ماتیس همچنان به ادله بیشتر برای مشخص کردن آمر قتل خاشقجی نیاز دارد

وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد، نیاز به دلایل بیشتری برای مشخص کردن آمر قتل جمال خاشقجی وجود دارد.مطالب مرتبط

دین‌محمدی: شفر اشتباهات زیادی مقابل تراکتور داشت/ فکر کنم بدن ایسما بعد از پایان لیگ آماده شود!

پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است عیار این تیم مقابل تیم‌های بالای جدولی مشخص می‌شود که شکست مقابل تراکتورسازی نشان داد که آبی‌ها همچنان نیاز به تلاش بیشتر دارند.

نامزد خاشقجی و یک فعال زن عربستانی در بروکسل برای رسوا کردن نقض‌ حقوق بشر در عربستان

نامزد جمال خاشقجی و نیز یک زن فعال عربستانی در جلسه کمیته حقوق بشر پارلمان اروپا برای رسوا کردن نقض‌های صورت گرفته توسط مسؤولان عربستان حضور یافتند.

ولیعهد سعودی همچنان با متهم به قتل «جمال خاشقجی» در تماس است

یک روزنامه آمریکایی به نقل از یک منبع سعودی گزارش داد که ولیعهد عربستان همچنان با «سعود القحطانی» مشاور سابق خود و متهم به دست داشتن در قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی در تماس است.

مهاجرانی: فوتبال ایران به برنامه‌ریزی نیاز دارد

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: فوتبال کشورمان برای پیشرفت هر چه بیشتر، نیاز به برنامه ریزی دقیق و توجه ویژه به فوتبال پایه دارد.

سنای آمریکا خواستار کسب اطلاعات بیشتر در مورد خاشقجی شد

تعدادی از سناتورهای آمریکایی از دولت این کشور خواستند تا اطلاعات بیشتری را در خصوص پرونده قتل «جمال خاشقجی» ارائه کند.

600 هزار هکتار مراتع تخریب شده اصفهان به مراقبت خاص نیاز دارد

اصفهان - ایرنا - معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: دست کم 600 هزار هکتار از مراتع این استان به دلیل چرای مفرط دام تخریب شده است و به مراقبت خاص و بیشتر نیاز دارد.

عربستان به نفت 80 تا 85 دلاری برای تعادل بودجه نیاز داد

مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول گفت:« قیمت مورد نیاز عربستان برای برابر کردن دخل و خرجش در بودجه ، 80 تا 85 دلار در هر بشکه است» .

شنا کردن علیه موج یکجانبه گرایی آمریکا نیاز به جرأت دارد/90 درصد حاضران با اکراه به ورشو رفته بودند

سالانه 400 هزار فرآورده خونی در اصفهان تولید می‌شود

سالانه 130 هزار نفر در اصفهان خون خود را اهدا می‌کنند و  400 هزار فرآورده خونی در این استان تولید می‌شود، اما همچنان به مشارکت بیشتر مردم برای اهدای خون نیاز است.

اردوغان: تصمیم داریم پرونده قتل خاشقجی را به محاکم بین‌المللی ارجاع دهیم

رئیس‌جمهور ترکیه گفت که کشورش قصد دارد پرونده قتل جمال خاشقجی نویسنده منتقد سعودی را به دادگاه‌های بین‌المللی ارجاع دهد.

ذخیره گندم استان اصفهان بیشتر از نیاز است

اصفهان - ایرنا - مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی اصفهان ( منطقه 10 کشور ) گفت: ذخیره گندم در سیلوهای استان در زمان حاضر، مطلوب و بیشتر از نیاز موجود است.

هیجیما: می‌دانستم بازیکنان ایران روی دفاع کردن «نیک فازکاس» تمرکز می‌کنند

بازیکن تیم ملی بسکتبال ژاپن گفت: می‌دانستم بازیکنان ایران بیشتر روی دفاع کردن «نیک فازکاس» تمرکز می‌کنند و این موضوع، موقعیت‌‌های زیادی برای سایر بازیکنان برای شوت کردن ایجاد خواهد کرد.

گزارش پلیس استانبول درباره جزئیات قتل خاشقجی/جسد سوزانده شده است

بر اساس گزارش پلیس استانبول، احتمال سوزانده شدن جسد خاشقجی در تنوری با دمای هزار درجه سانتی گراد در حیاط کنسولگری عربستان سعودی در استانبول وجود دارد.

پلیس ترکیه: جسد خاشقجی را در تنور کنسولگری سوزانده اند

پلیس ترکیه اعلام کرد که جسد «جمال خاشقجی» روزنامه نگار و منتقد عربستانی به احتمال بسیار در داخل یک تنور که در محوطه کنسولگری عربستان در استانبول وجود دارد، سوزانده شده است.

تجهیز ایستگاه های سمنان به پله برقی 45میلیارد ریال نیاز دارد

سمنان- ایرنا- مدیرکل راه آهن شمال شرق(1) گفت: راه اندازی پله برقی به عنوان نیاز ضروری در خدمات رسانی مطلوب تر به مسافران در ایستگاه های راه آهن سمنان، شاهرود و دامغان 45 میلیارد ریال نیاز دارد.

حدادی: اختلاف‌ها هست ولی برای ایران برگشتم/ تمام‌قد پشت ارسلان هستم

بهترین سنتر بسکتبال آسیا گفت: اختلافات با فدراسیون همچنان وجود دارد اما برای ایران برگشتم و همچنان تمام‌قد پشت ارسلان بوده و او را حمایت می‌کنم.

تیموری: استقلال همچنان شانس قهرمانی دارد/ پاتوسی با دو گل نیاز به تعریف ندارد

مدافع چپ استقلال معقتد است توانایی رسیدن به قهرمانی لیگ برتر را دارند و به تمجید مهاجم تازه وارد تیمش پرداخت.]]>

ترکیه: سفر دادستان سعودی برای اطلاع از اسناد ما درباره قتل خاشقجی بود نه برای همکاری

حزب عدالت و توسعه حاکم در ترکیه اعلام کرد، عربستان سعودی با مسؤولان ترکیه‌ای برای تحقیقات درباره قتل جمال خاشقجی همکاری نکرده است.

حدادی: اختلافات هست ولی برای ایران برگشتم/ تمام‌قد پشت ارسلان هستم

بهترین سنتر بسکتبال آسیا گفت: اختلافات با فدراسیون همچنان وجود دارد اما برای ایران برگشتم و همچنان تمام‌قد پشت ارسلان بوده و او را حمایت می‌کنم.

اختلاس احتمالی 170 میلیاردی سازمان عمران شهرداری ساری

نائب رئیس شورای شهر ساری گفت: پرونده اختلاس سازمان عمران شهرداری ساری در مرحله کارشناسی قرار دارد و اینکه چه میزان زمان برای آگاهی از نتیجه آن نیاز است، مشخص نیست.