هپکو به تولید نشسته است/ حفظ وضع موجود و ارتقا، برنامه دولت برای هپکو

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با برنامه ای که دولت برای هپکو دارد نه تنها وضع موجود در این شرکت حفظ می‌شود بلکه قابل ارتقاء نیز خواهد بود.مطالب مرتبط

اولویتمان حفظ تولید موجود است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به منویات مقام معظم رهبری و تاکید ریاست جمهوری مبنی بر اینکه در شرایط امروز جامعه تولید و اشتغال موجود باید حفظ شود، گفت: اولویت و شاه‌بیت برنامه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت حفظ تولید موجود است.

اولویت وزارتخانه صنعت ، معدن وتجارت حفظ شرایط موجود تولید

رحمانی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان یزد بر حفظ شرایط موجود تولید تاکید کرد .

اتخاذ تصمیمات جدید برای کارخانه‌های دارای مشکل

 رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: تصمیمات خوبی درباره کارخانه هپکو و کارخانه‌های دیگر که دارای مشکل بودند اتخاذ شد.

کارگران هپکو از اتهام جرایم عمومی تبرئه شدند

رئیس دادگستری استان مرکزی از تبرئه کارگران شرکت هپکوی اراک از اتهام جرایم عمومی خبر داد و گفت: اتهام تبلیغ علیه نظام توسط دادگاه انقلاب رسیدگی و رای صادر خواهد شد.

هنوز وضعیت میزبانی گلستان برای لیگ جهانی والیبال نشسته مشخص نیست

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته زنان و مردان درباره‌ی میزبانی دومین دوره رقابت‌های لیگ جهانی والیبال نشسته که قرار بود در شهر کرکان برگزار شود، گفت: قرار بود دومین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته مردان به میزبانی استان گلستان برگزار شود که هنوز شرایط لازم را

زن انگلیسی که 20 سال موهایش را نشسته است!+عکس

یک زن انگلیسی در اقدامی عجیب، بیش از بیست سال است که موهای خود را نشسته است. فرانکی کلونی 32 ساله، هنرمندی از برایتون در جنوب شرقی انگلستان است و برای حفظ و نگهداری موهایش فقط به شانه کردن آنها مبادرت می کند.]]>

معاون وزیر صنعت: سرمایه صنعت بیمه باید به سوی تولید برود

تهران- ایرنا- معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت نقش صنعت بیمه در نظام تامین مالی اقتصاد را مهم ارزیابی کرد و گفت: باید بخشی از سرمایه های موجود در این بخش را به سوی تولید سوق دهیم.

تلاش دولت برای تصویب 1000 میلیارد اعتبار برای حاشیه شهر زاهدان

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تصویب احداث مسکن با اعتباری بالغ بر 1000 میلیارد تومان ظرف مدت دو سال از برنامه‌های دولت برای رفع معضلات حاشیه‌نشینی در زاهدان با توجه به مشکلات بافت‌های فرسوده است که در جلسه بعدی هئیت دولت مطرح می‌شود.

حضور ملی پوشان والیبال نشسته لیگ دسته یک را جذاب کرده است

مشهد - ایرنا - رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته گفت: برخی ملی پوشان اسبق والیبال نشسته و والیبالیستهایی که از راه یابی به لیگ برتر باز مانده اند با حضور در لیگ دسته یک این رقابتها را با کیفیت و جذاب کرده اند.

حضور ملی پوشان والیبال نشسته لیگ دسته یک را جذاب کرده است

مشهد- ایرنا- رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته گفت: برخی ملی پوشان اسبق والیبال نشسته و والیبالیستهایی که از راه یابی به لیگ برتر باز مانده اند با حضور در لیگ دسته یک این رقابتها را با کیفیت و جذاب کرده اند.

میدان دادن به جوانان جزو برنامه های مهم دولت در یزد است

یزد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: مشارکت جوانان در امور مختلف و به کارگیری آنها در برنامه های مختلف و نیز مشارکت در جامعه جزو برنامه های مهم دولت تدبیر و امید در استان است که برای تحقق آن نیاز به همکاری مشترک داریم.

نماینده شهر بابک: دولت و مجلس تلاش کنند از منابع موجود،‌ حداکثر بهره‌برداری صورت گیرد

نماینده مردم شهربابک در مجلس هدفمند کردن یارانه‌ها، همسان سازی حقوق بازنشستگان،‌ عدم افزایش قیمت بنزین و... را از نکات مثبت بودجه ۹۸ عنوان کرد و گفت: باید با واقع‌نگری و پرهیز از زیر سوال بردن یکدیگر، مجلس و دولت به گونه‌ای عمل کنند که از منابع موجود حداک

برنامه تازه دولت برای بازار مسکن؛ این بار عرضه تقویت می شود

تهران- ایرنا- سیاست دولت در بخش مسکن با تغییر وزیر راه و شهرسازی از تقویت طرف تقاضا به سمت تقویت عرضه و تولید مسکن تغییر کرده و پروژه ساخت 400 هزار واحد مسکونی با تایید رئیس جمهوری آغاز شده است. با این حال، عده ای از کارشناسان معتقدند اگر همزمان با حمایت

والیبال نشسته آمل لیگ برتری شد

تیم کافه رستوران کاوه آمل با کسب مقام سومی رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال نشسته باشگاه‌های کشور جواز حضور در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر را کسب کرد.

آذربایجان غربی از نظر بهداشتی به رتبه هفتم کشور ارتقا یافت

ارومیه - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: این استان در نتیجه اجرای طرح های سلامت از نظر جایگاه بهداشتی و شاخص های سلامت در دولت دوازدهم از رتبه 29 به رتبه هفتم ارتقا یافت.

بررسی تسهیلات رونق تولید در استان

آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات رونق تولید و مصوبات ابلاغی نشست مشترک استانداران و هیئت دولت به استان ها برای رونق تولید و اشتغال در جلسه امروز ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد .

برنامه‌ریزی برای توسعه تولید ریزجلبکی که غذای فقرا است/ اشتغالزایی با تولید جلبک و ریزجلبک‌

در راستای تفاهم نامه منعقد شده میان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، فاز پایلوت تولید ریزجلبک اسپیرولینا آغاز به کار کرد.

آخرین فرجه به گلستان برای میزبانی لیگ جهانی والیبال نشسته

تکلیف میزبانی یا عدم میزبانی گلستان در لیگ جهانی والیبال نشسته به زودی مشخص می‌شود.

نوبخت: دولت سعی دارد برای رشد اقتصادی از همه منابع خارجی استفاده کند

رییس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر این‌که استفاده از منابع خارجی برای احداث و توسعه طرح‌ها خلاف قانون نیست، گفت: مجلس شورای اسلامی، دولت را در قانون برنامه ششم توسعه مکلف کرده تا از منابع خارجی برای توسعه و احداث طرح‌های عمرانی استفاده کند. دولت سعی د

دولت توجهی به پرداخت یارانه تولید ندارد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:‌ از ابتدای اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تا به امروز هیچ کدام از دولت‌ها مطابق با مصوبه مجلس عمل نکرده و از قانون تخطی کردند.