دلار آمریکا در برابر ین ژاپن سر خم کرد

ارزش دلار آمریکا در بازار معاملات آسیایی روز پنجشنبه تحت‌ تاثیر افت شدید سود اوراق خزانه‌داری ایالات متحده و تشدید نگرانی‌ سرمایه‌گذاران در روند رشد اقتصاد جهانی، در برابر ین ژاپن کاهش یافت.مطالب مرتبط

دلار آمریکا در برابر ین ژاپن سر خم کرد

ارزش دلار آمریکا در بازار معاملات آسیایی روز پنجشنبه تحت‌ تاثیر افت شدید سود اوراق خزانه‌داری ایالات متحده و تشدید نگرانی‌ سرمایه‌گذاران در روند رشد اقتصاد جهانی، در برابر ین ژاپن کاهش یافت.

ارزش دلار آمریکا کاهشی شد

دلار روز دوشنبه در برابر یورو و ین ژاپن تحت‌تاثیر کندتر شدن رشد ماهانه دستمزد مشاغل در آمریکا که نشان دهنده کاهش فعالیت‌های اقتصادی در ایالات متحده است، با اندکی کاهش روبرو شد.

صعود دلار در برابر تضعیف پوند

ارزش دلار آمریکا در بازار معاملات آسیایی روز چهارشنبه تحت تاثیر تزلزل پوند انگلیس و همچنین افزایش نرخ بهره اوراق خزانه داری آمریکا نسبت به کمترین میزان آن از سه ماه گذشته افزایش یافت.

رزمایش مشترک ژاپن و آمریکا آغاز شد

پکن- ایرنا- نیروی زمینی دفاع از خود ژاپن و ارتش ایالات متحده آمریکا در حال برگزاری یک رزمایش مشترک گسترده در استان 'هوکایدو' در شمال ژاپن هستند که با رایانه شبیه سازی شده است.

آمریکا تحریم‌ها را بازگرداند و صادرات به ایران را 7 برابر کرد

صادرات آمریکا به ایران در پی بازگشت تحریم ها 7 برابر رشد کرد و به 109.2 میلیون دلار در ماه اکتبر 2018 رسید.

شکست سنگین تیم هندبال ایران برابر ژاپن

تیم ملی هندبال بانوان ایران در سومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا برابر ژاپن شکست خورد.

ازبکستان و ژاپن 100 میلیون دلار قرارداد همکاری امضا کردند

بانک ملی ازبکستان و بانک Sumitomo Mitsui Banking Corporation ژاپن در مورد گسترش همکاری‌های متقابل در زمینه بازرگانی قراردادی به ارزش 100 میلیون دلار امضا کردند.

آمریکا مرگ ۶ نظامی خود بر اثر سقوط ۲ هواپیما در ژاپن را تایید کرد

ارتش آمریکا از پایان عملیات جست‌وجو برای یافتن ۵ مفقود حادثه سقوط ۲ هواپیمای تفنگداران دریایی این کشور در سواحل ژاپن خبر داد و اعلام کرد این نظامیان کشته شده‌اند.

آمریکا مرگ 6 نظامی خود بر اثر سقوط دو هواپیما در ژاپن را تایید کرد

ارتش آمریکا از پایان عملیات جستجو برای یافتن پنج مفقود حادثه سقوط دو هواپیمای تفنگداران دریایی این کشور در سواحل ژاپن خبر داد و اعلام کرد که این نظامیان کشته شدند.

پنج نظامی آمریکایی همچنان در ژاپن مفقود هستند

پکن- ایرنا- ارتش آمریکا و نیروهای دفاع از خود ژاپن همچنان در حال جستجو برای یافتن پنج نظامی آمریکایی در آب های سواحل غرب ژاپن هستند که بامداد روز پنجشنبه بر اثر برخورد دو هواپیمای ارتش آمریکا در هوا، مفقود شدند.

ژاپن مذاکرات تجاری آمریکا و چین را زیر نظر دارد

پکن- ایرنا- وزیر صنعت ژاپن اعلام کرد کشورش مذاکرات تجاری پیش رو بین آمریکا و چین را به دقت دنبال خواهد کرد تا تاثیرات احتمالی این مذاکرات بر شرکت های ژاپنی را بسنجد.

شیوه برخورد آمریکا با ژاپن در مورد چین بی فایده است

تهران- ایرنا- نشریه 'فوربس' نوشت، شیوه برخورد آمریکا با ژاپن در دهه 1980 در مورد چین کارایی ندارد و ممکن است تجارت و سیستم مالی جهانی را به خطر اندازد.

آزمایش "موفق" سامانه دفاع هوایی آگیس آمریکا و ژاپن

سامانه دفاع موشکی زمینی آگیس ارتش آمریکا که با کمک ژاپن در حال ارتقا برای توکیو است، یک موشک بالستیک میان برد آزمایشی را در نزدیکی هاوایی ردگیری کرد.

ژاپن تجهیزات نظامی بیشتری از آمریکا می‌خرد

روزنامه اقتصادی "نیکئی" امروز(شنبه) گزارش داد، وزارت دفاع ژاپن در واکنش به چالش‌های امنیتی و کاهش مازاد تجاری با آمریکا قصد دارد بودجه نظامی خودش در پنج سال آتی را افزایش داده و اقدام به خرید تجهیزات و ادوات آمریکایی کند.

جهانگیری: ایران آماده استقبال از نخست وزیر ژاپن است

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ایران در مصاحبه ای در مورد سیاست های تهران برای مقابله با تحریم های آمریکا، تقویت همکاری ها با ژاپن، و آمادگی میزبانی از شینزو آبه نخست وزیر ژاپن سخن گفت.

برخورد و سقوط دو فروند هواپیمای آمریکا در سواحل ژاپن

تکاوران دریایی آمریکا عملیات جستجو و نجات خدمه دو فروند هواپیمایی را که پس از برخورد با یکدیگر در نزدیکی سواحل ژاپن به درون دریا سقوط کردند، آغاز نمودند.

دو هواپیمای نظامی آمریکا در نزدیکی ژاپن سقوط کردند

تهران - ایرنا - دو هواپیمای نیروی دریایی آمریکا در سواحل نزدیک ژاپن سقوط کردند که در نتیجه آن 7 نظامی آمریکایی مفقود شدند.

کشورها برای حفظ استقلال در مقابل یکجانبه گرایی آمریکا ایستادگی کنند

تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در گفتگو با خبرگزاری «کیودو» ژاپن ضمن تاکید بر حفظ استقلال کشورها از طریق ایستادگی در مقابل یکجانبه گرایی آمریکا،گفت: اگر ژاپن و سایر متحدین آمریکا از توافقات جهانی حمایت کنند حتماً برجام حفظ خواهد شد.

دلار با آتش‌بس جنگ تجاری چین و آمریکا ارزان شد

پس از این که چین و آمریکا توافق کردند به جنگ تجاری که بازارهای جهان را متزلزل کرده بود پایان دهند، افزایش تقاضای سرمایه گذاری برای دارایی های پرمخاطره، ارزش دلار را پایین آورد .

کشته شدن نظامی آمریکایی در سواحل ژاپن

​ارتش آمریکا کشته شدن یکی از سربازان نیروی دریایی خود در جریان حادثه هوایی در سواحل ژاپن، خبر داد.]]>