برگزاری مجمع دولت‌های عضو دیوان بین‌المللی کیفری در لاهه

هفدهمین مجمع دولتهای عضو دیوان کیفری بین المللی (ICC) روز چهارشنبه ١٤ آذرماه با حضور هیأت‌های نمایندگی کشورهای عضو و ناظر دیوان یاد شده در محل تالار اجلاس های جهانی شهر لاهه هلند آغاز به کار کرد.مطالب مرتبط

برگزاری مجمع دولت‌های عضو دیوان بین‌المللی کیفری در لاهه

هفدهمین مجمع دولتهای عضو دیوان کیفری بین المللی (ICC) روز چهارشنبه ١٤ آذرماه با حضور هیأت‌های نمایندگی کشورهای عضو و ناظر دیوان یاد شده در محل تالار اجلاس های جهانی شهر لاهه هلند آغاز به کار کرد.

مجمع دولتهای عضو دیوان بین المللی کیفری در لاهه آغاز به کار کرد

هفدهمین مجمع دولتهای عضو دیوان کیفری بین المللی (ICC) با حضور هیأت‌های نمایندگی کشورهای عضو و ناظر دیوان یاد شده در محل تالار اجلاس های جهانی شهر لاهه هلند آغاز به کار کرد.

سفیر ایران: دیوان بین‌المللی کیفری در مظان عدالت گزینشی قرار نگیرد

سفیر کشورمان در لاهه گفت، لازمه موفقیت دیوان بین المللی کیفری، عدم اعمال استاندارد دوگانه و عدالت گزینشی است.

تاکید ایران بر فعالیت دیوان کیفری بین المللی به دور از اغراض سیاس

سفیر ایران در لاهه بر فعالیت مستقل و به دور از اغراض سیاسی دیوان کیفری بین المللی تأکید کرد.

تاکید ایران برفعالیت دیوان کیفری بین المللی به دور از اغراض سیاسی

سفیر ایران در لاهه بر فعالیت مستقل و به دور از اغراض سیاسی دیوان کیفری بین المللی تأکید کرد.

تاکید ایران بر فعالیت دیوان کیفری بین المللی به دور از اغراض سیاسی

سفیر ایران در لاهه بر فعالیت مستقل و به دور از اغراض سیاسی دیوان کیفری بین المللی تأکید کرد.

درخواست رئیس دیدبان حقوق بشر برای دفاع از دیوان کیفری بین المللی

رئیس سازمان دیدبان حقوق بشر با انتشار پیامی ضمن انتقاد از رفتارهای آمریکا و رژیم صهیونیستی، خواستار حمایت از دیوان کیفری بین المللی در برابر فشارهای واشنگتن شد.

دیوان بین‌المللی دادگستری شکوائیه فلسطین علیه آمریکا را بررسی می‌کند

دیوان بین‌المللی دادگستری در لاهه اعلام کرد، دادخواست قضایی فلسطین را درباره نقض قوانین بین‌المللی توسط ایالات متحده به دنبال انتقال سفارتش به قدس اشغالی بررسی خواهد کرد.

پوروشنکو به دنبال ارجاع پرونده تنگه کرچ به دادگاه بین‌المللی کیفری

رئیس جمهوری اوکراین اعلام کرد: کی‌یف از دادگاه بین‌المللی کیفری درخواست کرده است که به تنش اخیر میان روسیه و اوکراین در تنگه کرچ رسیدگی کند.

عضو ارشد کنفدراسیون فوتبال آفریقا در فرانسه بازداشت شد

تهران- ایرنا- دیوان بین المللی کیفری روز چهارشنبه از بازداشت «پاتریس ادوارد انگایسونا» عضو ارشد کنفدراسیون فوتبال آفریقا در خاک فرانسه با اتهامات جنایات جنگی خبر داد.

کاهش جمعیت کیفری زندان‌های کردستان در اولویت باشد

رئیس‌کل دادگستری استان کردستان با اشاره به اجرای سریع و دقیق سیاست‌های کیفری در جهت کاهش جمعیت کیفری بر حبس‌زدایی و جلوگیری از حبس‌های غیرضروری تاکید کرد.

دیوان محاسبات افزایش درآمدهای دولت در سال ۹۷ را بررسی کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: به دیوان محاسبات دستور دادم گزارشی از افزایش درآمدهای دولت در سال ۹۷ ارائه کنند.

حکم نهایی دیوان محاسبات کشور درباره بورسیه‌های دولت دهم صادر شد+سند

دیوان محاسبات کشور حکم نهایی خود درباره بورسیه‌های دولت دهم را صادر کرد که بر این اساس تخلفی متوجه شورای مرکزی بورس دولت دهم متصور نیست و این شورا در حدود وظایف و اختیارات قانونی عمل کرده است.

حکم دیوان محاسبات در مورد بازگشت بورسیه‌ها به دانشگاه نیست

تهران- ایرناپلاس- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در واکنش به صدور حکم نهایی دیوان محاسبات کشور درباره بورسیه‌های دولت دهم گفت: برخلاف تبلیغات برخی رسانه‌ها، حکم دیوان تنها در مورد همان رای اولیه و جبران خسارت است و در مورد کل بورسیه‌ها مصداق ندارد.

صدیقی : حکم اخیر دیوان محاسبات درباره بورسیه‌ها ابهام دارد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به حکم صادره از سوی دیوان محاسبات در خصوص بورسیه های دولت دهم، سیاست این وزارتخانه را در این خصوص اعلام و تاکید کرد که حکم دیوان محاسبات در مورد دریافت هزینه از افرادی که بورس آنها لغو شده است، ابهام دار

انتصاب نماینده ایران در وین در کمیسیون پیشگیری از جرم و عدالت کیفری سازمان ملل

نماینده ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین به عنوان معاون سوم کمیسیون پیشگیری از جرم و عدالت کیفری سازمان ملل انتخاب شد.

غریب ‌آبادی معاون سوم کمیسیون پیشگیری از جرم و عدالت کیفری سازمان ملل شد

«کاظم غریب آبادی» سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین معاون سوم کمیسیون پیشگیری از جرم و عدالت کیفری سازمان ملل شد.

مجمع استانداران در کمیسیون های دولت دارای کرسی شود

بوشهر- ایرنا- مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار سابق بوشهر گفت: برای استفاده از تجربیات و دیدگاههای علمی و مشورتی مجمع استانداران ادوار مختلف در رفع تنگناهها و شتاب توسعه کشور باید این مجمع در کمیسیون های دولت دارای کرسی شود.

مجمع استانداران در کمیسیون های دولت دارای کرسی شود

بوشهر-ایرنا-مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار سابق بوشهرگفت: برای استفاده از تجربیات و دیدگاههای علمی و مشورتی مجمع استانداران اداوار مختلف کشور در رفع تنگناهها و شتاب توسعه کشور این مجمع در کمیسیون های دولت دارای کرسی شود.

درخواست دوباره اعضای مجمع کشتی برای برگزاری انتخابات

برخی از روسای هیات های کشتی استان های کشور و اعضای مجمع عمومی همچنان پیگیر برگزاری هر چه سریعتر انتخابات فدراسیون کشتی هستند.