دستگیری مدیر مالی هوآوی در کانادا به اتهام تخطی از تحریم‌ علیه ایران

مدیر عامل شرکت چینی هوآوی در کانادا به اتهام دولت آمریکا تحت عنوان تخطی از تحریم‌های ایران بازداشت شد.مطالب مرتبط

آمریکا یک تبعه ترکیه را تحریم کرد

تهران – ایرنا – وزارت خزانه‌داری آمریکا روز پنجشنبه یک تبعه ترکیه را به اتهام نقض تحریم‌های این کشور علیه ایران در فهرست تحریم‌های خود قرار داد.

چگونه می‌توان تحریم‌های جدید آمریکا علیه سوریه را دور زد؟

به گفته کارشناس روس، هدف تحریم‌های جدید آمریکا علیه سوریه محدودیت‌ در فروش نفت به دمشق، بخصوص از سوی ایران و جلوگیری از فعالیت و تامین مالی شبه نظامیان طرفدار روسیه و ایران در خاک سوریه است، ولی راه‌هایی برای دور زدن آنها وجود دارد.

پلیس کانادا 17 نفر را به اتهام پولشویی بازداشت کرد

تهران - ایرنا - حدود 300 نیروی پلیس کانادا در عملیاتی در کبک و اونتاریو، 17 نفر را به اتهام عضویت در یک شبکه پولشویی بازداشت و حدود 33 میلیون دلار را توقیف کردند.

اتهام بی‌اساس مایک پنس علیه ایران

معاون رئیس جمهور آمریکا پس از نافرجامی نشست ضد ایرانی ورشو در بازدید خود از آشویتس اتهام بی اساس نوعی سامی‌ستیزی(یهود ستیزی) مشابه نازی‌ها را علیه ایران مطرح کرد.

طرح سنای آمریکا برای اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه

گروهی از سناتورهای هر دو حزب آمریکا طرحی برای اعمال تحریم‌های جدید علیه روسیه به اتهام دخالت در انتخابات آمریکا و اقدام خصمانه علیه اوکراین ارائه کردند.

کنگره بررسی تحریم‌های آمریکا علیه کره‌شمالی، ایران، روسیه و ونزوئلا را به تعویق انداخت

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا جلسه استماع خود برای بررسی اثرگذاری تحریم‌های اعمالی ایالات متحده علیه چهار کشور کره شمالی، ایران، روسیه و ونزوئلا را به تعویق انداخت.

دیپلمات آمریکایی: تحریم‌ها علیه ایران را دور نزنید

سفیر آمریکا در آلمان در واکنش به اقدام کشورهای اروپایی برای راه‌اندازی ساز و کاری جهت حمایت از مبادلات تجاری به این کشورها درباره دور زدن تحریم‌ها علیه ایران هشدار داده است.

آمریکا یک شهروند ترکیه را به دلیل نقض تحریم‌ها علیه ایران تحریم کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا یک شهروند ترکیه را به دلیل نقض مکرر تحریم‌ها علیه ایران در لیست تحریم‌های خود قرار داد.

دستگیری سفیر سابق آفریقای جنوبی در ایران به اتهام ارتشا

یوسف سالوجی، سفیر سابق آفریقای جنوبی در ایران بر طبق اعلام مقامهای این کشور به اتهام دریافت رشوه از طرف های خارجی در ارتباط با مجوز فعالیت شرکت مخابراتی ام تی ان در ایران بازداشت شده است.

کانادا ۷ ایرانی را به اتهام پولشویی بازداشت کرد

پلیس کانادا مدعی است ۱۷ نفر از اعضای یک شبکه پولشویی بین‎المللی را بازداشت کرده که در میان آنها ۷ ایرانی نیز حضور دارند.

افزایش قیمت جهانی نفت جهان در پی تحریم‌های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا

با توجه به تحریم‌های علیه ایران و ونزوئلا و کاهش تولید نفت توسط کشورهای عضو اوپک، روز سه‌شنبه قیمت نفت افزایش یافت.]]>

روسیه تحریم های ضد ایرانی آمریکا را تروریسم اقتصادی خواند

مسکو - ایرنا - معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: تحریم های آمریکا علیه ایران به اهداف تعیین شده نمی رسد و چنین اقداماتی از سوی واشنگتن علیه ایران و سوریه تروریسم اقتصادی است.

تحریم‌های آمریکا علیه 2 شرکت و 9 فرد مرتبط با ایران

وزارت خزانه داری آمریکا علیه دو شرکت و 9 فرد مرتبط با ایران تحریم‌هایی را وضع کرده است.

رایزنی مالکی با عبدالمهدی درباره حضور آمریکا/ استاندار بصره: هرگز بخشی از تحریم‌ها علیه ایران نخواهیم بود

استاندار بصره عراق تاکید کرد بصره هرگز بخشی از تحریم‌های آمریکا علیه ایران نخواهد بود، وی از شرکت‌های بزرگ جمهوری اسلامی ایران دعوت کرد در بازسازی استان بصره مشارکت کنند.

دولت هند از تحریم های یکجانبه علیه ایران حمایت نمی کند

وزیر امور خارجه هند در دیدار عراقچی نظر دولت متبوعش دایر بر عدم حمایت از تحریم های یکجانبه علیه کشورمان را مجددا اعلام کرد.

جهانگیری :هدف تحریم‌ها، ملت ایران است نه نظام اسلامی

معاون اول رئیس جمهور با تصریح اینکه هدف تحریم‌ها، ملت ایران است نه نظام اسلامی، گفت: سردمداران آمریکا دروغ می‌گویند، آنان در کتاب هنر تحریم، نوشته‌اند که باید اجازه تأمین نیازهای اصلی مردم را نداد تا ملت علیه حکومت شورش کنند.

دیدار «پمپئو» و «موگرینی» پس از ادعاهای واهی «پنس» علیه ایران

متعاقب اتهام زنی ها معاون رئیس جمهوری آمریکا علیه اروپا مبنی بر تضعیف رژیم تحریمهای واشنگتن علیه تهران، وزیر خارجه آمریکا با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیرامون تعارضات جهانی گفتگو کرد.

تعویق جلسه کمیته مجلس نمایندگان برای بررسی تحریم های آمریکا

تهران - ایرنا - کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که تشکیل جلسه استماعی برای بررسی تحریم های واشنگتن علیه کره شمالی، ایران، روسیه و ونزوئلا را به زمان دیگری موکول کرده است.

ریابکوف: تحریم‌های آمریکا علیه ایران و سوریه تروریسم اقتصادی است

معاون وزیر خارجه روسیه تحریم‌های آمریکا علیه ایران و سوریه را تروریسم اقتصادی نامید، از قصد تکمیل روند استفاده از ارزهای ملی در مبادلات بازرگانی مسکو- تهران خبر داده و گفت: این بهترین ابزار برای دفاع در برابر سوء‌استفاده آمریکا از نقش دلار است.

دستگیری یکی از معاونان اداره کل ارشاد قزوین

دادستان قزوین از بازداشت یکی از معاون اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان قزوین به اتهام تخلفات مالی خبر داد.