دریافت پول بیش از کارکرد توسط برخی پیمانکاران مسکن مهر/تعیین دوباره قیمت‌ اقلام نصبی در فاز ۸ پردیس

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر با اشاره به اینکه برخی پیمانکاران بیش از کارکرد خود پول دریافت کرده، اما کم کاری کرده‌اند، از تهاتر زمین‌ با پیمانکاران برای جبران تغییر قیمت‌ اقلام با سازندگان فاز ۸ پردیس خبر داد.مطالب مرتبط

دریافت پول بیش از کارکرد توسط برخی پیمانکاران مسکن مهر/تعیین دوباره قیمت‌ اقلام نصبی در فاز ۸ پردیس

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر با اشاره به اینکه برخی پیمانکاران بیش از کارکرد خود پول دریافت کرده، اما کم کاری کرده‌اند، از تهاتر زمین‌ با پیمانکاران برای جبران تغییر قیمت‌ اقلام با سازندگان فاز ۸ پردیس خبر داد.

آغاز تکمیل مسکن مهر پردیس/به خط شدن پیمانکاران برای اتمام واحدها

توجه رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی به تکمیل هر چه سریعتر پروژه‌های مسکن مهر باعث شد تا پیمانکاران مسکن مهر پردیس در دیدار با مدیر عامل شهر پردیس مشکلات را بررسی و بر اتمام این پروژه‌ها تاکید کنند.

فراخوان تکمیل محوطه‌سازی مسکن مهر پردیس/پیمانکار آماده‌ساز از نان شب واجب‌تر است

مدیرعامل شرکت عمران پردیس از رفع مسائل مربوط به تهاتر زمین برخی پیمانکاران مسکن مهر این شهر خبر داد.

پیمانکاران متخلف مسکن مهر پردیس به مراجع قضایی معرفی می‌شوند

تهران – ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه مسکن مهر پردیس یکی از بزرگترین پروژه ها در کشور است ،گفت: پیمانکاران متخلف مسکن مهر شهرستان پردیس به مراجع قضایی معرفی می شوند.

پیمانکاران متخلف مسکن مهر پردیس به مراجع قضایی معرفی می‌شوند

تهران-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیمانکاران متخلف مسکن مهر شهرستان پردیس به مراجع قضایی معرفی می شوند.

موضع سختی در مقابل پیمانکاران کم کار مسکن مهر خواهیم گرفت

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با تاکید بر اینکه در خصوص کم کاری پیمانکاران مسکن مهر موضع سختی خواهیم گرفت گفت: مطمئناً همانند گذشته در راستای تعامل صرف قدم برنخواهیم داشت.

اولویت اتمام واحدهای مسکن مهر پردیس

مدیر عامل جدید شهر پردیس با تاکید بر اینکه تلاش خواهد شد تا واحدهای مسکن مهر پردیس هر چه سریعتر تحویل متقاضیان شود، گفت:با کمک دستگاههای خدمات رسان واحدهای مسکن مهر پردیس را به بهره برداری خواهیم رساند.

تعلل وزارت راه برای تشکیل سازوکار تعیین قیمت مسکن

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تهران : قرار بود وزارت راه و شهرسازی، شهرداری ها و سازمان عالی مسکن یک مجموعه ای را برای تعیین قیمت مسکن ایجاد کنند، اما انجام نشده است.

تعلل وزارت راه برای تشکیل ساز و کار تعیین قیمت مسکن

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: قرار بود که وزارت راه و شهرسازی، شهرداری ها و سازمان عالی مسکن یک مجموعه ای را برای تعیین قیمت مسکن ایجاد کنند، اما متأسفانه تاکنون انجام نشده است.

قیمت‌گذاری بازار مسکن، شرط ورود تعزیرات به نظارت بر قیمت مسکن

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: قرار بود که وزارت راه و شهرسازی، شهرداری ها و سازمان عالی مسکن یک مجموعه ای را برای تعیین قیمت مسکن ایجاد کنند، اما متأسفانه این سازو کار تاکنون انجام نشده است.

