ضریب نفوذ فناوری‌های ساخت افزایشی توسعه می یابد
مطالب مرتبط

ضریب نفوذ بیمه زندگی را به ۳.۵درصد می‌رسانیم

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: با اتخاذ سیاست‌های توسعه‌ای و فرهنگ‌سازانه صنعت بیمه در مدارس، دستیابی به ضریب ۳.۵ درصدی نفوذ بیمه‌های زندگی در کشور، دور از دسترس نیست.

فناوری‌های نو به کشاورزی ایران نفوذ می‌کند

ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی‌وفناوری ریاشت‌جمهوری، پروژه تدوین نقشه راه زیست‌فناوری کشاورزی ایران را با هدف دستیابی به اهداف مطرح‌شده در برنامه‌های توسعه‌ای کشور و رسیدن به ۳ درصد بازار جهانی به بخش خصوصی واگذار کرد.

ارتقا ۱۰ درصدی ضریب نفوذ گازرسانی در روستاهای استان کرمانشاه

کرمانشاه- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از ارتقا ۱۰ درصدی ضریب نفوذ گازرسانی به روستاهای استان طی یک سال اخیر خبر داد.

صنعت پرورش ماهی در قفس در استان‌های ساحلی توسعه می‌یابد

تهران- ایرنا- دبیر ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: طرح گسترش صنعت پرورش ماهی در قفس در 7 استان ساحلی در شمال و جنوب کشور با استفاده از فناوری های روز به صورت پایلوت اجرایی می شود.

برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز روستایی شدت می یابد

خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: با فعالیت مستمر کمیسیون ماده 99 استان، برخورد با ساخت و سازهای غیرمجازی روستایی شدت می یابد.

آینده توسعه پزشکی با فناوری اطلاعات گره خورده است

شیراز- ایرنا- معاون فناوری اطلاعات شرکت ارتباطات زیرساخت کشور گفت: تولید علم در حوزه فناوری اطلاعات، اتخاذ راهکارهای پیشگیرانه برای کنترل بیماری ها و زمینه توسعه پزشکی را فراهم کرده و آینده توسعه پزشکی با فناوری اطلاعات گره خورده است.

مشترکان موبایل کشور ریزش کردند/ثبت بالاترین رکورد ریزش به‌نام رایتل

گزارش‌های آماری و تحلیلی جدید نشان می‌دهد که ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور در سه ماهه سوم سال جاری با کاهش مواجه شده است.

برگزاری مسابقه طراحی و ساخت نانوحسگرهای زیستیِ تشخیص سریع

شبکه پیشران طراحی و ساخت حسگرهای تشخیص سریع، با حمایت ستاد ویژه توسعه زیست فناوری کشور، اولین رویداد ملی (مسابقه) طراحی و ساخت نانوحسگرهای زیستیِ تشخیص سریع را برگزار می‌کند.

دمای هوا در خراسان رضوی افزایش می یابد

میانگین دمای هوا از امروز 25 بهمن ماه در نواحی مختلف این استان روند افزایشی دارد.

کسب و کارهای نو با تلفن همراه در ایران

شهرکرد - ایرنا - تلفن همراه یادآور خاطرات پر فراز و نشیبی برای مردم است، از آن روزگار که در هر چند خانواده فقط یک نفر تلفن همراه وجود داشت تا امروزه که ضریب نفوذ آن به بیش از 110 درصد رسیده است.

توسعه پچ پوستی نوین برای نظارت بر سلامتی

دانشمندان اخیراً فناوری‌های بسیاری مبتنی بر گرافین توسعه داده‌اند و هدف این فناوری‌ها، تبدیل تلفن‌های همراه به دستگاه‌های ارتقا دهنده کیفیت زندگی افراد است.

معاون وزیر راه: سیاست های انقباضی ساخت و ساز مسکن را کاهش داد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سیاست های انقباضی که در سال های گذشته بر فضای ساخت و ساز حاکم بوده باعث شده تا متاسفانه طرف عرضه مسکن کاهشی و طرف تقاضا افزایشی بوده است.

کشت های گلخانه ای در لرستان باید توسعه یابد

خرم آباد - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی گفت: کشت های گلخانه ای در استانی همانند لرستان که ظرفیت مناسبی در این زمینه وجود دارد، باید توسعه یابد.

استفاده از ظرفیت های انجمن های علمی برای توسعه علم و فناوری

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری علمی گفت: انجمن های علمی برای توسعه علم و فناوری و همچنین برنامه ریزی ها برای آینده کمک کنند.

منابع اعتباری حمایت از فناوری و ایده های نو 9 برابر می شود

کرمانشاه- ایرنا- معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ از افزایش 9 برابری منابع مالی حوزه حمایت از نوآوری و فناوری های جدید خبر داد و گفت: این معاونت در راستای حمایت از رشد و توسعه کشور در همه زمینه ها از هر ایده و فناوری نو استقبال می کند

منابع اعتباری حمایت از فناوری و ایده های نو 9 برابر می شود

کرمانشاه- ایرنا- معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ از افزایش 9 برابری منابع مالی حوزه حمایت از نوآوری و فناوری های جدید خبر داد و گفت: این معاونت در راستای حمایت از رشد و توسعه کشور در همه زمینه ها از هر ایده و فناوری نو استقبال می کند

فرهنگ رضوی در جامعه توسعه یابد

بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: خبرهای خوشی از عملکرد آستان قدس رضوی گزارش شده است که باید این اقدامات، اهداف و فرهنگ رضوی در جامعه توسعه یابد.

نگاهی به سریال‌های تلویزیون| دلیل ساخت فصل سوم یک سریال ناموفق چیست؟/ باید منتظر نسخه اصلی «نفوذ» باشیم

عدم توفیق سریال‌های تلویزیونی باعث شده به این تحلیل برسیم که جای حضور حرفه‌ای‌ها برای ساخت آثار استاندارد، فاخر و ارزشمند همچنان در رسانه‌ملی خالیست.

لرستان|کشت محصولات گلخانه‌ای در کوهدشت توسعه یابد

وزیر جهادکشاورزی لرستان با بیان اینکه کشت محصولات گلخانه‌ای در کوهدشت توسعه یابد گفت: منابع طرح‌های آبخیرداری را در اختیار داریم.

توسعه میراث فرهنگی با همکاری همگان تحقق می یابد

یزد- ایرنا- رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی گفت: توسعه ، ادامه و تقویت میراث فرهنگی در سایه همکاری بخش های عمومی و خصوصی و همچنین همراهی هنرمندان، کارآفرینان ، نخبگان و دولت تحقق می یابد.