هپکو به تولید نشسته است/ حفظ وضع موجود و ارتقا، برنامه دولت برای هپکو

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با برنامه ای که دولت برای هپکو دارد نه تنها وضع موجود در این شرکت حفظ می‌شود بلکه قابل ارتقاء نیز خواهد بود.مطالب مرتبط

هپکو به تولید نشسته است/ حفظ وضع موجود و ارتقا، برنامه دولت برای هپکو

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با برنامه ای که دولت برای هپکو دارد نه تنها وضع موجود در این شرکت حفظ می‌شود بلکه قابل ارتقاء نیز خواهد بود.

وزیر صنعت در تبریز: هپکو و آذرآب به عرصه تولید بازگشتند / اختصاص ارز برای تامین مواد اولیه از خارج

گروه استان‌ها ـ وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تلاش دولت در عرصه حمایت از تولید گفت: هپکو و آذرآب به عرصه تولید بازگشتند.

تولید جدید شرکت هپکو اراک رونمایی شد

اراک - ایرنا - تولید جدید شرکت هپکو اراک شامگاه سه شنبه در حاشیه نمایشگاه صنعت، معدن و ابزارآلات در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی در اراک رونمایی شد.

لبخند کار بر لبان کارگران هپکو

بالاخره پس از کش و قوس ها پویایی و کار به هپکو بازگشت و لبخند بر لبان کارگران نشست و رو سیاهی برای شبکه های معاندی ماند که در تلاش برای اختلاف افکنی و سوء استفاده از این موضوع بودند .

درباره محکومیت کارگران هپکو جای نگرانی وجود ندارد/ تصمیمی برای شرکت در انتخابات مجلس ندارم

سید علی آقازاده گفت: درباره حکم‌قضایی صادره برای تعدادی از کارگران هپکو جای هیچ نگرانی وجود ندارد.]]>

تامین ماشین آلات راهسازی کشور با مشارکت هپکو در دستور کار است

اراک - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تامین ماشین آلات مورد نیاز بخش معادن و راهسازی کشور با مشارکت فعالانه هپکو در دستور کار این وزارتخانه است.

جای نگرانی برای احکام تعلیقی کارگران هپکو وجود ندارد

استاندار مرکزی گفت: تا به امروز خصوصی‌سازی موفقی در کشور انجام نشده است و هفت‌تپه خوزستان، فولاد اهواز، آونگان اراک و امثال آنها مصداق‌هایی از عدم موفقیت‌ها در خصوصی‌سازی است، البته این امر قطعا ناشی از قصد، غرض و فساد نبوده است و در این امر شاید بی‌تجربگ

استفاده حداکثر از توان و تولیدات داخلی

وزیر صنعت معدن و تجات در بازدید از دو شرکت بزرگ هپکو و آذرآب گفت : استفاده حداکثری از توان داخلی و تولیدات ملی در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است.

سفر وزیر صنعت معدن و تجارت به استان مرکزی

رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت پنج شنبه ۱۵ آذرماه از شرکت های هپکو، آذراب و واگن پارس استان مرکزی بازدید کرد.

وزیر صنعت از شرکت آذرآب اراک بازدید کرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت، صبح امروز از شرکت های آذرآب و هپکو اراک بازدید به عمل آورد.

دولت تدابیر ویژه ای برای برون رفت از مشکلات دارد

کرج -ایرنا- سرپرست استانداری البرز با اشاره به مشارکت بالای مردم البرز درانتخابات گذشته و انتخاب دولت تدبیر وامید گفت: دولت با حمایت مردم، در این برهه حساس تدابیر و برنامه های ویژه ای برای برون رفت از مشکلات موجود دارد.

لایروبی آببندان ها، برنامه محوری تولید برنج در شمال کشور

ساری- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت که لایروبی آببندان ها و بازگرداندن آنها به زنجیره تولید یکی از محوری ترین برنامه های دولت برای اختصاصی کردن کشت برنج در شمال کشور است.

لایروبی آببندان ها، برنامه محوری تولید برنج در شمال کشور

ساری- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت که لایروبی آببندان ها و بازگرداندن آنها به زنجیره تولید یکی از محوری ترین برنامه های دولت برای اختصاصی کردن کشت برنج در شمال کشور است.

حمایت از شرکت های تولید کننده تا پیشتازی صمت در حوزه دولت الکترونیک

تهران - ایرنا - کارگروه تنظیم بازار گوشی تلفن همراه به میزبانی وزیر صنعت معدن و تجارت با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات برای تصمیم‌گیری درباره گوشی‌های موجود در انبارها و توقیف شده، حمایت از تولید کنندگان داخلی و ساماندهی واردات گوشی تلفن همراه برگز

شهرداری‌ها با توجه به شرایط بودجه‌ای موجود برنامه‌ریزی کنند

ساوه- نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری ها بایستی با توجه به شرایط بودجه ای موجود، برای امور شهری برنامه ریزی کرده و همچنین از هدر رفت منابع جلوگیری کنند.

اختلاف ۲۱ هزار مگاواتی تولید و مصرف برق/برنامه تعمیرات برای نیروگاه‌های خاموش

معاون هماهنگی توزیع توانیر با اشاره به اینکه اختلاف مصرف با تولید برق در حال حاضر به ۲۱ هزار مگاوات رسیده است، گفت: برنامه تعمیرات نیروگاهی برای این اختلاف تولید آغاز شده است، تا بتوانیم در فصل تابستان آنها را آماده کنیم.

برنامه‌های بودجه ۹۸ برای حمایت از تولید و اشتغال

در بودجه سال آینده هفت برنامه اصلی برای حمایت از تولید و اشتغال تعریف شده که در کنار آن حمایت‌هایی از زیرساخت‌ها، تولید و اشتغال انجام خواهد شد.

حمایت از تولید نخستین اولویت دولت در عرصه اقتصادی است

شاهرود - ایرنا - رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: حمایت از تولید نخستین اولویت دولت است و با همدلی باید برای افزایش تولید درکشور تلاش کرد.

حمایت از تولید نخستین اولویت دولت در عرصه اقتصادی است

شاهرود- ایرنا- رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: حمایت از تولید نخستین اولویت دولت است و با همدلی باید برای افزایش تولید درکشور تلاش کرد.

جنرال موتورز باید به دولت آمریکا پاسخ دهد

مدیر ارشد اجرایی شرکت خودروسازی جنرال موتورز قرار است در هفته جاری در دیداری با قانون‌گذاران و نمایندگان دولت آمریکا به بحث و گفت‌وگو نشسته و آن‌ها را برای تعطیلی کارخانه‌های خود در آمریکای شمالی متقاعد کند.