احزاب باید در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشند

یک عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این‌که «یکی از کاکردهای مهم یک حزب اسلامی حضور در شبکه‌های اجتماعی است»، گفت: تمام کشور باید توسط احزاب رصد شود تا بتوانند مسائل کشور را به خوبی درک و بررسی کنند و از سوی دیگر عملکردهای احزاب باید در مقابل چشم مردم باشمطالب مرتبط

بچه‌های مسجد در عرصه جنگ‌نرم حضور جدی داشته باشند

زنجان- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان تاکید کرد: در برهه کنونی بچه‌های مسجد باید حضوری پررنگ و جدی در عرصه جنگ‌نرم و مقابله با توطئه‌های دشمنان اسلام داشته باشند.

قم|کانون‌های فرهنگی وهنری برای شبکه سازی در مساجد نیازمند فعالیت مسنجم هستند

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم گفت: کانون‌های فرهنگی هنری برای شبکه‌سازی در مسجد باید تشکیلات داشته باشند و هر فردی باید کادر فرهنگی داشته باشد تا دامنه کار افزایش پیدا کند.

نجفی: مسؤولان حداقل اجتهاد و اعمال سلیقه را در تحقق اهداف انقلاب داشته باشند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مسؤولان و کارگزاران نظام تا مادامی که در مسؤولیت‌ها و پست‌های جمهوری اسلامی حضور دارند باید مجری تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی باشند و حداقلِ اجتهاد، اعمال نظر و اعمال سلایق فردی و گروهی را داشته باشند.

ضابطیان: چرا همه شبکه‌های تلویزیون باید برنامه سال تحویل داشته باشند؟

گوینده و مجری رسانه‌ملی اعتقاد دارد که تلویزیون به دلیل تعدد شبکه‌ها مجبور است برنامه‌های شبیه به هم بسازد، موازی‌کاری انجام دهد و در هر موضوعی به تکاپو می‌افتد آن‌وقت همه شبکه‌های تلویزیونی برنامه سال تحویل روی آنتن می‌برند.

ترکیه: نیروهای ما فقط باید در "منطقه امن" شمال شرق سوریه باشند

وزیر دفاع ترکیه تاکید کرد، این تنها نیروهای ما هستند که باید در منطقه امن که قرار است در شمال شرق سوریه ایجاد شود، حضور داشته باشند.

مسئولان قدردان مشارکت اجتماعی مردم باشند

یک آسیب شناس اجتماعی عدم تحقق وعده‌های مسئولان را موجب بی اعتمادی مردم و کاهش سرمایه اجتماعی دانست و گفت: مسئولان باید قدردان مشارکت مردم در امور اجتماعی و فرهنگی باشند.

روستاها سهمی در تولید داخلی داشته باشند

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: باید به اهالی روستاها توجه شود تا سهمی در تولید داخلی داشته باشند و با احساس رضایت در آنجا زندگی کنند.

مدیران نسبت به کار مردم اهتمام جدی داشته باشند

بندرعباس- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: همه مدیران باید نسبت به کار و خدمت برای مردم و رضایتمندی مردم از عملکردشان اهتمام جدی داشته باشند.

تقویت احزاب لازمه توسعه است

همدان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان با تاکید بر اینکه تقویت احزاب لازمه توسعه است گفت: تقویت احزاب شناسنامه دار یکی از اولویت های اصلی حوزه سیاسی استان است.

ترکیه: فقط ما باید در منطقه امن سوریه حضور داشته باشیم

وزیر دفاع ترکیه معتقد است که باید فقط ترکیه در منطقه امن شمال سوریه حضور داشته باشد.

سرانه ایرانی‌ها از شبکه‌های اجتماعی

سرانه روزانه استفاده ایرانی‌ها از شبکه‌های اجتماعی حدود یک ساعت و چهار دقیقه است و ۹۴ درصد از اعضای فعال در این شبکه‌ها از تلگرام استفاده می‌کنند.

مردم مشارکت جدی در گسترش ورزش داشته باشند

قم- ایرنا- معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های وزیر ورزش و جوانان، هزینه در زمینه ورزش در کشور را سرمایه گذاری دانست و از مردم خواست که بیش از پیش دراین امر مهم مشارکت داشته باشند.

مسئولان باید قدردان مردم متدین ایران اسلامی باشند

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: مسئولان باید قدردان مردم متدین ایران اسلامی باشند و برای رفع مشکلات آنها تلاش کنند.

فرماندار ساوه: رسانه ها مطالبه گر و مدیران نیز پاسخگو باشند

ساوه - ایرنا - معاون استاندار مرکزی و فرماندار ویژه ساوه گفت: رسانه ها به عنوان نماینده افکار عمومی باید روحیه مطالبه گری داشته باشند و مدیران نیز مکلف هستند با روی گشاده پاسخگویی کنند.

مجمع عمومی خانه احزاب ایران 23 اسفند برگزار می شود

تهران- ایرنا- دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب با اشاره به تقاضا و اعلام شورای مرکزی خانه احزاب، گفت: بیست و سوم اسفندماه 97 تاریخ برگزاری مجمع عمومی خانه احزاب تعیین شد.

مردم مشارکت جدی در گسترش ورزش در کشور داشته باشند

قم- ایرنا- معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان های وزیر ورزش و جوانان، هزینه در زمینه ورزش در کشور را سرمایه گذاری دانست و از مردم خواست که بیش از پیش دراین امر مهم مشارکت داشته باشند.

استاندارفارس:بانک ها مشارکت بیشتری درتوسعه استان داشته باشند

شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: انتظار است که بانک ها به ویژه بانک های خصوصی با تخصیص و پرداخت تسهیلات به پروژه های عمرانی و پیمانکاران، مشارکت بیشتری در توسعه و عمران این استان داشته باشند.

خادمی: حضور مردم در تمامی صحنه‌های انقلاب بیانگر مشروعیت نظام است

نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که با وجود تمام مشکلات، مردم همواره در تمامی صحنه‌های سیاسی و اجتماعی انقلاب حضور داشته‌اند، بیان کرد: دولتمردان باید با مدیریت صحیح کارایی خود را بالا برده و با استفاده از حمایت پررنگ مردم

مرغ گرم تا تعیین تکلیف نهایی به قیمت 11500 تومان عرضه می شود

زنجان- ایرنا- استاندار زنجان با تاکید بر ضرورت نظارت جدی بر بازار به خصوص در روزهای پایانی سال، گفت: مرغ گرم باید به قیمت 11 هزار و 500 تومان عرضه شده و کشتارگاه ها نیز باید در این رابطه، همکاری لازم را داشته باشند.

باشگاه استقلال: فدراسیون و سازمان لیگ نظارت خاصی بر بازی با تراکتورسازی داشته باشند

باشگاه استقلال در آستانه بازی با تراکتورسازی از مسوولان فوتبال ایران درخواست کرد که نظارت ویژه‌ای در این بازی داشته باشند.