تغییر استانداران بازنشسته برای وزارت کشور سخت بود

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: تغییر استانداران بازنشسته برای وزارت کشور سخت بود و ۱۴ استاندار مشمول این قانون شدند.مطالب مرتبط

تغییر استانداران بازنشسته برای وزارت کشور سخت بود

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: تغییر استانداران بازنشسته برای وزارت کشور سخت بود و ۱۴ استاندار مشمول این قانون شدند.

هیچ بازنشسته‌ای در وزارت کشور در حال فعالیت نیست/ 4 شاخص مهم برای انتخاب استانداران!

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کشور با بیان اینکه هم اکنون حتی یک فرد بازنشسته در وزارت کشور در حال فعالیت نیست، گفت: انتخاب 14 استاندار برای وزارت کشور اقدامی دشوار بود که متناسب با ظرفیت وزارت کشور و هر استان این امر محقق شد.

گزارش: آخرین وضعیت تغییر استانداران بازنشسته؛ 4 استان منتظر سکاندار جدید + جدول

بعد از اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، 16 استاندار بازنشسته محسوب شده و تابحال دولت 12 استاندار جدید معرفی کرده است.

هیچ نیروی بازنشسته‌ای در وزارت کشور حضور ندارد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور گفت: وزیر کشور بر اجرای قانون و به کارگیری نیروهای جوان و مجرب تاکید داشته و برای حفظ نیروهای بازنشسته از هیچ ظرفیت قانونی استفاده نکرد.

در تعیین استانداران به وابستگی‌های جناحی توجهی نمی‌کنیم/ آمادگی وزارت کشور برای ساماندهی یارانه‌ها از طریق استان‌ها

وزیر کشور گفت: در تعیین استانداران توجهی به اینکه به کدام حزب، جناح و گروه وابستگی دارند، نمی‌کنیم. ۳۵۰ گزینه استانداری به ما معرفی شده بودند که این افراد از سوی نمایندگان مجلس، احزاب و گروه‌ها و همچنین کارشناسان وزارت کشور معرفی شده بودند.]]>

بازنشسته ای که هنوز پشت میزش است/ تغییر فقط روی کاغذ بود

معاون امور بانوان وزارت ورزش که یکی از بازنشسته های این وزارتخانه بود، باوجود کنار گذاشته شدن همچنان پشت میزِ دفترش حضور دارد و جانشینش هم در دفتر دیگری به فعالیت می پردازد!

۲۲۰ استاندار عضو مجمع استانداران کشور شدند/تشکیل کمیته‌های استانی

بوشهر - رئیس مجمع استانداران کشور از تشکیل کمیته استانی مجمع استانداران در استان‌های مختلف خبر داد و گفت: تاکنون ۲۲۰ استاندار عضو مجمع استانداران کشور شده‌اند.

معیار انتخاب استانداران در وزارت کشور، رویکرد ملی است

ساری- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور با بیان اینکه با قانون منع بازنشستگان 16استاندار جدید باید معرفی شود، گفت که در انتخاب فرد شایسته به عنوان نماینده عالی دولت در استان ها با معیار داشتن رویکرد ملی مورد توجه وزارت کشور است.

تکذیب گمانه‌زنى‌ها پیرامون معرفى استانداران پیشنهادى از سوی سامانی

سخنگوى وزارت کشور در توییتر خود گمانه‌زنى‌ها پیرامون معرفى استانداران پیشنهادى را تکذیب کرد.]]>

دانشجویان شیرازی: استانداران فارس چمدان بازنکرده، استان را ترک کرده‌اند

نمایندگان تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های شیراز در نشستی صمیمی با نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز به بیان نظرهای خود پرداخته و نسبت به تاخیر و تعلل در انتصاب استاندار فارس و تغییر پی در پی استانداران این استان انتقاد کردند.

مجموعه تلویزیونی عملکرد چهل ساله استانداران بوشهر رونمایی شد

بوشهر- ایرنا- با حضور رئیس و اعضای مجمع استانداران سراسر کشور از مجموعه برنامه تلویزیونی «کارنامه» ویژه عملکرد استانداران ادوار مختلف استان بوشهر در چهل سالگی انقلاب اسلامی رونمایی شد.

عجله مدیرکل برای برکناری رئیس هیات قایقرانی خوزستان!

با اینکه وزارت ورزش هنوز شرایط ادامه فعالیت بازنشسته ها در هیات های استانی را مشخص نکرده برخی مدیران کل به دنبال تغییر در هیات های ورزشی استانی هستند.

نمی‌توانیم بگوییم شرایط عادی است

رئیس جمهور، استانداران سراسر کشور را به تلاش مضاعف برای تسریع در پیشبرد برنامه های توسعه ای و سازندگی استان ها فرا خواند و تاکید کرد که استانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت و نظام، باید در راستای سیاست اعتدالی دولت، با اولویت شایسته گزینی از همه نیروها

گمانه‌زنی‌ها پیرامون معرفی استانداران پیشنهادی تکذیب شد

سخنگوی وزارت کشور گمانه‌زنی‌ها پیرامون معرفی استانداران پیشنهادی را تکذیب کرد.

مجمع استانداران در کمیسیون های دولت دارای کرسی شود

بوشهر-ایرنا-مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار سابق بوشهرگفت: برای استفاده از تجربیات و دیدگاههای علمی و مشورتی مجمع استانداران اداوار مختلف کشور در رفع تنگناهها و شتاب توسعه کشور این مجمع در کمیسیون های دولت دارای کرسی شود.

استانداران جدید، همسو با دولت هستند

وزیر کشور استانداران انتخاب شده را افرادی همسو با دولت توصیف کرد.

بازنشسته‌ها بر اساس قانون از وزارت جهاد خداحافظی کردند

مدیرکل امور اداری منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی، گفت: قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در وزارت جهاد اجرایی شد، 56 بازنشسته از این وزارتخانه خداحافظی کردند و تعداد معدودی بر اساس تبصره 2 این قانون به صورت موردی فعالیت می‌کنند.

وزارت ورزش موافق قانون بازنشسته‌ها نیست

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی وزارت ورزش و جوانان گفت: همانطور که بارها اعلام کرده ایم این وزارتخانه موافق قانون منع بکارگیری بازنشسته ها نیست.

آماده بهر‌برداری از تجارب استانداران قبلی در توسعه استان بوشهر هستیم

استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده از تجارب استانداران 40 سال پیروزی انقلاب گفت: آماده بهره‌مندی از تجارب ارزشمند استانداران بوشهر برای توسعه استان هستیم.

دو تغییر در فدراسیون تکواندو/ دبیر بازنشسته هم رفتنی شد

فدراسیون تکواندو در ادامه اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها، امروز دبیر جدید فدراسیون را معرفی خواهد کرد.