افزایش هم‌افزایی میان دستگاه‌های خدمت‌رسان روستایی

مدیرعامل بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و معاون توسعه‌ی روستایی و مناطق محروم ریاست‌جمهوری دیدار و گفت‌وگو کردند.مطالب مرتبط

خدمت رسانی به مردم نیازمند هم افزایی دستگاه های اجرایی

فرماندار البرز گفت: اختلاف نظر بین دستگاه ها نباید روند خدمت رسانی به مردم را کند کرده و تحت الشعاع خود قرار دهد.]]>

جشنواره‌هایی با هدف افزایش نشاط افزایی میان سالمندان برگزار می شود

رشت - ایرنا - مدیرکل بانوان و خانواده استانداری گیلان از برگزاری جشنواره‌های مختلف با هدف افزایش نشاط اجتماعی در میان سالمندان خبر داد.

دستگاههای اجرایی برای خدمت به مسافران نوروزی آماده شوند

ساری- ایرنا- استاندار مازندران بر آمادگی کامل دستگاه های خدمات رسان در هنگام بارندگی و حوادث غیر مترقبه در تعطیلات نوروزی تاکید کرد و گفت : همه دستگاههای اجرایی پیش بینی های لازم را برای ارائه هرگونه خدمات داشته باشند.

یادداشت| بازی دو سر بُرد اختلاف میان ایران و پاکستان برای آل سعود

نگاهی به تاریخ هفتاد ساله ارتباط میان پاکستان و ایران به خوبی نشان می‌دهد که هم افزایی‌ها چه اندازه به سود دو کشور و اختلافات چقدر به ضرر آنها تمام شده است.

نشاط افزایی در جامعه نیازمند ایده های خلاقانه است

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و فرهنگی استانداری مرکزی گفت: نشاط افزایی در جامعه و تقویت انگیزه های مشارکت جویی و شادی در لایه های مختلف جامعه نیازمند راهبردهای علمی و ایده های خلاقانه با همراهی دستگاه های اجرایی است.

نشست ستاد اجرایی خدمات سفر قرچک ویژه نوروز برگزار شد

تهران – ایرنا – نخستین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر قرچک ویژه نوروز به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک و با موضوع آغاز آماده سازی دستگاه های خدمت رسان و امدادی درایام نوروز برگزار شد.

اتاق اصناف مخالف برگزاری نمایشگاه بهاره پایتخت است

تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی فرماندار تهران با اشاره به مخالفت اتاق اصناف با برپایی نمایشگاه های بهاره در پایتخت گفت: اتاق اصناف به نبود زمان کافی برای برنامه ریزی، تامین هزینه های سرسام آور دستگاه های خدمت رسان و نداشتن توجیه اقتصادی در برگزاری این نم

ابداع دستگاه اکسیژن‌رسانی که نیاز به ماسک ندارد

شرکت "Vapotherm" یک دستگاه اکسیژن‌رسان غیرتهاجمی تولید کرده که بدون نیاز به ماسک و به راحتی به بیماران تنفسی اکسیژن‌رسانی می‌کند.

افزایش تنش میان دهلی‌نو و اسلام‌آباد؛ از مهلت 48 ساعته به اتباع پاکستانی برای خروج از راجستان تا احضار سفیر هند

به دنبال افزایش تنش میان هند و پاکستان پس از حادثه تروریستی پلواما که منجر به کشته شدن 44 نظامی شد ابعاد سیاسی ماجرا نیز گسترش پیدا کرد.

تشکل های تعاون روستایی 30 درصد افزایش یافت

کرج - ایرنا - سرپرست تعاون روستایی البرز از رشد 30 درصدی تشکل های تعاون روستایی این استان در سال های اخیر خبرداد.

ستادخدمات سفر

دراین نشست دستگاه های خدمات رسان برای آماده سازی این شهرستان مهابادبرای استقبال ازمیمهانان نوروزی اعلام آمادگی کردند.

افزایش شدید مصرف سیگارهای الکترونیکی میان جوانان آمریکایی

مصرف سیگارهای الکترونیکی در میان جوانان دبیرستانی 78 درصد و در میان دانشجویان کالج ها 48 درصد افزایش یافته است.

تصادف در جاده های روستایی زنجان روند صعودی دارد

زنجان - ایرنا - رئیس پلیس راه های روستایی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: میزان وقوع تصادفات رانندگی در جاده های روستایی این استان افزایش پیدا کرده است.

هیچ تشکیلاتی برای انسجام‌بخشی به منافع دانشگاه‌ها وجود ندارد

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: در گذشته میان مراکز متعدد علمی و پژوهشی در استان چالش‌های بسیاری وجود داشت، اما امروز با ایجاد شبکه جامع دانشگاه‌ها و مراکز علمی، همگرایی و هم‌افزایی میان این مراکز شکل‌گرفته و به دنبال تأمین منافع یکدیگر به شکل مطلوب هستند.

روابط سیاسی و اقتصادی ایران و ژاپن در حال افزایش است

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن با اشاره به پیشینه یک هزار سال روابط تاریخی و ارتباطات مردمی میان دو کشور تاکید کرد: خوشبختانه شاهد توسعه روابط سیاسی و اقتصادی و افزایش همکاری ها میان دو کشور هستیم و این روابط در حال افزایش است.

ریاست ستاد مدیریت بحران تهران به وزیر کشور محول می شود

سخنگوی وزارت کشور گفت: برای تسهیل، انسجام‌بخشی، هماهنگی و هم‌افزایی فعالیت‌های دستگاه‌ها و نهادها ستاد مدیریت بحران در سطح ملی به ریاست وزیر کشور و دبیری رئیس سازمان مدیریت بحران با عضویت بیش از ۲۵ وزارتخانه و دستگاه تشکیل می‌شود.

دانشگاه تهران امریه سربازی جذب می کند

مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران از میان مشمولان خدمت سربازی، امریه جذب می کند.

ذیحساب حق تشخیص نیاز دستگاه ها را ندارد

قشم - ایرنا - مدیرکل نظارت بر ذیحسابی های کشور گفت: ذیحساب به عنوان یکی از مدیران مجموعه ای که در آن خدمت می کنند، حق تشخیص نیاز و یا نبود نیاز دستگاه ها به هزینه های مختلف را ندارد.

تمهیدات ستادخدمات سفرمهابادبرای استقبال ازمیهمانان نوروزی

دراین نشست دستگاه های خدمات رسان برای آماده سازی این شهرستان مهابادبرای استقبال ازمیمهانان نوروزی اعلام آمادگی کردند.

وزارت کار در صدر اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در میان ۵۳ دستگاه

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ۳۳۲ سند، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با ۲۲۹ سند و بنیاد شهید و امور ایثارگران با ۶۵ سند در صدر دستگاه‌های منتشر کننده اسناد بر روی سامانه‌های خود هستند.