فعالیت‌های تربیتی در هیچ مدرسه‌ای اجباری نیست

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه برنامه‌های تربیتی اختیاری است، گفت: فعالیت‌های تربیتی در هیچ مدرسه‌ای اجباری نیست.مطالب مرتبط

منش شهید بهنام محمدی جوهره فعالیت های تربیتی شده است

کرج - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز گفت که طرح شهید بهنام محمدی یک طرح معمولی نیست بلکه جوهره تمام فعالیت های تربیتی ما در سپاه و آموزش و پرورش است که 2 بال بزرگ برای نهاد حاکمیتی نظام هستند.

همایش «مدرسه تربیتی امام موسی صدر» در دارالفنون

همایش «مدرسه تربیتی امام موسی صدر و دلالت‌های آن در زمان حاضر سه شنبه ۳۰ بهمن در مدرسه دارالفنون برگزار می‌شود.

همایش مدرسه تربیتی امام موسی صدر برگزار می شود‎

همایش «مدرسه تربیتی امام موسی صدر و دلالت های آن در زمان حاضر» سه شنبه ۳۰ بهمن برگزار می شود.

هویت‌یابی تربیتی مدارس درگیر موانع ساختاری

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: امروز موانع ساختاری مانع هویت‌یابی تربیتی مدرسه است.

برگزاری همایش «مدرسه تربیتی امام موسی صدر» همزمان با سالگرد موعظه کلیسای کبوشیین

فروش اجباری گوشت و مرغ،‌ بازی جدید دولتی‌ها با مردم

در حالی که دولتی‌ها هیچ پاسخی به درخواست دادستان تهران درباره ابهامات فروش اینترنتی نداده‌اند، با اعلام آغاز به کار یکی دیگر از شرکت‌های خصوصی، شاهکار دیگری از شیوه فروش اینترنتی رونمایی شد و آن چیزی نیست جز فروش اجباری همزمان گوشت قرمز و مرغ!

روش تربیتی قرآن در اندیشه آیت‌الله خامنه‌ای

یک اصل تربیتی که مکرر در بیانات آیت‌الله خامنه‌ای به چشم می خورد، اصل تعریف قلّه یا نقطه اوج است. از نظر ایشان، وجود قلّه‌های تربیتی، لازمه حرکت انسان به سمت قلّه و رسیدن آنها به دامنه هاست.

آزادسازی زندانیان نیازمند کمتر از مدرسه سازی نیست

اردبیل - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: آزاد سازی زندانیان نیازمند کمتر از مدرسه سازی و مسجد سازی نیست.

فعالیت ۲۵ کانون پرورشی و تربیتی در زنجان/ پارک فن‌آموز در زنجان افتتاح شد

ورود مجلس به پروازهای چارتری/ فعالیت چارترکنندگان محدود می‌شود

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این‌که فعالیت چارتری ها در مسیرهای پرتردد قابل قبول نیست، گفت: فعالیت چارتری ها در مسیرهای پرتردد قابل قبول نیست، متأسفانه امروز قیمت نهایی بلیت پروازها توسط چارترکنندگان تعیین می شود.

اوپک کارتل نیست/برای ثبات قیمت فعالیت نمی‌کنیم

دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) اعلام کرد این سازمان یک کارتل نیست و در زمینه ثابت کردن قیمت‌ها فعالیت نمی‌کند.

فعالیت سیاسی دانشجویان محدود نیست

اردبیل - ایرنا - رییس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: دانشجویان این دانشگاه هیچ مانعی برای فعالیت سیاسی ندارند و در سال های اخیر هم فعالیت سیاسی آنها محدود نشده است.

امکان شرکت داوطلبان مشمول طرح اجباری در کنکور ارشد پزشکی

داوطلبان مشمول طرح اجباری می توانند بدون گذراندن و یا شروع طرح، در هر زمان در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ٩٨ شرکت کنند.

کانون فرهنگی تربیتی مکانی برای پرورش خلاقیت دانش آموزان

کرج - ایرنا - آماده سازی ، پویایی و تربیت نسل نوجوان و جوان برای آینده کشور نیازمند ساز و کارهای مناسب فرهنگی و آموزشی بوده که در این میان نقش کانون های فرهنگی تربیتی حائز اهمیت فراوان است.

کنکور گلوی نظام تربیتی را فشار می دهد

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی آموزش و پرورش گفت: برای کنکور باید حداقل در بین دانش آموزان رفراندوم برگزار شود. کنکور گلوی نظام تربیتی را فشار می دهد.

جشنواره فرهنگی تربیتی هندسه حضور در شاهرود

جشنواره فرهنگی تربیتی ویژه دختران نوجوان با عنوان "هندسه حضور" در شاهرود آغاز بکار کرد.

اندیشه های امام موسی صدر در آموزش و پرورش مطرح شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شهر کتاب در مورد دستاوردهای همایش مدرسه تربیتی امام موسی صدر، گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این همایش این است که در آموزش و پرورش اندیشه های صدر مطرح شود تا معلمان بتوانند توشه‌ای و دیدگاهی از تجربه موفق او برگیرند.

خیر مدرسه‌سازی که سال‌ها پس از درگذشتش هم مدرسه می‌سازد

مراسم رونمایی از کتاب «میراث یک مرد» در مجتمع خیریه بنیس برگزار شد. این کتاب درباره مرحوم مصیب درخشانی، خیر مدرسه‌ساز است. عواید حاصل از فروش این کتاب صرف بازسازی مدارس خواهد شد.

مشمولان طرح اجباری می‌توانند در آزمون ارشد علوم پزشکی شرکت کنند

طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، داوطلبان مشمول طرح اجباری می‌توانند بدون گذراندن و یا شروع طرح، در هر زمان در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی سال ۹۸ شرکت کنند و منعی برای ادامه تحصیل ندارند.

ابداع رباتی که به جای دانش آموز غایب به مدرسه می‌رود!

محققان نروژی به تازگی رباتی ساخته‌اند که جایگزین دانش‌آموزان در مدرسه می‌شود تا اگر دانش‌آموزی نتوانست در مدرسه حاضر شود، از دروس خود عقب نماند.