اسپند رگ‌های بسته شده قلب را باز می‌کند

پدر طب اسلامی با ذکر این‌که به‌دلیل استفاده از داروها و مواد شیمیایی عمده مردم به بیماری‌های جسمی مبتلا هستند، طب اسلامی را مترقی‌ترین طب جهان دانست و گفت: بهره‌گیری از طب اسلامی عوارض شیمیایی داروها را می‌کاهد.مطالب مرتبط

زمان جدید پرداخت "بسته حمایتی" به جاماندگان اعلام شد

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از زمان جدید واریز نقدی "بسته حمایتی" به خانواده‌های که این بسته‌ها را دریافت نکرده‌اند خبر داد و گفت: یک میلیون نفر در این مرحله بسته خود را دریافت می‌کنند.

پرداخت نقدی جاماندگان "بسته حمایتی" از چه زمانی آغاز می‌شود؟

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با اعلام اتمام زمان ثبت پیامک‌های اعتراضی برای جاماندگان بسته‌های حمایتی، جزئیات پرداخت این بسته‌ها را تشریح کرد.

توزیع بسته حمایتی جاماندگان به محض تامین بودجه/ارسال پیامک آغازشد

مدیرکل دفتر مطالعات و رفاه اجتماعی وزارت رفاه گفت: توزیع بسته حمایتی میان جاماندگان بسته حمایتی به محض تامین اعتبار آغاز می شود.

هفت مسیر ارتباطی جنوب سیستان و بلوچستان بسته است

زاهدان- ایرنا- سرپرست اداره کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 9 مسیر ارتباطی جنوب استان بر اثر بارندگی ها بسته که تاکنون 2 مسیر با تلاش راهداران بازگشایی شد و هفت مسیر دیگر همچنان بسته است.

هفت مسیر ارتباطی جنوب سیستان و بلوچستان بسته است

زاهدان- ایرنا- سرپرست اداره کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 9 مسیر ارتباطی جنوب استان بر اثر بارندگی ها بسته که تاکنون 2 مسیر با تلاش راهداران بازگشایی شد و هفت مسیر دیگر همچنان بسته است.

بسته فرهنگی

از بررسی برنامه‌های تلویزیون در شب‌های عید تا شب طنزی انتقادی در بسته فرهنگی این هفته

جاماندگان بسته حمایتی چه کنند؟

رستمی، مدیر کل دفتر مطالعات و رفاه اجتماعی وزارت کار در گفت و گو با اخبار شبکه یک در رابطه با توزیع بسته‌های حمایتی توضیح داد.

آدرس اینترنتی جدید برای جاماندگان «بسته حمایتی»

نحوه اطلاع متقاضیان از نتیجه بررسی و بازنگری در وضعیت دریافت بسته حمایتی اعلام شد.]]>

آدرس اینترنتی جدید برای جاماندگان «بسته حمایتی»

نحوه اطلاع متقاضیان از نتیجه بررسی و بازنگری در وضعیت دریافت بسته حمایتی اعلام شد.

واریز رقم ریالی بسته حمایتی برای یک‌میلیون نفر از جاماندگان تا پایان سال

معاون وزیر رفاه گفت: براساس آخرین وضعیت بررسی‌شده از بین جاماندگان بسته‌های حمایتی یک‌میلیون نفر مشمول دریافت رقم ریالی خواهند شد که به‌محض اعتبار تا پایان سال رقم ریالی بسته حمایتی خود را دریافت می‌کنند.

مروری بر خبرهای کوتاه استان قزوین+فیلم

خبرهایی از یک میلیون بیمه شده تامین اجتماعی، جامانده بسته حمایتی، صدای مردم در ایستگاه سامت و تاکید بر حفظ بافت سنتی روستا‌ها را در این بسته خبری ببینید.

نیمه اول اسفند زمان توزیع بسته حمایتی جاماندگان

مدیرکل دفتر مطالعات و رفاه اجتماعی وزارت رفاه، زمان توزیع بسته حمایتی جاماندگان از دریافت این بسته را، نیمه اول اسفند اعلام کرد.

بسته‌ حمایتی ۲۰۰ هزار تومانی میان ۱۶ میلیون خانوار توزیع شد/ هر مابه‌التفاوتی از نرخ ارز به مردم بازگردانده می‌شود.

رییس سازمان برنامه و بودجه اظهار داشت: تاکنون ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از مابه‌التفاوت، به صورت بسته کمک‌های ۲۰۰ هزار تومانی، توزیع شده که به حدود ۱۶ میلیون خانوار و ۵۰ میلیون نفر، بسته های ۲۰۰ هزار تومانی جبرانی پرداخت گردیده است.]]>

تأمین اجتماعی برای جاماندگان از بسته حمایتی سایت اینترنتی معرفی کرد

نحوه اطلاع متقاضیان از نتیجه بررسی و بازنگری در وضعیت دریافت بسته حمایتی از سوی سازمان تامین اجتماعی اعلام شد.

بسته فرهنگی صنعت گردشگری خراسان جنوبی تدوین شود

‌استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید بسته فرهنگی صنعت گردشگری استان تدوین شود، گفت: بحث توجه به چارچوب‌ها، ارزش‌ها و ملاحظات در استان بسیار مهم است و باید در این راستا بسته فرهنگی تدوین و اجرایی شود.

برگرداندن مابه التفاوت نرخ ارز به مردم در قالب بسته های حمایتی

نوبخت : دولت 4 هزار و 500 میلیارد تومان سودی را که از تفاوت قیمت ارز نصیبش شده در قالب بسته‌های جبرانی و حمایتی به مردم برگردانده است.

واریز مبلغ بسته حمایتی برای یک‌میلیون جامانده

مدیرکل دفتر مطالعات و رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیات پرداخت بسته های حمایتی به جاماندگان را تشریح کرد.

جدال با مین، دیسک کمر و بسته شدن مرزها

ریبوار داوودی در ترسیم زندگی آکنده با مرگ و ناکامیِ کولبران می‌گوید: کولبران به لقمه نانی راضی‌اند؛ نه بیمه دارند و نه بازنشسته می‌شوند مگر مین یا دیسک کمر یا بسته شدن مرزها بیکارشان کند!]]>

دومین بسته حمایتی برای مددجویان آماده است

تهران- ایرنا- معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا پایان سال مددجویان و افراد زیر پوشش نهادهای خاص دومین بسته حمایتی را دریافت می کنند.

محور بجنورد - اسفراین بسته شد

بجنورد - ایرنا - رئیس پلیس راه خراسان شمالی گفت: به علت ترافیک سنگین در محور بجنورد- اسفراین این مسیر از مقارن ظهر روز جمعه تا اطلاع بعدی بسته است.