زیباکلام: ما شانسی نداریم

«ما شانسی نداریم؛ چه در انتخابات ۹۸ برای مجلس و چه در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰. مگر این وسط یک معجزه اتفاق بیفتد.»مطالب مرتبط

هیچ مدرسه نفت سوزی در شهرستان نداریم

فرماندار تویسرکان در گفتگوی ویژه خبری گفت : در هیچکدام از مدارس این شهرستان بخاری نفت سوز نداریم وهمه یا گازی اند و یا مجهز به پکیج شده اند.

تحریم‌های آمریکا را قبول نداریم/امضای تفاهمنامه بامنطقه آزاداروند

آبادان- سفیر اتریش در ایران گفت: تحریم های یک بعدی و یک جانبه ایالات متحده را رد می کنیم و قبول نداریم.

دانش آموز بازمانده از تحصیل در اهر نداریم

تبریز- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش اهر گفت: هیچ دانش‌آموزی در این شهرستان نداریم که به خاطر نبود معلم در روستاهای دورافتاده از تحصیل باز بماند.

پیشکسوت پرسپولیس: خدا می‌داند چرا بودیمیر جذب شده/ استقلال خوزستان را شانسی بردیم

جواد منافی می‌گوید پرسپولیس شانس آورده مقابل استقلال خوزستان به برتری رسیده است زیرا تیم برانکو هیچ برنامه‌ای برای باز کردن گره بازی نداشت.

برای تحکیم نهاد خانواده خلاء قانونی نداریم

دادستان عمومی و انقلاب تهران تصریح کرد: در بحث تحکیم نهاد خانواده تاکیدات فراوانی در قوانین و اسناد بالادستی شده است و هیچ مشکلی از نظر قانون نداریم و فقط دستگاه های مسئول باید هماهنگ باشند.

مقابل گیتی پسند حق اشتباه نداریم/ قرار بود تیم ملی بازیکن نگیرد

سرپرست تیم فوتسال حفاری اهواز گفت: در بازی مقابل گیتی پسند در نیمه نهایی لیگ برتر حق اشتباه نداریم.

مخالف انتقال آب خزر به شهرهای کویری نیستم/ قاچاق خاک نداریم/ حفاظت از زیستگاه یوزپلنگ‌ها

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: اگر ضوابط زیست محیطی در طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان و شهرهای کویری رعایت شود، مخالفتی با اجرای این نداریم.]]>

راهی جز تکیه به مردم نداریم

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اینکه در جنگ اقتصادی راهی جز تکیه به مردم نداریم، گفت: برای سال آینده، پیش‌بینی می‌کنیم ۴۱ هزار اشتغال مستقیم ایجاد شده توسط ستاد را به ۷۰ هزار شغل برسانیم.

با 17 هزار شهید ترور ، حتی 20 پرونده با استاندارد بین‌المللی نداریم

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: ما با داشتن ۱۷ هزار شهید ترور، حتی ۲۰ پرونده با استانداردهای بین المللی برای ارایه به دنیا نداریم.

مشکلی در مورد ذخایر گندم نداریم

وزیر جهاد کشاورزی تأکید کرد: هیچ مشکلی در مورد ذخایر گندم نداشته و نداریم.

کمبود نهاده دامی نداریم‌

وزیر جهاد کشاورزی گفت: کمبود نهاده دامی نداریم‌.

‌برای حمایت از شرکتهای دانش‌بنیان کمبود منابع مالی نداریم/نگرانی از نبود بازار فروش محصولات است

معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به جرأت می‌گویم پول در کشور برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فناور زیاد است و از این حیث مشکلی نداریم.

فوتبال جهان| تدسکو: از خوش‌شانسی‌مان مقابل منچسترسیتی خوب استفاده نکردیم

فوتبال جان - دومنیکو تدسکو، سرمربی تیم فوتبال شالکه معتقد است شاگردانش مقابل منچسترسیتی از فرصت‌های‌ خود استفاده لازم را نبردند.

حساسیتی به پخش نشدن بازی گیتی‌پسند و حفاری نداریم

دبیر سازمان لیگ فوتسال گفت: حساسیت خاصی به پخش نشدن بازی گیتی پسند و حفاری نداریم و مسئولیت این موضوع بر عهده باشگاه گیتی است.

برانکو: ما فینالیست لیگ قهرمانان آسیا هستیم و از کسی ترسی نداریم

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما فینالیست لیگ قهرمانان آسیا هستیم و طبیعتا به عنوان شانس اول برنده وارد زمین می‌شویم و از کسی ترسی نداریم.

پاسخ برانکو به بیانیه باشگاه استقلال:توجهی به تیم‌های دیگر نداریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان و رسیدن به صدر جدول ابراز خرسندی کرد و در واکنش به بیانیه باشگاه استقلال گفت: توجهی به باشگاه‌های دیگر نداریم.

ظرفیت افزایش تولید گوشت قرمز را نداریم

معاون وزیر جهاد با بیان اینکه برای افزایش تولید گوشت قرمز بیش از این ظرفیت نداریم،گفت:بهترین راه این است که برای تامین این کمبود، از آبزیان کمک بگیریم.

طباطبائی: حامد و صمد با من مشکلی ندارند/ تصمیمی برای استفاده از برند نیکخواه نداریم

رئیس فدراسیون بسکتبال گفت: برای لباس‌های تیم ملی تصمیمی برای استفاده از برند صمد نیکخواه نداریم.

با ۱۷ هزار شهید ترور حتی ۲۰ پرونده با استاندارد بین‌المللی نداریم

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: علیرغم اقدامات بسیاری که انجام شده اما ما نسبت به اقدامات حقوقی عقب هستیم. ما با ۱۷ هزار شهید ترور حتی ۲۰ پرونده با استانداردهای بین المللی برای ارایه به دنیا نداریم، همانگونه که آمار شهدای تروریستی در کشور نداشتیم.

برنامه ای برای افزایش وام مسکن نداریم/ تداوم ساخت مسکن کم درآمدها

اراک- وزیر راه و شهرسازی گفت: قصد و برنامه ای برای افزایش وام مسکن نداریم، چرا که معتقدیم این اقدام موجب افزایش قیمت مسکن خواهد شد و اقشار کم درآمد برای تامین مسکن بیشتر دچار مشکل می شوند.