تاکید بر رفع مشکلات صنعت‌گران شهرک صنعتی شمس‌آباد

رییس کل دادگستری استان تهران درخواست کرد که برای رفع مشکلات مطروحه در شهرک صنعتی شمس‌آباد با توجه به مقدورات قانونی تلاش های جدی صورت گیرد.مطالب مرتبط

تاکید بر رفع مشکلات صنعت‌گران شهرک صنعتی شمس‌آباد

رییس کل دادگستری استان تهران درخواست کرد که برای رفع مشکلات مطروحه در شهرک صنعتی شمس‌آباد با توجه به مقدورات قانونی تلاش های جدی صورت گیرد.

شهرک های صنعتی فارس و راه آهن تفاهم نامه امضا کردند

شیراز- ایرنا- شرکت شهرک های صنعتی فارس و اداره کل راه آهن استان باهدف تسهیل در ارسال و جا به جایی کالاها و محصولات تولیدی واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس از طریق خطوط ریلی تفاهم نامه امضا کردند.

۵۳۸ طرح صنعتی در قزوین در حال اجرا است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: ۵۳۸ طرح در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در مراحل مختلف ساخت و ساز قرار دارد.

شهرکی صنعتی ؛ متکی به فکر و بازوی جوانان

شهرک صنعتی سدید در شهر کرمان ، نخستین شهرک صنعتی کشور که تماما با سرمایه گذاری بخش خصوصی شکل گرفته ، محلی برای فعالیت و اشتغال دهها جوان فعال و خلاق کرمانی است .

شهرکی صنعتی ؛ متکی به فکر و بازوی جوانان کرمانی

شهرک صنعتی سدید در شهر کرمان ، نخستین شهرک صنعتی کشور که تماما با سرمایه گذاری بخش خصوصی شکل گرفته ، محلی برای فعالیت و اشتغال دهها جوان فعال و خلاق کرمانی است .

120 میلیارد ریال به احداث شهرک خودرو در ماهشهر اختصاص یافت

بندرماهشهر-ایرنا- مدیرعامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی بندرماهشهر گفت: ایجاد طرح شهرک صنعتی تخصصی-صنفی خودرو بندرماهشهر با اشتغال زایی سه هزار نفر و سرمایه گذاری بیش از 120 میلیارد ریال به تصویب رسیده و احداث این شهرک در دهه فجر امسال آغاز می شود.

تعیین تکلیف 83 هزار مترمربع زمین در شهرک های صنعتی

83 هزار و 119 متر مربع از اراضی صنعتی شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان جنوبی که در گذشته به سرمایه گذاران متقاضی واگذار شده بود تعیین تکلیف شد.

21هکتار زمین صنعتی آذربایجان غربی به سرمایه گذاران واگذار شد

ارومیه - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 21 هکتار از اراضی صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان به سرمایه گذاران واگذار شده است.

۱۹ سرمایه گذار خارجی در شهرک های صنعتی قزوین مستقر هستند

قزوین- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: ۱۹ سرمایه گذار خارجی در شهرک ها و نواحی صنعتی قزوین فعالیت می کنند.

شهرک‌های صنعتی اقلید رونق می‌گیرند

۹۶ قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی اقلید منعقد شده است.

چه خبر از گازرسانی به شهرک صنعتی قرچک

تهران- ایرنا- اواسط آبان ماه امسال بود که محمد حسین مقیمی استاندار وقت تهران گفت: «یکسال است فعالیت یک شهرک صنعتی در این استان برای انتقال لوله گاز معطل مانده است».

۵۳۸ طرح صنعتی در حال ساخت وساز در شهرک‌های صنعتی قزوین

۵۳۸ طرح در شهرک‌ها و نواحی مختلف صنعتی استان قزوین، در حال ساخت و ساز است.

آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی غیردولتی شیشه زرین با حضور وزیر صمت

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت عملیات اجرایی شهرک صنعتی غیردولتی شیشه زرین تبریز آغاز شد.

واحدهای صنعتی زنجان 147 میلیون دلار کالا صادر کردند

زنجان - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: ارزش صادرات کالاهای تولیدی در واحدهای مستقر در شهرک های صنعتی این استان طی 6 ماهه نخست سالجاری به افزون بر 147 میلیون دلار رسید.

مشکلات دام شهر قم برطرف شود

قم - ایرنا - سرپرست استانداری قم نقش شهرک دام شهر این استان را در راستای ایجاد اشتغال موثر دانست و گفت: مشکلات این شهرک باید تا حد امکان توسط مسئولان برطرف شود.

برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد شهرکهای صنعتی استان

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و برنامه ریزی برای رفع مشکلات واحدهای راکد و نیمه راکد مستقر در شرکت شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

شمش روی در کدام استان تولید می شود؟

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: شمش روی بیشترین محصول تولید شده شهرک‌های صنعتی استان است.

۱۳ طرح صنعتی و معدنی استان سمنان بهره‌برداری و کلنگ‌زنی می‌شود

سمنان - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح و بهره برداری و کلنگ زنی ۱۳ طرح صنعتی و معدنی و زیربنایی شهرک‌های صنعتی استان همزمان با سفر رئیس محترم جمهور و هیئت دولت خبر داد.

تهران| احداث شهرک صنعتی بهارستان همچنان معطل واگذاری زمین است

احداث شهرک صنعتی گلستان در شهرستان بهارستان با وجود گذشت بیش از 4 سال از زمان تصویب در هیئت دولت همچنان منتظر تخصیص یک زمین است.

افتتاح پروژه‌هایی که با کلید روحانی قفلشان باز شده

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح و بهره برداری و کلنگ زنی 13 طرح صنعتی و معدنی و زیربنایی شهرک های صنعتی استان همزمان با سفر رئیس محترم جمهور و هئیت دولت به استان سمنان خبرداد.