ضرورت بهره مندی ایران از شرایط اقتصادی برجام

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: اروپا متعهد شده راهکاری را برای جبران خلای به وجود آمده ایجاد کند تا ایران از شرایط اقتصادی برجام بهره مند شود.مطالب مرتبط

ضرورت بهره مندی ایران از شرایط اقتصادی برجام

اروپا متعهد شده راهکاری را برای جبران خلای به وجود آمده ایجاد کند تا ایران از شرایط اقتصادی برجام بهره مند شود.

ضرورت بهره مندی ایران از شرایط اقتصادی برجام

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: اروپا متعهد شده راهکاری را برای جبران خلای به وجود آمده ایجاد کند تا ایران از شرایط اقتصادی برجام بهره مند شود.

انگلیس: در تلاش برای بهره‌‎مندی ایران از منافع برجام هستیم

تهران - ایرنا - «کارن پیِرس» نماینده انگلیس در سازمان ملل متحد در نشست روز چهارشنبه شورای امنیت در ارتباط با قطعنامه 2231 ، با حمایت مجدد از برجام، بر لزوم بهره‌مندی ایران از منافع اقتصادی این توافق تاکید کرد.

SPV به گفته مقامات اروپایی در حال نهایی شدن است

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: اروپایی ها مدتی است متعهد شده اند تا برای جبران خلا به وجود آمده در برجام، مکانیسمی را ایجاد کنند تا بهره مندی ایران از شرایط اقتصادی برجام محقق بشود. یکی از طرحهای آنها مطرح کردن spv بوده است که این پیشنهاد به گفته مقامات اروپ

اروپا بهره مندی ایران از مزایای برجام را به رسمیت می شناسد

اراک - ایرنا - سفیر اتریش در تهران گفت: اتحادیه اروپا بهره مندی کامل جمهوری اسلامی ایران از مزایای تعهد برجام را به رسمیت می شناسد.

اروپا بهره مندی ایران از مزایای برجام را به رسمیت می شناسد

اراک - ایرنا - سفیر کشور اتریش در تهران گفت: اتحادیه اروپا بهره مندی کامل کشور ایران از مزایای تعهد برجام را به رسمیت می شناسد.

خلق ثروت آب در گرو بهره‌مندی از استارتاپهاست

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های آب و خشکسالی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: خلق ثروت در حوزه آب از طریق بهره‌مندی از استارتاپ‌ها فراهم می‌شود.

بهره مندی از مشاوره دانشجویان و رفع دغدغه های آنها ضروری است

نماینده ولی فقیه در استان سمنان آمادگی خود را برای گفتگو با دانشجویان و بهره مندی از مشاوره و همکاری آنها اعلام کرد.

ضرورت توجه ویژه به قشر دانشجو

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : برای بهره مندی از ظرفیت های علمی ، فرهنگی ، سیاسی دانشجویان باید حساب ویژه ای بر روی این قشر فعال جامعه باز شود.

ضرورت تلاش بیشتر دستگاه های اجرایی برای مقابله با جنگ اقتصادی

گلپایگان- فرماندار گلپایگان گفت: در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم و منابع اقتصادی کاهش یافته است، باید از سوی ادارات دولتی تلاش بیشتری به منظور رفاه و تأمین نیازهای مردم انجام شود.

تاکید بر همکاری‌های منطقه‌ای در مقابل یکجانبه گرایی آمریکا

حاضران به بررسی راهکارهای بهره مندی از مزایا و شناخت چالش های موجود در شرایط کنونی ورود جهان به تحول دیجیتالی که از آن به عنوان انقلاب صنعتی چهارم یاد می شود پرداختند.

ضرورت حمایت دولت‌های ایران و روسیه از بخش‌ خصوصی دو کشور در شرایط تحریم

روسای­ اتاق های بازرگانی ایران و روسیه با هم دیدار و بر ضرورت حمایت دولت‌های دو کشور از بخش‌ خصوصی دو طرف در شرایط تحریم تاکید کردند.

شرایط بهره‎‌مندی موسسات خیریه از معافیت مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان گفت: امور خیریه با احتساب شرایطی از مالیات معاف هستند.

اتحادیه اروپا حق ملت ایران را از برجام پیگیری می کند

همدان- ایرنا- سفیر اتریش در تهران گفت: اتحادیه اروپا به صورت مشخص حق ملت ایران از منافع اقتصادی برجام را تاکید و پیگیری می کند.

اتحادیه اروپا حق ملت ایران را از برجام پیگیری می کند

همدان- ایرنا- سفیر اتریش در تهران گفت: اتحادیه اروپا به صورت مشخص حق ملت ایران از منافع اقتصادی برجام را تاکید و پیگیری می کند.

به صدا درآمدن زنگ خطر کاهش بهره‌وری در کشور

آمار سازمان ملی بهره‌وری کشور حکایت از آن دارد که سهم بهره‌وری در رشد اقتصادی ایران هفت درصد بوده که در مقایسه با کشورهای آسیایی یک ششم است لذا زنگ خطر کاهش بهره‌وری در کشور به صدا درآمده است و می‌طلبد مسئولان تمهیداتی برای جلوگیری از ادامه این‌ کاهش بیند

ضرورت حمایت دولت‌های ایران و روسیه از بخش‌ خصوصی

روسای­ اتاق های بازرگانی ایران و روسیه با هم دیدار و بر ضرورت حمایت دولت‌ها از بخش‌ خصوصی در شرایط تحریم تاکید کردند.

اروپا می‌خواهد بدون هزینه از منافع برجام بهره‌مند شود

سیاست خارجی در هفته‌ای که گذشت اتفاقات زیادی داشت که از جمله مهمترین آنها این موضع ظریف بود که گفت: اروپا می‌خواهد بدون هزینه برای رفع نگرانی‌های امنیتی از منافع برجام بهره‌مند شود.

اروپایی‌ها می‌خواهند بدون هزینه از منافع برجام بهره‌مند شود

وزیر امور خارجه گفت: اروپایی‌ها می‌خواهند بدون هزینه برای رفع نگرانی‌های امنیتی، صرفا از منافع برجام بهره‌مند شوند که این امکان‌پذیر نیست.

لزوم بهره‌مندی از تخصص اعضای هیئت علمی برای تقویت روحیه نشاط و امید در جامعه

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه‌ای خطاب به رؤسای دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهش و فناوری، بر لزوم بهره‌مندی از دیدگاه‌های تخصصی و تحلیل‌های علمی اعضای هیئت علمی به منظور تقویت روحیه نشاط و امید در جامعه تأکید کرد.