کاهش ۷ تا ۱۰ هزار تومانی قیمت هر کیلو PET

دبیر انجمن تولیدکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی از کاهش قیمت مواد اولیه بطری در نیمه دوم سال جاری خبر داد و اعلام کرد: قیمت هر کیلو PET در بورس تا ۷ و در بازار آزاد تا ۱۰ هزار تومان کاهش یافته است.  مطالب مرتبط

کاهش ۷ تا ۱۰ هزار تومانی قیمت هر کیلو PET

دبیر انجمن تولیدکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی از کاهش قیمت مواد اولیه بطری در نیمه دوم سال جاری خبر داد و اعلام کرد: قیمت هر کیلو PET در بورس تا ۷ و در بازار آزاد تا ۱۰ هزار تومان کاهش یافته است.  

عرضه مرغ منجمد 8 هزار و 900 تومانی برای تنظیم بازار

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: قیمت 12 هزار تومانی مرغ به هیچ وجه پذیرفته نیست و از این رو عرضه مرغ منجمد به قیمت هر کیلو 8 هزار و 900 تومان را به بازار آغاز کرده ایم.

دلار با ۴۰۰ تومان کاهش به ۱۰۵۰۰ تومان رسید/ کاهش ۹۰ هزار تومانی قیمت سکه + جدول

قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 90 هزار تومان کاهش 3 میلیون و 400 هزار تومان و دلار با افت 400 تومانی 10 هزار و 500 تومان به فروش رسید.

قیمت ارز در صرافی ملی امروز 97/09/25| دلار 9 هزار تومانی شد

قیمت دلار تزریقی در صرافی‌های دولتی با کاهش قیمت 190 هزار تومانی نسبت به صبح دیروز 9 هزار و 995 تومان تعیین شده است.

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 1397/09/25

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران با کاهش 150 هزار تومانی نسبت به دیروز 3 میلیون و 410 هزار تومان شد.

افت ۲۰ هزار تومانی قیمت سکه/ ورود دلار به دامنه ۱۰ هزار تومان + جدول

قیمت سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 250 هزار تومان کاهش 3 میلیون و 670 هزار تومان و دلار با افت 300 تومانی 10 هزار و 900 تومان به فروش رسید.

محمدولی: کاهش قیمت 150 هزار تومانی سکه در یک روز/ طلا گرمی 301 هزار تومان شد

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه سکه نسبت به دیروز 130 هزار تومان کاهش قیمت داشته است، گفت: امیدواریم روند نزولی طلا و ارز در یک رقمی به ثبات برسد تا مردم و بازاری ها با اطمینان خرید و فروش کنند.

دو هزار تومان نرخ خرید هر لیتر شیر از دامداری‌ها/ قیمت هر کیلو مرغ حول و حوش ۱۰ هزار تومان است/ تایید عرضه گوشت یارانه‌ای با ارائه کارت ملی

وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد:‌ قیمت هر کیلو مرغ حول و حوش ۱۰ هزار تومان است و بیشتر از این، احجاف در حق مصرف‌کننده است. ارزیابی‌های ما و سازمان حمایت نیز همین است. در حال پیگیری هستیم تا قیمت‌ها بر همین اساس باشد.]]>

کاهش ۱۱ هزار تومانی قیمت طلا در قزوین

قیمت طلا امروز در بازار قزوین نسبت به روز گذشته، ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش یافت.

افزایش ۲۰ هزار تومانی قیمت طلا

قیمت طلا پس از چند روز کاهش امروز در بازار قزوین، ۱۹ هزار و ۹۰۰ تومان بالا رفت.

کاهش ۲۰۰ تومانی قیمت ارز مسافرتی

قیمت هر یوروی مسافرتی امروز نسبت به روز گذشته با کاهش حدود ۲۰۰ تومانی همراه بوده است.

قیمت خرید دلار در بانک‎ها 97/09/18| کاهش قیمت خرید تمام ارزها

قیمت خرید دلار امروز با کاهش بیش از 50 تومانی نسبت به روز قبل در شعب ارزی بانک‌ها 11 هزار و 247 تومان تعیین شد.

کاهش نرخ دلار به ۱۰۱۰۰ تومان/رشد ۴۰ هزار تومانی قیمت سکه با ورود تقاضای جدید+ جدول

در حالیکه نرخ دلار کاهشی بود ورود تقاضای جدید به بازار موجب رشد قیمت سکه شد و هرقطعه کامل طرح جدید آن در بازارتهران با ۴۰ هزار تومان رشد به 3 میلیون و 620 هزار تومان و دلار با افت 400 تومانی به 10100 تومان رسید.

قیمت مرغ در قفس می‌ماند؟

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت یزد با اشاره به افزایش قیمت کنونی گوشت مرغ تا 11 هزار و 950 تومان در بازار عرضه‌ی یزد، گفت: تلاش می‌شود تا قیمت مرغ تثبیت شود و روی قیمت هر کیلو 12 هزار تومان ثابت بماند.

قیمت مرغ خیال پرش دارد؟

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت یزد با اشاره به افزایش قیمت کنونی گوشت مرغ تا 11 هزار و 950 تومان در بازار عرضه‌ی یزد، گفت: تلاش می‌شود تا قیمت مرغ تثبیت شود و روی قیمت هر کیلو 12 هزار تومان ثابت بماند.

مرغ آماده طبخ ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود

رئیس ­اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از کاهش ۵۰ تومانی قیمت مرغ آماده طبخ نسبت به آخرین روز هفته گذشته و عرضه آن با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار خرده فروشی خبرداد.

قیمت سکه 3 میلیون و 850 هزار تومان شد/ حباب 460 هزار تومانی قیمت سکه

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر درباره قیمت سکه و قیمت طلا در روز پنج شنبه 15 آذر 97 گفت: هم اکنون بازار طلا درحالت عادی است و تقاضای اضافی در بازار طلا و سکه وجود ندارد.

ریزش دوباره قیمت ارز با دخالت بانک مرکزی

امروز سه شنبه ۲۰ آذرماه، نرخ ارز دوباره کاهش یافت و دلار هم با ریزش ۱۹۰ تومانی، برای خرید ۱۰ هزار و ۷۳۰ تومان و برای فروش ۱۰ هزار و ۷۵۰ تومان قیمت خورد.

کاهش قیمت دلار فروشندگان ارز خانگی را روانه بازار کرد/ کاهش صد هزار تومانی قیمت سکه

بسیاری از مردم که برای حفظ ارزش دارایی‌های خود و حفظ آن از تاثیرات تورمی و نیز بسیاری از دلالان برای کسب سود بیشتر اقدام به خرید دلار کرده بودند که این روند موجب هراس این گروه ها و عرضه دلار خانگی به بازار شده است.]]>

ارزانی ۱۲۶ هزار تومانی سکه در بازار

قیمت سکه و طلا در بازار امروز هم روند کاهشی داشت؛ به‌گونه‌ای که به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران، هر عدد سکه تمام بهار طرح جدید با ۱۲۶ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته (دوشنبه) به سه میلیون و ۶۱۰ هزار تومان رسید.