احزاب باید در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشند

یک عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این‌که «یکی از کاکردهای مهم یک حزب اسلامی حضور در شبکه‌های اجتماعی است»، گفت: تمام کشور باید توسط احزاب رصد شود تا بتوانند مسائل کشور را به خوبی درک و بررسی کنند و از سوی دیگر عملکردهای احزاب باید در مقابل چشم مردم باشمطالب مرتبط

احزاب باید در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشند

یک عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این‌که «یکی از کاکردهای مهم یک حزب اسلامی حضور در شبکه‌های اجتماعی است»، گفت: تمام کشور باید توسط احزاب رصد شود تا بتوانند مسائل کشور را به خوبی درک و بررسی کنند و از سوی دیگر عملکردهای احزاب باید در مقابل چشم مردم باش

احزاب باید در فعالیت های مختلف اجتماعی حضور داشته باشند

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: احزاب نباید خود را تنها به حرکت های سیاسی محدود کنند بلکه باید در فعالیت های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی حضور موثری داشته باشند.

اینستاگرام باید در ایران نماینده داشته باشد

دبیر شورای فضای مجازی با بیان اینکه طبق مصوبه تمامی شبکه‌های اجتماعی دارای بیش از یک میلیون کاربر باید در کشور نماینده داشته باشند، گفت: این موضوع شامل شبکه اجتماعی اینستاگرام هم می شود.

اساسنامه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات باید تغییر کند/احزاب متناسب با جایگاهشان کرسی داشته باشند

عضو سابق شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت:‌ آیین‌نامه و اساسنامه شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب باید تغییر یابد و این مدیریت به آنجا منتقل و احزاب متناسب با جایگاهشان کرسی داشته باشند.

احزاب نباید در دانشگاه شعبه داشته باشند/ به مجلس نمره 11 و 12 می‌دهم

نماینده مردم تهران در مجلس بیان اینکه بنده مخالف این هستم که در دانشگاه احزاب شعبه داشته باشند، گفت: واقعیت این است که مجلس در راس امور نیست و من به آن نمره 11 و 12 می دهم.

اینستاگرام هم باید نماینده پاسخگو داشته باشد

رئیس مرکز ملی فضای مجازی با بیان اینکه در مرکز ملی فضای مجازی معتقدیم رسانه‌های خارجی که بیش از یک میلیون کاربر دارند، حتما باید داخل کشور نماینده داشته باشند، گفت: تعریفی که در مرکز ملی و شورای عالی فضای مجازی از پیام‌رسان شده شامل شبکه‌های اجتماعی هم می

شهرداران باید مشاور حوزه معلولان داشته باشند

قزوین - ایرنا - معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی قزوین گفت: شهرداران باید مشاوره حوزه معلولان داشته باشند تا در مناسب سازی زیرساخت شهرها برای این قشر و همچنین جانبازان و کهنسالان به شکل بهتری عمل کنند.

مسئولان باید در بین مردم حضور داشته باشند

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: مسئولان باید در بین مردم و همپای مردم باشند و ارتباط گیری مردم با مسئولان راحت و سهل باشد.

مردم در استقبال از رئیس جمهوری حضور پرشور داشته باشند

سمنان- ایرنا- احزاب، سمن ها، اصناف، گروه ها و تشکل های مختلف مردمی در بیانیه های جداگانه مردم خونگرم و شهیدپرور استان سمنان را به حضور پرشور در استقبال از رئیس جمهوری دعوت کردند.

احزاب نباید با تغییر دولت‌ها تضعیف شوند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت:احزاب نباید با تغییر دولت‌ها تضعیف شوند، یک حزب در عین حال که خود باید بینش سیاسی داشته باشد، باید جامعه را نیز روشن کند.

باید باور کنیم که صندوق‌های بازنشستگی دچار بحران هستند/به‌جز یک صندوق مابقی ورشکسته‌اند

معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی با حضور در برنامه «تیتر امشب» دوازدهمِ آذر ۹۷ شبکه خبر سیما با موضوع چالش‌ صندوق‌های بازنشستگی، با اشاره به بحث قانون اعداد بزرگ گفت: زمانی که صندوق‌های بازنشستگی قرار است تشکیل شوند، باید تابع قانون اعداد بزرگ باشند.]]>

برانکو: مهاجمان پرسپولیس باید موثرتر باشند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتظارم زیادی از «گادوین منشا» و «علی علیپور» دارم و آنها باید عملکرد بهتری در خط حمله داشته باشند.

دولت و مجلس برای افزایش بودجه دفاعی باید هم افزایی داشته باشند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:حمایت و پشتیبانی دولت و مجلس در حوزه دفاعی از حیث تخصیص اعتبارات است و باید دولت و مجلس در این مسیر هم افزایی داشته باشند.

رویکرد فرهنگی و اجتماعی مساجد باید احیا شود

امام جمعه کرج: مسئولان و ائمه جماعات برای احیای مساجد تلاشی مضاعف داشته باشند.

اجرای قانون اساسی نیازمند آگاهی مردم است

یک حقوقدان تاکید کرد: اجرای قانون اساسی نیازمند آگاهی مردم است که باید به مردم آموزش داده شود و توانمندسازی احزاب سیاسی، نظام‌‌‌های حرفه‌‌‌ای و... می توانند در این زمینه نقش داشته باشند.]]>

رانندگان برون شهری کردستان زنجیر چرخ همراه داشته باشند

سنندج - ایرنا - جانشین فرمانده پلیس راه کردستان گفت: با توجه به اینکه در بیشتر جاده های مواصلاتی استان بارش برف گزارش شده لذا رانندگان وسایل نقلیه باید زنجیر چرخ و دیگر ملزومات سفر زمستانی همراه داشته باشند.

بادامچی: احزاب و انجمن‌ها پشتوانه قوی برای کادرسازی هستند

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر «لزوم کادرسازی و تقویت افراد در انجمن‌ها و ان‌جی‌اوها» گفت: نمی‌توان با اهرم قانون افراد را ملزم به کادرسازی کرد. باید قبل از آن انجمن‌ها و احزاب را قوی کرد تا آنها نیروهای لازم را تربیت کرده که بتوانند با در دست

دانشگاه ها باید روحیه استکبارستیزی داشته باشند

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهرگفت: دانشگاه ها باید روحیه استکبار ستیزی داشته و خروجی آنها در تراز جمهوری اسلامی باشد تا به پیشرفت و ترقی دست یابیم.

دانشگاه‌های گلستان به تکریم دانشجویان و نخبگان توجه داشته باشند

گرگان- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان تاکید کرد: دانشگاه‌های گلستان به تکریم دانشجویان و نخبگان، کرسی‌های آزاداندیشی و پیگیری مطالبات دانشجویی توجه داشته باشند.

آیت الله بوشهری: حزب بدون ارتباط با رسانه همانند سرباز بدون اسلحه است

تهران-ایرنا- نایب رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر این که حزب بدون ارتباط با رسانه همانند سرباز بدون اسلحه است گفت: احزاب باید برای تحقق آزادی با رسانه‌های گروهی ارتباط داشته باشند.