ادعای رسانه‌های رژیم صهیونیستی درباره احتمال مداخله حشد شعبی عراق در تصرف الجلیل

رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند، حزب‌الله لبنان درصدد بوده از نیروهای مبارز جنبش "النجباء" عراق برای اعمال سیطره بر منطقه الجلیل استفاده کند.مطالب مرتبط

ادعای رسانه‌های رژیم صهیونیستی درباره احتمال مداخله حشد شعبی عراق در تصرف الجلیل

رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند، حزب‌الله لبنان درصدد بوده از نیروهای مبارز جنبش "النجباء" عراق برای اعمال سیطره بر منطقه الجلیل استفاده کند.

ادعای رسانه‌های صهیونیستی درباره احتمال مداخله حشد شعبی عراق در تصرف الجلیل

رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند، حزب‌الله لبنان درصدد بوده از نیروهای مبارز جنبش "النجباء" عراق برای اعمال سیطره بر منطقه الجلیل استفاده کند.

ادعای ارتش صهیونیستی: حزب‌الله قصد داشت با تونل، راه ارتباطی شمال اسرائیل را قطع کند

یک نظامی ارشد رژیم صهیونیستی در نشست مطبوعاتی مدعی شد که تونل‌های حزب‌الله میان‌بری برای عبور از روستای المطلة و قطع راه ارتباطی شمال فلسطین اشغالی با دیگر مناطق و نهایتا آزادسازی الجلیل بود.

یونیفل ادعای رژیم صهیونیستی درباره تونل زیرزمینی در مرز لبنان را تایید کرد

بیروت-ایرنا- نیروهای ویژه سازمان ملل مستقر در جنوب لبنان (یونیفل)، با صدور بیانیه ای ادعای رژیم صهیونیستی درباره وجود تونل زیرزمینی در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی با لبنان را تایید کرد.

ادعای آحارانوت درباره نیت حمله حزب الله لبنان و نجباء عراق

بغداد - ایرنا - 'یدیعوت آحارانوت' پرتیراژترین روزنامه صهیونیستی در گزارشی مدعی حمله قریب‌الوقوع حزب‌الله لبنان و جنبش نُجَباء عراق برای آزادسازی منطقه 'جلیل' واقع در اراضی تحت اشغال این رژیم شده است.

نتانیاهو لبنان را تهدید به مداخله کرد

بیروت- ایرنا- «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره عملیات موسوم به «سپر شمال» که از سه شنبه گذشته به بهانه کشف و انهدام تونل های منتسب به حزب الله در مرزهای فلسطین اشغالی با لبنان آغاز شد، تهدید کرد: احتمال جدی وجود دارد که کار را در داخل لب

مولر به دنبال رد پای کشورهای خاورمیانه‌ در پرونده مداخله در انتخابات

براساس گزارش یک رسانه آمریکایی رابرت مولر بازرس ویژه پرونده تحقیقات مربوط به ارتباط ترامپ – روسیه در حال برنامه‌ریزی برای تمرکز بر عواملی از سمت خاورمیانه بوده؛ جایی که دست کم دو کشور به همراه رژیم صهیونیستی تلاش کردند تا دست به مداخله در انتخابات آمریکا

بغداد خواستار توضیح درباره اعدام 50 تبعه عراقی در کویت شد

بغداد – ایرنا – وزارت خارجه عراق از دولت کویت خواست که درباره ادعای مطرح شده در رسانه ها مبنی بر اقدام مقامات کویت در اعدام 50 تبعه عراقی مقیم این کشور در جریان اشغال آن توسط رژیم بعث صدام توضیح دهد.

رسانه های صهیونیستی نتانیاهو را به تمسخر گرفتند

تهران - ایرنا - روزنامه های صهیونیستی با انتشار کاریکاتورهایی عملیات «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر در شمال سرزمین های فلسطینی با ادعای منهدم کردن تونل های 'حزب الله' را به تمسخر گرفتند.

