بیشتر محورهای استان کرمانشاه «لغزنده» است

جانشین پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به لغزندگی عمده محورهای استان گفت: توصیه می‌شود رانندگان با احتیاط بیشتری در محورها تردد کنند.مطالب مرتبط

بیشتر محورهای استان کرمانشاه «لغزنده» است

جانشین پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به لغزندگی عمده محورهای استان گفت: توصیه می‌شود رانندگان با احتیاط بیشتری در محورها تردد کنند.

بیشتر محورهای استان کرمانشاه مه آلود و لغزنده است

کرمانشاه - ایرنا- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: امروز (دوشنبه ) در بسیاری از محورهای استان شاهد مه گرفتگی و ِلغزندگی جاده هستیم که همین موضوع می طلبد رانندگان نهایت دقت و رعایت اصول ایمنی را داشته باشند.

جاده های خراسان شمالی مه آلود و لغزنده است

بجنورد- رئیس پلیس راه خراسان شمالی گفت: هم اکنون تمامی محورهای این استان بارانی، مه آلود و لغزنده است.

جاده های خراسان شمالی مه آلود و لغزنده است

بجنورد- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان شمالی گفت: با توجه به بارش باران در تمامی محورهای استان، هم اکنون این محورها مه آلود و لغزنده است.

تردد در محورهای استان کرمانشاه فقط با زنجیر چرخ/ ترافیک‌روان در جاده‌های استان

رئیس پلیس راه کرمانشاه اعلام کرد به دلیل بارش برف و لغزندگی محورهای کوهستانی، تردد در جاده‌های استان تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.]]>

محورهای هراز و کندوان سفیدپوش شد

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به لغزنده بودن جاده‌های استان، گفت: محورهای هراز و کندوان سفیدپوش شد.

تردد در تمامی محورهای مواصلاتی کرمانشاه جریان دارد

کرمانشاه -رئیس پلیس راه کرمانشاه از باز بودن تمامی راه های استان و جریان داشتن تردد در آن ها خبر داد.

باران جاده های همدان را لغزنده کرد

همدان- ایرنا- جانشین رئیس پلیس راه استان همدان گفت: بارش باران پائیزی تمامی جاده های اصلی و فرعی این استان را لغزنده کرده است.

باران و برف در اکثر محورهای کشور

رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا از بارش برف در محورهای چهار استان و بارش باران در محورهای شش استان خبر داد.

جاده های استان ایلام لغزنده هستند

ایلام - رئیس پلیس راه ایلام گفت: با توجه به بارش باران جاده های استان ایلام لغزنده هستند.

وضعیت ایمنی در محورهای مواصلاتی یزد قابل قبول است

یزد ـ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد با بیان اینکه در تلاش برای ارتقاء ایمنی در محورهای استان هستیم،‌ گفت: وضعیت ایمنی در محورهای این استان در حال حاضر قابل قبول است.

66نقطه حادثه خیز استان شناسایی شد

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: طبق بررسی کارشناسان، 75 درصد از تصادفات در محورهای حادثه خیز ناشی از ایراد در طراحی و مهندسی جاده، رانندگی نامناسب و ناایمن بودن خودروها است.

مرگ 250 نفر در استان کرمانشاه

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 250 نفر در جاده های استان کرمانشاه براثر حوادث رانندگی جان خود را از دست داده اند.

جان‌باختگان سوانح رانندگی در محورهای استان سمنان ۱۸ درصد رشد داشت

سمنان- مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان بابیان اینکه جان‌باختگان سوانح رانندگی طی دوماهه اخیر در محورهای استان ۱۸ درصد رشد داشت، گفت:طی این مدت ۶۰ نفر در محورهای استان جان باختند.

تردد روان در محورهای اصلی کشور/مه‌گرفتگی در جاده‌های 4 استان

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از تردد روان در محورهای اصلی کشور خبر داد و اعلام کرد هم‌اکنون در محورهای 4 استان از جمله گیلان مه‌گرفتگی روی داده است.

3 عضو یک خانواده در کرمانشاه به قتل رسیدند

کرمانشاه - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ، از قتل سه عضو یک خانواده در روستای «کله هویی» از توابع شهرستان کرمانشاه خبر داد.

3 عضو یک خانواده در کرمانشاه به قتل رسیدند

کرمانشاه - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ، از قتل سه عضو یک خانواده در روستای «کله هویی» از توابع شهرستان کرمانشاه خبر داد.

فروش سه سیلو در کرمانشاه و دستور بررسی از سوی استاندار

کرمانشاه - ایرنا - فروش سیلوهای گندم در شهرهای کرمانشاه، کنگاور و سنقر و کلیائی که در فضای رسانه ای استان کرمانشاه در روزهای اخیر مطرح شد پای این ماجرا را به جلسه صبح پنجشنبه ستاد اقتصاد مقاومتی استان به ریاست استاندار کشاند.

۳ عضو یک خانواده در کرمانشاه به قتل رسیدند/متواری شدن ضارب

کرمانشاه - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل عام ۳ عضو یک خانواده در روستای کله هویی کرمانشاه خبر داد.

اجلاس روسای فدراسیون‌های ورزشی به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه هدف از برگزاری این اجلاس را معرفی توانمند‌های ورزش کرمانشاه و تقویت زیرساخت‌های هیأت‌های ورزشی استان کرمانشاه اعلام کرد.