رعایت سرعت مجاز و فاصله طولی مهمترین فاکتور رانندگی در روزهای بارانی

جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت، گفت: رانندگان در روزهای بارانی باید سرعت مجاز و فاصله طولی لازم را رعایت کنند.مطالب مرتبط

فرهنگ سازی، حلقه مفقوده در کاهش سوانح رانندگی

قزوین - ایرنا - حوادث جاده ای سالانه در کشور ما جان هزاران شهروند را می گیرد و این در حالی است که اگر در کنار بهبود وضع ایمنی جاده ها، رانندگی صحیح و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و ریلی نهادینه شود بخش زیادی از این حو

فرهنگ سازی، حلقه مفقوده در کاهش سوانح رانندگی

قزوین - ایرنا - حوادث جاده ای سالانه در کشور ما جان هزاران شهروند را می گیرد و این در حالی است که اگر در کنار بهبود وضع ایمنی جاده ها، رانندگی صحیح و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و ریلی نهادینه شود بخش زیادی از این حو

شالیکاران استان فارس مجاز به کاشت برنج شدند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: شالیکاران فارس با رعایت شرایطی مجاز به کشت برنج هستند.

شالیکاران فارس برای کشت برنج باید شرایطی را رعایت کنند

شیراز-ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: شالیکاران این استان با رعایت شرایطی خاصی که از سوی این سازمان اعلام شده است، مجاز به کشت برنج هستند.

غلظت ذرات معلق در هوای زابل به ۲۰ برابر حد مجاز رسید

زاهدان - رئیس گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد با سرعت ۶۸ کیلومتر بر ساعت میزان غلظت ذرات معلق در هوای زابل را به بیش ۲۰ برابر حد مجاز رساند.

رعایت نکات ایمنی در ایام پایانی سال از سرقت پیشگیری می کند

سنندج - ایرنا - معاون اجتماعی فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به نزدیکی روزهای آخر سال و رونق بازار گفت: رعایت برخی نکات ایمنی از سوی مردم می تواند در وقوع انواع سرقت ها پیشگیری کند.

رانندگان از محل‌های مجاز برای توقف خودروهای خود استفاده کنند

تهران-ایرنا- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: رانندگان به منظور مراجعه به مراکز خرید برای کاهش حجم ترافیک از پارکینگ‌ها و محل‌های مجاز برای خودروهای خود استفاده کنند.

غلظت ذرات معلق در هوای سیستان به 20 برابر حد مجاز رسید

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: میزان غلظت ذرات معلق در هوای منطقه سیستان در پی وزش طوفان با سرعت حدود 70 کیلومتر بر ساعت به بیش 20 برابر حد مجاز رسید.

شرایط رانندگی برای افراد بدون گواهینامه

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: افرادی که در آزمون راهنمایی و رانندگی قبول می شوند هیچ مشکلی برای رانندگی ندارند و در سامانه کد گواهینامه‌یشان ثبت می‌شود و می‌توانند رانندگی کنند.

پنجعلی: رفیعی با روزهای اوجش فاصله دارد/ بودیمیر هنوز در پرسپولیس جا نیفتاده است

بنایی: سایپا از روزهای اوج فاصله داشت/به پلی آف نرفتیم و نباید به شخصیت باشگاه لطمه زد

پرسه‌های یک روز بارانی در کیش

صدای غرش آسمان و رعد و برق، آسمانی که با ابر‌های خاکستری پوشانده شده و بوی بارانی که در فضا پیچیده، یادآور زیباترین خاطرات برای هر انسانی است؛ لحظه‌هایی که با بارش رحمت الهی زیباییش صد چندان می‌شود.

توصیه های مدیرکل بحران کهگیلویه و بویراحمد به مردم در روزهای آینده

یاسوج- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به ورود سامانه های بارشی جدید در روزهای آینده به جو استان مردم و مسئولان اقدامات ایمنی را رعایت کنند و از سفرهای غیر ضروری بپرهیزند.

زیر باران با دلهره

بیرجند - ایرنا - روزهای بارانی مردم را مشتاق بیرون رفتن و تماشای بندهای آبی می کند اما گشت و گذار در این قبیل اماکن با وجود کمبود زیرساخت ها و خطرات احتمالی می تواند دلهره آور و حادثه ساز باشد.

تولد موش‌هایی که به صورت ژنتیکی فاکتور 8 آنها غیر فعال است

محققان پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک با استفاده از تکنیک کریسپر به تولید موش‌های دست‌ورزی دست یافتند که به صورت ژنتیکی قادر به تولد موش‌هایی هستند که فاکتور 8 آنها غیر فعال است و از آن می‌توانند در بررسی تاثیر داروها به منظور یافتن درمان‌های جدید استفاده کنند

واردات 100 قلم کالای گروه 4 توسط مرزنشینان مجاز شد+سند

بر اساس مصوبه هیئت دولت، یک صد قلم کالای ممنوع(گروه 4) توسط مرزنشینان با رعایت مقررات قابل ورود شد.

جشنواره تئاتر فجر بارانی و کم‌حاشیه آغاز شد

نخستین روز سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر کم حاشیه، بارانی و تحت تاثیر اختتامیه جشنواره فیلم فجر سپری شد.]]>

امروز، آخرین پنجشنبه بدون طرح ترافیک سال جاری پایتخت

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: برابر تصمیم اتخاذ شده از ابتدای اسفند ماه، در روزهای پنج شنبه نیز طرح ترافیک و طرح زوج و فرد اجرا خواهد شد.

آذربایجان غربی طی پایان هفته بارانی است

مهاباد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: با ورود سامانه بارشی از روز پنجشنبه، هوای آذربایجان غربی در پایان هفته جاری ابری و بارانی خواهد بود.

رعایت آیین همسایه داری بر مسلمانان واجب است

مهاباد - ایرنا - امام جمعه مهاباد با اشاره به تاکید دین مبین اسلام بر رعایت حق و حقوق همسایه گفت: رعایت آیین همسایه داری بر مسلمانان امری واجب و ضروری است.