برنامه دولت و مدیریت شهری برای نوسازی بافت فرسوده پایتخت

سفیر بلژیک ضمن بازدید از مرکز فرماندهی و ستاد مدیریت بحران شهر تهران و آشنایی با سامانه‌های بکار رفته در این مرکز، با استقبال از گسترش همکاری‌های دو جانبه گفت: اتحادیه اروپا و بلژیک در صورت وقوع سوانح طبیعی در ایران برای کمک رسانی و همکاری آمادگی دارد.مطالب مرتبط

برنامه دولت و مدیریت شهری برای نوسازی بافت فرسوده پایتخت

سفیر بلژیک ضمن بازدید از مرکز فرماندهی و ستاد مدیریت بحران شهر تهران و آشنایی با سامانه‌های بکار رفته در این مرکز، با استقبال از گسترش همکاری‌های دو جانبه گفت: اتحادیه اروپا و بلژیک در صورت وقوع سوانح طبیعی در ایران برای کمک رسانی و همکاری آمادگی دارد.

منطقه ۱۷ ، رتبه چهارم بافت‌های فرسوده در پایتخت

شهردار منطقه ۱۷ با اشاره به تراکم بالای جمعیتی در این منطقه گفت: منطقه ۱۷ رتبه چهارم بافت‌های فرسوده را در میان مناطق تهران دارد و درجهت نوسازی این بافت‌ها پروژه تجمیع و نوسازی ۲۶ پلاک فرسوده در محله فلاح منطقه ۱۷ آْغاز خواهد شد.

لزوم ارائه بسته‌های تشویقی برای نوسازی بافت‌های فرسوده تهران

رییس کمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم ارائه بسته‌های تشویقی در تمامی مناطق تهران برای نوسازی بافت‌های فرسوده شهر تهران، گفت: شهرداری و دولت می توانند با امکاناتی که در اختیار دارند، سرمایه گذاران و مالکان را برای نوسازی بافت‌های فرس

۲۰ درصد از مساحت شهری کشور نوسازی می‌شود

مدیرعامل شرکت بازآفرین شهری گفت: ۵۴۳ شهر جامعه هدف ما در طرح بازافرینی شهری بوده که این بافت‌های فرسوده دریک برنامه ۱۰ ساله بازافرینی خواهد شد.

عجیب اما واقعی؛‌ فرسودگی 30 درصد بافت‌های نوسازی شده در تهران

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به این که طبق مطالعات انجام شده 30 درصد از بافت‌های نوسازی شده فرسوده است، گفت: عدم نظارت بر ساخت و ساز باعث می‌شود تا نوسازی صورت گرفته بی فایده باشد.

بازسازی بافت فرسوده قم به جای گسترش محدوده شهری

قم - معاون امور عمرانی استاندار قم با انتقاد از سیاست‌های توسعه‌ای شهری در قم گفت: به اندازه بافت فرسوده قم، منطقه جدید شهری در پردیسان ایجاد شد.

بازسازی بافت های فرسوده با دادن تسهیلات ادامه دارد

شیراز-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: بازسازی بافت های فرسوده در شهرهای کشور با دادن تسهیلات در قالب اجرای طرح بازآفرینی شهری و نوسازی ادامه دارد.

اجرای طرح بازآفرینی شهری و نوسازی در سراسر کشور

بافت‌های فرسوده در سراسر کشور با پرداخت تسهیلات نوسازی می‌شوند.

پرداخت تسهیلات برای بازسازی بافت‌های فرسوده +فیلم

بافت‌های فرسوده در سراسر کشور با پرداخت تسهیلات نوسازی می‌شوند.

200 متقاضی وام بافت فرسوده خراسان شمالی به بانک معرفی شدند

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره هماهنگی ستاد بازآفرینی شهری راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: امسال 200 نفر از شهروندان این استان برای دریافت تسهیلات بافت فرسوده شهری به بانک ها معرفی شده اند.

پرداخت تسهیلات 4 درصدی برای ایجاد بنا در بافت‌های فرسوده

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌دره، از پرداخت تسهیلات 4 درصدی دولت برای ایجاد بنا در بافت‌های فرسوده شهری خبر داد.

حداقل ۱.۵ میلیون تهرانی در معرض خطر زلزله قرار دارند

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، با اشاره به بافت های فرسوده در پایتخت و قرار گرفتن بر روی گسل ها، گفت: حداقل ۱.۵ میلیون نفر در بافت فرسوده در معرض خطر زلزله هستند.

بافت‌های فرسوده ‌شهر‌ قم بازآفرینی می‌شود

در هشتمین کنفرانس بین‌المللی توسعه پایدار، عمران و بازآفرینی شهری نسبت به بازآفرینی بافت‌های فرسوده و حفظ و مرمت خانه‌های تاریخی شهر قم تأکید شد.

بیشترین جمعیت آسیب‌دیده حوادث در بافت فرسوده بوده است

خرم‌آباد- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر لزوم اجرای طرح بازآفرینی شهری گفت: بیشترین جمعیت آسیب‌دیده حوادث مربوط به جمعیت ساکن در بافت فرسوده و سکونتگاه‌های غیررسمی بوده است.

نوسازی ۹۰۰ واحد مسکونی در بافت فرسوده دوگنبدان

تاکنون ۹۰۰ واحد مسکونی در بافت فرسوده دوگنبدان نوسازی شده است.

احیای بافت های فرسوده باید به مطالبه مردمی تبدیل شود

عضو شورای اسلامی شهر تهران، گفت: موضوع احیای نوسازی بافت فرسوده باید به یک جنبش و مطالبه مردمی تبدیل شود.

احیای بافت های فرسوده باید به مطالبه مردمی تبدیل شود

عضو شورای اسلامی شهر تهران : احیای نوسازی بافت فرسوده باید به یک جنبش و مطالبه مردمی تبدیل شود.

وام ساخت مسکن در بافت فرسوده ۱۱۰ میلیون تومان شد

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: تسهیلات ساخت مسکن در بافت فرسوده ویژه انبوه سازان به ۱۱۰ میلیون تومان شامل ۴۰ میلیون وام ۹ درصد و ۷۰ میلیون وام ۱۸ درصدی افزایش یافت.

وام ساخت مسکن در بافت فرسوده ۱۱۰ میلیون تومان شد

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: تسهیلات ساخت مسکن در بافت فرسوده ویژه انبوه سازان به ۱۱۰ میلیون تومان شامل ۴۰ میلیون وام ۹ درصد و ۷۰ میلیون وام ۱۸ درصدی افزایش یافت.]]>

ساخت و ساز غیرمجاز در بافت فرسوده یکی از مشکلات اصلی شهر سنندج است

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز در بافت فرسوده،‌ یکی از مشکلات عمده شهر سنندج است؛ در صورتی که ما از بافت فرسوده عوارض ساخت و ساز دریافت نمی‌کنیم.