وزیر ارشاد وارد ایرانشهر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد سیستان و بلوچستان گفت: دکتر «صالحی» وزیر ارشاد دقایقی پیش وارد فرودگاه ایرانشهر شد و مورد استقبال استاندار و دیگر مسئولین قرار گرفت.مطالب مرتبط

وزیر ارشاد وارد ایرانشهر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد سیستان و بلوچستان گفت: دکتر «صالحی» وزیر ارشاد دقایقی پیش وارد فرودگاه ایرانشهر شد و مورد استقبال استاندار و دیگر مسئولین قرار گرفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد ایرانشهر شد

زاهدان- ایرنا- سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز /پنجشنبه/ وارد ایرانشهر شد و مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ایرانشهر

ایرنا - زاهدان - سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درسفر خود به استان سیستان و بلوچستان ضمن حضور در گلزار شهدا در جلسه شورای اداری شرکت کرد.*15*

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد

زاهدان - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز پنجشنبه با حضور در گلزار شهدای ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دو و نیم درصد بودجه کشور سهم حوزه فرهنگی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای اداری شهرستان ایرانشهر گفت: ۲ و نیم درصد بودجه کشور به حوزه فرهنگ اختصاص دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد کاشان، پایتخت کتاب ایران شد

اقدامات کور استکبار خللی در اراده مردم وارد نمی‌کند

وزیر ارشاد اسلامی با حضور در بیمارستان امام علی (ع) چابهار از مجروحان حادثه تروریستی روز پنجشنبه عیادت کرد.

راه دسترسی محله زیبا شهر به داخل شهر ایرانشهر آغاز شد

زاهدان - ایرنا - شهردار ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: عملیات ساخت بولوار دسترسی مردم محله زیبا شهر به شهر ایرانشهر با اعتباری افزون بر 2 میلیارد ریال آغاز شد.

اقدامات کور استکبار هیچ خللی در عزم و اراده مردم وارد نمی کند

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در بیمارستان امام علی(ع) چابهار از مجروحان حادثه تروریستی روز پنجشنبه عیادت کرد.

«دهقانی» نماینده اتحادیه در شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب است/ چرا ارشاد وارد دعوا شد؟

بازرس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با ابراز تعجب از معرفی نشدن نماینده این اتحادیه در شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب، در این باره توضیحاتی ارائه کرد و از ارشاد خواست وارد دعواهای داخلی این اتحادیه نشود.

سفر وزیر فرهنگ و ارشاد به سیستان و بلوچستان

ایرنا -چابهار- سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه از باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان روستای رمین بازدید کرد.*10*

پیام وزیر ارشاد به جشنواره حقیقت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به دوازدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت اظهار کرد: سینمای مستند مجال نزدیک شدن به مرزهای حقیقت است.

وزیر ارشاد سینما جوان چابهار را افتتاح کرد

چابهار - ایرنا - سینما جوان چابهار امروز/جمعه/ با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان، شماری از مسئولان و هنرمندان شهرستان افتتاح شد.

سقوط مرگبار کارگر جوان از یک ساختمان در حال ساخت در ایرانشهر

مردی جوانی به علت سقوط از دستگاه بالابر در شهرستان ایرانشهر جان باخت.

برداشت ذرت علوفه ای در ایرانشهر

ذرت علوفه ای در ایرانشهر یکی از محصولات عمده کشاورزی است که بخشی از نیاز بازارهای خارج از سیستان و بلوچستان را هم تامین می کند.

وزیر ارشاد از مصدومان حادثه تروریستی چابهار عیادت کرد

چابهار - ایرنا - سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان و شماری از مسئولان امروز/جمعه/ از مصدومان حادثه تروریستی چابهار عیادت کردند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: ایسنا مستقل است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه ایسنا در ۱۹ سال گذشته حرکت پویایی داشته است، گفت: اتصال به جریان اجتماعی کشور یکی از ویژگی‌های ایسناست.

پیام وزیر ارشاد به دوازدهمین جشنواره سینماحقیقت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به دوازدهمین جشنواره سینماحقیقت نوشت: سینمای مستند، تصویر واقعی روزگار ما است و زبان رسا و سیمای بی پیرایه‌اش، به آن رنگ واقعیت می‌بخشد.

حضور وزیر ارشاد در میان برگزیدگان تئاتر استان‌ها

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در مجموعه تئاترشهر با برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استانی دیدار کرد.]]>

افتتاح دو رویداد فرهنگی با حضور وزیر ارشاد در کاشان

در سفر یکروزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کاشان، نخستین گذرهای فرهنگ و هنر کشور بهره برداری و نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان آغاز خواهد شد.