پوکی استخوان در کمین دیابتی‌ها

دیابت بیماری متابولیک و شایعی است که بین نوع یک آن و پوکی استخوان ارتباط واضحی یافت شده است. سطح بالای قند خون در دراز مدت به اندام‌های متفاوتی از بدن آسیب زده و منجر به ناتوانی‌های متعدد در آن می شود. با توجه به افزایش شیوع دیابت در جوامع مختلف هم اکنونمطالب مرتبط

پوکی استخوان در کمین دیابتی‌ها

دیابت بیماری متابولیک و شایعی است که بین نوع یک آن و پوکی استخوان ارتباط واضحی یافت شده است. سطح بالای قند خون در دراز مدت به اندام‌های متفاوتی از بدن آسیب زده و منجر به ناتوانی‌های متعدد در آن می شود. با توجه به افزایش شیوع دیابت در جوامع مختلف هم اکنون

علت حذف بیمه داروی تزریقی پوکی استخوان

وزارت بهداشت، در واکنش به ماجرای حذف داروی تزریقی پوکی استخوان از پوشش بیمه ای، توضیحاتی ارائه داد.

هلاکت 14 مزدور عربستان در پی عملیات کمین نیروهای یمنی

منابع یمنی از هلاکت چهارده مزدور ائتلاف متجاوز سعودی در پی انجام عملیات کمین توسط نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی خبر دادند.

هکرها در کمین آیفون‌ها هم هستند!

فینال نیم فصل در بوشهر/ کرمانی‌ها در کمین صدرنشینان!

در روز آخر هفته شانزدهم لیگ یک تیم‌های اول و دوم جدول لیگ یک به مصاف یکدیگر می‌روند و این مسابقه را می‌توان فینال نیم فصل نامید.

تاثیر مصرف ویتامین C بر توقف روند پیشرفت سرطان خون

طبق نتایج یک مطالعه جدید، ویتامین C موجب مرگ سلول های بنیادی معیوب در مغز استخوان می شود.

صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان

زلزله در کمین اصفهان است و تحقق 10 درصد بودجه شهرداری اصفهان تیتردرشت مطبوعات اصفهان است.

تاریخ مصرف بی‌انقضا

تهران- روزنامه همدلی در گزارش امروز خود(یکشنبه) به بازار داروهای غیر قانونی ناصرخسرو پرداخته که در کمین‌گاه دلالان داروهای غیر‌قانونی است.

دوری 6 هفته مدافع لیورپول از میادین

مدافع جوان تیم لیورپول به دلیل شکستگی استخوان پا، شش هفته خانه نشین شد.]]>

فاصله گرفتن از یادگیری آسیبی در کمین معلمان

مدیرکل سابق آموزش و پرورش شهر تهران گفت: یکی از آسیب‌های بزرگ معلمان این است که زود از یادگیری فاصله می‌گیرند و محفوظاتی در ذهنشان دارند که تبدیل به زره پوش می‌شود و موضوعات جدید را نمی‌پذیرند.

لبنیات؛ خوب یا بد؟

محصولات لبنی به موضوعی بحث‌برانگیر در دنیای امروز تبدیل شده‌اند. در شرایطی که لبنیات توسط تولیدکنندگان و سازمان‌های سلامت به عنوان محصولی مفید و ضروری برای استخوان‌ها معرفی می‌شود، برخی افراد آنها را مضر دانسته و معتقدند باید از مصرف لبنیات پرهیز کرد.

افتتاح نخستین درمانگاه تخصصی دیابت غرب کشور

نخستین کلینیک ویژه تخصصی دیابت درغرب با قابلیت درمان کامل زخم‌های دیابتی، صبح امروز در درمانگاه مهدیه شماره ۴ خیابان خضریان همدان آغاز به کار کرد.

قصه پرغصه سیب‌زمینی‌کاران/ قیمت تضمینی پایین و دلالان در کمین‌!

پایین بودن قیمت تضمینی سیب‌زمینی و نبود سردخانه و انبار نگهداری این محصول به یکی از مهمترین چالش‌های کشاورزان گلستانی تبدیل شده است.

بیماری قلبی در کمین کودکانی که تغذیه نامناسب دارند

رئیس انجمن قلب و عروق ایران، گفت: تغذیه نامناسب کودکان باعث می‌شود در دراز مدت این افراد به بیماری قلبی مبتلا شوند لذا توصیه می‌شود از مصرف بی‌رویه قند و چربی پرهیز شود.

اندازه گیری قند خون با فناوری چاپ سه بعدی

تهران – ایرنا - محققان دانشگاه ایالتی واشنگتن با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی، حسگرهایی را برای نظارت مستمر بر گلوکز ساختند که امکان اندازه گیری قند خون بیماران دیابتی را با استفاده از روش های غیرتهاجمی در اختیار می گذارد.

بازیکن لیورپول 6 هفته دور از میادین

بازیکن تیم فوتبال لیورپول به دلیل شکستگی استخوان پا 6 هفته دور از میادین خواهد بود.

"پیلاتس" برای زنان سالمند دیابتی موثر است؟

بررسی های صورت گرفته در قالب یک پایان‌نامه دانشجویی گویای آن است که انجام ورزش "پیلاتس" به مدت هشت هفته، با وجود رضایت کامل افراد گروه آزمایش و نداشتن هیچگونه انصراف از ادامه این مسیر، تاثیر معناداری در کیفیت زندگی زنان سالمند مبتلا به دیابت نوع دو نداشت

فوتبال جهان|چلسی - منچسترسیتی؛ دام شیرهای عصبانی لندن در کمین صدرنشین قدرتمند

فوتبال جهان - پس از شکست ناباورانه اخیر، برای چلسی چاره‌ای غیر از رقم زدن اولین شکست فصل تیم قدرتمند منچسترسیتی باقی نمانده است.

سالانه بیش از 2500 پیوند کلیه در کشور انجام می شود

اصفهان - ایرنا - معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت : سالانه بیش از 2 هزار و 500 پیوند کلیه، بیش از یک هزار مغز استخوان و پیوندهای نوینی همچون قلب، پانکراس و کبد در کشور انجام می شود.