ساماندهی برای دستفروشان به‌صرفه نیست!

یک کارشناس حوزه کار ساماندهی مشاغل غیررسمی را زمان‌بر و نیازمند کار کارشناسی دانست و گفت: مشاغل غیررسمی نظیر دستفروشی زمانی شکل می‌گیرند که بازار کار از رونق افتاده و افراد در تامین هزینه‌های زندگی دچار مشکل شده باشند.مطالب مرتبط

ساماندهی برای دستفروشان به‌صرفه نیست!

یک کارشناس حوزه کار ساماندهی مشاغل غیررسمی را زمان‌بر و نیازمند کار کارشناسی دانست و گفت: مشاغل غیررسمی نظیر دستفروشی زمانی شکل می‌گیرند که بازار کار از رونق افتاده و افراد در تامین هزینه‌های زندگی دچار مشکل شده باشند.

دستفروشان سنندجی ساماندهی می‌شوند

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سنندج گفت: در راستای اجرای طرح ساماندهی دستفروشان اطلاعات 600 دستفروش در محدوده خیابان فردوسی در اپلیکشنی که به این منظور طراحی شده ثبت گردید..

ساماندهی دستفروشان استان مرکزی

دستفروشان در شهرهای ساوه و اراک ساماندهی می شوند.

ساماندهی دستفروشان تهران ۳ هفته دیگر آغاز می شود/مجوزهای لازم باید اخذ شود

مدیرعامل شرکت شهربان حریم‌بان شهرداری تهران با اشاره به ساماندهی دستفروشان در تهران گفت: ساماندهی به صورت پایلوت در محور ولی عصر؛ پیروزی و تجریش تا ۳ هفته دیگر آغاز می شود.

ادامه پیگیری‌های تسنیم| آیا وعده شهردار برای ساماندهی دستفروشان سنندج محقق می‌شود؟

باید منتظر ماند و دید که آیا وعده شهردار سنندج برای «ساماندهی دستفروشان» سطح شهر سنندج در روز اول دی ماه سال‌جاری محقق خواهد شد یا خیر؟

تجمع دستفروشان سنندجی در اعتراض به تصمیمات شهردار+ تصاویر

دستفروشان سنندجی در اعتراض به تصمیمات شهردار برای اجرای «فاز نخست طرح ساماندهی دستفروشان از اول دی ماه سال‌جاری» در مقابل شهرداری سنندج تجمع کردند.

ساماندهی دستفروشان در اولویت کار مسئولان قرار گیرد

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: ساماندهی دستفروشان در شهرهای ساوه و اراک باید در اولویت کار قرار گیرد.

ناتوانی شهرداری در جمع آوری دست فروشان/لزوم افزایش نظارت بر بازار

سنندج - مدیر مرکز مطالعات راهبردی نماینده ولی وفقه در کردستان گفت: شهرداری سنندج در خصوص ساماندهی دستفروشان و دوره گردان سطح شهر هیچ اقدامی نمی کند و به نظر می رسد در ساماندهی آن ناتوان است.

ساماندهی دستفروشان نوار ساحلی بوشهر آغاز شد

بوشهر-ایرنا- معاون اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: مرحله نخست طرح ساماندهی دسفروشان نوار ساحلی شهر بوشهر آغاز شد.

لزوم استفاده صحیح از مصرف آب/طرح ملی ساماندهی آب به مرحله اجرا رسید

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای تهران با تأکید بر اینکه صرفه‌جویی و مصرف صحیح آب در این برهه کمک بزرگی به حفظ منابع خواهد کرد، گفت: طرح ملی ساماندهی آب‌های جنوب تهران در حال ورود به فاز اجرایی است.

گلایه کسبه قرچک از فعالیت دستفروشان

قرچک- رئیس اتاق اصناف قرچک از گلایه کسبه این شهرستان از فعالیت دستفروشان خبر داد.

تبلیغات گسترده برای صرفه‌جویی در مصرف آب در ترکمنستان

دولت ترکمنستان با توجه به پرداخت هزینه آب، گاز و برق در این کشور تبلیغات گسترده‌ای برای اطلاع‌رسانی درباره صرفه جویی در مصرف آب انجام می‌دهد.

علت ورود دیرهنگام مجلس به مسئله "ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی" چیست

رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی طرح مجلس برای ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی را دیرهگام دانست و گفت: چرا بحث ساماندهی الآن مطرح می‌شود و نمایندگان مجلس ورود دیر‌هنگامی به این موضوع داشته‌اند؟

گذاشتیم تلگرام کاملاً نفوذ کند، بعد به فکر ساماندهی آن افتادیم

اکبر نصراللهی طرح مجلس مبنی بر ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی را دیرهنگام خواند و گفت اول گذاشتیم تلگرام تا جایی که می‌تواند در زندگی مردم نفوذ کند و بعد به فکر ساماندهی‌ آن افتاده‌ایم.

تحقق صرفه جویی ۱۰ هزارمیلیارد تومانی با کاهش تلفات برق

مدیرعامل توانیراز صرفه جویی ۱۰ هزارمیلیاردی در صنعت برق با کاهش ۴ درصدی تلفات شبکه برق خبرداد.

ساماندهی شکار در تالاب‌های فریدونکنار

مدیر کل حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه ساماندهی بهره‌برداری از پرندگان در تالاب‌های فریدونکنار در اولویت برنامه‌های سازمان حفاظت محیط زیست است، به تشریح اقدامات انجام شده برای ساماندهی شکار در این منطقه پرداخت.

بودجه های اختصاصی برای امنیت مرزها به هیچ وجه کافی نیست

چابهار- ایرنا- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه های اختصاص یافته برای ساماندهی مرز و برقراری امنیت به هیچ وجه کفاف امنیت مرزها را نمی دهد و اگر مسئولان با سفر به نقاط مرزی از مرزهای آبی و دریایی بازدید کنند به طور قطع توجه

ویدئو / «ساماندهی»، اسم رمز «کنترل» پیام‌رسان‌ها

اواخر آبان‌ماه امسال ۹۵ نفر از نمایندگان مجلس، طرحی برای ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی تهیه کردند تا به‌واسطه آن قوانین تازه‌ای برای کنترل این برنامه‌ها ایجاد شود. این طرح که در کمیسیون فرهنگی مجلس در حال بررسی است، مخالفان زیادی دارد؛ مخالفانی که این طر

راه صرفه‌جویی آب در یزد کشت گیاهان کم آبخواه است

یزد - ایرنا - معاون حفاظت و بهره‌برداری آب منطقه‌ای یزد با اشاره به کاهش میزان بارندگی ها، تداوم 2 دهه خشکسالی و کم‌آبی تاکید کرد: بخش عمده آب حوزه کشاورزی استان باید با استفاده از روش‌های نوین آبیاری و ترویج کشت انواه گیاهان کم آبخواه صرفه‌جویی شود.

صرفه جویی ۲۵۰ میلیون مترمکعبی سوخت در نیروگاه‌های سیکل ترکیبی

معاون برنامه ریزی شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی گفت:احداث هر واحد ۱۶۰ مگاواتی بخار در نیروگاه‌های گازی باعث صرفه جویی ۲۵۰ میلیون مترمکعب سوخت می‌شود.