نتوانستیم آن طور که باید عدالت اجتماعی را در کشور پیاده کنیم

یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این‌که «قضاوت کردن سریع و بدون بررسی مهمترین چالش کشور است» گفت: رفع ضعف‌های جدی در حوزه عدالت اجتماعی باید در اولویت اول مسئولان و دست‌اندرکاران قرار گیرد.مطالب مرتبط

نتوانستیم آن طور که باید عدالت اجتماعی را در کشور پیاده کنیم

یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این‌که «قضاوت کردن سریع و بدون بررسی مهمترین چالش کشور است» گفت: رفع ضعف‌های جدی در حوزه عدالت اجتماعی باید در اولویت اول مسئولان و دست‌اندرکاران قرار گیرد.

پزشکیان: هنوز نتوانسته ایم عدالت را اجرا کنیم

تبریز - ایرنا - نائب رییس اول مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه پیامبران برای عدالت آمده اند، گفت: ما هنوز نتوانسته ایم عدالت را پیاده کنیم و خیلی جاها برخلاف عدالت رفتار کرده ایم.

مدارس، نسل مقاومی تربیت نمی‌کنند/ دیگر نتوانستیم نسلی همانند "دهه شصتی‌ها" تربیت کنیم

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه مدارس ما نسل مقاومی را تربیت نمی‌کند، گفت: نتوانستیم نسلی مقاوم و صبور مثل دهه شصتی‌ها و جوانانی که در هشت سال جنگ دفاع مقدس حضور داشتند، تربیت کنیم.]]>

لرستان| پیاده‌روی اربعین باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: برای اینکه پیاده‌روی اربعین تثبیت و ادامه پیدا کند باید فرهنگ‌سازی کنیم چرا که این پیاده‌روی باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود و اجازه ندهیم دشمنان این حرکت عظیم را کمرنگ کنند.

پیاده روی اربعین باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: پیاده روی اربعین باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود و همه باید برای انجام این مهم تبلیغ و ترویج کنیم.

مدارس غیرانتفاعی موجب بی عدالت اجتماعی شده است

قم- ایرنا- آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید با اشاره به راه اندازی مدارس غیرانتفاعی، گفت: مدارس پولی باعث از بین رفتن عدالت اجتماعی شده است.

۹ کانال پولی و ارزی برای حمایت از معیشت، سلامت و عدالت اجتماعی

دولت در بودجه سال آینده در نظر دارد از ۹ طریق از معیشت عمومی، سلامت و عدالت اجتماعی حمایت کند.

ضرورت تسلط کارکنان دستگاه قضایی به مهارت‌های ارتباطی

معاون منابع انسانی قوه قضاییه گفت: فلسفه وجودی دستگاه قضایی عدالت است و طبیعی است که کارگزار عدالت باید گرایش به اخلاق و عدالت داشته باشد.

کاهش ۱۱ درصدی تحرک در دختران ایرانی/ سیاست‌های اجتماعی را بازنگری کنیم

معاون اجتماعی بهزیستی کشور گفت: در طراحی سیاست‌های اجتماعی باید نگاه سیستماتیک و توانمندسازی داشته باشیم به طوری که طبق مطالعه انجام شده روی دختران، ظرفیت حیاتی و سلامتی آنها طی ۱۵ سال گذشته به دلیل کمبود فضا و تحرک ۱۱ درصد کاهش یافته است.

دانشجویان جامعه را به سمت بیداری و عدالت فرا بخوانند

ارومیه- ایرنا- نماینده مردم خوی در مجلس با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نیاز به عدالت خواهی و ظلم ستیزی در جامعه بیش از پیش احساس می شود، ‌گفت: دانشجو باید جامعه را به سمت بیداری و عدالت فرابخوانند.

زمان اصلاح«قانون اساسی»نیست/نظرات در موردFATFرا علمی بررسی کردیم

حجت‌الله علم‌الهدی گفت: ابتدا باید از ظرفیت موجود قانون اساسی استفاده کنیم و اگر پاسخگو نبود به فکر اصلاحات باشیم ولی ما هنوز نتوانستیم از ظرفیت‌های فعلی قانون اساسی بهره‌مند شویم.

احزاب باید در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشند

یک عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این‌که «یکی از کاکردهای مهم یک حزب اسلامی حضور در شبکه‌های اجتماعی است»، گفت: تمام کشور باید توسط احزاب رصد شود تا بتوانند مسائل کشور را به خوبی درک و بررسی کنند و از سوی دیگر عملکردهای احزاب باید در مقابل چشم مردم باش

«عدالت» و «ساخت واقعیت اجتماعی» به چاپ سوم رسیدند

دو کتاب «عدالت» و «ساخت واقعیت اجتماعی» توسط نشر نو به چاپ سوم رسیدند.

تثبیت شاخص طلاق در کشور

رئیس سازمان امور اجتماعی ضمن تاکید بر اصل قرار دادن گفتمان ازدواج و تحکیم خانواده در کشور، گفت: به دنبال این هستیم که با همکاری کنشگران و فعالان اجتماعی سازوکاری برای تقویت شاخص ازدواج در کشور فراهم کنیم.

مجلس مسیر را برای رسیدن به عدالت اجتماعی ریل گذاری کند/ همه موظف هستیم برای استیفای حقوق کارگران تلاش کنیم

امام جمعه شهرستان دزفول صبح امروز جمعه در مراسم افتتاح خانه کارگر این شهرستان، گفت: همه موظف هستیم برای استیفای حقوق کارگران تلاش کنیم تا برای جامعه مثمر ثمر باشند و بتوانند وظیفه ی خود را به درستی انجام دهند.]]>

عملیات روانی دشمن علیه مردم را باید خنثی کنیم

رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: باید مردم را آگاه و برای مواجهه با شرایط مختلف آماده کنیم و نگاه آنها را عمق ببخشیم و اقدامات و عملیات روانی دشمن علیه مردم را خنثی کنیم.

توسعه عدالت اجتماعی از دغدغه های مجلس شورای اسلامی است

اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و گسترش عدالت اجتماعی در جامعه از برنامه ها و دغدغه های مجلس شورای اسلامی است.

ایران در توسعه کم نیاورده است/عقب ماندگی در پیاده کردن هدف انقلاب

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز بعد از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی در توسعه کم نیاورده ایم اما در پیاده کردن هدف انقلاب که همان عدالت است،عقب ماندگی داریم.

ارزش روز سبد سهام عدالت آب رفت/تبخیر کمتر از دو ماه یارانه در عرض 10 روز

طی 10 روز پایانی آبان ماه به ازای هر یک از مشمولان سهام عدالت از مجموع 49 میلیون و 226 هزارو 193 مالک اوراق سهام عدالت ، مبلغ 106 هزار و 163 تومان از ارزش بازاری سهام شرکت‌های بورسی موجود در سبد سهام عدالت آن‌ها از بین رفته است.

یاری: بازیکن مصدوم نداشتیم نتیجه بهتری می‌گرفتیم/هنوز شانس قهرمانی داریم

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی‌نو گفت: با وجود مصدومیت شیربیگی و اخراج مقیمی نتوانستیم برنامه‌هایمان را مقابل حفاری اجرا کنیم.