نتیجه انتخابات پارلمانی در کابل باطل اعلام شد

کمیسیون مستقل شکایت‌های انتخابات افغانستان امروز (پنج‌شنبه) اعلام کرد، نتایج انتخابات در تمامی حوزه‌های رأی‌گیری کابل در انتخابات پارلمانی ماه اکتبر باطل اعلام شده است.مطالب مرتبط

نتیجه انتخابات پارلمانی در کابل باطل اعلام شد

کمیسیون مستقل شکایت‌های انتخابات افغانستان امروز (پنج‌شنبه) اعلام کرد، نتایج انتخابات در تمامی حوزه‌های رأی‌گیری کابل در انتخابات پارلمانی ماه اکتبر باطل اعلام شده است.

نتایج انتخابات پارلمانی کابل باطل اعلام شد

کمیسیون شکایات انتخاباتی افغانستان نتایج انتخابات پارلمانی ولایت کابل را باطل اعلام کرد.

انتخابات پارلمانی افغانستان در شهر کابل باطل اعلام شد

نتایج انتخابات پارلمانی افغانستان در شهر کابل، پایتخت این کشور باطل اعلام شد.

آرای انتخابات مجلس نمایندگان حوزه کابل باطل اعلام شد

تهران - ایرنا - خبرگزاری طلوع افغانستان روز پنجشنبه نوشت کمیسیون رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی، آرا و نتیجه انتخابات مجلس افغانستان (حوزه کابل) را به دلیل تقلب و جرایم انتخاباتی گسترده باطل اعلام کرد.

گزارش تسنیم| ابطال آرای کابل؛ واکنش‌ها به شوک انتخاباتی و تقلب‌های گسترده در افغانستان

همزمان با اینکه کمیسیون شکایت‌های انتخاباتی افغانستان، آرای انتخابات پارلمانی کابل را باطل اعلام کرد، موجی از واکنش‌های انتقادی در شبکه‌های اجتماعی کاربران افغان نیز سرازیر شد.

کمیسیون انتخابات افغانستان: ابطال آرای کابل پذیرفتنی نیست

کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد که ابطال آرای انتخابات پارلمانی در کابل را نمی‌پذیرد زیرا این تصمیم کمیسیون شکایات انتخابات سیاسی و غیر قانونی است.

اتحادیه اروپا خواهان جستجوی راه‌حلی برای مسئله ابطال آرای انتخابات کابل شد

سفیر اتحادیه اروپا در افغانستان از کمیسیون‌های انتخاباتی این کشور خواسته است که درباره مسئله "ابطال آرای انتخابات پارلمانی کابل" از سوی کمیسیون رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی به یک راه‌حل مشترک برسند.

اعلام نتایج پارلمانی 5 ولایت دیگر در افغانستان

کمیسیون انتخابات افغانستان با اعلام نتایج ابتدایی انتخابات پارلمانی در ولایت‌های کنر، سمنگان، نورستان، سرپل و میدان وردک نامزدان پیشتاز در این ولایت‌ها را مشخص کرد.

مخالفت بنیاد انتخابات شفاف افغانستان با ابطال آرای کابل

بنیاد انتخابات شفاف افغانستان نیز در مخالفت با تصمیم کمیسیون شکایات انتخابات این کشور اعلام کرد که ابطال تمامی آرای کابل اقدامی نادرست و بر خلاف تامین عدالت انتخاباتی صورت گرفته است.

برگزاری دور دوم انتخابات پارلمانی و شهرداری‌ها در بحرین

در میان ارزیابی‌های رسمی متناقض درباره مشارکت مردمی در انتخابات و ادامه تحریم‌های آن از سوی مخالفان، دور دوم رای‌گیری انتخابات پارلمانی و شهرداری بحرین امروز (شنبه) آغاز شد.

انصراف کمیسیون شکایات انتخابات افغانستان از ابطال آرای کابل

بر اثر پادرمیانی «سروردانش» معاون ریاست جمهوری افغانستان، کمیسیون شکایات انتخابات این کشور اعلام کرد که از ابطال آرای کابل صرف نظر کرده است.

آغاز دور دوم انتخابات پارلمانی و شهرداری‌ها در بحرین

در میان ارزیابی‌های رسمی متناقض درباره مشارکت مردمی در انتخابات و ادامه تحریم‌های آن از سوی مخالفان، دور دوم رای‌گیری انتخابات پارلمانی و شهرداری بحرین امروز (شنبه) آغاز شد.

برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام در ارمنستان/ خیز پاشینیان برای تحکیم قدرت

مردم ارمنستان امروز یکشنبه به منظور شرکت در انتخابات پارلمانی زودهنگام به پای صندوق‌های رای می‌روند.

انتخابات پارلمانی در ارمنستان آغاز شد/ احتمال پیروزی «پاشینیان»

حدود ۹ ماه بعد از اعتراضات سراسری در ارمنستان علیه حزب حاکم این کشور، امروز یکشنبه انتخابات پیش از موعد پارلمانی برای تعیین نخست‌وزیر آغاز شد.

انتخابات پارلمانی ارمنستان فرصتی برای تثبیت انقلاب اخیر است

تهران-ایرنا- مردم ارمنستان در حالی از صبح امروز(یکشنبه) در انتخابات زودهنگام پارلمانی شرکت کرده اند که نخست وزیر موقت این کشور با این انتخابات به دنبال تثبیت انقلاب صلح آمیز اخیر این کشور است.

اعلام نتایج انتخابات کابل برای چندمین بار به تعویق افتاد

آغاز دور دوم انتخابات پارلمانی بحرین در سایه تحریم گسترده مخالفان

دور دوم انتخابات پارلمانی بحرین نیز با وجود تحریم این انتخابات توسط مخالفان این کشور، صبح امروز آغاز شد.

الوفاق بحرین تحریم دور دوم انتخابات پارلمانی را خواستار شد

جمعیت ملی-اسلامی «الوفاق» بحرین با اشاره به عدم مشروعیت نتایج انتخابات پارلمانی این کشور، خواستار تحریم دور دوم انتخابات شد.

حمله تروریستی کابل 10 کشته برجای گذاشت

کابل - ایرنا - وزارت بهداشت افغانستان اعلام کردکه در حمله شب گذشته به دفتر یک شرکت انگلیسی ملقب به «C4U» در شرق کابل 10 تن کشته و 19تن دیگر زخمی شدند.

نهادهای ناظر بر انتخابات افغانستان: مسئولان کمیسیون‌های انتخاباتی برکنار شوند

پس از کشمکش‌های جدید بر سر مشروعیت آرای کابل بین کمیسیون شکایات انتخابات و کمیسیون انتخابات اتحاد نهادهای ناظر بر انتخابات افغانستان خواستار برکناری مسئولین کمیسیون‌های انتخاباتی این کشور شدند.