انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در چابهار/ هنوز از مصدومان آماری نیست

یک خودروی بمب‌گذاری شده در نزدیکی یکی از مقرهای انتظامی چابهار منفجر شد.مطالب مرتبط

انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در چابهار/ هنوز از مصدومان آماری نیست

یک خودروی بمب‌گذاری شده در نزدیکی یکی از مقرهای انتظامی چابهار منفجر شد.

کشته شدن حدود ۴۰ عضو طالبان در انفجار غیرمنتظره خودروی بمب‌گذاری شده در قندهار

رسانه‌های محلی افغانستان امروز (یکشنبه) گزارش دادند، در جریان انفجار ناگهانی خودروی بمب گذاری شده طالبان در ولایت قندهار دست کم ۳۷ شبه نظامی کشته و تعدادی نیز زخمی شدند.

مصدومان حادثه تروریستی چابهار

ایرنا- چابهار - تصاویر مصدومان حادثه تروریستی چابهار را روز پنجشنبه در بیمارستان امام علی (ع) چابهار نشان می دهد،این حادثه 43 نفر زخمی و 2 نفر شهید داشت.*15*

وزیر ارشاد از مصدومان حادثه تروریستی چابهار عیادت کرد

چابهار - ایرنا - سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان روز جمعه با حضور در بیمارستان امام علی(ع) چابهار، از مصدومان حادثه تروریستی این شهرستان عیادت کردند.

31 نفر از مصدومان حادثه تروریستی چابهار ترخیص شدند

چابهار- ایرنا- معاون درمان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 31 نفر از مصدومان حادثه تروریستی چابهار پس از درمان ترخیص شدند.

حمله تروریستی در چابهار

به گزارش ایرنا از چابهار صبح امروز یک حمله تروریستی در شهر چابهار به ستاد نیروی انتظامی انجام شده است. بعد از صدای انفجار اولیه تا دقایقی صدای تیراندازی نیز در محل انفجار به گوش می رسید.

وزیر ارشاد از مصدومان حادثه تروریستی چابهار عیادت کرد

چابهار - ایرنا - سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و شماری از مسئولان امروز/جمعه/ از مصدومان حادثه تروریستی چابهار عیادت کردند.

ویدئو / جزئیات اولیه از تیراندازی و انفجار بمب در چابهار

صبح امروز (پنجشنبه - 15 آذر) یک بمب در بلوار شهید ریگی چابهار در نزدیکی یکی از پاسگاه‌های انتظامی منفجر شد. سرپرست فرمانداری چابهار جزئیاتی اولیه از حادثه تروریستی صبح امروز چابهار را تشریح کرده است.

ویدئو / آخرین اخبار از حادثه تروریستی چابهار

صبح پنجشنبه - ۱۵ آذر - یک عامل تروریستی، در تلاشی ناموفق، همراه یک خودروی بمب‌گذاری‌شده قصد ورود به پاسگاه انتظامی چابهار را داشت، اما با مقابله نیروهای انتظامی مواجه و خودرو در ورودیِ مقر فرمانداری منفجر شد و دو تن از نیروهای انتظامی (ستوان دوم داریوش رن

ترور ناموفق فرمانده انتظامی چابهار

چابهار- انفجار انتحاری صبح امروز در چابهار با هدف فرماندهی انتظامی این شهرستان رخ داد.

یک طرح سرمایه گذاری در بندر چابهار کلنگ زنی شد

چابهار - ایرنا - یک طرح سرمایه گذاری روز جمعه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولان محلی در بندر چابهار کلنگ زنی شد.

یک طرح سرمایه گذاری در بندر چابهار کلنگ زنی شد

چابهار - ایرنا - یک طرح سرمایه گذاری با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولان محلی صبح امروز /جمعه/ در بندر چابهار کلنگ زنی شد.

شماری از مسئولان ازمصدومان حادثه تروریستی چابهار عیادت کردند

چابهار- ایرنا- معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانده انتظامی استان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، امامان جمعه و سرپرست فرمانداری چابهار از مصدومان حادثه تروریستی امروز /پنجشنبه/ چابهار عیادت کردند.

انتشار تصویر عامل انتحاری انفجار چابهار

تصویر عامل انتحاری انفجار تروریستی روز پنجشنبه شهرستان چابهار منتشر شد.]]>

انفجار بمب در چابهار

صبح امروز پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ یک بمب در نزدیکی یکی از پاسگاه های انتظامی چابهار منفجر شد که در این حادثه ۳ تن شهید شدند. سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در محل حادثه تروریستی چابهار حضور پیدا کردند.

انفجار بمب در چابهار

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز یک بمب در یکی از خیابان‌های چابهار منفجر شد.

معاون وزیر راه سه طرح سرمایه گذاری در چابهار را کلنگ زنی کرد

چابهار- ایرنا- سه طرح سرمایه گذاری با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مسئولان محلی امروز / پنجشنبه/ در بندر چابهار کلنگ زنی شد.

معاون وزیر راه سه طرح سرمایه گذاری در چابهار را کلنگ زنی کرد

چابهار- ایرنا- سه طرح سرمایه گذاری با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مسئولان محلی امروز / پنجشنبه/ در بندر چابهار کلنگ زنی شد.

2 نفر در انفجار مقابل انتظامی چابهار شهید شدند

زاهدان - ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان ویژه چابهار گفت: در حمله انتحاری یک تروریست به مقر انتظامی چابهار امروز پنجشنبه 2 نفر شهید و چهار نفر زخمی شدند.

آ‌غاز اجرای‌ ۳ پروژه سرمایه‌گذاری‌ در بندر چابهار/سرمایه‌گذاری ۱۷۰۰ میلیارد ریال‌

عملیات اجرایی سه طرح سرمایه‌گذاری احداث مخازن فرآورده‌های نفتی و مخازن نگهداری LPG و نیز جمع آوری مواد زائد کشتی‌ها امروز با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و معاون حمل و نقل وزارت راه، در بندر چابهار آغازشد.