مردم دارو ذخیره نکنند

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: باید از مردم عذرخواهی کنم اگر حتی برای تهیه یک قلم دارو تحت فشار قرار گرفتند، اما برای داروهایی که در لیست دارویی کشور وجود دارند، کمبود یک تا یک و نیم درصدی همانند سایر کشورهای دنیا، عدد بالایی نیست و کمبودهای دارویی کشور در حالمطالب مرتبط

سال۹۸کمبود دارو نداریم/رقم مربوط به فرار مالیاتی پزشکان درست نیست

وزیر بهداشت با بیان اینکه سال آینده کمبود دارو نخواهیم داشت، گفت: به هیچ وجه اقتصادی نیست که داروخانه‌ها یکسال ذخیره دارویی نگه دارند.

مردم به دلالان اعتماد نکنند

وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: از مردم خواهش می‌کنیم به دلالان خودرو اعتماد نکنند. تنها کسانی اقدام به خرید کنند که نیاز به خودرو دارد.]]>

ذخیره کالا‌های اساسی

کالای اساسی برای مصرف مردم در انبار‌های مواد غذایی ذخیره شده است و ارزاق تنظیم بازار هم عرضه می‌شود.

دارو گران می‌شود؟

قیمت دارو؛ چالشی است که چند سالی است به محل مناقشه صنعت دارو و دولت بدل شده؛ به‌ویژه امسال که با وجود افزایش نرخ ارز، قیمت کالاهای پایه‌ای نظیر مواد بسته‌بندی، پتروشیمی، عوارض گمرکی و…، سعی شد که قیمت دارو همچنان ثابت بماند.

قول می‌دهم حتی یک روز هم دارو کمیاب نشود

وزیر بهداشت با اشاره به این که در کشور هیچ گونه کمبود دارویی نداریم، در این باره گفت‌: این قول را به مردم می‌دهیم که حتی یک روز هم کمبود دارو نداشته باشیم.

همت مردم روستای کرند بشرویه برای ذخیره باران

مردم روستای کرند بشرویه برای ذخیره باران سازه آبخیزداری احداث کردند.

عرضه دارو و ساخت دارو‌های دست ساز در عطاری‌ها ممنوع است.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برافزایش نظارت‌های قانونی برکار عطاری‌ها تاکید کرد.

هاشمی: ثابت نگه داشتن قیمت دارو خطرناک است / دولت به دارو یارانه دهد

رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس با تاکید بر اینکه «اصرار بر توقف و ثابت ماندن قیمت داروها خطرناک است»، گفت: با توجه به شرایط فعلی دولت باید سالانه قیمت داروها را به میزان ثابت اضافه کند و در عین حال یارانه‌ای به بخش دارو اختصاص دهد تا به مردم فشار مضاعف وا

جزئیات ذخیره‎سازی و توزیع 70 هزار تن سیب و پرتقال شب عید

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از پایان کار تدارک، حمل و ذخیره‌سازی 23 هزار و 760 تن سیب درختی همراه با ذخیره احتیاطی شش هزار تنی خبر داد.

مردم از مواد آرایشی و بهداشتی بدون برچسب اصالت کالا استفاده نکنند

یاسوج- معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: مردم از مواد آرایشی و بهداشتی بدون برچسب اصالت کالا استفاده نکنند.

ذخیره آب سدسفیدرود به ۶۱۰ میلیون مترمکعب رسید

رشت- مدیرعامل آب منطقه‌ای گیلان با اشاره به افزایش ۶۰ درصدی ذخیره آب پشت سد سفیدرود نسبت به مدت مشابه سال گذشته، گفت: در حال حاضر ذخیره آب سد سفیدرود ۶۱۰ میلیون مترمکعب است.

پایان ذخیره سازی ۳۰هزارتن سیب درختی برای شب عید

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، از پایان کار تدارک، حمل و ذخیره‌سازی ۲۳ هزار و ۷۶۰ تن سیب درختی همراه با ذخیره احتیاطی شش هزار تنی این محصول خبر داد.

تشریح وضعیت دارویی کشور در سال ۹۸/خودکفایی در حوزه تجهیزات پزشکی کمرنگ است

سخنگوی سازمان غذا و دارو درباره وضعیت تامین دارو در کشور گفت: بنابر تمهیدات اندیشیده شده تا پایان سال ۹۸ دغدغه جدی برای تامین دارو نخواهیم نداشت.]]>

هر چیزی گران شد آنقدر نخرید تا ارزان شود

رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با تاکید بر اینکه از مردم می‌خواهم از گرانی استقبال نکنند، خاطرنشان کرد: در هیچ جای دنیا مردم برای خرید کالایی که بی دلیل گران شده به سمت فروشگاه‌ها هجوم نمی‌برند و مردم با کنترل خرید خود، به ثبات و کاهش قیمت در بازار کمک

دست مردم کوتاه و خرما بر نخیل

بی دعوت این هفته به سراغ انبار‌های ذخیره سازی کالا‌های اساسی رفته است، مسوولین می‌گویند: مردم نگران نباشند، انبار‌ها پر است.

قائم مقامی به عنوان یار ذخیره به قهرمانی جهان اعزام می شود

تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون شطرنج درباره موضوع غیبت نایب قهرمان ایران در مسابقات قهرمانی جهان گفت: تیم اعزامی به مسابقات قزاقستان چهار یار اصلی و یک ذخیره دارد؛ احسان قائم مقامی در این دوره از رقابت ها یار ذخیره ایران است.

حوزه تجهیزات پزشکی در شرایط تحریم دچار بحران نشد

رییس سازمان غذا و دارو گفت: مجموعه غذا و دارو باید منسجم تر عمل کند، بنابراین برای مدیریت بهتر و هماهنگی بین نهادهای بیرونی، خواستار فعالیت اداره کل تجهیزات پزشکی به طور منسجم در سازمان غذا و دارو شدیم.

ذخیره کردن بیش از ۹۰۰ تن میوه برای عید

بیش از نُهصد تن پرتقال و سیب برای مصرف عید در انبار‌های استان ذخیره شده است.

کمبود دارو نداریم

وزیر بهداشت: اجازه واردات هیچ دارو و تجهیزات پزشکی با نمونه داخلی را نمی‌دهیم

280 تن میوه در سبزوار ذخیره شد

280 تن سیب و پرتقال برای ایام نوروز در شهرستان سبزوار ذخیره شده است.