واکنش مسکو به عملیات تل‌آویو علیه تونل‌های منتسب به حزب‌الله لبنان

وزارت خارجه روسیه با محکوم کردن «حفر تونل» در مرز شمالی فلسطین اشغالی، مدعی شد که رژیم صهیونیستی حق دارد از خودش در برابر تونل‌های ادعایی حزب‌الله دفاع کند.مطالب مرتبط

رژیم صهیونیستی علیه حزب‌الله لبنان در شورای امنیت دست به کار می‌شود

یک رسانه صهیونیستی اعلام کرد مقامات این رژیم طی چند ماه آتی گزارشی را علیه حزب‌الله لبنان در شورای امنیت مطرح خواهند کرد.

مادورو: ارتباطی با حزب الله لبنان نداریم

تهران- ایرنا- «نیکولاس مادورو» رئیس جمهوری ونزوئلا روز جمعه در واکنش به اظهارات بی اساس اخیر وزیر امور خارجه آمریکا، گفت: ما رابطه ای با حزب الله لبنان نداریم.

مسکو: روسیه سفارت خود را به تل‌آویو منتقل نمی‌کند

سفیر روسیه در سرزمین های اشغالی تصریح کرد: مسکو متعهد به قطعنامه‌های شورای امنیت درباره قدس است و لذا سفارت خود را به تل‌آویو منتقل نمی‌کند.

سفیر روسیه در لبنان: رویکرد آمریکا درقبال ایران و حزب‌الله منطقه را بی‌ثبات می‌کند

سفیر روسیه در لبنان با تاکید بر همکاری سازنده ایران، حزب‌الله لبنان و روسیه در مبارزه با تروریسم در منطقه اظهار کرد که رویکرد جنگ‌طلبانه آمریکا علیه ایران و حزب‌الله رویکردی بدن فکر است که به بی‌ثباتی دامن می‌زند.

مادورو: ونزوئلا ارتباطی با حزب الله ندارد

رئیس جمهوری ونزوئلا در واکنش به ادعای وزیر خارجه آمریکا، هرگونه رابطه کاراکاس با حزب الله لبنان را تکذیب کرد.

هشدار روسیه درباره اقدامات تحریک آمیز آمریکا علیه ایران و حزب الله

سفیر روسیه در لبنان با خطرناک خواندن اقدامات تحریک‌آمیز آمریکا در منطقه، گفت: مسکو و بیروت مواضع غرب درباره مرتبط کردن مسئله بازگشت پناهجویان به روند حل و فصل اوضاع سیاسی در سوریه را محکوم می‌کنند.

حضور حزب الله در دولت، کاهش نفوذ آمریکا در لبنان را فاش کرد

تهران – ایرنا - شیخ « نبیل قاووق » عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان تاکید کرد که حضور وزیران حزب الله در دولت جدید این کشور به ویژه دستیابی به کرسی وزارت بهداشت ، کاهش نفوذ و نقش آمریکا در لبنان و بی اثر ماندن وتوی آمریکایی را فاش کرد.

حضور حزب الله در سوریه از کل لبنان دفاع کرد

بیروت-ایرنا-شیخ «ماهر حمود» دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت و از علمای شناخته شده اهل تسنن لبنان تاکید کرد که حضور نیروهای حزب الله در سوریه از کل لبنان و همه طیف های موجود در آن دفاع کرد.

مقام سیاسی حزب الله: ایران در کنار لبنان ایستاده است

تهران - ایرنا - رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان پس از دیدار با «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در بیروت گفت: ایران با اینکه تحت تحریم قرار دارد اما محکم ایستاده و آماده حمایت از لبنان در همه زمینه ها است.

النشره: حضور ظریف در بیروت نشان دهنده موقعیت تهران در منطقه است

یک پایگاه خبری لبنانی با اشاره به اهمیت سفر اخیر وزیر خاجه کشورمان به لبنان نوشت که دبیرکل حزب الله لبنان با مطرح کردن پیشنهاد همکاری نظامی با ایران می خواست که حجت را بر دولت لبنان تمام کند و خود را از این اتهامات که جنگ و صلح لبنان دست سید حسن نصرالله

شیخ دعموش: دولت لبنان فرصت همکاری با ایران را از دست ندهد

نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان با اشاره به اینکه هدف از سفر وزیر خارجه ایران به لبنان اعلام آمادگی برای کمک به لبنان است، افزود: دولت کنونی لبنان نباید همانند دولت‌های پیشین فرصت همکاری با ایران را از دست بدهد.

حزب‌الله: خروج آمریکا از سوریه از دستاوردهای محور مقاومت است

عضو شورای مرکزی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که محور مقاومت دستاوردهای جنگی بزرگی را علیه تروریسم در سوریه محقق کرده است.

«دولت حزب‌الله»؛ دروغ بزرگ صهیونیسم برای تفرقه‌افکنی در لبنان

صهیونیست‌ها که به شدت از تشکیل دولت جدید لبنان و نقش مؤثر حزب الله در آن خشمگین شده‌اند، به منظور تفرقه افکنی در این کشور، دروغ بزرگی را تحت عنوان «دولت حزب الله» ترویج می‌کنند.

تجاوز مرزی جدید تل‌آویو و اعتراض رئیس پارلمان لبنان

حریری: اقتصاد لبنان نیازمند "جراحی" است

نخست‌وزیر لبنان در سخنانی در واکنش به اوضاع اقتصادی کشورش تاکید کرد که اقتصاد لبنان نیازمند "جراحی" فوری است.

دیدار ظریف با دبیرکل حزب الله لبنان

وزیر امور خارجه کشورمان با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و رایزنی کرد.

مقاومت یمنی‌ها و قدرت فرامرزی حزب‌الله لبنان، دستاورد انقلاب است

مشاور سابق وزیر خارجه گفت: مقاومت ملت یمن در برابر تجاوز ائتلاف متجاوز و توانایی فرامرزی حزب‌الله لبنان یکی از دستاورهای انقلاب اسلامی در حوزه سیاست خارجی است.

عملیات پلیس ترکیه علیه اعضای گولن/ صدور 1112 حکم بازداشت

صبح امروز عملیات علیه اعضای جریان گولن در 76 شهر استان آنکارا انجام گرفت.

سالروز آغاز عملیات «والفجر ۵»

در مجموع دو مرحله عملیات، منطقه‌ای به گستردگی ۱۱۰ کیلومتر مربع شامل بلندی‌های «پیزولی»، «تنگه چنگوله»، «تونل»، «چغا عسکر»، «عباس عظیم»، پاسگاه‌های شمالی «عین عبد»، «طارق»، «الرباقی»، شهرک‌های «یک سایه»، «آل یاسین» و روستاهای شیخ احمدآزاد شد.

پیروزی لبنان و مقاومت نتیجه حمایت های ایران است

تهران – ایرنا – سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان گفت: پشتیبانی ایران از لبنان و مقاومت منجر به پیروزی های بزرگی شد.