ترافیک ونک، فلافل کوچه مروی‌ و چند داستان دیگر

طوری از قدرت تکنولوژی‌ اسنپ حرف می‌زد که انگار عده‌ای آ‌پولو هوا کرده‌اند و هیچ‌کسی جز او از این قضیه خبر ندارد.مطالب مرتبط

ترافیک ونک، فلافل کوچه مروی‌ و چند داستان دیگر

طوری از قدرت تکنولوژی‌ اسنپ حرف می‌زد که انگار عده‌ای آ‌پولو هوا کرده‌اند و هیچ‌کسی جز او از این قضیه خبر ندارد.

ترافیک ونک، فلافل کوچه مروی‌ و چند داستان دیگر

یکی از مسافران خوش ذوق که از اپلیکیش اسنپ برای رسیدن به محل کارش استفاده کرده، داستان این سفر کوتاه اما سرشار از اتفاق‌های جذاب را اینگونه توصیف کرده است.

نخستین جشنواره داستان‌نویسی محلات مشهد

نخستین جشنواره داستان نویسی محلات مشهد با عنوان "جشنواره کوچه" به زودی در مشهدمقدس برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره داستان‌نویسی محلات مشهد برگزار می‌شود

نخستین جشنواره داستان نویسی محلات مشهد با عنوان «جشنواره کوچه» در مشهدمقدس برگزار می‌شود.

ابراز تأسف از بی‌توجهی به داستان کوتاه

صمد طاهری که در بخش مجموعه داستان جایزه «جلال» شایسته تقدیر شده از بی‌رغبتی مخاطبان نسبت به داستان کوتاه و به تبع آن اهمیت ندادن ناشران به مجموعه داستان می‌گوید.

داستان‌های افسانه‌ای کودکان و نظر والدین در مورد آنها

بسیاری از والدین امروزی در زمان خواندن داستان‌های قدیمی برای کودکان، پایان داستان را تغییر می‌دهند و بر این باورند که این داستان‌ها مناسب کودکان امروز نیستند.

دردسر اهالی کوچه مشاطان با حفاری ها+ فیلم

حفاری، مشکل همیشگی شهرها؛ حالا اگر این حفاری ها در کوچه های قدیمی و پررفت و آمد باشد مشکلات بیشتر است.

هم‌صدا با سیاه مستِ سایه تاکِ

عزت‌­الله فولادوند دوردی درباره مجموعه قصیده‌واره‌های امیری اسفندقه می‌نویسد شهری است خوش‌طرح که از بیشتر کوچه‌پس‌کوچه‌های کوتاه و بلند قصیده‌های رنگارنگش بوی دوستی و مهربانی به‌مشام می‌رسد.

«کوه برفی» چشم انتظار توسعه گردشگری

همدان - ایرنا - در آخرین روزهای پاییز پس از گذر از پیچ و خم های جاده و دیدن فصل هزار رنگ، به کوچه پس کوچه های روستایی زیبا زیر سایه کوهی عظیم می رسیم که برگ های رنگارنگ، سنگ فرش زمینش شده و پیچش صدای باد در لابلای درختان هر رهگذری را میخکوب می کند.

«کوه برفی» چشم انتظار توسعه گردشگری

همدان- ایرنا- در آخرین روزهای پاییز پس از گذر از پیچ و خم های جاده و دیدن فصل هزار رنگ، به کوچه پس کوچه های روستایی زیبا زیر سایه کوهی عظیم می رسیم که برگ های رنگارنگ، سنگ فرش زمینش شده و پیچش صدای باد در لابلای درختان هر رهگذری را میخکوب می کند.

احتمال افزایش حجم بار ترافیک معابر مرکزی پایتخت

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از افزایش حجم بار ترافیک برای بعد از ظهر پنج شنبه خبر داد.

تجمع افراد بی‌خانمان در برخی از کوچه‌های رشت

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای رشت گفت: شهروندان در صورت مشاهده تجمع افراد بی‌خانمان در برخی از کوچه‌های رشت به گشت فوریت های اجتماعی اطلاع دهند تا نسبت به جمع آوری و اسکان این افراد اقدام شود.

پایانی بر دوران تیول‌داری در داستان کوتاه جنگ

نویسنده «خط مرزی» بدون وابستگی به هیچ جریانی داستان نوشته اما گویا به مذاق تیول‌داران داستان کوتاه جنگ خوش نیامده و به همین خاطر پس از یکسال از انتشار، نه تنها خبری از آن نیست، بلکه حتی حاضر نشدند آن را در میان گزینه‌های نهایی خود ببینند.

گزارشی از کارگاه‌های جشنواره شعر و داستان «جوان سوره»

کارگاه‌های شعر و داستان شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» ظهر امروز (سه‌شنبه 20 آذر) در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه گیلان با حضور داوران و شرکت‌کنندگان برگزار شد.

نتیجه پویش انتخاب آتیه داستان ایرانی اعلام شد

اسامی چهار داستان‌نویس که حائز بیشترین تعداد آرا در پویش انتخاب داستان ایرانی شده‌اند اعلام شد.

بررسی حذف طرح زوج و فرد در شورای عالی ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح زوج و فرد به صورت مقطعی و موقت مفید بوده و در طولانی مدت سبب افزایش آلودگی هوا می شود؛ لذا در صورت تصویب شورای عالی ترافیک از سال آینده این طرح حذف خواهد شد.

وضعیت ترافیک صبحگاهی در بزرگراه های تهران

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیک صبحگاهی در معابر بزرگراهی پایتخت را تشریح کرد.

داستان یک آزادی

آن‌ها سؤال می‌کردند: «شما خوشحال نیستید؟! دارید آزاد می‌شوید، می‌روید کنار خانواده. چرا شادی نمی‌کنید؟! چرا نمی‌رقصید؟! چرا حرفی نمی‌زنید؟! شما دیگر چه آدم‌هایی هستید!»

ترافیک صبحگاهی بزرگراه‌های تهران

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیک صبحگاهی بزرگراه‌های تهران را اعلام کرد. ]]>

315 اثر به جشنواره ملی داستان کوتاه اردبیل ارسال شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: 250 داستان کوتاه در بخش فارسی و 65 اثر به زبان ترکی که در مجموع 315 اثر بوده به دبیرخانه جشنواره ملی داستان کوتاه اردبیل ارسال شده است.