میزگرد خبرگزاری ایرنا در زمینه علت گرانی گوشت در همدان

ایرنا- همدان- کارشناسان امر در میزگرد ایرنا علت گرانی گوشت در همدان و رسیدن قیمت آن به حدود 800 هزار ریال را نبود نظارت بر نحوه فروش و فعالیت بدون مانع دلالان در میدان دام همدان اعلام می کنند.مطالب مرتبط

معرفی مقصر گرانی گوشت در تلویزیون

جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «360 درجه» به ماجرای گرانی گوشت در هفته‌های اخیر می‌پردازد.

توزیع گوشت منجمد بین خانوارها به گرانی دامن می‎زند

نائب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران با بیان این که توزیع گوشت منجمد در میان خانوارها به جای کنترل قیمت گوشت به گرانی دامن زده است، گفت: اگر این گوشت ها به مراکز عمده مصرف راه می یافت، به صورت غیرمستقیم وارد سفره خانواده ها می شد.

قاچاق دام تاثیر چندانی بر گرانی گوشت ندارد

خرم آباد -ایرنا- رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: قاچاق دام تاثیر چندانی بر گرانی گوشت ندارد.

یک‌چهارم رستوران‌های تهران به‌دلیل گرانی گوشت تعطیل شد/ ماجرای «خورش بدون گوشت» چیست؟

رئیس اتحادیه صنفی رستوران و سلف‌سرویس تهران با بیان "رستوران‌ها امسال به‌طرز بی‌سابقه‌ای کاهش مشتری داشته‌اند" از تعطیلی 180 رستوران در تهران به‌دلیل گرانی گوشت و کاهش مشتری خبر داد و در ادامه توضیحاتی درباره ماجرای فروش «خورش بدون گوشت» ارائه کرد.

قاچاق دام تاثیری بر گرانی گوشت ندارد/رشد ۲۵درصدی کشفیات قاچاق دام

خرم‌آباد- رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به اینکه قاچاق دام را در کشور داریم اما خیلی قابل توجه نیست که تاثیری بر گرانی گوشت بگذارد، گفت: کشف قاچاق دام رشد ۲۵ درصدی داشته است.

قاچاق دام تاثیری بر گرانی گوشت ندارد/ منکر خروج دام از کشور نیستیم

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: قاچاق دام تاثیر چندانی بر گرانی گوشت ندارد.]]>

گرانی گوشت ارتباطی به قاچاق دام ندارد/ آدرس غلط می‌دهند

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با ارائه آماری از کشفیات میزان قاچاق دام، گفت: گرانی گوشت قرمز نمی‌تواند مربوط به قاچاق دام باشد و برخی آدرس غلط می‌دهند.

گوشت گرم و وارداتی توزیع شده در همدان 6 برابر سال‌های گذشته است

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان با بیان اینکه امسال بیش از سهمیه هر سال سیب و پرتغال برای تنظیم بازار شب عید همدان خریداری و ذخیره شده است گفت: گوشت منجمد و گرم وارداتی توزیع شده در نیمه دوم امسال در همدان 6 برابر سال‌های گذشته است.

"گوشت" با جلسه گذاشتن ارزان نمی‌شود

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده استان کرمانشاه گفت: مشکلات گرانی گوشت با برگزاری جلسه و ارائه گزارش میزان گوشت توزیع شده حل نمی‌شود.

قیمت گوشت در همدان از 90 هزار تومان هم گذشت

رئیس اتحادیه قصابان همدان گفت: امروز قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی در همدان به 93 هزار تومان رسیده است.

چرا قیمت گوشت کور گره خورده است؟

اخیراً تیتر گران شدن قیمت گوشت در رسانه‌ها به امری عادی مبدل شده و قیمت و حواشی عرضه گوشت منجمد برزیلی گوی را از گرانی و کمبود رب گوجه فرنگی ربوده است. در یک ماهه اخیر قیمت گوشت چند ده هزار تومان افزایش یافته و دولت را مجبور به تشکیل جلسات کارگروه تنظیم ب

چراغ سبز مسؤولان به بازار گوشت/ عامل گرانی گوشت «نبود تعادل عرضه و تقاضا» است

زمینه حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در ورزش همدان فراهم شود

همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید زمینه حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی در فعالیت‌های ورزشی استان همدان را ایجاد کرد.

تحلیلگران جوان در میزگرد «گام دوم» تسنیم مطرح کردند: چرا انقلاب دوم در جمهوری اسلامی وظیفه جوانان است؟

میزگرد «گام دوم انقلاب و وظایف جوانان» با حضور سه تن از کارشناسان جوان در خبرگزاری تسنیم برگزار شد که بخش اجمالی این میزگرد را امروز در تسنیم می‌خوانید.

میوه شب عید در سردخانه‌های همدان ذخیره شد

مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی همدان با بیان اینکه ذخیره میوه شب عید در همدان انجام شد گفت: برای تأمین گوشت مرغ و میوه شب عید در همدان هیچ مشکلی نداریم.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خرم‌آباد: کشف قاچاق دام 25 درصد افزایش داشته است

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور با اشاره به اینکه کشف قاچاق دام 25 درصد افزایش داشته است گفت: قاچاق دام تاثیر چندانی در گرانی گوشت ندارد بنابراین دلیل گرانی گوشت باید از مسئولان و متولیان امر پرسیده شود.

گرانی گوشت به قاچاق دام ربطی ندارد؛ آقایان آدرس غلط ندهند

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تاکید بر اینکه افزایش قیمت گوشت در ماه‌های گذشته و عدم کاهش آن به رغم واردات گوشت گرم ارتباطی به قاچاق دام زنده ندارد گفت: اینکه بگوییم افزایش قیمت گوشت به خاطر قاچاق دام زنده است، دادن آدرس غلط است.

میزگرد «ظرفیت شترداری در کویر» در ایرنا سمنان برگزار شد

سمنان -ایرنا- میزگرد «ظرفیت شترداری در کویر» با حضور برخی از مسئولان، بهره برداران و صاحبنظران بخش شتر عصر دوشنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مرکز سمنان برگزار شد.

میزگرد ' مدیریت و مهار روان آب ها ' در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی ' مدیریت و روان مهار آب ها و مباحث پیرامون آن ' روز چهارشنبه با حضور کارشناسان به میزبانی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) شهرکرد برگزار شد.

میزگرد چالش های مدارس غیر انتفاعی در ایرنا قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - میزگرد بررسی وضعیت و چالش های مدارس غیرانتفاعی استان قزوین روز شنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین برگزار شد.