دروغ عربستان لو رفت/ انتقاد زنگنه از رفتار مداخله‌جویانه آمریکا در وین

دولت آمریکا برخلاف تکذیب مقامات سعودی، تایید کرد خالد الفالح، وزیر انرژی عربستان روز چهارشنبه با برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا برای امور ایران در وین دیدار کرده است.مطالب مرتبط

دروغ عربستان لو رفت/ انتقاد زنگنه از رفتار مداخله‌جویانه آمریکا در وین

دولت آمریکا برخلاف تکذیب مقامات سعودی، تایید کرد خالد الفالح، وزیر انرژی عربستان روز چهارشنبه با برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا برای امور ایران در وین دیدار کرده است.

اوپک از واشنگتن دستور نمی گیرد/دیدارهای آمریکا در وین‌ مداخله‌جویانه است

وزیر نفت درباره سفر نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران به وین و دیدار با برخی از کشورهای عضو اوپک گفت: این دیدارها ناشیانه،‌ غیرحرفه‌ای و مداخله‌جویانه است.

دیدارهای آمریکا در وین ناشیانه،‌ غیرحرفه‌ای و مداخله جویانه است

وزیر نفت در آستانه نشست ۱۷۵ اوپک در وین با تاکید بر این که اوپک بخشی از وزارت انرژی آمریکا نیست،‌ گفت: ملاقات آقای هوک در وین با برخی اعضای اوپک غیر حرفه ای، ناشیانه و مداخله جویانه است.]]>

اوپک از واشنگتن دستور نمی‌گیرد/ دیدارهای هوک مداخله‌جویانه است

وزیر نفت در آستانه نشست ۱۷۵ اوپک در وین با تاکید بر این که اوپک بخشی از وزارت انرژی آمریکا نیست،‌ گفت: ملاقات آقای هوک در وین با برخی اعضای اوپک غیرحرفه‌ای، ناشیانه و مداخله‌جویانه است.

درخواست مداخله‌جویانه هیلی برای آزادی زندانیان در ایران

نماینده آمریکا در سازمان ملل در اظهاراتی مداخله جویانه خواستار آزادی کسانی شد که آنها را زندانیان سیاسی در ایران خوانده است.

اقدام‌های مداخله‎جویانه برخی کشورها در تصمیمات اوپک بررسی شد

موضوع افزایش اقدام‌های مداخله‎جویانه برخی کشورها در تصمیمات اوپک، در دیدار وزیر نفت ایران و وزیر انرژی قطر مورد بررسی قرار گرفت.

ترامپ: جیمز کومی رکورد دروغ گفتن در مجلس نمایندگان را شکست

رییس جمهور آمریکا با انتقاد شدید از جیمز کومی وی را متهم کرد که در جریان ادای شهادت در مجلس نمایندگان آمریکا دروغ گفته است.

انتقاد برنده پاکستانی جایزه نوبل از رفتار ضدانسانی آمریکا با مهاجرین

برنده پاکستانی جایزه نوبل که برای دریافت یک جایزه دیگر به آمریکا سفر کرده است از رفتار دولتمردان این کشور با مهاجرین خارجی انتقاد کرد.

رمزگشایی از راهبرد آمریکا

نیکی هیلی: رفتار پرخاش جویانه و تهاجمی ترامپ و این که وانمود می کند غیر قابل کنترل است ترفندیی برای ترساندن دیگران و گرفتن امتیاز از دولت ها است.

آلبا: توپ طلا یک دروغ بزرگ است

مدافع بارسلونا به شدت از نحوه انتخاب برنده توپ طلا انتقاد کرد و آن را یک دروغ بزرگ دانست.

پمپئو خواستار آزادی زندانی‌های آمریکایی در ایران شد

وزیر امور خارجه آمریکا در اقدامی مداخله‌جویانه خواهان آزادی هرچه سریع‌تر باب لوینسون و دیگر زندانی‌های آمریکایی در ایران شد.

مقام عراقی: آمریکا و عربستان مداخله می کنند نه ایران

بغداد – ایرنا – رهبر فراکسیون «الفتح» در پارلمان عراق نزدیک به تشکیلات الحشد الشعبی گفت که جمهوری اسلامی ایران در امور داخلی عراق دخالتی ندارد بلکه این دخالت ها از طرف آمریکا و عربستان سعودی است.

گراهام: عدم کنترل عربستان به ایران برای شکاف میان آمریکا و متحدانش کمک می‌کند

یک سناتور جمهوری‌خواه آمریکا هشدار داد که بدون کنترل باقی گذاشتن رفتار اخیر عربستان به ایران کمک خواهد کرد تا میان آمریکا و دیگر متحدان آمریکا در خاورمیانه شکاف ایجاد کند.

وزارت امور خارجه آمریکا خواستار آزادی یک زندانی ایرانی شد

وزارت امور خارجه آمریکا در اقدامی مداخله‌جویانه بازداشت یک زندانی ایرانی را محکوم کرد و خواستار آزادی هر چه سریع‌تر وی شد.

افشاگری رییس سابق اف بی آی درباره مداخله روسیه درانتخابات آمریکا

تهران – ایرنا – تارنمای شبکه خبری اسکای نیوز گزارش داد: جیمز کومی رئیس سابق پلیس فدرال آمریکا (اف.بی.آی) روز جمعه در جلسه ای غیرعلنی در کنگره آمریکا درباره پرونده ایمیل های هیلاری کلینتون و تحقیقات پیرامون مداخله روسیه در انتخابات آمریکا، شهادت خواهد داد.

مدیر پیشین اف‌بی‌آی در دروغ گفتن رکورد ثبت کرد

رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: باید برای جیمز کومی که بیشترین دروغ‌ها را در کنگره طی یک روز می‌گوید، رکورد ثبت شود. ]]>

رئیس دومای روسیه: تروریسم ابزار آمریکا برای مداخله در کشورهاست

رئیس مجلس دومای روسیه امروز شنبه گفت، آمریکا از تروریست‌ها به عنوان ابزاری برای اعمال فشار و مداخله مستقیم در امور کشورهای مستقل دیگر استفاده می‌کند.

ادعای مداخله روسیه در تظاهرات «جلیقه زرد‌ها» دروغ است

روسیه هرگونه دست داشتن در تظاهرات سراسری در فرانسه را رد کرد.]]>

پمپئو و متیس درباره نقش بن سلمان در قتل خاشقچی دروغ گفتند

نیویورک- ایرنا- عضو شورای امنیت ملی دولت پیشین آمریکا می گوید وزیران دفاع و خارجه آمریکا درباره نقش بن سلمان در قتل جمال خاشقچی همان اطلاعاتی را داشته اند که رئیس سیا به کاخ سفید ارسال کرده بود، آنها به کنگره و مردم دروغ گفتند.

ترامپ قانون مداخله 'بشردوستانه' در عراق و سوریه را امضا کرد

بغداد - ایرنا - 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا قانونی را امضا کرد که بر اساس آن زمینه مداخله یکجانبه آمریکا در امور عراق و سوریه بیش از پیش و این بار تحت عنوان اقدامات بشردوستانه فراهم می شود.