ضریب نفوذ فناوری‌های ساخت افزایشی توسعه می یابد
مطالب مرتبط

ضریب نفوذ فناوری‌های ساخت افزایشی توسعه می یابد

توسعه ضریب نفوذ فناوری‌های ساخت افزایشی با استارتاپ ها‌

تهران– ایرنا- رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: اگر تا دیروز در زیست بوم نوآوری کشور به وجود استارتاپ های خدماتی افتخار می کردیم، امروز شاهد ظهور نسل جدیدی از استارتاپ های حوزه فناوری از جمله ساخت افزایشی هستیم.

ضریب نفوذ اینترنت و کاهش شکاف دیجیتال

یکی از شاخص­ های مهم جهانی در حوزه فناوری اطلاعات که برای رتبه ­بندی کشورها مورد استفاده قرار می ­گیرد میزان ضریب نفوذ اینترنت در آن کشور است

افزایش ضریب نفوذ بیمه

وزیر اقتصاد: اگر دانشگاه‌ها و بخش خصوصی در اختیارمان باشد، به هدف برنامه ششم در ضریب نفوذ بیمه دست می‌یابیم.

صدا و سیما و ضرورت افزایش ضریب نفوذ

تهران- ایرنا- صدا و سیما به عنوان رسانه ای ملی به نظر می رسد به دلیل وجود رسانه های رقیب از جمله شبکه های اجتماعی در فضای مجازی و نیز برخی کاستی ها خصوصا در تولید برنامه های متناسب با محتواهای اثربخش، بیش از پیش با کاهش ضریب نفوذ و مرجعیت مواجه شده است.

رضایتمندی زیستی و رفاهی مردم با توسعه ضریب بیمه حاصل می شود

اراک - ایرنا - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی گفت: خدمات بیمه از شاخص های مهم در شرایط زیستی و رفاهی مردم است و افزایش رضایتمندی مردم با توسعه ضریب نفوذ بیمه محقق می شود.

ضریب نفوذ بیمه در کشور ۲ و ۳ دهم درصد است

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: شاخص ضریب نفوذ بیمه در کشور ما ۲ و ۳ دهم درصد است که این رقم در مقابل کشور‌های پیشرفته رقم کمی است.

نفوذ ایران در یمن باید پایان یابد/ توقف کمک‌های آمریکا اشتباه است

وزیر دفاع آمریکا در ارائه توضیحاتی به مجلس سنای این کشور اعلام کرد: نفوذ ایران در یمن باید پایان یابد.

کاهش قیمت جهانی نفت باعث زیان خریداران از بورس نمی‌شود/پوشش ریسک نوسانات با ضریب تعدیل

طبق فرمول تعیین قیمت نهایی نفت برای صدور صورت حساب‌های نهایی و موقت خریداران نفت از بورس انرژی، اگر قیمت جهانی نفت کاهش یابد، ضریب تعدیل قیمت کوچک‌تر از یک می‌شود و قیمت نهایی کاهش می‌یابد و پوشش ریسک برای خریداران داده می شود.

ساخت هواپیمای غیرنظامی را در دستور کار نداریم

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با بیان اینکه ساخت هواپیمای مسافری را در دستور کار نداریم گفت: هر چند معاونت علمی و فناوری برنامه‌ای برای ساخت هواپیمای سیویل ندارد اما شرکت‌های توانمند در این حوزه را حمایت می‌کنیم.]]>

اعتبارات حوزه راه های کشور 20 درصد افزایش می یابد

سنندج - ایرنا - معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور گفت: پیش بینی می شود اعتبارات حوزه احداث راه های کشور در بودجه 98 حدود 20 درصد افزایش یابد.

اعتبارات حوزه راه های کشور 20 درصد افزایش می یابد

سنندج - ایرنا - معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور گفت: پیش بینی می شود اعتبارات حوزه احداث راه های کشور در بودجه 98 حدود 20 درصد افزایش یابد.

هند با تقویت ناوگان دریایی اش با نفوذ چین مقابله می کند

تهران- ایرنا- روزنامه 'تایمز آو ایندیا' نوشت، هند که شاهد جولان ناوهای جنگی و زیردریایی های چین در اقیانوس هند است، با هدف مقابله با گسترش نفوذ چین، موافقت اولیه خود را با ساخت 56 فروند ناو و شش زیردریایی برای نیروی دریایی کشور اعلام کرد.

نقد منصفانه و مطالبه گری در دانشگاهها توسعه یابد

بوشهر-ایرنا -فرماندار دشتی استان بوشهرگفت: فضای نقد و انتقاد منصفانه توسط دانشجویان و ایجاد روحیه مطالبه گری،آگاهی بخشی در محیط دانشگاههای این شهرستان توسعه یابد.

توسعه فرهنگی زیر ساخت پیشرفت کشور است

مشهد - ایرنا - معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: توسعه فرهنگی، زیر ساخت و لازمه توسعه و پیشرفت کشور به شمار می رود.

توسعه فرهنگی زیر ساخت پیشرفت کشور است

مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: توسعه فرهنگی، زیر ساخت و لازمه توسعه و پیشرفت کشور به شمار می رود.

دستیابی ایران به بالاترین فناوری ساخت اکسترودر

ایران به بالاترین فناوری ساخت اکسترودر خوراک آبزیان دست یافت.

اقتصاد مبتنی بر فناوری اطلاعات، پیش برنده توسعه است

شیراز- ایرنا- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اقتصاد مبتنی بر فناوری اطلاعات را پیش برنده توسعه خواند و افزود: این اقتصاد رفاه را به همراه خواهد آورد و باعث کاهش هزینه های زندگی مردم می‌شود.

اقتصاد مبتنی بر فناوری اطلاعات پیشران توسعه است

شیراز-ایرنا- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقتصاد مبتنی بر فناوری اطلاعات را پیشران توسعه خواند و افزود: این اقتصاد رفاه را به همراه خواهد آورد و باعث کاهش هزینه های زندگی مردم می‌شود.

بهترین فناوری‌های پوشیدنی سال ۲۰۱۸ کدامند؟

پژوهشگران شبانه روز برای توسعه فناوری‌هایی که آسودگی را برای افراد به ارمغان می‌آورد تلاش می‌کنند و امسال نیز مانند سال‌های گذشته پژوهشگران موفقیت چشمگیری در توسعه گجت‌ها داشته‌اند و هدف آنها توسعه گجت‌های کوچک و کوچک‌تر است تا استفاده از آن برای افراد را