پیمانکاران بی مسئولیت مسکن مهر منتظر برخورد قضایی باشند

پردیس- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیمانکاران بی مسئولیت در مسکن مهر منتظر برخورد قضایی باشند.

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص): مسکن مهر پردیس به ما واگذار نشده است

روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با تکذیب خبر منتشرشده در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی درباره ورود این قرارگاه به پروژه‌های مسکن مهر پردیس، اعلام کرد: در خصوص پروژه مسکن مهر پردیس مأموریتی به قرارگاه واگذار نشده است.

سه وزارتخانه برای حل مشکل مسکن مهر پردیس مشارکت می کنند

تهران – ایرنا- مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر پردیس از مشارکت سه وزراتخانه در رفع و حل مشکل مسکن مهر پردیس خبر داد.

قرارگاه خاتم‌الانبیا وارد فاز عملیاتی مسکن مهر پردیس شد

با امضای قرارداد مشارکتی پروژه‌های مسکن مهر در پردیس، قرارگاه خاتم‌الانبیا وارد فاز عملیاتی پروژه‌های مسکن مهر پردیس شد که تحولی عظیم در ایجاد زیرساخت‌ها، آماده‌سازی و محوطه‌سازی این منطقه خواهد بود.

برخورد قضایی با پیمانکاران متخلف مسکن مهر/ به زودی واحدهای بسیاری افتتاح می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه باید با پیمانکارانی که قصد کار کردن ندارند، از طریق دستگاه قضایی پیگیری و برخورد جدی انجام شود،گفت: بخشی از نارضایتی متقاضیان این پیمانکاران هستند و مدیرعامل جدید باید با اتکا بر قانون با این پیمانکاران برخورد جدی ان

مشکلات مسکن مهر پیکوب سازه و جهاد نصر پردیس در حال رفع شدن است

مدیر عامل شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه متقاضیان مسکن مهر پروژه جهاد نصر برای روشن شدن وضعیت خود به این شرکت مراجعه کنند، گفت: هر سازنده‌ای تخطی کند، در چارچوب قانون با او برخورد می‌کنیم.

اختصاص 1500 مسکن مهر هشتگرد به متقاضیان پردیس/ قیمت 35 میلیون تومان

مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد از آغاز عملیات شهر سبز با حضور وزیر راه و شهرسازی طی روزهای آینده خبر داد و با اشاره به برگزاری همایش سرمایه‌گذاری بین المللی در بهمن امسال، گفت: 1500 واحد هشتگرد به متقاضیان پردیس اختصاص می یابد.

حل مشکلات مسکن مهر پردیس با تعامل سایر وزارتخانه‌ها

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: مشکلات پردیس قطعا با برنامه‌ریزی و تعامل سازنده بین وزارتخانه‌های راه، نفت، نیرو و کشور کاملا قابل حل است.

مسکن مهر روی ریل افتاد/ تمرکز ویژه برای اتمام مسکن مهر پردیس

پس از استعفای عباس آخوندی و رفتن وی به عنوان سرسخت‌ترین مخالف مسکن مهر، پروژه‌های این طرح با تاکید رئیس‌جمهوری و پیگیری‌های وزیر جدید راه روی ریل افتاده است.

سهم ناچیز وام ۸۰ میلیون تومانی در بهای مسکن/ جولان سوداگران در سایه خلأ ۳ ابزار مالیاتی

با رشد ۹۱.۵ درصدی قیمت مسکن در یک سال اخیر، سهم وام ۸۰ میلیون تومانی از قیمت مسکن به شدت کاهش یافت و با توجه به ساختار بازار مسکن، تا زمانی که ۳ ابزار مالیاتی بر این بازار حاکم نشود، افزایش رقم وام نتیجه‌ای جز تورم قیمت‌ها ندارد.