوشت قرمز در قزوین توزیع شد

قزوین - ایرنا - مدیرکل پشتیبانی امور دام قزوین گفت: در راستای حمایت از چرخه تولید و تنظیم بازار، 508 تن گوشت قرمز با نظارت این دستگاه طی هشت ماهه امسال در استان توزیع شده است.

پروژه دولتخانه صفوی قزوین از مصوبات سفر مقام معظم رهبری است

قزوین - ایرنا - مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهر قزوین گفت: پروژه دولتخانه صفوی به همراه بازآفرینی سبزه میدان این شهر از جمله مصوبات سفر مقام معظم رهبری در سال 82 به این استان بوده است.

اقلام و کالا‌های مورد نیاز شب عید به موقع در دسترس مردم قرار گیرد

جلسه ستاد تنظیم بازار با محوریت تنظیم قیمت اقلام و کالا‌های مورد نیاز مردم برای شب عید، عصر امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.]]>

۶۰ درصد مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی تحقق یافت

اراک- رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶۰درصد مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی تحقق یافته است.

دستگاه های برتر اجرایی در تحقق مصوبات شورای فنی تجلیل شدند

قزوین - ایرنا - دستگاه های برتر اجرایی با شاخص حضور و مشارکت فعال مدیران پیگیر در امر تحقق مصوبات شورای فنی از سوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین مورد تجلیل قرار گرفتند