تغییر استانداران بازنشسته برای وزارت کشور سخت بود

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: تغییر استانداران بازنشسته برای وزارت کشور سخت بود و ۱۴ استاندار مشمول این قانون شدند.مطالب مرتبط

دستور وزیر کشور به استانداران برای برخورد با ساخت‌وسازهای غیرمجاز

سخنگوی وزارت کشور از دستور وزیر کشور به استانداران برای برخورد قاطع با متخلفان ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها خبر داد.

وزیر کشور به استانداران برای برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز دستور داد

تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت کشور از دستور وزیر کشور به استانداران برای تعیین ساز و کار و تهیه ابلاغیه‌های مشخص جهت برخورد قاطع با ساخت و سازهای غیرمجاز و اجرای دقیق ماده 100 قانون شهرداری ها و جلوگیری از تخلفات ساختمانی خبر داد.

تأکید معاون وزیر کشور به استانداران جهت زمینه‌سازی تحقق بیانیه رهبری

معاون سیاسی وزارت کشور نوشت: استانداران ضمن حفظ و توسعه فضای وحدت و همدلی پدیدار شده، با تلاش مضاعف و صادقانه برای رفع مشکلات زمینه‌های تحقق بیانیه راهبردی و کلیدی مقام معظم رهبری را با تمام سعی خود مهیا نمایند.

استانداران جلسات راهبری تصادفات استان را در اسرع وقت تشکیل دهند

سخنگوی وزارت کشور گفت: وزیر کشور در روزهای اخیر در مکاتبه‌ای از استانداران خواست که جلسات راهبری وضعیت تصادفات استان در اسرع وقت به ریاست آنها تشکیل شود.

استانداران برای تحقق بیانیه رهبر معظم انقلاب تلاش مضاعف کنند

معاون سیاسی وزیر کشور تأکید کرد: استانداران برای زمینه سازی بیانیه راهبردی مقام معظم رهبری تلاش مضاعف کنند.

درخواست از استانداران برای حمایت از مشاغل خانگی و صنایع دستی تولیدی زنان

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده از استانداران سراسر کشور خواست از مشاغل خانگی و صنایع دستی تولیدشده توسط زنان در استان ها؛ حمایت کنند.

یزد نو دیگری برای یزدی ها ‏در جزیره قشم ‏

روزنامه محلی پیمان یزد در شماره اخیر خود در مطلبی با عنوان 'یزد نو دیگری برای یزدی ها ‏در جزیره قشم' به قلم 'محمد رضا شوق الشعرا' پیشنهادی به ریاست جمهوری، وزارت ‏کشور و استانداران یزد و هرمزگان ‏ارائه داده است.

انگار قرار نیست که بازنشسته‌ها بروند!

بعد از اما و اگرهای بسیار در رابطه با اجرای اصلاح قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان که منجر به خروج تعداد زیادی از بازنشسته‌های به‌کار گرفته‌شده در سازمان‌ها می‌شد، بار دیگر طرحی از سوی نمایندگان مجلس مطرح شده که ظاهراً به حفظ بازنشسته‌ها در سازمان‌ها کمک م

عدم تغییر نرخ بیکاری نسبت به پاییز سال گذشته

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشورگفت: روند بررسی تغییرات نرخ بیکاری جمعیت بالای ۱۰ سال کل کشور، در پاییز ۹۷ در مقایسه با پاییز سال گذشته حاکی از آن است که شاخص موصوف در سال ۹۷ نسبت به مدت مشابه سال قبل بدون تغییر بوده و عدد ۱۱.۷ برای

لزوم تسریع در تهیه برنامه جامع کاهش تصادفات رانندگی استان ها

سخنگوی وزارت کشور: استانداران مکلف شدند با تشکیل جلسه راهبری، عملکرد بخش های مسئول در تصادفات در سطح استان را بررسی و نتیجه آن را به شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور منعکس کنند.

ضوابط تشخیص مشاغل و اصناف مزاحم شهری از سوی وزیر کشور به استانداران ابلاغ شد

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور از ابلاغ «ضوابط تشخیص مشاغل و اصناف مزاحم شهری» از سوی وزیر کشور به استانداران به منظور اجرا توسط شهرداری‌ها خبر داد.

ضوابط تشخیص مشاغل واصناف مزاحم شهری به استانداران ابلاغ شد

تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور از ابلاغ ضوابط تشخیص مشاغل و اصناف مزاحم شهری از سوی «رحمانی فضلی» به استانداران به منظور اجرا توسط شهرداری ها خبر داد.

زمینه های تحقق بیانیه راهبردی رهبر معظم انقلاب مهیاد شود

تهران - ایرنا - معاون سیاسی وزارت کشور با صدور پیامی اعلام کرد : استانداران ضمن حفظ و توسعه فضای وحدت و همدلی پدیدار شده با تلاش مضاعف و صادقانه برای رفع مشکلات زمینه های تحقق بیانیه راهبردی و کلیدی مقام معظم رهبری را با تمام سعی خود مهیا کنند.

روسیه هشدار داد آمریکا به دنبال تغییر نقشه خاورمیانه است

سخنگوی وزارت خارجه روسیه اجلاس ورشو را عرصه نمایش سیاست یکجانبه گرایانه آمریکا و طرح آن برای تغییر نقشه خاورمیانه (غرب آسیا) توصیف کرد.

نام کشور فیلیپین تغییر می‌کند

رئیس جمهور فلیپین از احتمال تغییر نام این کشور به «ماهارلیکا» خبر داد.]]>

تغییر اقلیم را باور کنیم - عبدالله رحمانی*

مهاباد - ایرنا - پیشرفت های علم و تکنولوژی باعث شده تا شعار «ناتوانی در برابر تغییر اقلیم» دگرگون شود و اکنون می توانیم خود را برای مقابله با این تغییرات آماده کنیم اما گام نخست این امر باورکردن تغییر و برنامه ریزی برای آن است.

لزوم تغییر مسیر دانشگاه‌ها برای مشارکت در توسعه کشور

رییس دانشگاه یزد مشکلات مالی را یکی از مهمترین دغدغه‌ دانشگاه‌ها دانست و گفت: دانشگاه‌ها باید با تغییر مسیر بیش از پیش در امور توسعه کشور دخالت داده شوند.

فهرست رشته‌های تحصیلی مورد نیاز برای تصدی سمت شهرداران تغییر کرد

سخنگوی وزارت کشور در صفحه اینستاگرام خود به شرایط تحصیلی و رشته‌های تخصصی که فارغ التحصیلان آنها امکان شهردار شدن دارند، اشاره کرد.

استانداران با ساخت و ساز غیر مجاز قاطعانه برخورد کنند

سخنگوی وزارت کشور گفت: از ابتدای تشکیل کمیسیون ماده 100 در شهرداری‌ها که مربوط به بررسی تخلفات ساخت و سازهای غیر مجاز است، حدود 4.5 میلیون پرونده تشکیل شده که توسط اعضای این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته یا در حال رسیدگی است.

کاربردی‌ترین لباس‌هایی که در هر فصلی از سال به آن نیاز دارید

لیست لباس‌های مناسب برای هر فصل، از سالی به سال دیگر تغییر می‌کند؛ اگر هم کلیتشان تغییر نکند، حتما جزئیات آن دچار تغییر خواهد شد.