سلطه اپل و شیائومی بر بازار گجت‌های پوشیدنی

آمارهای فروش گجت‌های پوشیدنی هوشمند نشان می دهد که اپل و شیائومی در عرضه و فروش این محصولات از سایر برندهای تکنولوژی فعال در این حوزه پیشتاز هستند.مطالب مرتبط

سلطه اپل و شیائومی بر بازار گجت‌های پوشیدنی

آمارهای فروش گجت‌های پوشیدنی هوشمند نشان می دهد که اپل و شیائومی در عرضه و فروش این محصولات از سایر برندهای تکنولوژی فعال در این حوزه پیشتاز هستند.

دو اژدهای چینی بازار موبایل را می‌بلعند

تحلیلگران فعال در حوزه بازار موبایل به تازگی برآورد کرده‌اند که هواوی و شیائومی بعنوان دو شرکت چینی بزرگ، بازار گوشی‌های هوشمند در سال آینده را تحت سلطه خود درخواهند آورد.

هواوی و شیائومی بازار را تسخیر می‌کنند!

اتحادیه اروپا به دنبال به چالش کشیدن سلطه دلار به نفع یورو

اتحادیه اروپا در تلاش است تا سلطه دلار در بازارهای جهانی به خصوص بازار انرژی را به چالش کشیده و جایگاه یورو را در این بازارها تقویت کند.

قم|عربستان و بحرین نوکران نظام سلطه هستند

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: لایه چهارم نظام سلطه عربستان و بحرین هستند که هیچ اراده‌ای نداشته و نوکرانی محسوب می‌شوند که تأثیری در نظام سلطه ندارند.

سلطه 11 شرکت بزرگ بر بخش عمده ای از بازار مصرفی آمریکا

با وجود تنوع حق انتخاب های موجود در بازار مصرفی، فقط چند شرکت بزرگ هستند که مالک بخش اعظمی از برندهای عمده هستند و به شکل موثری هر چه را که ما خریداری می کنیم در کنترل خود دارند.

بهترین فناوری‌های پوشیدنی سال ۲۰۱۸ +عکس

بهترین فناوری‌های پوشیدنی سال ۲۰۱۸ +عکس

شیائومی جدید با دوربین 48 مگاپیسلی

روز دانشجو نماد ایستادگی مقابل نظام سلطه است

مشهد- سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت : ۱۶ آذر نمادی از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان مقابل نظام سلطه است.

مودریچ پایان سلطه مسی و ونالدو بر توپ طلایی

تهران- ایرنا- پرونده توپ طلای سال 2018 سرانجام با پایان سلطه 10 ساله «لیونل مسی» و «کریستیانو رونالدو» بسته شد و «لوکا مودریچ» کروات هوای تازه ای به معتبرترین جایزه فوتبال جهان بخشید.

فناوری بلاک‌چین در مقابل سوئیفت؛ آغازی بر سقوط یک سلطه

علی رغم مقاومت کشورهای سلطه طلب، اما کشمکش در جامعه بین الملل بین سوئیفت و فناوری بلاک چین برای شکستن امپراطوری سوئیفت آغاز شده است.

«بایدو» به دنبال پایان سلطه «جی پی اس»

پکن - ایرنا - چین با سرمایه گذاری بزرگ در زمینه های هوا، فضا و پرتاب ماهواره های مختلف، در حال تقویت شبکه بزرگ موقعیت سنجی «بایدو» (baidu) است شبکه ای که مشابه سامانه «جی پی اس» آمریکا عمل می کند و قصد دارد به سال ها سلطه واشنگتن در این عرصه پایان دهد.

چه خبر از راه اندازی بازار ارز در بورس؟

طبق قانون هر گونه اوراق بهادار از جمله بازار آتی ارز باید در بازار سرمایه شکل بگیرد اما قیمت مرجع این بازار می‌تواند از بازار نقد کشف شود. این طور که مسئولان می‌گویند زمان‌بندی و جزئیات راه‌اندازی بازار متشکل ارز را نهاد ناظر بازار پول مشخص خواهد کرد.

کشورهایی که به سرعت و بی سر و صدا در حال خلاص کردن خود از سلطه دلار هستند

رفتار تهاجمی آمریکا در زمینه های مالی، سیاسی و نظامی، جهانی را پدید آورده که از خشم و انزجار نسبت به این کشور در جوشش است، جهانی که اکنون تمایل دارد و قادر است سلطه دلار را به امید ایجاد یک جهان جدید «چند قطبی» از خاکستر «آمریکای» قدیمی تضعیف کند.

کشورهایی که به سرعت در حال خلاص کردن خود از سلطه دلار هستند

رفتار تهاجمی آمریکا در زمینه های مالی، سیاسی و نظامی، جهانی را پدید آورده که از خشم و انزجار نسبت به این کشور در جوشش است، جهانی که اکنون تمایل دارد و قادر است سلطه دلار را به امید ایجاد یک جهان جدید «چند قطبی» از خاکستر «آمریکای» قدیمی تضعیف کند.

سلطه‌ی مکتب کلاسیسم بر ادبیات ایران

یک دکترای زبان و ادبیات فارسی گفت: مکتب کلاسیسم بیشتر از سایر سبک‌ها بر ادبیات ایران سلطه داشته است.

جنبش دانشجویی ایران طلایه دار مبارزه با سلطه است

تهران- ایرنا- بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در بیانیه‌ای به مناسبت 16 آذر روز دانشجو تاکید کرد: جنبش دانشجویی ایران اسلامی طلایه دار مبارزه با سلطه و استعمار نوین و پرچمدار حق طلبی و عدالت خواهی و پیشتاز آگاهی بخشی به دانشجویان استکبارستیز در سا

اولین گجت پوشیدنی احیا می‌شود+تصاویر

شرکت پوما که بیش از 30 سال پیش اولین کتانی هوشمند را طراحی و عرضه کرده بود، دوباره به فکر احیای آن افتاده است.

ماهیت جنبش‌های دانشجویی ضد استکبار و سلطه است

امام جمعه شیراز گفت: ماهیت جنبش‌های دانشجویی ضد استکبار و سلطه است.