احتمال فتنه جدید آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه

دستیار و مشاور فرمانده معظم کل قوا احتمال ایجاد فتنه جدید از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی را ممکن دانست و گفت: کشورها و دولت‌های منطقه خصوصاً محور مقاومت باید با هوشمندی مسائل رارصد کنند.

از جولان تا الجلیل؛ نُجَباء فوبیای مزمن صهیونیست‌ها

بغداد - ایرنا - بررسی آرشیو سه ماهه تولیدات ژورنالیست‌های صهیونیستی و رسانه‌های زنجیره‌ای نیابتی آنان، حکایت از رعب و وحشت از کابوس حملات قریب الوقوع جنبش‌های مقاومت به مواضع تحت اشغالشان دارد.

گفت‌وگوی نتانیاهو و پوتین درباره عملیات «سپر شمالی» رژیم‌صهیونیستی

نخست وزیر رژیم‌صهیونیستی امروز-شنبه طی تماسی تلفنی با رئیس جمهور روسیه، وی را در جریان جزئیات عملیات نظامی این رژیم به بهانه کشف تونل‌های حزب‌الله، قرار داد.]]>

ادعای اسرائیل درباره کشف تونل جدید حزب الله

رژیم صهیونیستی روز شنبه مدعی شد تونل جدیدی را کشف کرده است که توسط نیروهای حزب الله حفر شده است.

حمایت ­وزیر امور خارجه بحرین از رژیم صهیونیستی!

وزیر امور خارجه رژیم آل خلیفه در بحرین از ادعای صهیونیست ها درباره تخریب تونل ها در مرزهای فلسطین اشغالی و لبنان حمایت کرد.

رژیم صهیونیستی مدعی کشف تونل دیگری در مرز لبنان شد

تهران – ایرنا – تارنمای روزنامه «تایمز آو اسرائیل» از کشف تونل دیگری توسط ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد که به ادعای آنها حزب الله لبنان برای حمله به اسرائیل آن را حفر کرده است.

گزارش میدانی ایرنا از تحرکات رژیم صهیونیستی در مرز لبنان

کفرکلا (جنوب لبنان)-ایرنا- رژیم صهیونیستی طی یک هفته اخیر با طرح ادعای وجود تونل های زیرزمینی منتسب به حزب الله لبنان در مناطق مرزی، تحرکات خود همچون حضور نظامی، حفاری ها و ادامه ساخت دیوار حائل را در این مناطق افزایش داده است. خبرنگار ایرنا از نقطه صفر م

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با پوتین درباره لبنان و سوریه رایزنی کرد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی طی تماس تلفنی با رئیس‌جمهور روسیه با او درباره تحولات اخیر در رابطه با لبنان و همچنین سوریه رایزنی کرده است.

تلاش بن‌سلمان برای دیدار با نتانیاهو به میزبانی ترامپ

بنابر ادعای یک رسانه، ولی‌عهد عربستان سعودی به طور جدی در حال تلاش برای برقراری یک دیدار مستقیم بین او و «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به میزبانی رئیس‌جمهور آمریکاست.

اخبار کوتاه از فلسطین: از تظاهرات علیه نتانیاهو تا طرح جدید درباره شهرک‌های صهیونیست‌نشین

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دستور داد که منازل مجریان عملیات‌های استشهادی اخیر ظرف 48 ساعت آینده تخریب شود.از سوی دیگر رسانه‌های صهیونیستی از طرح نتانیاهو برای توسعه شهرک‌های صهیونیست‌نشین در کرانه باختری خبر دادند.

رسوایی بزرگ برای ارتش رژیم صهیونیستی در جریان عملیات "سپر شمال"

برخی رسانه‌های اسرائیلی از گم شدن دو قبضه اسلحه سربازان ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی اراضی اشغالی با لبنان در جریان عملیات "سپر شمال" خبر دادند.