زیباکلام: ما شانسی نداریم

«ما شانسی نداریم؛ چه در انتخابات ۹۸ برای مجلس و چه در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰. مگر این وسط یک معجزه اتفاق بیفتد.»مطالب مرتبط

زیباکلام: ما شانسی نداریم

«ما شانسی نداریم؛ چه در انتخابات ۹۸ برای مجلس و چه در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰. مگر این وسط یک معجزه اتفاق بیفتد.»

مناظره زیباکلام و قدیری‌ابیانه درباره تقابل ایران و آمریکا

مناظره صادق زیباکلام استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب با محمدحسن قدیری ابیانه تحلیلگر اصولگرا، با موضوع تقابل چهل‌ساله ایران و آمریکا، در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.

گفت‌وگو| صادق زیباکلام: به‌خاطر دفاع از روحانی شرمنده‌ایم/آقای حجاریان! مردم اسباب‌بازی ما نیستند

صادق زیباکلام از تحلیلگران جریان اصلاحات گفت: حرف من به آقای حجاریان این است که مردم اسباب‌بازی ما نیستند و ما نمی‌توانیم از مسئولیت اجتماعی خود در قبال انتخاب روحانی شانه خالی کنیم.

نقش مهم نخبگان در توسعه کردستان

صادق زیباکلام امروز در دانشگاه کردستان گفت: نخبگان کُرد اگر می‌خواهند برای شهر و دیار خود کاری بکنند در آنجا بمانند و آبادش کنند.

ترامپ هرگز دوباره شانسی برای تصدی سمت دولتی نخواهد داشت

­جان برنان: هر زمانی که ترامپ توئیت های پوچ و بی معنی ارسال می کند بیشتر اطمینان می یابم که فهمیده تا چه اندازه گرفتار شده است.

قصد برخورد با تجمعات قانونی را نداریم

سحنگوی قوه قضاییه گفت: گاهی یک سری افراد می آیند به صورت خودجوش در پیاده رو می ایستند و حرفشان را میزنند و اعتراضشان را اعلام می کنند و بازداشت هم نمیشوند، بنابراین بنایی برای برخورد با تجمعات قانونی نداریم.

فرهاد کاظمی: شاهین یک حریف گردن‌کلفت بود و ما را آزار داد/ توجهی به صدرنشینی نداریم

فرهاد کاظمی، سرمربی تیم فوتبال استقلال جنوب گفت: توجهی به صدرنشینی نداریم و قطعاً در نیم‌فصل دوم کار سخت‌تری در پیش خواهیم داشت.

هیچ خط قرمزی برای مبارزه با فساد نداریم

دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: در امر مبارزه با فساد بستگان با هیچ مدیر و مسؤولی رودربایستی نداریم و شاهد بودیم که چندین معاون وزیر و مدیران استانی در ماه‌های اخیر که متهم به فساد اقتصادی بودند دستگیر و از کار برکنار شدند.

وزیرانرژی عربستان:به اجازه ترامپ نیاز نداریم

تهران-ایرنا- «خالد الفالح» وزیر انرژی عربستان در پاسخ به خواست دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که گفته بود اوپک قیمت نفت را پایین نگاه دارد، گفت:برای کاهش تولید نفت به اجازه کسی نیاز نداریم.

نماینده مجلس: راهی جز کار و تلاش در جنگ اقتصادی نداریم

بیرجند - ایرنا - نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پیروزی در جنگ اقتصادی و غلبه بر تحریم‌ها هیچ راهی جز کار و تلاش نداریم.

برنامه مدونی برای مقابله با خشونت در مدارس نداریم

تهران- ایرنا- یک استاد حقوق خانواده گفت: همه نوع خشونت را در مدارس مشاهده می کنیم و این درحالی است که برنامه مدون و کاملی در وزارت آموزش و پرورش برای مقابله با این مساله نداریم.

پلیس: ظرفیتی برای پذیرش معتادان متجاهر در تهران نداریم

معاون اطلاعات و عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: در تهران معتادان متجاهران بسیار زیادی داریم و متاسفانه ظرفیتی برای پوشش این افراد نداریم.

جیمز جفری: مشکلی با روند آستانه نداریم

نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه در خصوص روند آستانه و رویکرد آمریکا به این موضوع گفت: عملکرد روند آستانه ادامه دارد و مشکلی با آن نداریم.

موضوعات فرهنگی مناسب برای ارائه به گردشگران نداریم

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی از سکوت مدیران در جلسات گلایه کرد و گفت: متأسفانه موضوع فرهنگی برای ارائه به گردشگران نداریم و نباید انتظار بی‌تفاوتی و عدم اظهار نظر مسؤولان در جلسات این چنینی باشیم.

محدودیتی برای حمایت از کالاهای داخلی نداریم

وزیر صنعت ، معدن و تجارت با بیان این‌که هیچ محدودیتی برای حمایت از کالاهای داخلی نداریم، گفت: هر کجا که قوانین و مقررات تسهیل‌گر متناسب با شرایط روز کشور نباشد، دولت برای رفع مشکلات آن‌ها اعلام آمادگی کرده است.

زیباکلام: حاکمیت دموکراسی تنها راه پر کردن شکاف‌ها در کشور است

یک استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و فعال اصلاح‌طلب به شکاف‌های ایجادشده از سال ۵۸ تا کنون در جامعه ایران اشاره کرد و گفت: حاکمیت دموکراسی تنها راه برون‌رفت از وضعیت کنونی و پر کردن شکاف‌های موجود است.

لاریجانی: نیازی به کمک غرب برای حل معضل تروریسم در منطقه نداریم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نیازی به کمک غرب برای حل معضل تروریسم در منطقه نداریم.

زیباکلام: دانشگاه در ایران نمی تواند غیرسیاسی بماند

زنجان - ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: به دلیل نبود احزاب و تشکل ها، مطبوعات و سازمان های مردم نهاد موثر، فعالیت های اجتماعی و سیاسی بر دوش دانشگاه و دانشجویان قرار گرفته است، بنابراین دانشگاه در ایران نمی تواند غیرسیاسی بماند.

زیباکلام: دانشگاه در ایران نمی تواند غیرسیاسی بماند

زنجان - ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: به دلیل نبود احزاب و تشکل ها، مطبوعات و سازمان های مردم نهاد موثر، فعالیت های اجتماعی و سیاسی بر دوش دانشگاه و دانشجویان قرار گرفته است، بنابراین دانشگاه در ایران نمی تواند غیرسیاسی بماند.

لیست سیاهی برای سخنرانان نشست های روز دانشجو نداریم

تهران – ایرنا – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حاشیه جلسه هیأت دولت، اظهار کرد: لیست سیاهی برای سخنرانی در مراسم روز دانشجو نداریم و ملاک ما برای دعوت از سخنرانان، تصمیم گیری های هیأت سه نفره در دانشگاه ها است.