اسپند رگ‌های بسته شده قلب را باز می‌کند

پدر طب اسلامی با ذکر این‌که به‌دلیل استفاده از داروها و مواد شیمیایی عمده مردم به بیماری‌های جسمی مبتلا هستند، طب اسلامی را مترقی‌ترین طب جهان دانست و گفت: بهره‌گیری از طب اسلامی عوارض شیمیایی داروها را می‌کاهد.مطالب مرتبط

اسپند رگ‌های بسته شده قلب را باز می‌کند

پدر طب اسلامی با ذکر این‌که به‌دلیل استفاده از داروها و مواد شیمیایی عمده مردم به بیماری‌های جسمی مبتلا هستند، طب اسلامی را مترقی‌ترین طب جهان دانست و گفت: بهره‌گیری از طب اسلامی عوارض شیمیایی داروها را می‌کاهد.

بازنشستگان در نوبت دریافت بسته‌های حمایتی دولت قرار دارند

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از پایان توزیع بسته‌های حمایتی به کارمندان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: بسته حمایتی به‌زودی به بازنشستگان داده خواهد شد.

جاده گنجنامه- تویسرکان بسته شد

مدیر مرکز کنترل راه‌های استان همدان گفت: هر ساله در فصول سرد سال جاده گنجنامه به تویسرکان بسته می‌شود که علت بسته شدن این جاده صعب‌العبور بودن مسیر و عدم ایمنی کافی آن است.

آقای مسئول؛ کارمندان به بسته حمایتی محتاج ترند یا کارگران؟

در شرایطی که دستمزد کارگران فقط 28.33 درصد از هزینه ماهیانه کارگران را پوشش می دهد و هدف بسته حمایتی دولت، حمایت غذایی از اقشار ضعیف جامعه است، چرا کارگران در صف آخر دریافت بسته حمایتی هستند؟

اتمام توزیع «بسته حمایتی» فرهنگیان / جاماندگان پیامک بزنند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با توزیع بسته‌های حمایتی دولت به افراد جامانده گفت: افرادی که از دریافت بسته‌های حمایتی جامانده‌اند می‌توانند از طریق شماره تلفن‌های اعلام شده اطلاع دهند و پیامک ارسال کنند.

مروری بر خبر‌های کوتاه استان قزوین+فیلم

بررسی مشکلات روستای طیخور آبیک، پرداخت دو بسته حمایتی به مددجویان تا پایان سال و مسابقات دانش آموزی نجات تخم مرغ را در این بسته خبری ببینید.

جزئیات بسته سلامت برای دانش‌آموزان/ اجرای طرح آهن‌یاری در مدارس متوسطه دخترانه

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش به تشریح جزئیات بسته سلامت برای دانش‌آموزان پرداخت و گفت: بسته سلامت دانش‌‌آموزان متنوع است و با وزارت بهداشت هم در این خصوص هماهنگ هستیم.

سی‌ و دومین بسته «خبر خوب»

سی‌ و دومین بسته خبری تصویری «خبر خوب» منتشر شد.

تشریح جزئیات بسته حمایتی از بیماران خاص و صعب العلاج

رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، گفت: بیماران تالاسمی، هموفیلی، دیالیزی، ام اس، پروانه ای، MPS و...، از بسته حمایتی برخوردار می شوند.

توزیع «بسته حمایتی» فرهنگیان؛ جاماندگان پیامک بزنند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از  افرادی که از دریافت بسته‌های حمایتی جامانده‌اند، خواست : با شماره تلفن‌های اعلام شده اطلاع دهند و پیامک ارسال کنند.

آغاز توزیع بسته حمایتی بین بازنشستگان بزودی/جاماندگان خود را معرفی کنند

وزیر رفاه گفت: توزیع بسته حمایتی به کارمندان از جمله آموزش و پرورش تمام شده است و بعد از آن نوبت بازنشستگان است.

زوج‌های نابارور بسته حمایتی دریافت می‌کنند

مدیر گروه زنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: علاوه‌ بر بیمه تکمیلی، هر زوج نابارور 1 میلیون و 700 هزار تومان بسته حمایتی دریافت می‌کند.

پرونده بازنشستگان وزارت صنعت بسته شد

با انتصاب مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پرونده تغییر هفت معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت که باید پیش از ۱۵ آذرماه سال جاری تغییر می‌کردند بسته شد.

جزییات بسته حمایتی وزارت بهداشت برای ۱۳۱ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج

رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت از ابلاغ بسته حمایتی برای ۱۳۱هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج خبر داد و گفت: بسته حمایتی وزارت بهداشت، بیماری‌های تالاسمی، هموفیلی، دیالیز خونی، دیالیز صفاقی، ام اس، EB (پروانه‌ای)، MPS، پیوند کلیه، پیوند

مسیر فیروزکوه - سمنان فردا بسته است

تهران - ایرنا - جانشین پلیس راه فیروزکوه گفت که جاده فیروزکوه - سمنان به علت تعریض فردا (چهارشنبه) از ساعت 8 تا 11 صبح بسته است.

پرداخت بسته حمایتی بازنشستگان تأمین اجتماعی تا ۱۰ روز دیگر

رئیس سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت بسته حمایتی میان بازنشستگانی که کمتر از ۳ میلیون تومان دریافت می کنند، طی ۸ تا ۱۰ روز آینده خبر داد.

احتمال پرداخت 200 هزار تومان بسته حمایتی به کارگران و بازنشستگان با حقوق آذر

خبرهای دریافتی حاکی است، اولین بسته 200 هزار تومانی کارگران و بازنشستگان با حقوق آذر به حساب آنها واریز می شود.

توزیع بسته های حمایتی دولت ادامه خواهد داشت

تبریز – رئیس سازمان بهزیستی کشور از ادامه توزیع بسته های حمایتی برای مددجویان بهزیستی و کمیته امدد امام خمینی(ره) خبر داد.

توزیع بسته حمایتی بین کارمندان دولت از فردا

در راستای دستورالعمل پرداخت کمک جبرانی و حمایت غذایی از گروه‌های کم درآمد جامعه بسته حمایتی کارمندان از فردا توزیع خواهد شد.

تبعیض کارگران و کارمندان در بسته‌های حمایتی دولت

عضو فراکسیون کارگری مجلس گفت: متأسفانه در مصوبه هیئت وزیران برای اعطای بسته‌های حمایتی، تبعیض آشکاری بین کارمندان و کارگران دیده می شود که باید اصلاح شود.