جاده های استان ایلام لغزنده هستند

ایلام - رئیس پلیس راه ایلام گفت: با توجه به بارش باران جاده های استان ایلام لغزنده هستند.مطالب مرتبط

جاده های استان ایلام لغزنده هستند

ایلام - رئیس پلیس راه ایلام گفت: با توجه به بارش باران جاده های استان ایلام لغزنده هستند.

باران جاده های همدان را لغزنده کرد

همدان- ایرنا- جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بارش باران پائیزی تمامی جاده های اصلی و فرعی این استان را لغزنده کرده است.

جاده های بروجرد لغزنده است

بروجرد - ایرنا - رئیس راهداری و حمل ونقل جاده ای بروجرد گفت: با توجه به ریزش برف به همراه باد و مه گرفتگی شدید وهمچنین لغزنده بودن جاده بروجرد - اراک به ویژه در گردنه زالیان انتظار می رود رانندگان هشدارهای ایمنی را رعایت کنند.

جاده های خراسان شمالی مه آلود و لغزنده است

بجنورد- رئیس پلیس راه خراسان شمالی گفت: هم اکنون تمامی محورهای این استان بارانی، مه آلود و لغزنده است.

جاده های خراسان شمالی مه آلود و لغزنده است

بجنورد- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: با توجه به بارش باران در تمامی محورهای استان، هم اکنون این محورها مه آلود و لغزنده است.

320 راهدار ایلامی آماده خدمت‌رسانی در فصل زمستان/ 10 هزارمیلیارد تومان ارزش راه های استان است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: به منظور استقبال از فصل زمستان320 راهدار در قالب 34 اکیپ سیار در جاده های استان برای خدمت‌رسانی به هموطنان حاضر هستند.

بارندگی به 200پل در ایلام آسیب زد

ایلام -ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: در پی بارش های سیل آسای پاییزی تعداد 200دهنه پل بزرگ و کوچک در سطح استان دچار تخریب شده است.

وقوع سیلاب در برخی شهرها و انسداد ۱۱ جاده ‌

در حال حاضر جاده‌ امیدیه-دیلم‌ واقع در استان خوزستان‌، محور قدیم قزوین-رشت، محور جدید گناوه-شیف و جاده مهران-دهلران‌ واقع در استان ایلام، برخی محورهایی هستند که به دلیل وقوع سیلاب، طغیان رودخانه و نبود ایمنی کافی مسدود است.

ایثارگران سرمایه های اجتماعی ایلام هستند

ایلام - ایرنا -فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) برگزاری کنگره 3 هزار شهید را واقعه بزرگ تاریخ ایلام ذکر کرد و گفت: جمعیت پر شمار ایثارگر این استان از شهدا وخانواده های شهدا تا جانبازان و رزمندگان سرمایه های گرانقدر اجتماعی ایلام هستند.

مه گرفتگی در محورها‌ی مواصلاتی ایلام

رئیس پلیس‌راه استان ایلام گفت: در تمامی جاده‌های استان ایلام مه گرفتگی وجود دارد.

جابجایی ۴.۵ میلیون مسافر در استان ایلام

ایلام - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: طی یکسال اخیر چهار میلیون و ۵۰۰ هزار مسافر از طریق ناوگان های حمل و نقل عمومی در ایلام جابجا شده است.

طرح زمستانه پلیس راه در جاده‌های ایلام اجرا می‌شود

رئیس پلیس راه استان ایلام از اجرایی شدن طرح زمستانه پلیس راه در جاده‌های ایلام خبر داد.

بیشتر محورهای استان کرمانشاه مه آلود و لغزنده است

کرمانشاه - ایرنا- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: امروز (دوشنبه ) در بسیاری از محورهای استان شاهد مه گرفتگی و ِلغزندگی جاده هستیم که همین موضوع می طلبد رانندگان نهایت دقت و رعایت اصول ایمنی را داشته باشند.

آغاز فعالیت 320 راهدار ایلامی در قالب 34 گروه در طرح زمستانی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام با بیان این‌که ارزش راه‌های استان 10 هزار میلیارد تومان است، گفت: 320 راهدار در قالب 34 گروه با بیش از 220 دستگاه ماشین‌آلات سبک و سنگین در جاده‌های استان اجرای طرح زمستانی را بر عهده دارند.

میز خدمت در مساجد استان ایلام برگزار می شود

ایلام - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام گفت: به دستور استاندار ایلام روز جمعه این هفته از ساعت 10 صبح در مساجد جامع مراکز شهرستان های تابعه استان و مصلی شهر ایلام با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها میز خدمت برپا می شود.

تاخیر در اجرای تعهدات برای مردم پذیرفتنی نیست/ مدیران پروازی آفت پتروشیمی ایلام هستند

استاندار ایلام گفت: یکی از مشکلات پیش روی پتروشیمی استان، عدم اجرای تعهدات در به سرانجام رساندن پروژه های مهمی است که در ایجاد توسعه و اشتغال استان نقش حائز اهمیتی ایفا می کند.

دهلران مزیت بالقوه استان ایلام برای صنعتی شدن است

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: استان ایلام با توجه به ظرفیت های نفت و گاز یکی از استان های مستعد برای سرمایه گذاری در حوزه نفت و گاز کشور بوده که در این میان شهرستان دهلران از مزیت ویژه ای برخوردار است.

ایلام دومین استان پربارش کشور در پاییز 97

ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت: بارندگی های پاییزی در این استان بسیار مطلوب بود که باعث شد بعد از استان گیلان در رتبه دوم پربارش ترین استان کشور قرار گیرد.

محورهای هراز و کندوان سفیدپوش شد

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به لغزنده بودن جاده‌های استان، گفت: محورهای هراز و کندوان سفیدپوش شد.

آمادگی گروه های خدمت رسان برای مقابله با سیلاب در ایلام

ایلام - ایرنا - فرماندار ایلام گفت: گروه های خدمت رسان پس از تشکیل ستاد بحران برای خدمت رسانی به شهروندان در سطح شهر ایلام مستقر هستند.