ترافیک ونک، فلافل کوچه مروی‌ و چند داستان دیگر

طوری از قدرت تکنولوژی‌ اسنپ حرف می‌زد که انگار عده‌ای آ‌پولو هوا کرده‌اند و هیچ‌کسی جز او از این قضیه خبر ندارد.مطالب مرتبط

7 قصه از 7 خانه عجیب + عکس

همراه با مسئولان سفری کوتاه اما عمیق در کوچه‌پس‌کوچه‌های هادی‌آباد داشتیم؛ حضور در این محله و از نزدیک دیدن آنچه در این تکه از شهر می‌گذرد بسیار عجیب، دردآور و قابل‌تأمل بود.

سخنان بدون استناد در کلام روزمره

تهران- ایرنا- از کوچه پس کوچه های شهر واقعی تا جهان مجازی، هر روزه با سخنان و جملاتی مواجه هستیم که در سندیت آن شک و شبهه های بسیاری نهفته است. این مساله نیز به ارجاعاتی مربوط می شود که مرجع خبر آن قابل استناد نیست.

افزایش ۳۰ درصدی حجم ترافیک در محدوده طرح ترافیک در پنجشنبه‌ها

مشاور اجتماعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص برداشته شدن طرح ترافیک از روزهای پنجشنبه و استقبال یا انتقاداتی که برخی شهروندان در این باره مطرح کرده‌اند، پیشنهاد کرد که در این باره نظرسنجی عمومی انجام شود.

ترافیک صبحگاهی در آزادراه کرج –تهران

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی را تشریح کرد و گفت هم اکنون ترافیک در آزاد راه کرج _تهران سنگین گزارش شده است.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج –تهران/ بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی سه استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین از ترافیک سنگین در آزاد راه کرج _تهران خبر داد. ]]>

ترافیک پرحجم در محورهای تهران-کرج و تهران-قم

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک روان در محورهای مواصلاتی کشور گفت: تنها در محورهای تهران-کرج و تهران-قم ترافیک پرحجم است.

انقلاب، عبور از اومانیسم به افق‌های تازه را رقم زد

کارگاه «داستان انقلاب» با حضور ساسان ناطق، مدیر دفتر ادبیات داستانی حوزه هنری و علاقه‌مندان به داستان‌نویسی به منظور خوانش، نقد و بررسی ادبیات داستان انقلاب در حوزه هنری استان زنجان برگزار شد.

نگاهی به انیمیشن "آخرین داستان"| "آخرین داستان"؛ فرصتی که از دست رفت

انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به نویسندگی و کارگردانی اشکان رهگذر از جمله انیمیشن‌های حاضر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است که در بخش سودای سیمرغ با دو انیمیشن‌ «بنیامین» و «شب آفتابی» علی مدنی به رقابت می‌پردازد.

انتشار فراخوان جشنواره استانی «داستان شیراز»

فراخوان نخستین دوره جشنواره استانی داستان‌نویسی «داستان شیراز» منتشر شد.

اجرای همزمان طرح ترافیک و زوج ‌‌و فرد در پنجشنبه‌های اسفند 97

دستیار ویژه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اجرای همزمان طرح ترافیک و زوج ‌و فرد در 4 پنج شنبه آخر سال خبر داد و گفت: رانندگان برای ورود به طرح باید به سامانه به my.tehran.ir مراجعه و نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند.

طرح های ترافیک و زوج و فرد پنجشنبه ها از امروز آغاز شد

تهران- ایرنا- طرح های ترافیک و زوج و فرد پنجشنبه ها بر اساس اعلام سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران که در اطلاعیه ای اعلام کرده بود طرح های ترافیک و زوج و فرد پنجشنبه های اسفندماه اجرا می شود از امروز(2اسفند) آغاز شد.

رضایت کسبه از عدم اجرای طرح ترافیک در روزهای پنجشنبه

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد ترافیک روزهای پنجشنبه اعلام کرد که کسبه از عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد رضایت دارند.

تهران|‌تخفیف 50 درصدی به ساکنان محدوده طرح ترافیک و زوج‌وفرد

قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از اختصاص امتیاز ویژه به ساکنان محدوده طرح ترافیک و حلقه دوم (زوج و فرد) برای سال 98 خبر داد.

تخفیف ۵۰ درصدی طرح ترافیک و حلقه دوم به ساکنان محدوده

قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از اختصاص امتیاز ویژه به ساکنان محدوده طرح ترافیک و حلقه دوم (زوج و فرد) برای سال ۹۸ خبر داد.

تخفیف ۵۰ درصدی برای ساکنان محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد

قائم مقام معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از اختصاص امتیاز ویژه به ساکنان محدوده طرح ترافیک و حلقه دوم (زوج و فرد) برای سال ۹۸ خبر داد.

نقص کامیون، ترافیک هراز را سنگین کرد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: نقص یک دستگاه کامیون باعث ایجاد ترافیک سنگین در محدوده‌ای از محور هراز شده است.

ترافیک سنگین در هراز و چالوس

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب هراز و چالوس خبر داد.

نرخ تعرفه طرح ترافیک برای موارد خاص افزایش نیافته است/ بازگشت طرح ترافیک پنجشنبه‌ها از سال آینده

ترافیک مرسولات پستی در سراشیبی کاهش

آمار ترافیک مرسولات پستی از بیش از ۶۷۲ میلیون در سال 1394 به ۲۷۶ میلیون در سال جاری رسیده است که نشان‌دهنده رشد منفی ترافیک مرسولات پستی است و شاید مهم‌ترین عامل آن، توسعه ارتباطات الکترونیکی باشد.

باند تولید و توزیع قرص ‌های غیرمجاز بدنسازی درتهران منهدم شد

تهران- ایرنا- سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت گفت: باند تولید و توزیع قرص و مکمل‌ های غیرمجاز ورزشی در بازار مروی منهدم شد.