توصیه های اورژانسی هنگام بروز آلودگی هوا

رئیس اورژانس تهران گفت: شهروندان در روزهای آلوده از انجام فعالیت های فیزیکی و ورزشی(پیاده روی)در هوای آزاد پرهیز نمایند.مطالب مرتبط

تکذیب شایعه محدودیت ارایه خدمات به بیماران غیر اورژانسی در بیمارستان نمازی

رییس بیمارستان نمازی شیراز، محتوای خبر منتشر شده در فضای مجازی درباره محدودیت ارایه خدمات به بیماران غیر اورژانسی در بیمارستان نمازی را تکذیب کرد.]]>

ابزارهای علمی شناسایی پدیده آلودگی هوا کدامند؟

سنجش آلودگی هوا (اندازه‌گیری‌های محیطی) و مدل‌سازی آلودگی هوا ابزارهای علمی شناسایی پدیده آلودگی هوا هستند.

توصیه جدی برانکو به شاگردانش

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس توصیه‌های مهمی را به بازیکنان تیمش گوشزد کرد.

به نام مردم به کام شهرداری/طرح جدید کمکی به رفع آلودگی هوانمی‌کند

طرح جدید شهرداری تهران برای پولی‌کردن زوج‌وفرد کمکی به مشکل آلودگی هوای تهران نمی‌کند و شهرداری در پوشش این طرح به نام حل آلودگی هوا، سعی در تأمین کسری درآمدهای خود دارد.

وسایل نقلیه تا ۷۰ درصد در آلودگی هوای تهران سهم دارد

استاندار تهران :یکی از متهمان اصلی آلودگی هوا در استان تهران همواره وسایل نقلیه هستند و کمتر از ۶۸ تا ۷۰ درصد در آلودگی تهران سهم ندارد.

همکاری شهرداری تهران وشرکت توسعه منابع انرژی درراستای کاهش آلودگی هوا

شهردارتهران گفت : 18 درصد از آلودگی هوای پایتخت در اثر تردد خودروهای دوچرخ کاربراتوری است.

تاکید مجدد وزارت بهداشت بر تخلف بهداشتی دو برند اسنک/ مشاهده آلودگی میکروبی و شیمیایی

سخنگوی سازمان غذا و دارو در واکنش به اظهاراتی مبنی بر تکذیب تولید اسنک از ذرت حیوانی، گفت: گزارش مبسوط نمونه‌های تست شده از مواردی که از ذرت حیوانی در تولیدشان استفاده کرده بودند، آماده است و موارد آلودگی میکروبی و حتی بعضاً آلودگی شیمیایی یا موارد دیگر ه

آلودگی هوا و تاثیرات فرامرزی

اثر آلودگی هوا ناشی از هر نوع آلاینده ای اعم از صنایع، خودرو، گرد و غبار منحصر به یک نقطه نبوده، پس از ورود به جو می تواند تأثیرات فرامرزی داشته باشد.

توصیه‌های یک شهید به مادرش قبل از شهادت

مادر شهید داریوش صابر از توصیه‌های پسرش قبل از شهادت می‌گوید.

توصیه کمیته مرکزی فتح به عباس درباره درآمدهای مالیاتی

کمیته مرکزی جنبش فتح به محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین توصیه کرد، مبالغ درخواستی از اسرائیل را در صورتی که بخشی از آن کسر شده، دریافت نکند.

راهکار شهرداری رم برای کاهش آلودگی هوا

شهرداری رم برای مقابله با آلودگی هوا، تردد خودرو‌های گازوئیل سوز را در این شهر ممنوع می‌کند.

نمره قبولی آب شرب مازندران در آزمایشگاههای تخصصی

ساری-ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نگرانی پیرامون آلودگی آب شرب این استان را بی مورد توصیف کرد و گفت که آب آشامیدنی استان فاقد آلودگی است.

توصیه های زیست محیطی از سوی روحانیون اثرگذارتر است

قزوین - ایرنا - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: خیلی از توصیه ها و نصایح زیست محیطی بهتر است از سوی روحانیون و طلبه ها صورت پذیرد که اثرگذاری بسیار بالایی دارد.

بازداشت بدهکار بانکی هنگام خروج از مرز آبی استان

فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان گفت:یک بدهکار بانکی با هزار و ۷۰۰میلیارد ریال بدهی، به تازگی هنگام خروج از کشور در آب‌های شمال غرب خلیج فارس بازداشت شد.

توصیه های کارشناس هواشناسی به کشاورزان کهگیلویه وبویراحمد

یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به هوای سرد چند روز آینده توصیه هایی به کشاورزان استان ارایه داد.

توصیه های رهبر معظم انقلاب باید اجرایی شود

شاهرود-ایرنا- امام جمعه شاهرود گفت: نامه بسیار مهم مقام معظم رهبری به جوانان و هفت توصیه ایشان نقشه راهی است که باید توسط مردم و مسئولان اجرایی شود.

ترکی الفیصل به خبرنگار اسرائیلی توصیه کرد با یک دختر عرب ازدواج کند!

شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی بخش سوم و پایانی سلسله گزارش‌های خود تحت عنوان "اسرار خلیج (فارس)" را با انتشار مصاحبه‌ای با ترکی الفیصل منتشر کرد که در آن به باراک رافید توصیه می‌کند با یک دختر عرب ازدواج کند.

بروز کولاک برف در ارتفاعات البرز

تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز شاهد افزایش وزش باد در ارتفاعات و دامنه های البرز خواهیم بود که موجب بروز کولاک برف و کاهش دید خواهد شد از این رو کوهنوردان مراقب باشند.

توصیه های کارشناس هواشناسی به کشاورزان استان

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به هوای سرد چند روز آینده توصیه هایی به کشاورزان استان ارائه داد.

توصیه رهبرانقلاب درباره‌ آموزش زبان محلی به کودکان

گفتگوی جالب رهبر انقلاب با نوه ۵ ساله شهید زنده‌دل درباره نقاشی‌اش و توصیه به مادر این کودک درباره آموزش زبان ترکی به عناون یک زبان مجلی او را در این فیلم ببینید.