عماد افروغ: جنبش دانشجویی از رمق افتاده‌است

یک استاد جامعه‌شناسی گفت: زنگ خطر تقلیل قدرت اجتماعی و مدنی به قدرت سیاسی، بیش از فعالان اجتماعی برای حوزه‌ علمیه به صدا درآمده است.مطالب مرتبط

عماد افروغ: جنبش دانشجویی از رمق افتاده‌است

یک استاد جامعه‌شناسی گفت: زنگ خطر تقلیل قدرت اجتماعی و مدنی به قدرت سیاسی، بیش از فعالان اجتماعی برای حوزه‌ علمیه به صدا درآمده است.

نشست بررسی وضعیت جنبش دانشجویی در ایران برگزار می‌شود

نشست «جنبش دانشجویی در ایران (گذشته، حال و آینده)» با سخنرانی عماد افروغ شنبه ۲۴ آذرماه برگزار می‌شود.

خضریان: جریان دانشجویی نباید دولت ساخته باشد /دشتبان: چیزی به نام جنبش دانشجویی نداریم

مناظره «استقلال جنبش دانشجویی» به مناسبت 16 آذر و روز دانشجو با حضور علی خضریان و داوود دشتبان برگزار شد که در طی آن وضعیت جنبش دانشجویی بررسی شد.

تاثیرگذاری جنبش دانشجویی در حل معضلات جامعه/جنبش دانشجویی پیش‌قراول جریان سازی‌ها

دبیر اتحادیه سازمان اسلامی دانشجویان ایران گفت: امروزه شاهد تاثیرگذاری جنبش دانشجویی در حل معضلات و مشکلات جامعه هستیم، به گونه ای که این اقدامات سبب اعتماد روزافزون بدنه دانشجویی و آحاد مردم به این جریان شده است.

محافظه‌کاری و روزمرگی مدیران موجب پیری زودرس جنبش‌های دانشجویی می‌شود

رییس شورای شهر تهران با گرامیداشت روز دانشجو، تاکید کرد: ماهیت انتقادی فعالیت‌های جنبش دانشجویی نسبت به مسئولین نباید این حس را در مدیریت ایجاد کند که جنبش دانشجویی یک تهدید است و برهمین اساس نسبت به مهار و تضعیف آن اقدام کنند.

جنبش دانشجویی یک جریان آرمان گرا و هوشیار است

زاهدان - ایرنا - مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: جنبش دانشجویی یک جریان آرمانگرا، هوشیار و فعال است و همه تشکلات دانشجویی انقلابی و مدافع آرمانهای انقلاب هستند.

جنبش‌های دانشجویی به جای آرمان‌خواهی به سمت سهم‌خواهی حرکت کرده‌اند+فیلم

به مناسبت روز دانشجو، خبرگزاری تسنیم در استان آذربایجان شرقی با دعوت از مسئولان تشکل‌های دانشجویی اقدام به برگزاری میزگرد تخصصی دانشجویی با رویکرد جنبش دانشجویی کرده است.

عده‌ای سعی دارند استکبارستیزی جنبش‌دانشجویی را بگیرند/سعی می‌کنند دانشجو سطحی‌نگر بار بیاید

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به ماهیت اصلی جنبش دانشجویی گفت: یکسری نیروهای داخلی سعی دارند اصالت جنبش دانشجویی که در استکبارستیزی و آزادی‌خواهی آن است را بگیرند

تیزر: میزگرد روز دانشجو در تسنیم؛ از پیشتاز نبودن جنبش دانشجویی تا خطر عدالت کاریکاتوری

خبرگزاری تسنیم در میزگردی با حضور نمایندگان تشکل‌های دانشجویی به آسیب‌شناسی وضعیت جنبش دانشجویی در سال‌های اخیر پرداخته است.

عده‌ای می‌خواهند جنبش دانشجویی را از ریل اصلی خودش خارج کنند/ عدم نقدپذیری مسئولان

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: عده‌ای تلاش کردند و دارند جنبش دانشجویی را از ریل اصلی خودش خارج کنند و سعی شده جریان دانشجویی را با انگیزه‌های سیاسی محدود کنند.

سعی دارند استکبارستیزی جنبش‌ دانشجویی را بگیرند/ در دولت روحانی دانشگاه‌ها دچار رکود سیاسی شدند

مسؤولان اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی کشور در میزگرد «۱۶ آذر و نشاط سیاسی دانشگاه در چله انقلاب» خبرگزاری فارس به بررسی موانع پیش روی جنبش دانشجویی و تاثیرگذاری این جریان پرداختند.

سعی دارند استکبارستیزی جنبش‌دانشجویی را بگیرند/ در دولت روحانی دانشگاه‌ها دچار رکود سیاسی شدند

مسئولان اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی کشور در میزگرد «16 آذر و نشاط سیاسی دانشگاه در چله انقلاب» خبرگزاری فارس به بررسی موانع پیش روی جنبش دانشجویی و تاثیرگذاری این جریان پرداختند.

جنبش دانشجویی باید ضدظلم باشد/مسئولان در ارتباط با اروپا دقت کنند

تبریز- امام جمعه موقت تبریز با اشاره به اینکه ۱۶ آذر سالروز جنبش ضداستکباری دانشجویان بابصیرت کشورمان است گفت: جنبش دانشجویی باید ضد ظلم باشد.

جنبش دانشجویی اصیل پرچمدار علم و پیشرفت است

بیرجند - ایرنا - نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه‌های خراسان جنوبی گفت: جنبش دانشجویی اصیل، ضد استکباری و پرچمدار علم و پیشرفت در جامعه است.

ماهیت ضد استکباری جنبش‌های دانشجویی

آیت الله دژکام امام جمعه شیراز، ماهیت جنبش های دانشجویی را ضد استکبار و ضد سلطه دانست.

جنبش دانشجویی از رمق افتاده‌است

یک جامعه‌شناس گفت: زنگ خطر تقلیل قدرت اجتماعی و مدنی به قدرت سیاسی، بیش از فعالان اجتماعی برای حوزه‌ی علمیه به صدا درآمده است.

16 آذر یادآور خروش جنبش دانشجویی در برابر استبداد و استعمار است

رئیس دانشگاه تبریز با بیان اینکه 16 آذر 1332 یادآورخروش اعتراض و مقاومت، عدالتخواهی و به ویژه مبارزات جنبش دانشجویی در برابر استبداد و استعمار است، گفت: بعد از 16 آذر 1332 و شهادت سه یار دبستانی، سیل خروشانی از فعالیت دانشجویی در ایران شکل گرفت.

یک جنبش ضد آمریکایی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی در جریان حضور در دانشگاه علم و صنعت در تاریخ ۸۷/۹/۲۴ جنبش دانشجویی را یک جنبش ضداستکباری و عدالتخواه تحلیل کردند.

تحلیل احسان شریعتی از شرایط کنونی جنبش دانشجویی

استاد فلسفه دانشگاه تهران در سخنانی به تحلیل وضعیت جنبش دانشجویی در شرایط فعلی پرداخت.

تابا خبر: خطر انفعال جنبش دانشجویی

اهواز - ایرنا- پایگاه خبری روز یکشنبه تابا خبر یادداشتی با عنوان 'خطر انفعال جنبش دانشجویی' به قلم علی دژمان منتشر کرد.