نخست‌وزیر کانادا: از بن‌سلمان درباره مسؤول قتل خاشقجی سوال کردم

نخست وزیر کانادا مجددا درباره قتل روزنامه‌نگار منتقدی سعودی صحبت و اعلام کرد، کشورش به پافشاری برای کشف جزئیات بیشتر درباره قتل جمال خاشقجی ادامه خواهد داد.مطالب مرتبط

استعفای معاون شخصی نخست وزیر کانادا

یکی از معاونان ارشد نخست وزیر کانادا به طور غیرمنتظره استعفا کرد. این مقام کانادایی در حالی استعفا کرده که دفتر جاستین ترودو با اتهاماتی درباره زیر فشار گذاشتن وزیر دادگستری سابق برای کمک به جلوگیری از پیگرد قانونی یک شرکت عمرانی روبه‌رو است.

راننده ‌ی قاتل خاشقجی

تهران- ایرنا- عمران خان نخست وزیر پاکستان در فضای ملتهب پاکستان اعلام کرد که شخصاً به فرودگاه می‌رود و راننده اتومبیل ولیعهد سعودی می‌شود. عنوان «عمران خان راننده قاتل خاشقجی» را مردم پاکستان به سفر محمدبن سلمان که اعتراض دارند، گفته و نوشته‌اند.

جملاتی که بن‌سلمان درباره عمران خان و پاکستان گفت

محمد بن سلمان ولیعهد عربستان پس از پایان سفرش به اسلام آباد، از عمران خان نخست وزیر پاکستان تشکر کرد.

دولت ترامپ در برابر ۷ سوال مجلس سنا درباره قتل خاشقجی

نمایندگان حزب دموکرات و برخی دیگر از اعضای مجلس سنا سؤالاتی را درباره اقداماتی که دولت آمریکا برای روشن شدن پرونده قتل روزنامه‌نگار و منتقد عربستانی اتخاذ کرده، پرسیدند و از وزیر خارجه آمریکا خواستند گزارش کاملی در این زمینه ارائه دهد.

وقتی عمران خان، محمد بن سلمان را محبوب قلبها خواند

نخست وزیر پاکستان از اظهارات محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان به شدت تمجید کرد.

قتل خاشقجی و پرونده فلسطین ترمز بن‌سلمان برای عادی سازی روابط با اسرائیل را کشید

شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد که نخست‌وزیر این رژیم با طرح عربستان برای حل بحران اسرائیل و فلسطین طی پایان عملیات "صخره سخت" اسرائیل علیه غزه در سال ۲۰۱۴ مخالفت کرده بود.

تظاهرات علیه سفر بن سلمان به پاکستان

در این تظاهرات تصاویری در دست برخی از حاضران دیده می شد که بیانگر نقش محمد بن سلمان در قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار ناراضی عربستانی و به راه انداختن جنگ علیه یمن بود

واشنگتن‌پست: کاخ سفید قصد ندارد نقش «بن‌سلمان» در قتل خاشقجی را آشکار کند

دولت ترامپ به‌رغم پایان مهلت 120 روزه‌ تعیین‌شده جهت ارائه گزارش بررسی قتل جمال خاشقجی در کنسولگری عربستان در استانبول، تاکنون هیچ اقدامی برای ارائه این گزارش به کنگره صورت نداده است.

حزب گاندی در هند استقبال گرم نخست‌وزیر هند از بن‌سلمان را محکوم کرد

حزب گاندی در هند، استقبال گرم نخست‌وزیر این کشور از بن‌سلمان را محکوم کرد

کانادا بازداشت دو تبعه خود را انتقام گیری چین نامید

نیویورک- ایرنا- وزیر خارجه کانادا از نزاع و کشمکش بر سر بازداشت دو شهروند کانادایی خبر داد و گفت: این دو بازداشت خودسرانه و انتقام آشکار چین علیه بازداشت مدیر شرکت هوآوی در کانادا است.

عبدالمهدی و سلمان تلفنی گفتگو کردند

بغداد - ایرنا - 'عادل عبدالمهدی' نخست وزیر عراق و سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی تلفنی گفتگو کردند.

بحران در دولت ترودو بعد از استعفای وزیر کانادایی

استعفای ناگهانی یک وزیر کانادایی باعث شد که اتهام دخالت در دادرسی کیفری پرونده یک شرکت مهندسی به بحران سیاسی عظیمی برای نخست وزیر کانادا تبدیل شود.

نگرانی سناتورهای آمریکایی درباره واکنش ترامپ به قتل خاشقجی

سناتور ایالت یوتای آمریکا درباره واکنش دونالد ترامپ به قتل جمال خاشقجی ابراز نگرانی کرد.

20 میلیارد دلار ارزش قراردادهای اقتصادی بن سلمان در پاکستان

تهران - ایرنا - 'محمدبن سلمان' ولیعهد سعودی روز یکشنبه به پاکستان سفر و در دیدار با «عمران خان» نخست وزیر پاکستان تعدادی قرارداد و تفاهم نامه اقتصادی به ارزش 20 میلیارد دلار امضا کرد.

ادعای عجیب بن‌علوی درباره اسرائیل/ تحلیل رسانه صهیونیستی درباره وزیران خارجه عربستان، امارات و بحرین

یک تحلیلگر صهیونیست درباره کنفرانس ورشو و حضور مقامات برخی رژیم‌های عربی در کنار نخست وزیر رژیم صهیونیستی ابراز عقیده کرد اظهارات مقامات سعودی، بحرین و امارات در ورشو به گونه‌ای بود که گویا از دفتر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل صادر شده است.

ترکیه: سفر دادستان سعودی برای اطلاع از اسناد ما درباره قتل خاشقجی بود نه برای همکاری

حزب عدالت و توسعه حاکم در ترکیه اعلام کرد، عربستان سعودی با مسؤولان ترکیه‌ای برای تحقیقات درباره قتل جمال خاشقجی همکاری نکرده است.

فرار الجبیر و بن احمد از پاسخ گفتن به سوال خبرنگاران

وزیر امور خارجه بحرین و وزیر مشاور در امور خارجه عربستان سعودی، از پاسخ گفتن به سوالات خبرنگاران در مورد دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی طفره رفتند.

نامزد خاشقجی هم ممکن بود همراه با او قربانی شود

اداره پلیس شهر استانبول جزئیات وحشتناکی درباره قتل جمال خاشقجی در کنسولگری عربستان در این شهر منتشر کرد و گفت: نامزد وی نیز ممکن بود در این توطئه به قتل برسد اما با خوش اقبالی جان سالم به در برده است.

گفت‌وگوی تلفنی ملک سلمان و عبدالمهدی

رسانه‌های عراقی از گفت‌وگوی تلفنی نخست‌وزیر این کشور و پادشاه عربستان خبر دادند.