کمیسیون امنیت ملی سریعا حادثه تروریستی چابهار را رسیدگی می کند

تهران-ایرنا-رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این کمیسیون در اولین فرصت حادثه تروریستی چابهار را رسیدگی می کند.مطالب مرتبط

کمیسیون امنیت ملی حادثه تروریستی زاهدان را سریعا رسیدگی کند

تهران- ایرنا- دو نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکرهایی خواهان رسیدگی فوری به حادثه تروریستی زاهدان در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و اعلام سریع تر نتیجه آن شدند.

ورود کمیسیون امنیت ملی به بررسی حادثه تروریستی زاهدان

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی ابعاد حادثه تروریستی در زاهدان در این کمیسیون و سفر به استان سیستان‌وبلوچستان خبر داد.

پیگیری حادثه تروریستی سیستان وبلوچستان از طریق کمیسیون امنیت ملی

زاهدان - نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه تروریستی حمله به اتوبوس سپاه پاسداران را به صورت جدی از طریق کمیسیون امنیت ملی مجلس پیگیری خواهیم کرد.

ضعف اشراف اطلاعاتی از دلایل بروز حادثه تروریستی زاهدان

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که «ضعف و کاستی در اشراف اطلاعاتی یکی از دلایل موضوع حادثه تروریستی در زاهدان بوده است» گفت که طبق گزارش ارائه شده در جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی رایزنی با طرف هندی برای مقابله با تروریسم در سط

کمیسیون امنیت ملی امروز حادثه تروریستی زاهدان را بررسی می‌کند

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از بررسی حادثه تروریستی زاهدان در جلسه بررسی این کمیسیون خبر داد.

جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با وزیرکشور درباره حادثه تروریستی زاهدان

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس از جلسه این کمیسیون با وزیر کشور درباره حادثه تروریستی زاهدان خبر داد.

جلسه ویژه کمیسیون امنیت مجلس برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از نشست ویژه این کمیسیون برای بررسی ابعاد حادثه تروریستی زاهدان خبر داد.

بررسی حادثه تروریستی خاش - زاهدان

جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره حادثه تروریستی خاش - زاهدان با حضور نمایندگان دستگاه‌های مربوط برگزار شد

وزیر کشور به کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حادثه خاش احضار شد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از دعوت وزیر کشور برای حضور در جلسه هفته آینده این کمیسیون جهت بررسی علل حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان خبر داد.

امروز جلسه فوق‌العاده‌ کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه فوق‌العاده‌ این کمیسیون برای بررسی حادثه ترروریستی زاهدان خبر داد.

ضعف اطلاعاتی عامل بروز حادثه تروریستی زاهدان بود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگرچه طی ماه‌های اخیر تعداد قابل توجهی از حرکات تروریستی را توانسته‌ایم خنثی کنیم، اما وقوع حادثه زاهدان به دلایلی چون ضعف اطلاعات بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی: دشمنان بدانند انتقام سختی از عاملان حادثه تروریستی زاهدان خواهیم گرفت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ملت مطلع باشد ده‌ها توطئه مشابه در نطفه خفه می‌شود بدون اینکه اعلام شود اما دشمنان بدانند انتقام سختی از عاملان حادثه تروریستی زاهدان خواهیم گرفت.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: وزیر کشور برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان به مجلس دعوت شد

فلاحت پیشه گفت: هفته آینده وزیر کشور را به جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان ‌دعوت کرده‌ایم‌.

دومین جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بررسی حادثه زاهدان برگزار می‌شود

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت‌ که این کمیسیون هفته‌ آینده جلسه‌ای را با حضور وزیر کشور برای بررسی ابعاد حادثه تروریستی زاهدان برگزار خواهد کرد.

هند حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد

وزارت امور خارجه هند با انتشار بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان تاکید کرد که کسانی که مرتکب چنین جنایتی می‌شوند باید «سریعا» و «بدون تمایز» مورد محاکمه قرار گیرند.

لاریجانی: شورای عالی امنیت ملی پیگیر حادثه تروریستی خاش است

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که شورای عالی امنیت ملی حادثه تروریستی اخیر در محور خاش به زاهدان را پیگیری می‌کند، گفت که با متخلفان این حادثه برخورد خواهد شد.

تذکر نمایندگان برای بررسی سریع‌تر حادثه تروریستی زاهدان

دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان شدند تا هرچه سریعتر مقصران حادثه مشخص و با آنان برخورد شود.

ردپای جاسوسی اطلاعاتی در حادثه تروریستی زاهدان

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که «صدها تروریست انتحاری در مرزهای کشور بسیج و تجهیز شده‌اند» گفت: قطعا بخشی از حادثه تروریستی در زاهدان در قالب جاسوسی اطلاعاتی بوده و افرادی که این کار را کرده‌اند، از نفوذ استفاده کرده‌اند.

حادثه تروریستی زاهدان در قالب جاسوسی اطلاعاتی انجام شد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بخشی از اقدام حادثه تروریستی زاهدان در قالب جاسوسی اطلاعاتی بوده است؛ افرادی که این کار را انجام داده‌اند، از نفوذ استفاده کرده‌ و دست به چنین حمله‌ای زدند.

سپاه انتقام کوبنده‌ای از عاملان حادثه تروریستی سیستان می گیرد

اصفهان- عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: یقین بدانید سپاه انتقام کوبنده ای از عاملان حادثه تروریستی شب گذشته در سیستان خواهد گرفت.