دستگیری عامل آ‌تش زدن مردم در کمتر از 24 ساعت

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که در پارک‌ها و فضاهای سبز شهر تهران اقدام به آتش زدن افراد کرده بود.مطالب مرتبط

دستگیری عامل آ‌تش زدن مردم در کمتر از 24 ساعت

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که در پارک‌ها و فضاهای سبز شهر تهران اقدام به آتش زدن افراد کرده بود.

در کمتر از 24 ساعت دستگیری شروری که اقدام به آتش زدن مردم می کرد

رئیس پلیس پایتخت گفت: در کمتر از 24 ساعت فرد شروری که در پارک ها افراد کارتن خواب و کارگران در حال استراحت را به آتش می کشید در جنوب غرب تهران دستگیر شد.

اهواز| کشف قتل کمتر از 10 ساعت؛ دستگیری قاتل و ضبط سلاح جنگی در آبادان

فرماندهی انتظامی استان خوزستان از کشف قتل در کمتر از 10 ساعت  دستگیری قاتل و ضبط سلاح جنگی در شهرستان آبادان خبر داد.

قتل با کلنگ و دستگیری قاتل کمتر از یک ساعت در دهدشت

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از وقوع یک فقره قتل عمد در شهر دهدشت خبر داد و افزود: قاتل در کمتر از یک ساعت پس از این جنایت، دستگیر شد.]]>

قتل جوان 30 ساله قشمی و دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت

فرمانده انتظامی شهرستان قشم گفت: یک جوان 30 ساله در جریان یک نزاع در قشم به قتل رسید و قاتل و افراد دخیل در این نزاع از سوی نیروی انتظامی در کمتر از یک ساعت دستگیر شدند.

قاتل جوان بوشهری دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: عامل درگیری منجر به قتل کمتر از ۵ ساعت در بوشهر شناسایی و دستگیر شد.

سنگ تمام خیرین؛ تأمین هزینه آزادی مادر زندانی در کمتر از 2 ساعت

کمتر از دو ساعت، زمان نیاز بود تا خیرین ضمن اطلاع از جزئیات پرونده این مادر زندانی، ضمن تماس با ستاد دیه کشور، زمینه آزادی او را فراهم کنند.

ایمن‌سازی خط عابر پیاده کمتر از ۴۸ ساعت 

درخواست یکی از شهروندان تهرانی درخصوص ایمن‌سازی خط عابر پیاده خیابان شوش با دستور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری در کمتر از ۴۸ ساعت انجام شد.

ایمن‌سازی خط عابر پیاده کمتر از ۴۸ ساعت

درخواست یکی از شهروندان تهرانی درخصوص ایمن‌سازی خط عابر پیاده خیابان شوش با دستور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری در کمتر از ۴۸ ساعت انجام شد.]]>

از دستگیری سارقان ۱۰۰ دریچه آب‌وفاضلاب تا کشف مرکز تولید داروهای غیرمجاز

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری عامل سرقت ۱۰۰ دریچه آب‌وفاضلاب شهری و به دام انداختن عامل تهیه و توزیع داروهای غیرمجاز در یک ماموریت ضربتی خبر داد.

سیستان و بلوچستان| متهم به قتل مرد 53 ساله در کمتر از سه روز دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند از دستگیری متهم به قتل مرد 53 ساله در کمتر از سه روز خبر داد.

تشکیل پرونده قضایی و دستگیری عامل حریق عمدی در کنگان

بوشهر - دادستان عمومی و انقلاب بوشهر از تشکیل پرونده قضایی و دستگیری و بازداشت عامل حریق عمدی خودرو پلیس در شهرستان کنگان خبر داد.

جزئیات دستگیری عامل آتش‌زدن شهروندان

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیات دستگیری مردی را که برای خوشگذرانی و تفریح اقدام به آتش زدن شهروندان کرده بود را تشریح کرد.

دستگیری عامل درگیری با یک طلبه در قم

سخنگوی پلیس قم در پی خبر منتشرشده از درگیری چند نفر با یک طلبه در بلوار الغدیر گفت: عامل درگیری پس از شناسایی دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

بازداشت شروری که مردم را در پارکها آتش می‌زد/ دستگیری "پیتی" با کمک مردم

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری فردی ملقب به "پیتی" خبر داد که در پارکها و فضاهای سبز شهر تهران اقدام به آتش زدن افراد کرده بود.

دستگیری دو برادر در یک پرونده جنایت خیابانی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو برادر در یک پرونده جنایت خبر داد که به خاطر شباهت ظاهری، شاهدان صحنه جنایت را در شناسایی عامل اصلی جنایت دچار اشتباه کردند.

عامل مشکلات مردم مفسدان اقتصادی هستند

نماینده مردم کرمان گفت:عامل بدبختی، مفسدان اقتصادی هستند که در اطراف برخی مقامات ارشد دولت لانه کرده اند و اجازه نمی دهند به پرونده آن‌ها رسیدگی شود.

عامل فقر مردم سیاست های غلط است؛ باید اصلاح شود

عضو فراکسیون امید مجلس در واکنش به اظهارات قاضی پور گفت: عامل فقر و بدبختی مردم، سیاست های غلط شماست و باید اصلاح شود.

دستگیری مرتبطان حادثه تروریستی چابهار در دست اقدام است

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تنها عامل حادثه تروریستی چابهار در صحنه به هلاکت رسید گفت: اقداماتی برای شناسایی و دستگیری مسببان و مرتبطان این حادثه تروریستی در دست انجام است.

دستگیری مرتبطان حادثه تروریستی چابهار در دست اقدام است

زاهدان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه تنها عامل حادثه تروریستی چابهار در صحنه به هلاکت رسید گفت: اقداماتی برای شناسایی و دستگیری مسببان و مرتبطان این حادثه تروریستی در دست انجام است.