نتیجه انتخابات پارلمانی در کابل باطل اعلام شد

کمیسیون مستقل شکایت‌های انتخابات افغانستان امروز (پنج‌شنبه) اعلام کرد، نتایج انتخابات در تمامی حوزه‌های رأی‌گیری کابل در انتخابات پارلمانی ماه اکتبر باطل اعلام شده است.مطالب مرتبط

روند اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی افغانستان متوقف شده است

پس از برکناری اعضای کمیسیون انتخابات افغانستان از سوی ارگ ریاست جمهوری افغانستان روند اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی این کشور نیز متوقف شده است.

والی غزنی: انتخابات پارلمانی این ولایت بصورت «حوزه‌ای» برگزار می‌شود

والی غزنی اعلام کرد براساس توافق صورت گرفته درباره چگونگی برگزاری انتخابات در این ولایت، انتخابات پارلمانی غزنی بطور حوزه‌ای برگزار خواهد شد.

پیشتازی سوسیالیست‌ها در آستانه انتخابات پارلمانی اسپانیا

نتایج یک نظرسنجی نشان داد، حزب سوسیالیست اسپانیا در انتخابات پارلمانی زودهنگام پیش رو نخواهد توانست اکثریت را به دست آورد اما با این حال از سایر احزاب جلوتر است.

نتیجه استانی شدن انتخابات، مشارکت احزاب به جای مردم است

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مزایا و معایب طرح استانی شدن انتخابات را در ترازو بگذاریم، کفه معایب سنگین تر است؛ در نتیجه این طرح، نه مردم بلکه احزاب تصمیم گیری می کنند.

طراحان حمله به یک ورزشگاه در کابل بازداشت شدند

کابل - ایرنا - اداره امنیت ملی افغانستان اعلام کرد که دو تن از طراحان حمله به یک ورزشگاه پهلوانی در غرب کابل که عضو گروه تروریستی داعش هستند، دستگیر شده اند. در حمله این تروریست ها به ورزشگاه یاد شده 35 نفر کشته و 90 تن دیگر زخمی شدند.

اسپانیا به انتخابات زودهنگام پارلمانی می رود

آمریکا زمان رونمایی از «معامله قرن» را اعلام کرد

داماد و مشاور ترامپ می‎گوید بعد از برگزاری انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی در تاریخ ۲۰ فروردین، آمریکا از طرح سازش موسوم به معامله قرن رونمایی خواهد کرد.

ائتلاف رقبای قدرتمند نتانیاهو در آستانه انتخابات کنست

رقبای قدرتمند نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در انتخابات پارلمانی ماه آوریل امروز (پنج‌شنبه) ائتلاف تشکیل دادند. این نقطه عطفی در انتخاباتی است که راستگرایان لیکود پیش‌بینی می‌کردند به سادگی در آن پیروز شوند.

استفاده از ظرفیتهای پارلمانی برای گسترش همکاریها

لاریجانی: آمادگی مجلس شورای اسلامی را برای استفاده از ظرفیت های پارلمانی ایران و چین برای تحقق و نقش آفرینی مشترک در همکاریهای مختلف اعلام می کنم

نتایج رای‌گیری 11 اسفند اعلام می‌شود/ در صورت تخلف در زمان تبلیغات، رای‌های فرد متخلف باطل می‌شود

رئیس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی گفت: داوطلبین تا 24 ساعت مانده به شروع رای‌گیری می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند و در روز 11 اسفند افرادی که دارای کارت بازرگانی هستند و از تاریخ صدور آن حداقل 18 ماه گذشته باشد می‌توانند با مراجعه به هتل لاله

افزایش نگرانی ها از حملات سایبری در آستانه انتخابات پارلمان اروپا

تهران - ایرنا - نگرانی نهادهای اروپایی از افزایش حملات سایبری با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات پارلمانی در این اتحادیه افزایش یافته است.

احتمال کاهش کارمندان سفارت آمریکا در کابل

منابع خبری اعلام کردند که وزارت خارجه آمریکا در نظر دارد تا شمار کارمندان سفارت این کشور در کابل را کاهش دهد.

کمیسیون اروپا: احتمال مشارکت انگلیس در انتخابات پارلمان اروپا وجود دارد

رئیس کمیسیون اروپایی با توجه به در هم ریختن تاریخ های مقرر در روند برگزیت و احتمال به تعویق افتادن تاریخ خروج انگلیس از اتحادیه اروپا شرکت این کشور در انتخابات پیش روی پارلمانی اروپا را غیر قابل تصور ندانست.

هر هفته ۱۰۰ کیلوگرم کابل برق سرقت می‌کردیم

رئیس کلانتری خلیج فارس از دستگیری یکی از سارقان کابل‌های برق در منطقه خبر داد و تاکید کرد: متهم اعتراف کرده است که هر هفته، دو مرحله و در هر مرحله حدود ۴۰ الی ۵۰ کیلو کابل برق سرقت می‌کردیم.]]>

البرادعی: تغییرات صورت گرفته در قانون اساسی مصر باطل است

سیاستمدار مصری و رئیس پیشین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکید کرد که تغییرات انجام شده در قانون اساسی مصر باطل است.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان باید توسط یک حکومت موقت مدیریت شود

«حنیف اتمر» از رقبای اصلی اشرف غنی در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور اعلام کرد که حکومت وحدت ملی صلاحیت رهبری انتخابات را از دست داده است.

تاریخ انتخابات ۸ فدراسیون ورزشی اعلام شد

سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌ها تاریخ انتخابات رؤسای هشت فدراسیون را اعلام کرد.

حسام الدین آشنا: چرخه باطل انتقام قصاص نیست

تهران - ایرنا - رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری در پاسخ به نشریه کیهان گفت: چرخه خونین و باطل انتقام ' قصاص' نیست، یک تاکتیک روانی تروریستی است.

به عنوان معاون پارلمانی دولت از لاریجانی تا نگهبان مجلس در ارتباط هستم/ نشست کمیسیون‌های تخصصی با رییس‌جمهور برگزار خواهد شد

معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: خبرنگاران پارلمانی شاهد هستند که از آقای لاریجانی شروع می‌کنم و تا آخرین نفری که از صحن خارج می‌شود در ارتباط هستم و گاهی با نگهبانان نیز صحبت می‌کنم. ]]>

نخست‌وزیر اسپانیا انتخابات زودهنگام اعلام می‌کند

منابع آگاه از تصمیم نخست‌وزیر اسپانیا برای اعلام انتخابات زودهنگام پس از رأی‌گیری در مورد بودجه این کشور خبر دادند.