جزئیات بودجه 98/توزیع 142 هزار میلیارد تومان یارانه بین مردم/ یارانه نقدی همان 45500 تومان

رئیس سازمان برنامه و بودجه در بیان جزئیات ارقام لایحه بودجه 98 کل کشور از توزیع 142 هزار میلیارد تومان یارانه در سال آینده خبر داد.مطالب مرتبط

۴.۲۴۹ میلیارد تومان فقط مختص یارانه نقدی نیست

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در واکنش به شبهات رقم یارانه نقدی، گفت: ماهانه ۴.۲۴۹ میلیارد تومان شامل یارانه ۳.۲ برابری خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هم می شود.

کرمانشاهیان 8600 میلیارد تومان یارانه نقدی گرفته‌اند

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: مردم کرمانشاه تاکنون نزدیک به ۸,۶۰۰ میلیارد تومان یارانه نقدی دریافت کرده اند.

پرداخت ماهانه۴۲۴۹میلیارد تومان بابت یارانه نقدی و خانوارهای محروم

رئیس سازمان برنامه گفت:ماهانه ۳.۵۴۹ میلیارد تومان برای یارانه نقدی خانوار و ۷۰۰ میلیارد تومان برای خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی پرداخت می شود.

پاسخ نوبخت به اما و اگرهای یارانه ۴۲۰۰ میلیارد تومانی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: هر ماه ۴۲۰۰ میلیارد تومان به عنوان یارانه نقدی پرداخت می شود اما این رقم فقط مربوط به یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی واریزی به ازای هر فرد نیست.]]>

واریز یارانه نقدی، امشب به حساب سرپرستان خانوارها

یارانه بهمن ماه مانند ماههای گذشته به ازای هر نفر 45 هزار و 500 تومان می باشد.

رئیس‌‌جمهور: مطمئنم ‌‌از مشکلات عبور خواهیم کرد/2برابر بودجه ‌کشور یارانه می‌دهیم

گروه استان‌ها ــ رئیس‌‌جمهور با اشاره به اینکه ‌سالانه 900هزار میلیارد تومان یارانه از سوی دولت در بخش‌های مختلف پرداخت می‌شود، گفت: دو برابر بودجه سالانه ‌کشور یارانه می‌دهیم.

یارانه سوخت به حساب بیش از 4200 خانوار مرزنشین اشنویه واریز شد

مهاباد - ایرنا - فرماندار اشنویه گفت: یارانه سوخت چهار هزار و 209 نفر از سرپرستان خانوارهای مرزنشین این شهرستان در راستای توزیع عادلانه یارانه سوخت از طریق فروش مزایده ای آن به میزان 400 هزار تومان به ازای هر نفر به حسابشان واریز شد.

پرداخت ماهانه ۴۲۴۹ میلیارد تومان بابت یارانه نقدی و خانوارهای محروم

ابهام جدید در تعداد یارانه بگیران/5 میلیون یارانه بگیر از کجا سبز شد؟ سازمان هدفمندی شفاف‎سازی کند

در حالی که رئیس سازمان برنامه و بودجه معتقد است ماهیانه به حدود 78 میلیون نفر یارانه نقدی پرداخت میشود، با توجه به آمارهای قبلی از یارانه بگیران لازم است به صورت شفاف گزارشهای مستند از تعداد دقیق یارانه بگیران به تفکیک سال منتشر شود.

شهرداری ۱۰ هزار تومان یارانه بلیط مترو می‌پردازد

رئیس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، گفت: در حال حاضر شهرداری بالغ بر ۱۰ هزار تومان یارانه بلیط مترو را می پردازد.

یارانه نقدی بهمن امشب واریز می‎شود

سازمان هدفمندی یارانه‌ها از واریز یارانه نقدی بهمن ماه تا ساعات پایانی امشب خبر داد.

۱۷۳۹ هزار میلیارد تومان؛ سقف لایحه بودجه ۹۸

سقف بودجه با اصلاحاتی به میزان هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان تعیین و به صحن علنی ارائه شد

از واریز یارانه نقدی تا استقبال ده هزار نفری از فیلم های جشنواره فجر

از واریز یارانه نقدی تا استقبال 10هزار نفری از فیلم های جشنواره فجر و کشف قاچاق مواد شوینده، در اخبار کوتاه خراسان شمالی آمده است.

اردبیل| 3200 میلیارد تومان اعتبار برای تقویت شهرداری‌های کشور اختصاص یافت

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای تقویت شهرداری‌ها سه هزار و 200 میلیارد تومان اعتبار به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از محل هدفمندی یارانه ها اختصاص داده شده است.

۲۰۰ میلیون تومان یارانه در نمایشگاه کتاب دفاع مقدس

۲۰۰ میلیون تومان یارانه، سهم نمایشگاه کتاب دفاع مقدس است که در قالب بن کتاب توزیع می‌شود

یارانه نقدی امشب واریز می‌شود

نود و ششمین مرحله از یارانه نقدی امشب (پنج شنبه ۲۵ بهمن ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

ارائه لایحه بودجه ۹۸ به مجلس با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ با اشاره به بررسی ۱۲۰ ساعته لایحه بودجه در این کمیسیون، گفت که براساس گزارش این کمیسیون بودجه سال آینده با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.

ارائه لایحه بودجه ۹۸ به صحن مجلس با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ با اشاره به بررسی ۱۲۰ ساعته لایحه بودجه در این کمیسیون، گفت که براساس گزارش این کمیسیون بودجه سال آینده با سقف هزار و ۷۳۹ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.

تکذیب خبر توزیع گوشت تنطیم بازار بین یارانه بگیران

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با انتشار تکذیبه‌ای خبر منتشر شده با عنوان " گوشت تنظیم بازار فقط بین یارانه بگیران توزیع می‌شود" را تکذیب کرد

یارانه سوخت به حساب ٣ هزار و ٢٢٢خانوار مرزنشین سلماس واریز شد

ارومیه - ایرنا - در حالی که طی سه سال گذشته تنها 100 هزار تومان در 2 نوبت از محل عواید سوخت مرزنشینان به حساب 25 هزار خانوار آذربایجان غربی واریز شده بود، اکنون با تدبیر نماینده عالی دولت این ارقام به 400 هزار تومان برای 75 هزار خانوار افزایش یافته و به گ