مقصر این همه آلودگی کیست؟+تصاویر

هوا که سرد می‌شود همه منتظر سفیدی برف هستند اما دنیای وارونه به جای برف، صحنه سیاه و کدری از آسمان را به تصویر می‌کشد و دود و غبار راهی ریه‌های تک‌تک آدم‌هایی می‌کند که هر کدام دلیلی برای نفس کشیدن دارند.مطالب مرتبط

پیمان آی ان اف در حال احتضار؛ سبب چیست مقصر کیست ؟ 

اعلام خروج آمریکا از پیمان نیروهای هسته ای میانبرد جهان را با چالشی بزرگ مواجه کرده است.

تالاب انزلی اسیر «زباله‌،‌ شیرابه‌ و سموم کشاورزی»؛ مقصر اصلی بروز این فاجعه بزرگ کیست؟

گروه استان‌ها ـ نماینده مردم بندرانزلی در مجلس با اشاره به ورود حجم بالا‌ی ‌زباله‌ها،‌ شیرابه‌ها و سموم کشاورزی ‌‌به بستر تالاب انزلی گفت: محیط زیست،‌ ‌آب منطقه‌ای،‌ سازمان جنگل‌ها و ... مقصر اصلی بروز فاجعه ‌بزرگ در تالاب بین‌المللی انزلی است.

مقصر آشفتگی در پروازهای چارتری کیست؟

هر چند سازمان هواپیمایی کشوری و کارشناسان معتقدند که پروازهای چارتری قابل حذف نیست، ولی نابسامانی های آن ادامه دارد و در این بین باید مقصران این وضع مشخص شوند.

«این کیست این» در قاب گالری شیرین نقاشی

تهران - ایرنا - نمایشگاه انفرادی آثار «این کیست این» با اقتباس از اشعار مولانا ، 15 اثر از علیرضا اسانلو درباره ارتباط وجود انسان و جریان هستی را از زاویه‌ای عارفانه و شرقی در نقاشی بازنمایی می ‌کند.

ابزارهای علمی شناسایی پدیده آلودگی هوا کدامند؟

سنجش آلودگی هوا (اندازه‌گیری‌های محیطی) و مدل‌سازی آلودگی هوا ابزارهای علمی شناسایی پدیده آلودگی هوا هستند.

بضاعت دوچرخه‌سواری همین است/ تیم‌ها تعطیل شدند من مقصر هستم؟​

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری با اشاره به مشکلاتی که برای این رشته به وجود آمده است پاسخ منتقدان نتایج ضعیف تیم ملی در بخش‌های مختلف را داد و گفت: اگر تیم‌ها تعطیل شده‌اند مقصر من هستم؟

زرگری مقصر ناکامی تیم اسکی بانوان بود/ دبیر چیزی از اسکی نمی‌داند

المپین و سرمربی سابق تیم ملی اسکی آلپاین گفت: مقصر ناکامی تیم ملی بانوان ایران در قهرمانی جهان فقط سرمربی تیم ملی است نه خود ملی پوشان.

راکبان موتورسیکت در 63 درصد تصادفات تهران مقصر بودند

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: راکبان موتورسیکلت در تهران در 63 درصد تصادفات به عنوان مقصر حادثه شناخته شده‌اند.

دولت مقصر تورم افسار گسیخته امروز در کشور است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ضعف تیم مدیریتی و اقتصادی دولت گفت و اظهار داشت: در تورم افسارگسیخته ای که در کشور ایجاد شده ، دولت مقصر است زیرا قطعا توان مهار آن را داشت اما موفق نبود.

به نام مردم به کام شهرداری/طرح جدید کمکی به رفع آلودگی هوانمی‌کند

طرح جدید شهرداری تهران برای پولی‌کردن زوج‌وفرد کمکی به مشکل آلودگی هوای تهران نمی‌کند و شهرداری در پوشش این طرح به نام حل آلودگی هوا، سعی در تأمین کسری درآمدهای خود دارد.

وسایل نقلیه تا ۷۰ درصد در آلودگی هوای تهران سهم دارد

استاندار تهران :یکی از متهمان اصلی آلودگی هوا در استان تهران همواره وسایل نقلیه هستند و کمتر از ۶۸ تا ۷۰ درصد در آلودگی تهران سهم ندارد.

دادگاه 3 پزشک و 3 پرستار پرونده مرگ «الینا فروتن» را مقصر شناخت

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: قضات شعبه اول دادگاه تجدیدنظر استان پس از اعلام نظر هیات عالی انتظامی سازمان نظام پزشکی کشور، دو پزشک متخصص، پزشک مسئول فنی شیفت شب بیمارستان و سه پرستار پرونده الینا را مقصر شناختند.

همکاری شهرداری تهران وشرکت توسعه منابع انرژی درراستای کاهش آلودگی هوا

شهردارتهران گفت : 18 درصد از آلودگی هوای پایتخت در اثر تردد خودروهای دوچرخ کاربراتوری است.

تاکید مجدد وزارت بهداشت بر تخلف بهداشتی دو برند اسنک/ مشاهده آلودگی میکروبی و شیمیایی

سخنگوی سازمان غذا و دارو در واکنش به اظهاراتی مبنی بر تکذیب تولید اسنک از ذرت حیوانی، گفت: گزارش مبسوط نمونه‌های تست شده از مواردی که از ذرت حیوانی در تولیدشان استفاده کرده بودند، آماده است و موارد آلودگی میکروبی و حتی بعضاً آلودگی شیمیایی یا موارد دیگر ه

جعلی بودن تصاویر مربوط به حمله شیمیایی در سوریه

تهیه کننده سوری تبار شبکه بی بی سی: پس از شش ماه تحقیق به این نتیجه رسیده است تصاویر بیمارستانی که گفته شد تصاویر حمله شیمیایی است فقط یک نمایشنامه تبلیغاتی بود .

آلودگی هوا و تاثیرات فرامرزی

اثر آلودگی هوا ناشی از هر نوع آلاینده ای اعم از صنایع، خودرو، گرد و غبار منحصر به یک نقطه نبوده، پس از ورود به جو می تواند تأثیرات فرامرزی داشته باشد.

وزیر جدید خارجه رژیم صهیونیستی کیست؟

راهکار شهرداری رم برای کاهش آلودگی هوا

شهرداری رم برای مقابله با آلودگی هوا، تردد خودرو‌های گازوئیل سوز را در این شهر ممنوع می‌کند.

نمره قبولی آب شرب مازندران در آزمایشگاههای تخصصی

ساری-ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران نگرانی پیرامون آلودگی آب شرب این استان را بی مورد توصیف کرد و گفت که آب آشامیدنی استان فاقد آلودگی است.

کلانتری: آلودگی هوا در کلانشهرها کاهش یافته است

آستارا - ایرنا - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: آلودگی هوا در تهران و دیگر کلانشهرها با استفاده نیروگاه ها از گاز به جای سوخت مازوت، کاهش یافته است.