بیشتر محورهای استان کرمانشاه «لغزنده» است

جانشین پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به لغزندگی عمده محورهای استان گفت: توصیه می‌شود رانندگان با احتیاط بیشتری در محورها تردد کنند.مطالب مرتبط

همه محورهای استان لغزنده است

محورهای استان در اثر بارندگی لغزنده و برخی محورها نیز مه آلود گزارش شده است.

محورهای مختلف مازندران لغزنده و ترافیک عادی و روان است/از سفرهای غیر ضروری خودداری شود

رییس پلیس راه مازندران گفت: وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان را عادی و روان اعلام کرد و گفت: محورهای مختلف لغزنده اما تردد روان در حال انجام و مشکل ترافیکی وجود ندارد.]]>

محورهای مازندران لغزنده است؛ ترافیک در مبادی ورودی شهرهای کناره استان

فرمانده پلیس راه مازندران با وجود ترافیک در مبادی ورودی شهرهای کناره استان گفت: هم اکنون محورهای مازندران به دلیل بارش باران و برف لغزنده شده است.

جاده ها لغزنده اند احتیاط کنید

رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت:با آغاز بارش از عصر دیروز جاده‌های استان لغزنده اند رانندگان احتیاط کنند.

راه های خراسان جنوبی لغزنده است

بیرجند - ایرنا - جانشین پلیس راه خراسان جنوبی گفت: تمامی محورهای استان جز جاده نهبندان لغزنده است اما جاده ها باز بوده و تردد انجام می شود.

سطح راه های قزوین لغزنده است

قزوین - ایرنا - رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: سطح بیشتر راه های قزوین به دنبال بارش باران لغزنده است و رانندگان باید با احتیاط و دقت بیشتری به رانندگی بپردازند.

بارندگی در اکثر محورهای کهگیلویه و بویراحمد / همه جاده‌ها باز هستند

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بارندگی در بیشتر محورهای استان گفت: تاکنون مشکل خاصی در هیچ کدام از محورهای این استان مشاهده نشده است.

تردد در تمام محورهای کوهستانی استان سمنان با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به بارش برف در نواحی سردسیر این استان گفت: محور شهمیرزاد به فولادمحله لغزنده است.

بارش برف و لغزندگی جاده های استان

بر اثر بارش برف اغلب محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی لغزنده است و تردد در برخی گردنه های برف گیر با زنجیرچرخ امکانپذیر است.

محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه لغزنده می شوند

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از بارش برف در 6 محور خبر داد و گفت: به علت بارش برف و یخزدگی، محور های چالوس، هراز و فیروزکوه به احتمال فراوان امشب و فردا لغزنده خواهند بود.

ارمغان کلانشهر شدن برای کرمانشاه چیست؟

کرمانشاه- ایرنا- شهر یک میلیونی کرمانشاه از 21 بهمن به طور رسمی به عنوان نهمین کلانشهر کشور معرفی شد؛ خبر شیرینی که البته بیشتر مردم استان تصویر روشنی از ارمغان آن ندارند.

هشدار پلیس: امشب و فردا جاده‌های 10 استان برفی و لغزنده می‌شود

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: محورهای مواصلاتی در ارتفاعات بیش از 10 استان کشور برای امشب و فردا شاهد برف و برودت هوا خواهد بود.

لغزنده بودن مقطعی برخی از محورهای کوهستانی مازندران/ ادامه انسداد شبانه محور کندوان

محورهای مواصلاتی استان باز هستند

یاسوج - ایرنا - سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بارندگی در بیشتر مناطق استان گفت: تمامی جاده های استان باز است و تردد در انها انجام می شود.

بارش برف در ارتفاعات محورهای هراز و کندوان

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از بارش برف در ارتفاعات محور هراز و کندوان و بارش باران در تمامی محورها خبر داد و افزود: سطح جاده‌ها لغزنده است.

جاده های خراسان رضوی مه آلود و لغزنده است

مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: برخی جاده های این استان به دلیل بارندگی لغزنده و مه آلود است.

تمامی محورهای مواصلاتی یزد باز است

مدیرکل راهداری استان یزد با اشاره به بارش‌های نیمه سنگین دیشب و امروز استان گفت: با تلاش راهداری و پلیس راهور استان، تمامی محورهای استان باز است.

مرز پرویزخان، نیازمند توجه بیشتر- فرزاد نویدی**

کرمانشاه - ایرنا- «پرویزخان» یکی از مرزهای رسمی و بازارچه های پررونق ایران در شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه است که با توجه به بین المللی بودن و نقش برجسته آن در تجارت ایران با عراق، از نظر امکانات زیرساختی و رفاهی در حد یک مرز بین المللی نیست.

مرز پرویزخان، نیازمند توجه بیشتر- فرزاد نویدی**

کرمانشاه - ایرنا- «پرویزخان» یکی از مرزهای رسمی و بازارچه های پررونق ایران در شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه است که با توجه به بین المللی بودن و نقش برجسته آن در تجارت ایران با عراق، از نظر امکانات زیرساختی و رفاهی در حد یک مرز بین المللی نیست.

جشنواره موسیقی فجر از 24 بهمن در کرمانشاه آغاز می شود

کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره موسیقی فجر برای اولین بار در استان خبر داد و گفت: این جشنواره از 24 بهمن به مدت یک هفته در شهر کرمانشاه برگزار می شود.