نخست‌وزیر کانادا: از بن‌سلمان درباره مسؤول قتل خاشقجی سوال کردم

نخست وزیر کانادا مجددا درباره قتل روزنامه‌نگار منتقدی سعودی صحبت و اعلام کرد، کشورش به پافشاری برای کشف جزئیات بیشتر درباره قتل جمال خاشقجی ادامه خواهد داد.مطالب مرتبط

نخست‌وزیر کانادا: از بن‌سلمان درباره مسؤول قتل خاشقجی سوال کردم

نخست وزیر کانادا مجددا درباره قتل روزنامه‌نگار منتقدی سعودی صحبت و اعلام کرد، کشورش به پافشاری برای کشف جزئیات بیشتر درباره قتل جمال خاشقجی ادامه خواهد داد.

۱۳ سوال از وزرای دولت اعلام وصول شد

در جلسه علنی امروز ۵ سوال از وزیر امور خارجه، دو سوال از وزیر ارتباطات، سه سوال از وزیر آموزش و پرورش، دو سوال از وزیر بهداشت و یک سوال از وزیر دادگستری اعلام وصول شد.

طرح سنای آمریکا بن‌سلمان را "همدست" در قتل خاشقجی معرفی کرد

گروهی از سناتورهای جمهوری خواه و دموکرات آمریکا به طور واضح در برابر کاخ سفید مقاومت کرده و طرحی را ارئه دادند که ولیعهد عربستان را مسؤول قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی معرفی می‌کند.

قتل خاشقجی، نه چندان غریبه برای آمریکایی‌ها

"به طور قطع و یقین مدیر سیا در جلسه استماع کنگره ‌همه چیز را درباره محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان و جمال خاشقجی می‌دانست."

ناخرسندی کانادا از درگیرشدن در مجادله چین و آمریکا

جاستین ترودو نخست وزیر کانادا اقدام چین در دستگیری دو شهروند کانادایی ر اغیرقابل قبول خوانده و از این که کشورش قربانی دعوای میان آمریکا و چین شده است ابراز نگرانی کرد.

ترودو: از بن‌سلمان خواستم به سوالات در مورد قتل خاشقچی «پاسخ بهتری» بدهد

نخست‌وزیر کانادا می‌گوید در حاشیه نشست گروه 20 ولی‌عهد سعودی را برای معرفی مسئول قتل «جمال خاشقچی» و ارائه اطلاعات دقیق‌تر در مورد این پرونده تحت فشار قرار داده است.

تاکید مجدد ترامپ بر ایستادن پای محمد بن سلمان

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در صحبت‌هایی گفت که به رغم ارزیابی سازمان سیا درباره‌ این که محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان دستور به قتل خاشقجی داده و به رغم تقاضاهای سناتورهای آمریکا از خود برای محکوم کردن محمد بن سلمان، پای او ایستاده است.

کانادا درباره «سیاسی کردن» بازداشت مدیر «هوآوی» به آمریکا هشدار داد

وزیر خارجه کانادا با انتقاد از اظهارات رئیس‌جمهور آمریکا درباره بازداشت مدیر شرکت «هوآوی» و استفاده از این موضوع به عنوان اهرمی برای مذاکرات تجاری واشنگتن با پکن هشدار داد.

هیلی: بن سلمان مسؤول قتل خاشقچی است

نماینده مستعفی آمریکا در سازمان ملل بار دیگر ضمن تأکید بر سیاست آمریکا برای غیر قابل پیش‌بینی نشان دادن «دونالد ترامپ» به منظور امتیاز گرفتن در مذاکرات با کشورهایدیگر، ولیعهد سعودی را مسؤول اصلی قتل روزنامه‌نگار سعودی معرفی کرد.

پاسخ بی ربط پمپئو به سوال خبرنگاران در مورد قتل خاشقجی

وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به سوالی در مورد علت انفعال آمریکا در بازخواست از ولیعهد سعودی بخاطر قتل «جمال خاشقجی»، ایران را به ایجاد ناامنی در منطقه متهم کرد.

وساطت نتانیاهو نزد ترامپ برای نجات بن سلمان

یک روزنامه عبری زبان از مداخله نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای نجات ولیعهد عربستان از بحران ترور جمال خاشقجی و رایزنی با رئیس جمهوری آمریکا در این خصوص خبر داد.

کوربین: نخست‌وزیر ما به ولی‌عهد دیکتاتور گفته، درباره قتل خاشقچی تحقیق کنید

رهبر حزب «کارگر» انگلیس با انتقاد از مواضع نخست‌وزیر این کشور درباره جنگ یمن و قتل «جمال خاشقچی» خواستار توقف فروش سلاح به عربستان سعودی شد.

بن سلمان با نتانیاهو دیدار می‌کند

سایت میدل ایست آی اعلام کرد که محمد بن سلمان قصد دارد با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دیدار کند.

چاووش‌اوغلو: با سازمان ملل برای تحقیق درباره قتل خاشقجی وارد مذاکره شدیم

وزیر خارجه ترکیه در پی رد درخواست آنکارا مبنی بر استرداد مظنونان پرونده قتل خاشقجی توسط ریاض گفت: ترکیه با سازمان ملل در خصوص تحقیقات درباره پرونده خاشقجی وارد مذاکره شده است.

نیکی هیلی: محمد بن سلمان مسئول قتل خاشقجی است

نماینده مستعفی آمریکا در سازمان ملل، محمد بن سلمان را مسئول قتل خاشقجی عنوان کرد.

بن سلمان درصدد دیدار با نتانیاهو و ترامپ

سایت میدل ایست آی اعلام کرد که محمد بن سلمان قصد دارد با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس جمهور آمریکا دیدار کند.

آمریکا و کانادا مدرکی مبنی بر نقض قانون توسط 'هواوی' ندارند

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه چین درباره بازداشت رییس امور مالی شرکت «هواوی» چین از سوی پلیس کانادا گفت: تاکنون کانادا یا آمریکا هیچگونه شواهد یا مدارکی دال بر نقض قانون این دو کشور از سوی «مونگ ون جو» به چین ارایه نکرده اند.

امروز بن سلمان مسئول قتل خاشقجی معرفی می کند

باب کورکر عضو جمهوریخواه سنای آمریکا اعلام کرد امروز برای رای گیری مصوبه ای در سنا تلاش می کنیم که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی را مسئول قتل جمال خاشقجی معرفی می کند.

تغییر در نزدیکان بن سلمان پس از رسوایی قتل خاشقجی

یک رسانه انگلیسی از تغییر مسئولان نزدیک محمد بن سلمان ولیعهد سعودی بعد از رسوایی قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول ترکیه خبر داد.

صفحه نخست روزنامه‌های شنبه

وزیر امور خارجه در همایش حزب ندای ایرانیان: ما بدون مردم هیچیم، رئیس کل بانک مرکزی: مردم در دام سفته‌بازی دلالان قرار نگیرند، توافق اولیه یمنی‌ها در استهکلم و سنای آمریکا رسما «بن سلمان» را مسوول قتل «خاشقجی» معرفی کرد از مواردی است که مطبوعات امروز به آن