میرسلیم: اگر از تاریخ عبرت نگیریم ضرر می‌کنیم

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تمام دولت‌های ما از دوران اول انقلاب خدماتی انجام داده‌اند و این بی‌انصافی است که بگوییم دولت‌ها کاری انجام ندادند، البته ضعف‌هایی نیز داشتند و البته هیچ دولتی در این ۴۰ سال نداشتیم که برازنده جمهوری اسلامی بوده باشد.مطالب مرتبط

میرسلیم: اگر از تاریخ عبرت نگیریم ضرر می‌کنیم

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تمام دولت‌های ما از دوران اول انقلاب خدماتی انجام داده‌اند و این بی‌انصافی است که بگوییم دولت‌ها کاری انجام ندادند، البته ضعف‌هایی نیز داشتند و البته هیچ دولتی در این ۴۰ سال نداشتیم که برازنده جمهوری اسلامی بوده باشد.

باید با عبرت‌گیری جلوی تکرار وقایع تلخ را بگیریم

رئیس قرارگاه عمار گفت: با قیاس و سنجش تاریخی باید نکات مهم را شناسایی کنیم تا در موارد حساس با عبرت‌گیری جلوی تکرار وقایع تلخ را بگیریم.

حبیبی: میرسلیم در انتخابات 96 تعهدنامه جمنا را امضا نکرد

تهران- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: زمانی که جمنا نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری 96 معرفی نکرده بود، به مصطفی میرسلیم تعهدنامه ای داده شد؛ او هم گفته بود باید در این زمینه، شورای مرکزی حزب تصمیم بگیرد؛ درنهایت این شورا اجازه امضای این تعهدنامه

جایگاه خودمان را مشخص کنیم، انقلاب اسلامی پابرجاست

میرسلیم با بیان اینکه انقلاب اسلامی پابرجاست و پیش می‌رود، گفت: ما باید جایگاه خودمان را مشخص کنیم و امیدوار برویم سراغ اینکه وظیفه‌مان را درست انجام دهیم و موظف به ایفای تکالیف خودمان هستیم.

عکاس قزوینی نفر اول سومین سوگواره عبرت شد

قزوین - ایرنا - امیر حسین نظری عکاس جوان قزوینی نفر اول سومین سوگواره عکاسی عبرت شد.

16 آذر، نماد استکبار ستیزی دانشجویان

شیراز-ایرنا- 65 سال از شهادت 'سه آذر اهورایی' در روز هولناک دانشکده فنی دانشگاه تهران می‌گذرد و سه دانشجوی شهید با خون خود و همگامی دیگر دانشجویان، آزادی‌خواهی و استکبارستیزی را فریاد زدند و این موضوع سبب شد 16 آذر در تاریخ ایران ماندگار و عبرت آموز شود.

داشته های فرهنگ و تاریخ هنر خود را بازشناسی کنیم

یزد- ایرنا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: ما کمتر به بازشناسی داشته های فرهنگ و تاریخ هنری قوی خود پرداخته ایم و بیشتر درگیر خلق کارهای نازل بوده ایم.

پرداخت‌های کاغذی قبوض آب، برق و گاز حذف می‌شود/ کمبود اعتبار اجرای طرح فهام را طولانی کرد

مجری طرح هوشمندسازی برق گفت: اگر جلوی فناوری و تکنولوژی را نگیریم و اجازه دهیم کسب و کار جدید وارد شوند بهره ور خواهیم شد و نیازی به هزینه‌های اضافی هم نیست.]]>

روایت موسی خورنی از تاریخ ارمنیان منتشر شد

«تاریخ ارمنیان» نوشته موسی خورنی با ترجمه ادیک باغداساریان از سوی نشر تاریخ ایران منتشر شد. خورنی متولد قرن پنجم میلادی و ملقب به پدر تاریخ‌نگاری ارمنی است.

سند الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت و آرزوهای تمدنی محمدرضا پهلوی

آنان که سودای تدوین کلان‌برنامه‌ پیشرفت دارند باید ناگزیر تاریخ بدانند و تاریخ  بخوانند و از ظرفیت بالا و قدرناشناخته دانش‌آموختگان رشته تاریخ در این مسیر بهره ببرند. 

تحلیل میرسلیم‌ از ترکیب مجلس آینده، فضای مجازی و افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: معتقدم قطعا تغییری در مجلس آینده رخ می‌دهد و امیدوارم این تغییر در مسیر احقاق حق، رفع ظلم و استقرار عدالت باشد.

حوزه های علمیه باید تاریخ بخوانند/ ویژگی های شهید مدرس

موسی نجفی، کارشناس تاریخ در مراسمی به مناسبت سالروز شهادت شهید مدرس گفت: متأسفانه امروز آگاهی طلاب از تاریخ اندک است و امروز حوزه های علمیه باید تاریخ بخوانند.

لذت دیدن پرندگان مهاجر را از نسل بعد نگیریم

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان گفت: شکارهای غیر مجاز پرندگان مهاجر خواهد شد که نسل های بعدی از دیدن برخی از پرندگان مهاجر کنونی محروم شوند.

جزئیات تاریخ شفاهی جنگ به روایت محسن رضایی

یدالله ایزدی، مدیر تاریخ شفاهی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس درباره جزییات چگونگی جمع‌آوری تاریخ شفاهی محسن رضایی خبر داد.

میرسلیم در کرمان: اجرای برخی قوانین در کشور فقط در حد حرف است

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اجرای برخی قوانین در کشور فقط در حد حرف است گفت: فساد سیاسی را به چشم می‌بینیم و این مسئله فاحش است.

میرسلیم: دانشجو گل سرسبد سرمایه انسانی کشور است

مشهد - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دانشجویان گل سرسبد سرمایه انسانی کشور هستند که می توانند آزادانه به انجام مسئولیت خود بپردازند.

میرسلیم: دانشجو گل سرسبد سرمایه انسانی کشور است

مشهد- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دانشجویان گل سرسبد سرمایه انسانی کشور هستند که می توانند آزادانه به انجام مسئولیت خود بپردازند.

میرسلیم در شیراز: مفاسد مثل موریانه ستون‌های انقلاب را می‌خورند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مفاسد مثل موریانه ستون‌های انقلاب را می‌خورند ‌گفت: ‌باید با مفاسد فرهنگی،‌ اجتماعی، ‌اقتصادی و سیاسی برخورد شود و با هرکدام در حوزه خود به مقابله برخیزیم.

پاسخ انقلاب اسلامی ایران به تهدیدات دشمنان + فیلم

فرمانده کل سپاه گفت: ایران اسلامی به همه کسانی که از مقاومت ملت ما درس عبرت نگرفته اند پاسخ می دهد.

توطئه‌های دشمنان در تحریم‌ها را با شکست مواجه می‌کنیم

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه در کشوری هستیم که مهم‌ترین سرمایه آن مردم هستند و باید به‌ گونه‌ای خدمت کنیم که نه دل مردم را خالی کنیم که شرایط سخت است نه آنکه واقعیت‌ها را پنهان کنیم، تصریح کرد: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا تمامی توطئه‌های دشمنان