ضرورت بهره مندی ایران از شرایط اقتصادی برجام

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: اروپا متعهد شده راهکاری را برای جبران خلای به وجود آمده ایجاد کند تا ایران از شرایط اقتصادی برجام بهره مند شود.مطالب مرتبط

شرایط بهره‌مندی مشمولان غایب از امتیاز ایثارگری والدین

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب برای بهره‌مندی از کسر خدمت ایثارگری والدین یا معافیت به ازای ۲۸ یا ۲۹ ماه سابقه ایثارگری والدین تنها تا ۱۲ فروردین سال ۹۸ فرصت دارند.

لزوم استمرار گفتمان جوان‌گرایی/بهره‌مندی از استعدادهای جوانان در مسیر توسعه کشور

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه "گفتمان جوان‌گرایی باید استمرار یابد و نهادینه شود"، بر لزوم بهره‌مندی از استعدادهای جوانان در مسیر توسعه و پیشرفت کشور و ضرورت انتقال تجربه‌های مدیریتی نسل گذشته به آن‌ها تاکید کرد.

بهره مندی از کانال مالی حمل و نقل هوایی با اروپا ضروری است

ارومیه - ایرنا - عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت ایجاد کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی بین ایران و اروپا، گفت: راه اندازی کانال مالی ویژه حمل و نقل هوایی (SPA) بخشی از مشکلات صنعت هواپیمایی کشور را رفع می کند و باید از این فرصت بهره

ضرورت بهره مندی از ظرفیت بی نظیر اربعین

این موضوع،  محور نشست کمیته مشارکت های مردمی ستاد اربعین استان به میزبانی صدا وسیمای مرکز ایلام بود.

خروج ایران از برجام به ضرر کشور است

تهران-ایرنا- معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: نقض معاهده ایران در برجام به ضرر ایران بود چرا که با توجه به فصل هفتم منشور کشور منافع امنیتی و اقتصادی خود را از دست داده و از نظر تحریم ها به وضعیت سال 2002 و از نظر تهدید ها به صفر یعنی وضعیت سال 2015 باز می گ

عبرت آموزی، بهترین بهره مندی از صرف هزینه مذاکره با آمریکا است

 سخنگوی اسبق وزارت خارجه گفت: بهترین بهره مندی از صرف هزینه ها، تجربه اندوزی و عبرت آموزی برای زمان حال و آینده است.

نتیجه بررسی مرکز پژوهش‌ها درباره برجام/ اجرای الزامات FATF شرایط اقتصادی را بدتر می‌کند

خروج عملی اروپا از برجام با اعمال رسمی تحریم های آمریکا؟

درحالی بنا بود اروپا با اینستکس خروج امریکا از برجام را جبران کرده و منافع اقتصادی ایران از برجام را تامین کند که طبق اعلام سفیر آلمان اینستکس قرار نیست تحریم های امریکا را دور بزند و ... .

ضرورت مراجعه کارفرمایان به شعب تامین اجتماعی

کارفرمایان برای بهره مندی از خدمات تامین اجتماعی باید پایگاه اطلاعاتی کارگاه خود را به روز کنند.

شاخص بهره مندی گیلان در گاز از متوسط کشوری بالاتر است

لاهیجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز گیلان گقت: به لحاظ شاخص بهره مندی از نعمت گاز شهری و روستایی ، استان از متوسط کشوری بالاتر است.

شرط کافی بهره‌مندی مشمولان غایب از کسرخدمت ایثارگری چیست؟

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مشمولان غایب برای بهره‌مندی از کسرخدمت ایثارگری فقط کافی است خود را برای انجام خدمت به یکی از مراکز پلیس 10+ معرفی کنند.

رایزنی وزیران خارجه ایران و کره جنوبی در حاشیه کنفرانس مونیخ

تهران - ایرنا - وزیر خارجه کره جنوبی صبح جمعه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با وزیر امورخارجه ایران دیدار و درباره روابط اقتصادی و شرایط منطقه ای و برجام تبادل نظر کرد.

12 فروردین 98 آخرین مهلت مشمولان غایب برای بهره‌مندی از کسرخدمت ایثارگری

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب برای بهره‌مندی از کسرخدمت ایثارگری والدین، فقط تا 12 فروردین سال 98 فرصت دارند تا با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) برای اعزام به خدمت اقدام کنند.

همکاری افریقای جنوبی و ایران با خروج امریکا از برجام کاهش نمی یابد

اصفهان- ایرنا- سفیر آفریقای جنوبی در ایران گفت : خروج امریکا از برجام از همکاری های اقتصادی، تجاری و فرهنگی افریقای جنوبی با ایران کم نخواهد کرد.

همکاری افریقای جنوبی و ایران با خروج امریکا از برجام کم نمی شود

اصفهان- ایرنا- سفیر آفریقای جنوبی در ایران گفت : خروج امریکا از برجام از همکاری های اقتصادی، تجاری و فرهنگی افریقای جنوبی با ایران کم نخواهد کرد.

بهره‌مندی محیط بانان از خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران

فرمانده یگان اداره حفاظت از محیط زیست استان همدان از بهره‌مندی محیط‌بانان جانباز و خانواده شهدا از خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.

تایید پایبندی ایران به برجام در چهاردهمین گزارش آمانو

غریب‌آبادی: در این گزارش تصریح شده است که از روز اجرای برجام، آژانس به نظارت و راستی آزمایی اجرای تعهدات مرتبط هسته‌ای از سوی ایران بر اساس مفاد برجام ادامه داده است.

۲۶ مورد فشار اهرم های سیاسی و اقتصادی برجام بر ایران

لودریان: فرانسه و انگلیس در مورد حمایت از برجام اشتراک نظر دارند

وزیر امور خارجه فرانسه در دیدار با همتای انگلیسی خود بر تقارب دیدگاههای دو کشور در مورد ضرورت حمایت از برجام تأکید کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است

گروه استان‌ها ــ رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است.