فعالیت‌های تربیتی در هیچ مدرسه‌ای اجباری نیست

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برنامه‌های تربیتی اختیاری است، گفت: فعالیت‌های تربیتی در هیچ مدرسه‌ای اجباری نیست.مطالب مرتبط

فعالیت‌های تربیتی در هیچ مدرسه‌ای اجباری نیست

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برنامه‌های تربیتی اختیاری است، گفت: فعالیت‌های تربیتی در هیچ مدرسه‌ای اجباری نیست.

دخالت بیش از اندازه در حیطه اختیارات مدرسه/ به گوشه رانده شدن مدارس

رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت گفت: دخالت بیش از اندازه در حیطه اختیار مدرسه، مدیر و معلم، از مشق شب گرفته تا برنامه امتحانی به معنی به گوشه راندن مدرسه، تحمیل فشار و سلب اختیار از متولیان امور آموزشی و تربیتی مدرسه است.

حضور۲۶۰ خیر مدرسه‌ساز در گیلان/۵۳ مدرسه در دست ساخت است

رودسر- رئیس خیرین مدرسه‌ساز گیلان با اشاره به فعالیت ۲۶۰ خیر در این استان، گفت: ۵۳ مدرسه با ۱۷۴ کلاس توسط این افراد در دست در گیلان ساخت است.

سرویس مدارس به کلاس درس با نشاط تبدیل می شود

تهرن-ایرنا-آماده سازی بروشورها و بسته های فرهنگی-تربیتی و همچنین راه اندازی رادیو ویژه سرویس مدارس از جمله فعالیت های مورد نظر انجمن اولیاء و مربیان و سازمان دانش آموزی است تا مدت زمانی را که دانش آموز در سرویس مدرسه سپری می کند، به کلاس سیار با نشاط تبدی

651 هزار خیر در امر مدرسه سازی کشور مشارکت دارند

کرج-ایرنا- رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ سازکشور اعلام کرد که اکنون 651 هزار خیر در امر مدرسه سازی فعالیت دارند که کارنامه درخشانی ارائه کرده اند.

"اعزام مدیران جمهوری اسلامی به اردوگاه اجباری آموزش"

دیگر هیچ راهی جز اعزام مدیران کشور به اردوگاه اجباری آموزش برایمان باقی نمانده است تا آنان به زور بفهمند که در هزار سوم زمان آموختن شان از زمان کار کردنشان جدا نیست و این قاعده کاملا در عصر انفجار اطلاعات منسوخ شده است که انسان برای زمانی می‌آموزد و هنگ

برگزاری هر نوع آزمون در دوره ابتدایی ضد تربیتی است

تهران-ایرنا-معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش ضمن مخالفت با برگزاری آزمون‌هایی همچون «پیشرفت تحصیلی» و نمودار درست کردن از فعالیت دانش آموزان و مقایسه مدارس،برگزاری این نوع آزمون ها را در دوره ابتدایی ضد تربیتی دانست.

فعالیت ۵۵ مبلغ دینی در مدارس تایباد و باخرز

تایباد-رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد از فعالیت تربیتی و فرهنگی روحانیون و مبلغین در مدارس این شهرستان خبر داد.

خیر هست زمین نیست/30 درصد مدارس تهران زیرخط استاندارد

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز تهران با اشاره به اینکه در تهران زمین برای ساخت مدرسه نیست، گفت: 30 درصد مدارس پایتخت به ویژه در بافت مرکزی و شمال شهر به لحاظ سلامت فضا زیر خط استاندارد قرار دارند.

اجرای طرح تربیتی در ارومیه +فیلم

همایش تربیتی مربیان طرح شهید بهنام محمدی استان در ارومیه برگزار شد.

تهدید به اضافه کاری اجباری پرستاران را محکوم می کنیم

رئیس کل سازمان نظام پرستاری، گفت: هر گونه تهدید به اضافه کاری اجباری و مرخصی اجباری پرستاران را محکوم می کنیم.

تشریح جزئیات فعالیت سامانه نظام جامع استعدادیابی و غربالگری

معاون اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش جزئیات فعالیت سامانه نظام جامع استعدادیابی، غربالگری، مداخله و پیشگیری را تشریح کرد.

گرایش دانش آموزان گیلانی به انجمن های اسلامی افزایش یافت

آستارا - ایرنا - معاون فرهنگی و تربیتی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان گفت: 10 هزار دانش آموز در 400 انجمن اسلامی فعالیت می کنند و گرایش این نسل به فعالیت در این تشکل افزایش یافته است.

۱۵۰ مدرسه عشایری تک دانش آموزی در کشور وجود دارد

شیراز – مدیرکل دفتر مطالعات سازمان امور عشیر کشور از فعالیت بیش از ۱۵۰ مدرسه عشایری تک دانش آموزی در کشور خبر داد.

همایش طرح تربیتی شهید محمدی در مدارس آذربایجان غربی

همایش تربیتی مربیان طرح شهید بهنام محمدی باهدف هم افزایی بین نهادهای اجتماعی برای تعلیم و تربیت دانش آموزان در ارومیه برگزار شد.

برخورد سازمان نظام پرستاری با اضافه کاری و مرخصی اجباری

رئیس سازمان نظام پرستاری کشور از برخورد قانونی این سازمان با اضافه کاری اجباری و مرخصی اجباری پرستاران خبر داد.

برای ترویج انصاف فضای تربیتی را در جامعه تقویت کنیم

یک کارشناس مهدویت گفت: اگر در تمام ابعاد تربیتی و تقوایی به پیامدهای منفی رعایت نشدن انصاف در جامعه توجه داشته باشیم، همین امر باعث می‌شود که انصاف در جامع فراگیر شود.

11 مرکز ترک اعتیاد در قم فعال است

قم - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قم با اشاره به فعالیت 11 مرکز ترک اعتیاد در این استان گفت: این مراکز شامل 9 مرکزی اختیاری و 2 مرکز اجباری است.

دستور به حریف ایران برای اردوی اجباری در ریاض به جای دوحه

تیم ملی فوتبال یمن یکی از حریفان ایران در جام ملت‌های آسیا به دستور مقام‌های دولت مستعفی مجبور به ادامه اجباری اردوی ریاض به جای قطر شده است.

ساختن آینده فرزندان با روش های تربیتی صحیح

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان گفت : روش‌های تربیتی صحیح، آینده فرزندان را می‌سازد.