زاکانی: هاشمی دنبال ابطال انتخابات ۸۴ بود

علیرضا زاکانی، نماینده سابق مردم تهران و نزدیک به جبهه پایداری، یک عادت عجیب دارد. این که ادعاها یا اتهامات عجیبی طرح کند که بلافاصله تکذیب شود. این رویه‌ای است که او از آن کوتاه نمی‌آید.مطالب مرتبط

طنزهای «عبید زاکانی» بررسی شد

ششمین نشست از مجموعه درس‌گفتارهایی درباره‌ عبید زاکانی به «گونه‌شناسی طنزهای عبید زاکانی» اختصاص داشت که با سخنرانی دکتر علیرضا فولادی، استاد دانشگاه، شاعر و پژوهشگر طنز در مرکز فرهنگی شهرکتاب برگزار شد.

آگهی استخدامی بدون در نظر گرفتن شرایط نیروهای بومی ابطال می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:اگر آگهی استخدام در یک شرکت انجام شد و به بومی در شرایط برابر توجه نکرد در محل ابطال کنیم و اگر نشد به بنده اطلاع دهید تا بنده ابطال کنم.

شباهت کار صادق هدایت به عبید زاکانی در زمینه طنز

علیرضا فولادی گفت: صادق هدایت نوشته‌هایی با نام قضیه دارد که در آن به شعر شاعران کهنه‌گرا انتقاد کرده است. رویه‌ای او در این کار شبیه کاری است که عبید زاکانی در «موش و گربه» انجام داده است.

استاندار خوزستان آگهی های استخدام غیربومی را ابطال کند

اهواز- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استاندار خوزستان از اختیارات قانونی خود استفاده کرده و آگهی های استخدامی که به بومی گزینی در شرایط برابر توجه نکرده اند را ابطال کند.

تاریخ مردم ایران در آیینه‌ آثار عبید زاکانی بررسی می‌شود

نشست تاریخ مردم ایران در آیینه‌ آثار عبید زاکانی فردا چهارشنبه ۲۴ بهمن در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

استانی شدن انتخابات به پویایی احزاب در کشور منجر می شود

زنجان - ایرنا - نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با استانی شدن انتخابات یک قدم به حزبی شدن نزدیکتر می شویم و اجرایی شدن این طرح، پویایی احزاب را به دنبال دارد.

استانی شدن انتخابات به پویایی احزاب در کشور منجر می شود

زنجان - ایرنا - نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با استانی شدن انتخابات یک قدم به حزبی شدن نزدیکتر می شویم و این اقدام پویایی احزاب را به دنبال دارد.

طرح دو فوریتی مجلس برای ابطال قرارداد واگذاری برخی بنگاه‌ها

عضو هیئت رییسه مجلس از تهیه طرحی دو فوریتی توسط تعدادی از نمایندگان برای ابطال قرارداد برخی بنگاه‌های واگذار شده خبر داد و گفت: این طرح هنوز به هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال نشده است.

ابطال ماهانه پروانه کسب 2 مشاور اتومبیل در خراسان شمالی

رییس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل خراسان شمالی با اشاره به اینکه از حدود ۱۴۰ واحد مشاور اتومبیل در بجنورد حدود ۹۰ باب از آنها مستأجر هستند، تصریح کرد: به علت افزایش قیمت اجاره بها و رکود در بازار فروش طی هر ماه پروانه کسب دو تا سه مشاور اتومبیل ابطال می

زاکانی در کرمان: اقتصاد امروز ما "اقتصادی مردمی" نیست/ دشمن دنبال ناامیدی مردم است

نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: مقام معظم رهبری بیان کردند اقتصاد مقاومتی همان اقتصاد مردمی است درحالی که اقتصاد امروز ما اقتصادی مردمی نیست.

تلاش کمیسیون انتخابات تایلند برای انحلال حزب حامی شیناواترا

کمیسیون انتخابات تایلند امروز (چهارشنبه) اعلام کرد به دنبال انحلال حزبی است که خواهر پادشاه کنونی را برای پست نخست‌وزیری نامزد کرده است. این ضربه‌ای به اپوزیسیون وفادار به تاکسین شیناواترا، نخست‌وزیر سابق و عزل شده تایلند است.

شخصیت عبید زاکانی بر اساس غزلیات او تحلیل می‌شود

منفورترین و منفی‌ترین چهره در غزلیات عبید زاکانی صوفی است

نامزد نمایندگی کنگره آمریکا خواستار برگزاری انتخابات دوباره شد

تهران- ایرنا- یک نامزد انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا در منطقه ای که نتایج انتخابات آن به دلیل احتمال تقلب هنوز تایید نشده، خواستار برگزاری انتخابات مجدد در این منطقه شد.

لایحه اصلاح قانون انتخابات کامل است

تهران-ایرنا- عضو فراکسیون امید مجلس گفت: لایحه اصلاح قانون انتخابات دولت کامل است و بررسی هر چه سریع تر آن در جلسات علنی در بهبود شاخص های مطلوبیت انتخابات به ویژه در دو انتخابات پیش رو- مجلس 98 و ریاست جمهوری 1400 تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

خلأ قانونی اخذ رأی در انتخابات پس از ساعت ۲۴ رفع می‌شود

سخنگوی وزارت کشور در تشریح لایحه جامع انتخابات اظهار داشت: یکی از مسائلی که در روز اخذ رأی در انتخابات، مجریان و ناظران و مردم را دچار مشکل می‌کرد عدم امکان اخذ رأی پس از ساعت ۲۴ به دلیل فقدان قانون روشن و شفاف در این زمینه بود.

2600 کارت بازرگانی صادر شده در بهمن و اسفند 96 ابطال شود

با لایحه جامع انتخابات، خلأ قانونی اخذ رای در انتخابات پس از ساعت ۲۴ رفع می شود

 سخنگوی وزارت کشور­ در تشریح لایحه جامع انتخابات : خلأ قانونی اخذ رای در انتخابات پس از ساعت ۲۴ رفع می شود.

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان باید توسط یک حکومت موقت مدیریت شود

«حنیف اتمر» از رقبای اصلی اشرف غنی در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور اعلام کرد که حکومت وحدت ملی صلاحیت رهبری انتخابات را از دست داده است.

اپوزیسیون الجزائر چهارشنبه درباره انتخابات ریاست جمهوری آتی نشست برگزار می‌کند

رهبر "جبهه عدالت و توسعه" الجزایر از مخالفان این کشور برای حضور در نشستی با هدف تعیین یک نامزد مشترک در انتخابات ریاست جمهوری یا تحریم انتخابات ریاست جمهوری آتی دعوت کرد.