فروش روغن سوخته به جای روغن موتور

رییس کلانتری ۱۳۵ آزادی از دستگیری افرادی که اقدام به فروش روغن‌های سوخته به جای روغن موتور کرده بودند، خبر داد.مطالب مرتبط

فروش روغن سوخته به جای روغن موتور

رییس کلانتری ۱۳۵ آزادی از دستگیری افرادی که اقدام به فروش روغن‌های سوخته به جای روغن موتور کرده بودند، خبر داد.

برتری روغن‌های گیاهی نسبت به انتی بیوتیک‌ها

روغن‌های گیاهی به طور عمده با "عطردرمانی" (aromatherapy) و سایر داروهای جایگزین مرتبط هستند، اخیرا نیز پژوهشگران درحال بررسی هستند تا دریابند آیا روغن‌ها واقعا فواید پزشکی دارند یا خیر.

رونمایی از سیستم حذف بخارات روغن توربین

پروژه ساخت و بومی سازی سیستم حذف بخارات روغن توربین سد و نیروگاه مسجدسلیمان که توسط گروه‌های مختلف پژوهشکده تکنولوژی تولید جهاد دانشگاهی اهواز اجرا شده بود، افتتاح شد.

اختصاص ارز رسمی برای واردات روغن زیتون متوقف شد + سند

روغن زیتون از لیست گروه یک اولویت ارزی برای اختصاص ارز به قیمت رسمی خارج شد.

تمدید وام واحدهای روغن کشی گلستان ضروری است

گرگان - ایرنا - سرپرست مدیریت صنایع غذایی و تبدیلی سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت که در شرایط کنونی استمهال وام فعالان بخش صنایع روغن کشی استان همانند سایر بخش های کشاورزی به منظور حمایت از تداوم رونق تولید بسیار ضروری است.

روغن زیتون خام از گروه یک کالایی خارج شد

تهران- ایرنا- وزارت صنعت، معدن و تجارت در نامه ای به سازمان های تابعه خود در سراسر کشور اعلام کرد که روغن زیتون خام از جدول گروه یک کالایی خارج شد و دیگر ارز 4200 تومانی به آن تعلق نمی گیرد.

روغن احتکاری در تایباد روانه شبکه توزیع شد

مشهد- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تایباد گفت: با هدف تنظیم بازار 35 تن روغن مایع احتکاری کشف شده در این شهر از انبار خارج و روانه شبکه توزیع شد.

سنندج / نمایشگاه نقاشی رنگ و روغن

ایرنا-سنندج- نمایشگاه نقاشی رنگ و روغن 16 نفراز هنرجویان نقاشی در نگارخانه ارشاد شهر سنندج برپا و تا 30آذر ماه جاری پذیرای علاقه مندان است. این هنرجویان نقاشی از سنین 11ساله تا 15 ساله هستند.*11*

توزیع هفت هزار بطری روغن مایع احتکاری در بازار تایباد

هفت هزار بطری روغن مایع احتکاری روانه شبکه توزیع در تایباد شد.

ورود سومین کشتی حامل روغن خام به بندر امیر آباد

پیش فروش متنوع جک S5 با قیمت قطعی و تخفیف ویژه بمناسبت شب یلدا

شرکت کرمان موتور به مناسبت شب یلدا، شرایط فروش متنوعی را برای کراس اوور جک S5 درنظر گرفته است.]]>

نمایشگاه نقاشی رنگ و روغن در سنندج افتتاح شد

نمایشگاهی از آثار دو هنرمند توانمند سنندجی حسن طالب علی و مهناز اسعد با موضوع آزاد و سبک رئال در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج افتتاح شد .

شرایط فروش اقساطی جک s3 اعلام شد

کرمان موتور به مناسبت ولادت امام حسن عسکری شرایط فروش نقد و اقساطی کراس اوور جک S3 را اعلام کرد.

قطعه‌سازی به «روغن‌سوزی» افتاده است/ بازار اشباع از اجناس چینی

بسیاری از واحدهای تولید قطعات خودرو در شهرهای مختلف به دلیل نوسانات ارزی و عدم تأمین نقدینگی در حال ورشکستگی بوده و امید این روزهای آنان تنها به حمایت دولت برای ادامه فعالیت است.

فصل جدید کاوش محوطه شهر سوخته در حال انجام است

زاهدان - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: عملیات حفاری و کاوش محوطه شهر سوخته سیستان با تیمی متشکل از باستان شناسان داخلی و خارجی در حال انجام است.

الحاق اولین موتور ملی به قطارها /راه‌اندازی لکوموتیوهای جدید با موتور ملی

معاون ناوگان راه‌آهن با اشاره به الحاق اولین موتور ملی به لکوموتیوهای ناوگان ریلی کشور گفت: صرفه‌جویی ارزی مناسبی با اجرای این موضوع محقق می‌شود.

کاهش مرگ و میر ناشی از آتش سوزی با دستگاه هشدار

رئیس انجمن حمایت از بیماران سوخته (ققنوس): طبق آمار سازمان جهانی بهداشت، یک بارانک (سیستم ریزش آب هنگام آتش سوزی در ساختمان‌ها) ۱۶ دلار و یک فرد سوخته ۲۸ هزار دلار هزینه دارد البته باید گفت این‌ها هزینه نیست بلکه حفظ ایمنی است.

درمان سوختگی در ایران سنتی است/ ۲۸ هزار دلار هزینه یک سوخته

رئیس انجمن حمایت از بیماران سوخته با عنوان این مطلب که آمار سوختگی در ایران هشت برابر متوسط جهانی است گفت: متاسفانه درمان های سوختگی در کشور سنتی و تاریخ گذشته است.

فصل جدید کاوش و حفاری محوطه شهر سوخته در حال انجام است

زاهدان - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: عملیات حفاری و کاوش محوطه شهر سوخته سیستان با تیمی متشکل از باستان شناسان داخلی و خارجی در حال انجام است.

رونق فروش صنایع دستی در سایه نوآوری

سمنان - ایرنا - فروش صنایع دستی موتور محرک تولید است و باید پذیرفت رونق این محصولات در گرو پاسخ به نیاز جامعه و نوآوری در تولید به منظور جذب مشتری است و اکنون هنرمندان باید کمر همت به خلق آثار هنری کاربردی ببندند.