واکنش مسکو به عملیات تل‌آویو علیه تونل‌های منتسب به حزب‌الله لبنان

وزارت خارجه روسیه با محکوم کردن «حفر تونل» در مرز شمالی فلسطین اشغالی، مدعی شد که رژیم صهیونیستی حق دارد از خودش در برابر تونل‌های ادعایی حزب‌الله دفاع کند.مطالب مرتبط

واکنش مسکو به عملیات تل‌آویو علیه تونل‌های منتسب به حزب‌الله لبنان

وزارت خارجه روسیه با محکوم کردن «حفر تونل» در مرز شمالی فلسطین اشغالی، مدعی شد که رژیم صهیونیستی حق دارد از خودش در برابر تونل‌های ادعایی حزب‌الله دفاع کند.

واکنش «سعد الحریری» به عملیات کشف تونل تل‌آویو در مرز لبنان

نخست‌وزیر مکلف لبنان در اولین واکنش خود به عملیات رژیم صهیونیستی موسوم به «سپر شمالی» اعلام کرد تحولات مرزهای جنوبی نباید به هیچ تنشی منجر شود.

واکنش فعالان مجازی لبنان به ادعاهای رژیم صهیونیستی درباره تونل های زیرزمینی

بیروت-ایرنا- در پی عملیات اخیر ارتش رژیم صهیونیستی برای کشف و انهدام تونل های زیرزمینی منتسب به حزب الله لبنان در مناطق مرزی، فعالان فضای مجازی لبنانی هشتگ «سَنَعبُر» را داغ و تاکید کردند: از جایی که فکرش را نمی کنید از مرزها «عبور خواهیم کرد.»

ماجراجویی صهیونیسم در جبهه شمالی؛ هراس تل آویو از واکنش حزب الله

عملیات خصمانه «سپر شمال» رژیم صهیونیستی در جبهه شمالی درحالی کلید خورده که مقامات تل آویو نتوانسته‌اند بر هراس خود از واکنش احتمالی حزب الله لبنان به این عملیات، سرپوش بگذارند.

اسرائیل درصدد تخریب تونل های حزب الله لبنان است

تهران – ایرنا – درپی افزایش نگرانی های رژیم صهیونیستی از توانمندی و قدرت نظامی حزب الله لبنان ؛ ارتش این رژیم در صفحه توئیتر خود از آغاز عملیات تخریب تونل های حزب الله لبنان خبر داد.

جوسازی صهیونیست‌ها علیه حزب‌الله با ارسال نامه به سازمان ملل

وزارت خارجه رژیم اشغالگر قدس اعلام کرده که قصد دارد بابت ماجرای تونل‌های منتسب به حزب‌الله لبنان به سازمان ملل و شورای امنیت شکایت کند.

تیراندازی نظامیان صهیونیست در مرز لبنان

بیروت-ایرنا- همزمان با اجرای عملیات موسوم به «سپر شمال» توسط رژیم صهیونیستی با ادعای کشف و انهدام تونل های منتسب به حزب الله، نظامیان ارتش رژیم اشغالگر اقدام به کارگذاشتن حسگرهای حرکتی و تیراندازی در مرز با لبنان کردند.

نتانیاهو لبنان را تهدید به مداخله کرد

بیروت- ایرنا- «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره عملیات موسوم به «سپر شمال» که از سه شنبه گذشته به بهانه کشف و انهدام تونل های منتسب به حزب الله در مرزهای فلسطین اشغالی با لبنان آغاز شد، تهدید کرد: احتمال جدی وجود دارد که کار را در داخل لب

کاخ سفید از تحرکات رژیم صهیونیستی در مرز لبنان حمایت کرد

تهران - ایرنا - «جان بولتون» مشاور امنیت ملی آمریکا روز سه شنبه اعلام کرد که کاخ سفید از عملیات رژیم صهیونیستی برای تخریب تونل های منتسب به حزب الله در مرزهای جنوب لبنان و فلسطین اشغالی، قویا حمایت می کند.

نتانیاهو: شاید نیازشود ارتش اسرائیل در خاک لبنان عملیات کند

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با هشدار درباره عملیات احتمالی ارتش این رژیم در داخل خاک لبنان برای تخریب تونل‌های ادعایی حزب‌الله، مدعی شد این تونل‌ها قابلیت عبور موتورسیکلت را دارند.

کارشناس لبنانی: نمایش تل‌آویو درباره تونل‌ها، به جنگ منجر نمی‌شود

کارشناس امور راهبردی و امنیتی لبنان اعلام کرد عملیات رژیم صهیونیستی در مرز فلسطین اشغالی حالت نمایشی دارد و با توجه به ناتوانی این رژیم در مقابل محور مقاومت، به جنگ علیه لبنان نمی‌انجامد.

نتانیاهو برای گریز از محکومیت، عملیات علیه تونل‌های حزب‌الله را به‌راه انداخت

رئیس هیأت حزب اتحادیه صهیونیست در پارلمان رژیم صهیونیستی می‌گوید نتانیاهو برای گریز از اعلام جرم پلیس و محکومیت، عملیات علیه تونل‌های ادعایی حزب‌الله را به‌راه انداخته است.

هوک از حملات رژیم صهیونیستی به لبنان حمایت کرد

نیویورک- ایرنا- رئیس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا با اعلام حمایت از عملیات نظامی صهیونیست ها علیه لبنان می گوید بر کشف تونل های حزب الله در سرزمین های اشغالی مصمم هستند.

اهداف تل آویو از عملیات «سپر شمال» در نزدیکی مرز لبنان

عملیات موسوم به سپر شمال ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز با لبنان نشان از هراس گسترده صهیونیستها از قدرت حزب الله لبنان و بازی جدید نتانیاهو برای فرار از بحران داخلی دارد.

چگونگی واکنش حزب الله به عملیات سپر شمال اسرائیل

منابع امنیتی رژیم صهیونیستی به چگونگی واکنش حزب الله لبنان به عملیات موسوم به سپر شمال این رژیم در نزدیکی مرز لبنان پرداخته اند.

نتانیاهو: جامعه بین الملل باید حزب الله لبنان را تحریم کند

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگو با دبیرکل سازمان ملل با تکرار ادعای حفر تونل توسط حزب الله در خاک اسرائیل(!) گفت که جامعه بین الملل باید به پویش تشدید تحریمها علیه حزب الله لبنان بپیوندد.

جزئیات عملیات تخریب تونل‌های ادعایی حزب‌الله + ویدئو

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با بیان اینکه به مدت چهار سال فعالیت‌های مرزی حزب‌الله زیر نظر گرفته‌اند، مدعی شد که مقاومت لبنان می‌خواهد از جنوب این کشور در شمال فلسطین اشغالی عملیات غافلگیرانه انجام دهد.

اولین واکنش نتانیاهو به عملیات «سپر شمال»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عملیات «سپر شمال» که برای کشف تونل های حزب‌الله در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی راه‌اندازی شده، واکنش نشان داد.]]>

روسیه حمله به لبنان را بر نمی‌تابد

وزیر کشور سابق لبنان ضمن تاکید بر اینکه هر حمله رژیم صهیونیستی به حزب الله به مثابه تجاوز به لبنان است و باید به آن واکنش نشان داده شود به موضع مسکو در قبال لبنان هم اشاره کرد.

دفاع تمام قد بحرین از تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه لبنان

وزیر خارجه بحرین در صفحه توئیتر خود از تهدیدات رژیم صهیونیستی علیه لبنان در پی تونل‌های ادعایی حزب‌الله دفاع کرد و بار دیگر حزب‌الله را «تروریست» خواند.