ارائه نسخه بازآرایی برنامه سوم توسعه پایتخت به شورای شهر

معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران گفت: نسخه بازآرایی شده برنامه سوم توسعه شهر تهران پس از انجام اصلاحات ضروری، در پنج فصل و در قالب ۷۸ ماده تقدیم شورای شهر تهران شد.مطالب مرتبط

پخش نسخه سینمایی «پایتخت» در شب عید

تهیه کننده سریال «پایتخت» از ساخت نسخه سینمایی آن برای پخش در شب سال نو خبر داد.

گزارش بدهی های شهرداری پایتخت در صدا و سیما ارائه شود

تهران- ایرنا- محمود میرلوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران به سخنان اخیر محمدباقر قالیباف در صداوسیما واکنش نشان داد و از پیروز حناچی شهردار پایتخت خواست که از بدهی های شهرداری در تلویزیون گزارشی ارائه کند.

حناچی گزارش بدهی های شهرداری پایتخت را در صداوسیما ارائه کند

تهران- ایرنا- محمود میرلوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران به سخنان اخیر محمدباقر قالیباف در صداوسیما واکنش نشان داد و از پیروز حناچی شهردار پایتخت خواست که از بدهی های شهرداری در تلویزیون گزارشی ارائه کند.

همگرایی منطقه‌ای و تبادل نسخه‌های دیجیتال دو هدف کتابخانه ملی در اجلاس سنگاپور و قطر

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی با دو هدف عمده ارائه طرحی ویژه برای توسعه همگرایی‌های منطقه‌ای در اجلاس رئیسان کتابخانه‌های آسیا و اقیانوسیه در سنگاپور و تبادل نسخه‌های دیجیتال فارسی و عربی در قطر در هفته جاری به این دو کشور سفر می‌کند.]]>

فیلم سینمایی «پایتخت» در نوروز 98 بدون اسپانسر ساخته می‌شود

یکی از حاشیه‌هایی که در فضای مجازی دست به دست می‌شود موضوع حمایت یکی از اپلیکیشن‌ها به عنوان حامی نسخه سینمایی «پایتخت» است.

شورای برنامه ریزی یزد مسائل راهبردی را پیگیری کند

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: با توجه به نزدیکی روزهای پایان سال 1397، شورای برنامه ریزی و توسعه به عنوان اتاق فکر ، مسائل کلیدی و راهبردی استان را برای توسعه به جد در دستور کار خود قرار دهد.

اسناد مهم استان در اولویت شورای برنامه ریزی و توسعه قرار گیرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: برخی اسناد مهم مانند سندهای توسعه استان و شهرستان ها به ویژه سند آمایش سرزمین باید با اولویت در دستور کار شورای برنامه ریزی و توسعه قرار گیرد.

شهرداری تهران جدول بهای خدمات خود را به شورا ارائه کند

تهران- ایرنا- رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به لزوم ارائه جدول بهای خدمات قابل ارائه، خواستار انجام تکالیف قانونی از سوی شهرداری پایتخت شد.

نشست شورای توسعه و برنامه ریزی استان

ایرنا - بیرجند - نشست شورای توسعه و برنامه ریزی استان با حضور مسئولان و فرمانداران شهرستانهای خراسان جنوبی چهارشنبه شب در بیرجند برگزار شد.

موافقت با بازآرایی نیروها در الحدیده

نسخه سینمایی «پایتخت» ساخته می‌شود/ پخش در شب سال نو

الهام غفوری: بازیگر خردسال جدید به «پایتخت» اضافه می‌شود

سازندگان نسخه سینمایی «پایتخت» که این روزها در مرحله پیش‌تولید هستند، به‌دنبال انتخاب بازیگر خردسال برای یکی از نقش‌ها هستند.

سازمان ملل از توافق برای اجرای مرحله اول بازآرایی نیروها درالحدیده خبر داد

توافق اولیه طرفهای یمنی برای بازآرایی نیروها در الحدیده

پایتخت ۶ ساخته می‌شود

علیرضا خمسه مهمان برنامه دیشب فرمول یک بود و در پاسخ به سوال علی ضیاء که از پایتخت چه خبر گفت: پایتخت 6 ساخته می‌شود.

نوبخت: ۵.۶ هزار میلیارد تومان برای توسعه سیستان و بلوچستان اختصاص یافت

محمد باقرنوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، از اختصاص ۵.۶ هزار میلیارد تومان برای توسعه سیستان وبلوچستان خبر داد.

نیاز پایتخت به بیداری

تهران- ایرنا- با موافقت اعضای شورای شهر تهران با اجرای پایلوت زیست شبانه پایتخت، قرار است از ابتدای اردیبهشت دیگر پایتخت حول و حوش ساعت 12 شب به خواب اجباری نرود و مغازه ‌ها، رستوران‌ ها و حتی سینماها کرکره ‌هایشان را پایین نکشند تا اگر کسی هوس گشت و گذار

تکلیف سریال‌های نوروزی تلویزیون روشن شد + تصاویر

«نون.خ»، «بر سر دوراهی»، «مرّ قانون» و نسخه سینمایی «پایتخت» کنداکتور نمایشی شبکه‌های تلویزیونی در ایام نوروز 98 هستند.

نوبخت: دولت سعی دارد برای رشد اقتصادی از همه منابع خارجی استفاده کند

رییس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر این‌که استفاده از منابع خارجی برای احداث و توسعه طرح‌ها خلاف قانون نیست، گفت: مجلس شورای اسلامی، دولت را در قانون برنامه ششم توسعه مکلف کرده تا از منابع خارجی برای توسعه و احداث طرح‌های عمرانی استفاده کند. دولت سعی د

روسیه: ایران حق توسعه فناوری‎های موشکی را دارد

وزارت خارجه روسیه می‎گوید شورای امنیت ارائه فناوری‎های موشکی به ایران را منع کرده اما هرگز حق استقلال این کشور در توسعه و تولید آنها را زیر سوال نبرده است.