وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد

زاهدان - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز پنجشنبه با حضور در گلزار شهدای ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.مطالب مرتبط

وزیر دادگستری به مقام شامخ شهدای قزوین ادای احترام کرد

قزوین – ایرنا – علیرضا آوایی وزیر دادگستری روز سه شنبه با حضور در گلزار شهدای قزوین به مقام شامخ شهیدان این شهر ادای احترام کرد.

ادای احترام وزیر نیرو به مقام شامخ شهیدان در جیرفت

وزیر نیرو در بدو ورود به جیرفت با حضور در گلزار شهیدان به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

ادای احترام قاضی سراج به مقام شامخ شهدای انقلاب و دفاع مقدس

عراقچی به شهدای شلمچه ادای احترام کرد

خرمشهر- معاون وزیر خارجه در قالب کاروان راهیان نور در زیارتگاه شلمچه حاضر و به شهدای گمنام شلمچه ادای احترام کرد.

استاندار سمنان به مقام شامخ شهدای شهمیرزاد ادای احترام کرد

مهدی‌شهر - استاندار سمنان در بدو سفر رسمی خود به مهدی‌شهر با حضور در گلزار شهدای شهمیرزاد، ضمن قرائت فاتحه و نثار شاخه گل، با آرمان‌های والای شهیدان و امام راحل(ره) تجدید میثاق کرد.

ادای احترام وزیر دادگستری به شهدای قزوین

وزیر دادگستری با حضور در مزار شهدای استان قزوین به شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به هشتمین جشنواره مد و لباس فجر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور هنری وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی به مناسبت افتتاح هشتمین جشنواره مد و لباس فجر پیام‌های جداگانه‌ای را صادر کردند.

وزیر ارشاد: اقتصاد خلاقانه در حوزه فرهنگ و هنر را باید جدی گرفت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه به دنبال این هستیم تا همه حمایت‌های وزارت ارشاد را در سایت بیاوریم که عملا بتوانیم ناظرهای بیرونی داشته باشیم گفت: دستورالعمل وزارت این بوده که پرداخت یارانه‌ها با شفافیت ارائه شود.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان معرفی شد

همدان- ایرنا- با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «علی مرادی ‌نور» به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان منصوب شد.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان منصوب شد

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «علی مرادی » را به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان منصوب کرد.

ادای احترام مردم کره شمالی به "کیم جونگ ایل" در سالروز تولدش

هزاران تن از مردم کره شمالی امروز شنبه در دمای منفی ۸ درجه شهر پیونگ یانگ صف کشیدند تا به مناسبت فرارسیدن سالگرد تولد کیم جونگ ایل، پدر کیم جونگ اون، رهبر فعلی کره شمالی ادای احترام کنند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دوست داشتم در کنار مردم نمایش خوب ببینم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از تماشای نمایش «نامیرا» گفت: ویژگی‌های نمایش «نامیرا» در بحث محتوا، دکور و موسیقی از امتیازهای این اثر نمایشی و از جمله جذابیت‌هایش برای مخاطب بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد کرمان شد

کرمان - ایرنا - سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه چهارشنبه به منظور سفری سه روزه از طریق فرودگاه کرمان وارد این استان شد.

دیدار وزیر ارشاد با استاد مجسمه‌ساز کرمانی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: استعدادها و ظرفیت‌های قابل توجهی در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه کرمان وجود دارد، از این ظرفیت پنهان و نهفته، باید با شتاب بیشتری استفاده کرد.

اقتصاد فرهنگ و هنر باید به رسمیت شناخته شوند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : با توجه به منویات مقام معظم رهبری اقتصاد فرهنگ و هنر یکی از حوزه های اقتصاد مقاومتی است که مدیران باید آن را جدی کنند تا به رسمیت شناخته شود.

تلاش برای افزایش یارانه های نشر

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،گفت: از هم اکنون با نامه‌نگاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با معاون اول رئیس جمهوری دنبال افزایش میزان یارانه‌های نشر هستیم تا قدرت خرید کتاب توسط اقشار مختلف جامعه را بالا ببریم.

پیام صالحی و حسینی به هشتمین جشنواره مد و لباس فجر

وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی و معاون امور هنری وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی در پیام‌هایی جداگانه به هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از توانمندی طراحان ایران سخن گفتند و به مکران و نقش آن اشاره داشتند.]]>

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از آثارخوشنویسی استاد مودب دیدن کرد

کرمان - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سومین روز سفر خود به استان کرمان، روز جمعه از آثار خوشنویسی استاد جمال الدین مودب هنرمند برجسته کرمانی دیدن کرد.

امضا تفاهم نامه بین استانداری کرمان و وزارت فرهنگ و ارشاد

در پایان سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کرمان تفاهم نامه ۱۳۶ میلیارد تومانی بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری کرمان بمنظور ارتقای زیرساخت های فرهنگی استان به امضا رسید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با هنرمند پیشکسوت کرمان دیدار کرد

کرمان - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه چهارشنبه با حضور در منزل هژبر ابراهیمی هنرمند پیشکسوت مجسمه ساز کرمانی با وی دیدار و گفت و گو کرد.