شنیده شدن صدای مهیب در چابهار

چابهار- دقایقی پیش صدای مهیبی در شهر چابهار شنیده شد که باعث نگرانی مردم شد.مطالب مرتبط

شنیده شدن صدای مهیب در چابهار

چابهار- دقایقی پیش صدای مهیبی در شهر چابهار شنیده شد که باعث نگرانی مردم شد.

صدای انفجاری بزرگ در چابهار شنیده شد

زاهدان- ایرنا- صدای انفجاری مهیب دقایقی پیش مردم چابهار را نگران کرد.

انفجار مهیب در چابهار

لحظاتی پیش انفجاری مهیب در مقابل پاسگاه انتظامی چابهار شنیده شد.

شنیده شدن صدای انفجارهای مهیب در مزارع اشغالی شبعا

منابع لبنانی از شنیده شدن صدای انفجارهای مهیب در مزارع اشغالی شبعا خبر دادند.

شنیده شدن صدای انفجار در چابهار

دقایقی پیش صدای انفجار در شهر چابهار شنیده شد.

حمله تروریستی در چابهار

به گزارش ایرنا از چابهار صبح امروز یک حمله تروریستی در شهر چابهار به ستاد نیروی انتظامی انجام شده است. بعد از صدای انفجار اولیه تا دقایقی صدای تیراندازی نیز در محل انفجار به گوش می رسید.

حرف و حدیثی که برای یک نمایش کمدی در یزد به راه افتاد

مسئول برگزاری نمایش کمدی خشوک‌شو با اشاره به گلایه برخی مراجعان کتابخانه مبنی بر صدای زیاد و مزاحم این برنامه، تاکید کرد: صدای این برنامه بسیار ناچیز است به طوری که حتی در سالن مطالعه کتابخانه نیز شنیده نمی‌شود و به هیچ وجه آزاردهنده نیست.

ویدئو / جزئیات اولیه از تیراندازی و انفجار بمب در چابهار

صبح امروز (پنجشنبه - 15 آذر) یک بمب در بلوار شهید ریگی چابهار در نزدیکی یکی از پاسگاه‌های انتظامی منفجر شد. سرپرست فرمانداری چابهار جزئیاتی اولیه از حادثه تروریستی صبح امروز چابهار را تشریح کرده است.

صدای کودکان شهر را بشنویم/ کودکانی که حق کودکی ندارند

اردبیل - کودکانی که با قرارگیری در تنگناهای اقتصادی و فرهنگی برای یافتن تکه نانی راهی خیابان‌ها می‌شوند، برای شنیده شدن فریادشان نیازمند بسترهای قانونی و حمایتی بیشتری هستند.

نوای محرومیت از این سورنا شنیده می شود

شیراز-ایرنا- سورنا سازی بادی با صدای شیوا و رساست که از دیرباز در مراسم شادی از آن استفاده می شده اما این سرنا، مکان است، مکانی در شهرستان رستم فارس که فقط نوای محرومیت از آن به گوش می رسد.

نوای محرومیت از این سورنا شنیده می شود

شیراز-ایرنا- سرنا سازی بادی با صدای شیوا و رساست که از دیرباز در مراسم شادی از آن استفاده می شده اما این سرنا، مکان است، مکانی در شهرستان رستم فارس که فقط نوای محرومیت از آن به گوش می رسد.

مسیر توسعه چابهار متوقف نخواهد شد

رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار شهادت و زخمی شدن مردم بی‌گناه ایران در حادثه تروریستی شهر چابهار را تسلیت گفت.

مصدومان حادثه تروریستی چابهار

ایرنا- چابهار - تصاویر مصدومان حادثه تروریستی چابهار را روز پنجشنبه در بیمارستان امام علی (ع) چابهار نشان می دهد،این حادثه 43 نفر زخمی و 2 نفر شهید داشت.*15*

ترور ناموفق فرمانده انتظامی چابهار

چابهار- انفجار انتحاری صبح امروز در چابهار با هدف فرماندهی انتظامی این شهرستان رخ داد.

مذاکره برای خرید هواپیمای ایرباس و امبرائر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از موافقت اصولی به منظور راه‌اندازی ایرلاین در چابهار خبر داد و اعلام کرد: به زودی عملیات اجرایی ایجاد فرودگاه مسافری در چابهار آغاز می‌شود.

دشمنان با توطئه ناامنی نمی توانند مانع توسعه چابهار شوند

چابهار- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار گفت: دشمنان با طراحی توطئه ناامنی و اقدامات تروریستی نمی توانند از توسعه و آبادانی منطقه راهبردی و اقتصادی چابهار جلوگیری کنند.

دشمنان با توطئه ناامنی نمی توانند مانع توسعه چابهار شوند

چابهار- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار گفت: دشمنان با طراحی توطئه ناامنی و اقدامات تروریستی نمی توانند از توسعه و آبادانی منطقه راهبردی و اقتصادی چابهار جلوگیری کنند.

۱۶ آذر نماد حق‌طلبی و عدالت‌خواهی دانشجویان است

عضو شورای صنفی دانشجویان دانشگاه شهرکرد گفت: ۱۶ آذر نماد حق‌طلبی و عدالت‌خواهی دانشجویان است و لازم است در این ایام صدای دانشجو بیشتر از هر زمان دیگری شنیده شود.

شماری از مسئولان ازمصدومان حادثه تروریستی چابهار عیادت کردند

چابهار- ایرنا- معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانده انتظامی استان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، امامان جمعه و سرپرست فرمانداری چابهار از مصدومان حادثه تروریستی امروز /پنجشنبه/ چابهار عیادت کردند.

حادثه تروریستی چابهار به روایت مردم

چابهار- ایرنا- شدت حادثه تروریستی چابهار به حدی بود که تا شعاع 500 متری شیشه ساختمان های اطراف را شکست و تعدادی از شهروندان را شهید و مجروح کرد.