زاکانی: هاشمی دنبال ابطال انتخابات ۸۴ بود

علیرضا زاکانی، نماینده سابق مردم تهران و نزدیک به جبهه پایداری، یک عادت عجیب دارد. این که ادعاها یا اتهامات عجیبی طرح کند که بلافاصله تکذیب شود. این رویه‌ای است که او از آن کوتاه نمی‌آید.مطالب مرتبط

زاکانی: هاشمی دنبال ابطال انتخابات ۸۴ بود

علیرضا زاکانی، نماینده سابق مردم تهران و نزدیک به جبهه پایداری، یک عادت عجیب دارد. این که ادعاها یا اتهامات عجیبی طرح کند که بلافاصله تکذیب شود. این رویه‌ای است که او از آن کوتاه نمی‌آید.

کمیسیون انتخابات افغانستان: ابطال آرای کابل پذیرفتنی نیست

کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد که ابطال آرای انتخابات پارلمانی در کابل را نمی‌پذیرد زیرا این تصمیم کمیسیون شکایات انتخابات سیاسی و غیر قانونی است.

مخالفت بنیاد انتخابات شفاف افغانستان با ابطال آرای کابل

بنیاد انتخابات شفاف افغانستان نیز در مخالفت با تصمیم کمیسیون شکایات انتخابات این کشور اعلام کرد که ابطال تمامی آرای کابل اقدامی نادرست و بر خلاف تامین عدالت انتخاباتی صورت گرفته است.

انصراف کمیسیون شکایات انتخابات افغانستان از ابطال آرای کابل

بر اثر پادرمیانی «سروردانش» معاون ریاست جمهوری افغانستان، کمیسیون شکایات انتخابات این کشور اعلام کرد که از ابطال آرای کابل صرف نظر کرده است.

سنای افغانستان: کمیسیون شکایات انتخاباتی صلاحیت ابطال آرای کابل را ندارد

رئیس سنای افغانستان اعلام کرد که تلاش اخیر کمیسیون شکایات انتخابات این کشور برای ابطال آرای انتخابات پارلماین کابل اقدامی غیرقانونی است.

اتحادیه اروپا خواهان جستجوی راه‌حلی برای مسئله ابطال آرای انتخابات کابل شد

سفیر اتحادیه اروپا در افغانستان از کمیسیون‌های انتخاباتی این کشور خواسته است که درباره مسئله "ابطال آرای انتخابات پارلمانی کابل" از سوی کمیسیون رسیدگی به شکایت‌های انتخاباتی به یک راه‌حل مشترک برسند.

ابطال انتخابات یک هیات وزنه برداری دیگر؛ این بار خراسان شمالی

مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری خراسان شمالی باطل اعلام شد و قرار است دوباره پروسه ثبت نام از کاندیداها و برگزاری انتخابات انجام شود.

توضیح پلیس در مورد ابطال معاینه فنی پس از تصادف

فرمانده انتظامی تهران بزرگ توضیحاتی را در مورد پیشنهاد شورای هماهنگی ترافیک شهرهای کشور درباره ابطال معاینه فنی خودروهای تصادفی ارائه کرد.

معاملات بازارهای فرابورس ایران ابطال شد/ ادامه روزه سکوت مدیر مربوطه

به دلیل بروز اشكال فنی سامانه معاملات، تمامی معاملات صورت گرفته در این بازار از سوی ناظر بازار فرابورس ابطال شد.

افشین داوری: با تعهدی که سرپرستان دارند نباید در انتخابات شرکت کنیم

سرپرست جدید فدراسیون والیبال گفت: وزارت ورزش و جوانان به دنبال فردی باتجربه و آشنا به قوانین بود که بتواند انتخابات را در فضای سالم برگزار کند.

انتخابات پارلمانی ارمنستان فرصتی برای تثبیت انقلاب اخیر است

تهران-ایرنا- مردم ارمنستان در حالی از صبح امروز(یکشنبه) در انتخابات زودهنگام پارلمانی شرکت کرده اند که نخست وزیر موقت این کشور با این انتخابات به دنبال تثبیت انقلاب صلح آمیز اخیر این کشور است.

اختصاصی: دستور روحانی برای ابطال حکم دامادش در معاونت وزیر صمت

2 روز پس از انتصاب جنجالی داماد 33ساله رئیس‌جمهور به‌عنوان معاون وزیر صمت که با واکنش گسترده‌ای مواجه شده بود، حالا رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی می‌گوید که حسن روحانی دستور ابطال این حکم را داده است.

ابطال معاینه فنی 434 خودروی سنگین در بررسی مجدد

اکیپ واحد سیار تست کنار جاده ایی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به همراه پلیس از ابتدای مهر ماه نسبت به کنترل وضعیت آلایندگی 2130 دستگاه خودروی سنگین در سطح شهر اقدام نموده که معاینه فنی 434 دستگاه ابطال شد.

ابطال بیش از ۸ هزار کارت سوخت غیرقانونی مهاجر

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از ابطال بیش از ۸ هزار کارت سوخت غیر قانونی مهاجر با آغاز ثبت‌نام کارت سوخت المثنی خبر داد.

بن سلمان به دنبال توطئه در انتخابات تونس است

تهران-ایرنا- یک سیاستمدار تونسی روز یکشنبه فاش کرد که محمد بن سلمان ولیعهد عربستان پس از سفر اخیر خود به تونس، تیمی را به منظور ایجاد اخلال در روند انتخابات ریاست جمهوری در این کشور باقی گذاشته است.

دلتنگ آیت‌الله هاشمی هستیم

وزیر بهداشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم شیخ محمد هاشمیان و آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: دلتنگ آیت الله هاشمی رفسنجانی هستیم چون ایشان از عمق جان عاشق ایران و مردم بود و آرزوهای بزرگی برای کشور داشت.

دلتنگ آیت‌الله هاشمی هستم/ ایجاد دانشکده‌ها در شهرهای کوچک مانند جدا کردن نوزاد از مادر است

وزیر بهداشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم شیخ محمد هاشمیان و آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: دلتنگ آیت الله هاشمی رفسنجانی هستیم چون ایشان از عمق جان عاشق ایران و مردم بود و آرزوهای بزرگی برای کشور داشت.]]>

گزارش تسنیم| ابطال آرای کابل؛ واکنش‌ها به شوک انتخاباتی و تقلب‌های گسترده در افغانستان

همزمان با اینکه کمیسیون شکایت‌های انتخاباتی افغانستان، آرای انتخابات پارلمانی کابل را باطل اعلام کرد، موجی از واکنش‌های انتقادی در شبکه‌های اجتماعی کاربران افغان نیز سرازیر شد.

ابطال درخواست «دریافت کارت سوخت مجدد» در سامانه

سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: هرگونه درخواست برای دریافت کارت سوخت مجدد در سامانه ابطال می شود.

ابطال 15 هزار کارت سوخت در سیستان و بلوچستان/مهلت ثبت نام فقط تا 24 آذر ماه

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به اینکه فقط تا روزشنبه 24 آذرماه برای ثبت نام کارت سوخت المثنی مهلت وجود دارد، گفت: تاکنون 15 هزار کارت سوخت در سیستان و بلوچستان ابطال شده است.