میزگرد خبرگزاری ایرنا در زمینه علت گرانی گوشت در همدان

ایرنا- همدان- کارشناسان امر در میزگرد ایرنا علت گرانی گوشت در همدان و رسیدن قیمت آن به حدود 800 هزار ریال را نبود نظارت بر نحوه فروش و فعالیت بدون مانع دلالان در میدان دام همدان اعلام می کنند.مطالب مرتبط

میزگرد خبرگزاری ایرنا در زمینه علت گرانی گوشت در همدان

ایرنا- همدان- کارشناسان امر در میزگرد ایرنا علت گرانی گوشت در همدان و رسیدن قیمت آن به حدود 800 هزار ریال را نبود نظارت بر نحوه فروش و فعالیت بدون مانع دلالان در میدان دام همدان اعلام می کنند.

نبود نظارت عامل گرانی گوشت در همدان

همدان - ایرنا - کارشناسان نبود نظارت بر نحوه عرضه گوشت و فعالیت بدون مانع دلالان در میدان دام را مهمترین علت گرانی گوشت در همدان و رسیدن آن به حدود هر کیلوگرم 800 هزار ریال ارزیابی می کنند.

افزایش قیمت گوشت قرمز علت گرانی مرغ

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی گفت: بدلیل گرانی گوشت قرمز و کم شدن قدرت خرید مردم استقبال از گوشت مرغ زیاد شد و همین علت گرانی گوشت مرغ شده است.

بررسی گرانی گوشت قرمز در بازار همدان

این روز‌ها قیمت گوشت قرمز در بازار همدان بالاست و گوشت گوسفندی با کیفیت هر کیلو ۷۵ هزار تومان نرخ گذاری شده است.

افزایش بی‌رویه قیمت گوشت قرمز در استان همدان + فیلم

مسئولان معتقد هستند برای معتادل شدن قیمت گوشت قرمز در بازار همدان گوشت یارانه‌ای و خارجی توزیع شده است اما قیمت گوشت قرمز در همدان بیش از 70 هزار‌تومان در همدان عرضه می شود.

گرانی گوشت گرم بدلیل کاهش واردات است

تهران- ایرنا- مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران با اشاره به افزایش نرخ گوشت گرم در بازار تهران گفت: بدلیل کاهش میزان واردات گوشت گرم در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت در گوشت گرم هستیم.

گرانی 14 تا 66 درصدی کالاهای اساسی در یک سال/ لبنیات در صدر گرانی ها

نرخ لبنیات 66.5 درصد، تخم مرغ 61.5 درصد، برنج 23.8 درصد، حبوب 14.4 درصد، میوه‌های تازه 53.8 درصد، سبزی‌های تازه 37.1 درصد، گوشت قرمز 48.2 درصد، گوشت مرغ 44.1 درصد، چای 23.2 درصد، روغن نباتی 43.8 درصد و قند و شکر 39.8 درصد افزایش یافته است.

میزگرد «پژوهش و امنیت غذایی» همدان| نمی‌توان شوک وارد شده به بازار را به سرعت به تعادل برگرداند

خبرگزاری تسنیم در یک میزگرد کارشناسی، ظرفیت‌ها، موانع و الزامات در حوزه پژوهش و امنیت غذایی را با حضور کارشناسان، دانشگاهیان، مدیران و خبرنگاران مورد بررسی قرار داد.

گرانی بیداد می‎کند/ تعزیرات حکومتی برای مقابله با گرانی تلاش کند

امام جمعه گرگان نسبت به گرانی و افزایش افسارگسیخته قیمت‎ها انتقاد کرد و گفت:متأسفانه این روزها گرانی‎ها بیداد می‎کند و ضروری است سران قوا برای گرانی ایجاد شده تدبیری بیاندیشند.

واکنش وزارت کشاورزی به گرانی مرغ

در حالی‌که روز گذشته برخی رسانه‌ها از قیمت ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومانی برای هر کیلوگرم گوشت مرغ خبر دادند، معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: هیچ کمبودی در تولید و تامین گوشت مرغ وجود ندارد و برخی مصاحبه‌ها و اظهارنظرهای غیرکارشناسی باعث به هم خوردن جو روانی باز

میزگرد بررسی مشکل ترافیک شهر یزد در ایرنا برگزار شد

یزد - ایرنا - میزگرد« بررسی وضعیت ترافیک، عملکرد، مشکلات و راه های برون رفت آن» روز پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولان و کارشناسان مرتبط در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) یزد برگزار شد.

میزگرد ' کسب و کار استارت آپی ' در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی هفته پژوهش با موضوع 'کسب و کار استارت آپی' با حضور کارشناسان و مسئولان چهارمحال و بختیاری در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز شهرکرد برگزار شد.

رقابت قاچاق گوشت با واردات گوشت یخ‌زده!

کاریکاتور/رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی: در روز روشن گاو و گوسفند به آن بزرگی در سطح گسترده قاچاق می‌شود و کسی جلویش را نمی‌گیرد. قیمت گوشت به کیلویی ۷۰هزار تومان می‌رسد که کارگر توان خرید ندارد.‌ گوشت‌های وارداتی برای تنظیم بازار هم به دست مصرف کننده واقعی

سهمیه گوشت گرم به لرستان نرسید/ اعلام قیمت مصوب گوشت در بازار

خرم‌آباد- مباشر تهیه و توزیع گوشت در لرستان با اشاره به اینکه سهمیه گوشت گرم به استان واردنشده است، گفت: از ۱۳ آبان ماه تا کنون، یک بار به استان سهمیه گوشت گرم داده اند.

میزگرد 'نقش آمار در توسعه کشور' در ایرنا اصفهان برگزار شد

اصفهان- ایرنا - میزگرد 'نقش و تاثیر آمار در توسعه کشور' روز پنجشنبه با حضور چند تَن از مسوولان، استادان دانشگاه و کارشناسان در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان اصفهان برگزار شد.

میزگرد راهکارهای کاهش حوادث کار در ایرنا قزوین برگزار شد

قزوین – ایرنا – میزگرد راهکارهای کاهش حوادث ناشی از کار روز دوشنبه با حضور مدیران و مسئولان مرتبط در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) قزوین برگزار شد.

میزگرد مشکلات فراروی صنایع دستی در ایرنا برگزار شد

اصفهان - ایرنا - میزگرد ' مشکلات فراروی صنایع دستی ایران و اصفهان ' روز پنجشنبه با حضور چند تن از فعالان این بخش در خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ایرنا ) استان اصفهان برگزار شد.

قیمت گوشت باید متعادل‌ شود

رییس اتحادیه قصابان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال تا کنون قدرت خرید گوشت توسط مردم حدود 60 درصد کاهش داشته و افزایش قیمت گوشت موجب شد تا مردم بیشتر به سمت گوشت‌های وارداتی رو آورند.

افت قیمت گوشت قرمز در گرو واردات

رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی را بیش از ۶۸ هزار تومان اعلام کرد و گفت: برای رفع مشکل بازار گوشت و با توجه به نیاز دیگر صنوف همگن، پیشنهاد می‌شود در اسرع وقت دام زنده به کشور وارد شود.

میزگرد « آسیب شناسی تئاتر » در ایرنا سمنان برگزار شد

سمنان - ایرنا - میزگرد « آسیب شناسی تئاتر » روز سه شنبه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان برگزار شد.