مردم دارو ذخیره نکنند

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: باید از مردم عذرخواهی کنم اگر حتی برای تهیه یک قلم دارو تحت فشار قرار گرفتند، اما برای داروهایی که در لیست دارویی کشور وجود دارند، کمبود یک تا یک و نیم درصدی همانند سایر کشورهای دنیا، عدد بالایی نیست و کمبودهای دارویی کشور در حالمطالب مرتبط

مردم دارو ذخیره نکنند

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: باید از مردم عذرخواهی کنم اگر حتی برای تهیه یک قلم دارو تحت فشار قرار گرفتند، اما برای داروهایی که در لیست دارویی کشور وجود دارند، کمبود یک تا یک و نیم درصدی همانند سایر کشورهای دنیا، عدد بالایی نیست و کمبودهای دارویی کشور در حال

تبلیغ دارو توسط افراد جامعه ممنوع است

کارشناس سازمان غذا و دارو گفت: تبلیغ دارو توسط عموم مردم مجاز نیست و هرگونه تبلیغ دارویی باید بر اساس آیین‌نامه اجرایی سازمان غذا و دارو انجام شود.

نگاه انحصاری به دارو شکسته شود/ خودبینی به سلامت مردم کمک نمی‌کند

عضو هیات مدیره اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی، گفت: دو حوزه دارو و تجهیزات پزشکی به تنهایی نمی توانند به بخش بهداشت و درمان مردم کمک کننده باشند.

قم|

مدیر دارو دانشگاه علوم پزشکی قم در رابطه با مخدوش کردن قیمت دارو توسط داروخانه‌ها و درج قیمت جدید روی آن‌ها گفت: این مسئله به دلیل تغییرات سریع قیمت دارو و همچنین زمان‌بر بودن ابلاغ آن به متولیان توزیع دارو اتفاق می‌افتد.

گردش مالی و مالیاتی معادن آذربایجان شرقی باید در محل ذخیره ماده معدنی استان باشد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر با بیان اینکه باید به افق‌های جدید در حوزه معدنی بیاندیشیم گفت: در ماده 43 قانون برنامه ششم توسعه که هر جا ذخیره‌ای هست گردش مالیاتی و گردش مالی باید در محل ذخیره ماده معدنی باشد.

توصیه‌های آل‌هاشم به استاندار جدید آذربایجان شرقی/ مسؤولان به میان مردم بروند و خوش‌روتر شوند

امام جمعه تبریز خطاب به استاندار جدید آذربایجان‌شرقی گفت: عمده انتظار مردم رسیدگی به اقتصاد و معیشت مردم است از این‌رو از شما می‌خواهیم تا مسؤولان را موظف کنید تا در بین مردم و با مردم باشند تا وقتی مردم به ادارات مراجعه می‌کنند احساس بیگانگی نکنند.

مسئولین از صبر و نجابت مردم سوء استفاده نکنند.

خطیب جمعه پاکدشت گفت:ملت ما مردم نجیب و صبوری هستند اما این دلیل نمی شود که مسئولین در خدمت به این مردم آرامش داشته باشند و از این صبر و حوصله سوء استفاده بکنند.

ذخیره یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن کالای اساسی/توزیع ۷۸۰۳ حلقه لاستیک

سنندج-رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در راستای کنترل قیمت ها و تنظیم بازار بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن کالاهای اساسی و پرمصرف مورد نیاز مردم در انبارهای کردستان ذخیره شده است.

افتتاح شعبه پخش دارو در اهواز

شعبه ذخیره سازی و پخش داروی شرکت بهستان پخش امروز در اهواز افتتاح شد.

سرویس «تماس بان» همراه اول رایگان است، مردم شایعات را باور نکنند

واکنش به تبلیغ دارو توسط یکی از هنرپیشه‌های زن

کارشناس اداره کل دارویی سازمان غذا و دارو در واکنش به پیگیری تبلیغ یک دارو توسط یک هنرپیشه گفت: هنوز در این ارتباط پرونده ای در سازمان غذا و دارو تشکیل نشده است.

سلبریتی‌ها در درمان دخالت نکنند

سخنگوی سازمان غذا و دارو در واکنش به اظهارنظر مهناز افشار مبنی بر مصرف داروی نالوکسان برای جلوگیری از مرگ ناشی از سوء‌مصرف مواد، گفت: سراسر این اظهارات اشتباه است و داروی نالوکسان دارویی است که حتما باید با تجویز پزشک تهیه شود.

افزایش 12 درصدی قیمت دارو در سال 97

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: قیمت‌گذاری دارو بر مبنای ارز ترجیحی انجام می‌شود و میزان افزایش قیمت در سال 97 با احتساب هزینه بسته‌بندی به طور میانگین 12 درصد بوده‌ است.

بیماران خاص همچنان در تأمین دارو و هزینه‌های درمانی مشکلات بسیاری دارند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنان افراد مبتلا به بیماری‌های خاص در تأمین دارو و هزینه‌های درمانی با مشکلات مضاعف دست و پنجه نرم می‌کنند و این قبیل داروها چندبرابر قیمت واقعی و تمام‌شده آن به دست بیمار می‌رسد.

ایجاد ۲ هزار شغل با توسعه طرح‌های مس سونگون/ ذخیره معدن سونگون 2 برابر شد

مدیر مجتمع مس سونگون از دو برابر شدن ذخیره معدن سونگون خبر داد و گفت: خوشبختانه معدن مس سونگون ظرفیت‌ بالایی دارد و طبق آخرین اکتشافات ذخیره معدن دو برابر شده است،

دارو تاکنون ۱.۶ میلیارد دلار ارز دولتی گرفته است

رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه تاکنون ۲.۷ میلیارد دلار برای تامین دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص‌ یافته است، گفت: در زمینه تخصیص ارز در حال حاضر مشکلی وجود ندارد.

ذخیره سازی20 میلیون مترمکعب آب درساوجبلاغ+گزارش

با بارش باران پاییزی و پرآب شدن رودخانه های فصلی ، فرصت خوبی برای ذخیره سازی این برکت الهی درساوجبلاغ فراهم شد.

شهرداری و شورای شهر خود را ایزوله نکنند

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: شورای شهر و شهرداری خود را ایزوله نکنند و از ظرفیت دستگاه های دیگر نیز استفاده کنند.

سایه تحریم بر دارو/ نگاه معکوس وزارت بهداشت به دارو

رئیس مرکز تحقیقات علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اثرات تحریم ها بر بازار دارویی کشور گفت: تحریم بر دارو سایه انداخته است.

شهروندان از دستفروشان ماهی خریداری نکنند

دزفول- رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دزفول گفت: شهروندان از دست‌فروشان ماهی خرید نکنند، چرا که احتمال مسمومیت و آلودگی برای مصرف‌کننده وجود دارد.