وزیر ارشاد وارد ایرانشهر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد سیستان و بلوچستان گفت: دکتر «صالحی» وزیر ارشاد دقایقی پیش وارد فرودگاه ایرانشهر شد و مورد استقبال استاندار و دیگر مسئولین قرار گرفت.مطالب مرتبط

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد کرمان شد

کرمان - ایرنا - سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه چهارشنبه به منظور سفری سه روزه از طریق فرودگاه کرمان وارد این استان شد.

وزیر ارشاد وارد کرمان شد+برنامه‌های سفر

وزیر ارشاد: اقتصاد خلاقانه در حوزه فرهنگ و هنر را باید جدی گرفت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه به دنبال این هستیم تا همه حمایت‌های وزارت ارشاد را در سایت بیاوریم که عملا بتوانیم ناظرهای بیرونی داشته باشیم گفت: دستورالعمل وزارت این بوده که پرداخت یارانه‌ها با شفافیت ارائه شود.

تشکیل 10 کمیته خدمات نوروزی در ایرانشهر

فرماندار ایرانشهر گفت: 10 کمیته برای ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی در سطح شهرستان ایرانشهر برنامه ریزی شده است.

مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه پنجشنبه تا صبح جمعه

تهران-ایرنا-رئیس جمهوری وارد تهران شد،امسال 126 هزار تن گوشت قرمز وارد کشور شد،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:اقتصاد فرهنگ و هنر را جدی بگیریم،ایران به عضویت کمیسیون صلح سازی سازمان ملل درآمد و شورای امنیت حمله تروریستی در ایران را محکوم کرد ازمهمترین خبرهای 1

دغدغه وزیر ارشاد درباره بازارهنر چگونه رفع می‌شود/تصحیح هدف‌گذاری

چنانکه توجه وزیر ارشاد به اقتصاد هنر، ناظر بر کلان این مفهوم باشد و حول محور صنعت گردشگری هنری سیاستگذاری شود به حتم گردش مالی باورنکردنی را برای کشور رقم خواهد زد.

روحانی در جلسه مجمع تشخیص شرکت نمی‌کند/ تکذیب استعفای وزیر ارشاد

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: هیچ استعفایی از آقای صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نکرده‌ایم و ایشان کارشان را انجام می‌دهند.

جمال الدین مودب در حضور وزیر ارشاد چه گفت؟

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه سفر خود به استان کرمان جمعه 26 بهمن ماه از آثار خوشنویسی استاد جمال الدین مؤدب هنرمند کرمانی بازدید کرد.

وزیر ارشاد مهمان موسیقی اقوام در سی‌وچهارمین جشنواره فجر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پنجمین شب از سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر با حضور در تالار سوره حوزه هنری به تماشای کسنرت گروه نجوای کتول گلستان نشست.

دیدار وزیر ارشاد با استاد مجسمه‌ساز کرمانی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: استعدادها و ظرفیت‌های قابل توجهی در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه کرمان وجود دارد، از این ظرفیت پنهان و نهفته، باید با شتاب بیشتری استفاده کرد.

وزیر ارشاد مهمان موسیقی اقوام شد

تهران- ایرنا- عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پنجمین شب از سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به سالن سوره حوزه هنری آمد و به تماشای موسیقی اقوام ایرانی نشست.

وزیر ارشاد در کرمان: فضای مجازی زنگ خطری برای رسانه‌های کاغذی است

وزیر ارشاد با بیان اینکه بودجه وزارت ارشاد 7 درصد در بودجه سال آینده کاهش داشته است گفت: فضای مجازی زنگ خطری برای رسانه‌های کاغذی است.

پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به هشتمین جشنواره مد و لباس فجر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون امور هنری وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی به مناسبت افتتاح هشتمین جشنواره مد و لباس فجر پیام‌های جداگانه‌ای را صادر کردند.

علی مرادی سرپرست اداره کل ارشاد همدان شد

با حکم وزیر ارشاد سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان منصوب شد.]]>

وزیر امورخارجه وارد آلمان شد

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور شرکت در پنجاه و پنجمین کنفرانس امنیتی مونیخ ساعاتی پیش وارد آلمان شد.

وزیر داگستری وارد قزوین شد

سید علیرضا آوایی وزیر دادگستری دقایقی پیش وارد استان قزوین شد.]]>

استعفایی از وزیر ارشاد دریافت نکرده ایم

هیچ استعفایی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نکرده‌ایم و ایشان کارشان را انجام می‌دهند

وزیر ارشاد پس از تماشای نمایش «نامیرا» چه گفت؟

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از تماشای نمایش خیابانی «نامیرا» بیان کرد: تقارن زمانی این اثر با حادثه تروریستی که در سیستان و بلوچستان رخ داد نشانگر این است که چنین حرکت‌هایی می‌تواند جرقه‌هایی را در فضا ایجاد کند تا در نهایت جریان روشنایی و آزادی بر این ج

مشاور وزیر ارشاد: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: باید علت شاد نبودن مردم اصفهان سنجیده شود و من از وزیر خواستم برای اصفهان کار ویژه انجام شود تا دلایل قرارگیری استان اصفهان در رتبه آخر شادی مشخص شود.

وزیر ارشاد با پیشکسوت حوزه تئاتر در کرمان دیدار کرد

کرمان - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سومین روز از سفر خود به استان کرمان امروز(جمعه) با یدالله آقاعباسی نویسنده، کارگردان، بازیگر، مترجم و پژوهشگر حوزه تئاتر کشور دیدار و گفت و گو کرد.