مرز میان توبیخ و حمایت در صداوسیما کجاست؟

در ماه‌های اخیر حواشی پیش‌آمده برای برخی برنامه‌ها و برنامه‌سازان، مدیران ارشد صداوسیما را بر آن داشت تا برخلاف روال مرسوم، توبیخ و ممنوع‌الفعالیتی برخی از همکارانشان را رسما اعلام کنند.مطالب مرتبط

مرز میان توبیخ و حمایت در صداوسیما کجاست؟

در ماه‌های اخیر حواشی پیش‌آمده برای برخی برنامه‌ها و برنامه‌سازان، مدیران ارشد صداوسیما را بر آن داشت تا برخلاف روال مرسوم، توبیخ و ممنوع‌الفعالیتی برخی از همکارانشان را رسما اعلام کنند.

مدیرانی که پروژه‌های نیمه تمام را واگذار نکنند، توبیخ می‌شوند

استاندار اردبیل گفت: مدیرانی که تا پایان این هفته پروژه‌های نیمه تمام خود را به بخش خصوصی واگذار نکنند توبیخ شده و به عنوان مقصر معرفی خواهند شد.

جایگاه این ناوگان فرسوده کجاست؟

روزنامه اصفهان استان اصفهان روز شنبه در ستون یاداشت و سر مقاله خود مطلبی را با عنوان ' جایگاه این ناوگان فرسوده کجاست؟ ' به قلم حسن روانشید منتشر کرد.

صداوسیما می‌خواهد کسی را نرنجاند!

یک منتقد سینما و تلویزیون با بیان اینکه جای خالی طنز در تلویزیون معضل اصلی نیست، اضافه کرد: معضل این است که کمبود سریال‌های نمایشی با کیفیت در صداوسیما حس می‌شود. صداوسیما گرفتار سهل‌انگاری، سطحی‌نگری در کنار یک بوروکراسی سنگین اداری و نظارتی شده است. 

چرا "بودجه صداوسیما" حاشیه می‌شود؟

محمدعلی پورمختار حاشیه‌های مطرح شده درباره بودجه سازمان صداوسیما را تکذیب کرد و نقوی حسینی معتقد است که آنقدر نباید به یک خاطر انعکاس یک واقعیت، صداوسیما را تهدید به قطع بودجه کنیم.  

ظریف از توافق اولیه میان طرف‌های یمنی در سوئد حمایت کرد

وزیر خارجه ایران امروز سه‌شنبه (20 آبان) در حساب کاربری‌اش در توئیتر از توافق اولیه میان طرف‌های یمنی در «استکهلم» سوئد حمایت کرد. 

پیگیری توبیخ وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش مجلس

تهران- ایرناپلاس- یک عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در واکنش به خبر توبیخ وزیر آموزش و پرورش، می‎گوید این مسئله در کمیسیون آموزش مطرح و پیگیری می‎شود.

حجت‌الاسلام علی سرلک: مدیران صداوسیما باید جلوی راهبری سلبریتی‌ها را بگیرند/ مدیران شجاع می‌توانند صداوسیما را از پوسته انفعال دربیاورند

استاد دانشگاه هنر با اشاره به اینکه سلبریتی‌ها اقتضائات خودشان را به رسانه‌ملی تحمیل می‌کنند، گفت: فرماندهان اصلی صداوسیما سلبریتی‌ها هستند، اتاق فکری که بدون آنکه دور هم بنشینند براساس روحیات‌شان و شهرت محوری‌شان جامعه را هدایت می‌کنند.

نحوه نظارت بر صداوسیما تغییر می‌کند + جزئیات

طرح جدیدی برای نحوه نظارت بر سازمان صداوسیما در دستورکار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

گره تشکیل دولت لبنان در کجاست؟

تشکیل دولت لبنان پس از انتخابات پارلمانی اخیر هم چنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. رییس جمهور لبنان "میشل عون " در 24 مه 2018 سعد حریری را مامور تشکیل کابینه کرد. این اقدام در سایه حمایت پارلمان جدید صورت گرفت و 112 نماینده از اعضای پارلمان 128 نفری ا

چه کسی وزیر را بازخواست کرد؟

نایب‌رئیس کمیسیون آموزش مجلس از توبیخ شدن عجیب بطحایی گفت.

مرز قدرت هوش مصنوعی تا کجاست؟

هنرمندان صداوسیما صنف مستقل از سینما تشکیل دهند/ انتقاد از یک نقص

جواد افشار کارگردان تلویزیون، راه‌اندازی یک تشکل یا نهاد صنفی مستقل مانند خانه سینما برای هنرمندان مرتبط با صداوسیما را ضروری می‌داند.

جریمه نقدی نساجی به دلیل فحاشی به داور/توبیخ دروازه بان اسبق تیم ملی

کمیته انضباطی دو رای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

محدوده مسئولیت حکومت اسلامی در حوزه حجاب تا کجاست؟

بررسی اختلاف وزارت ارتباطات و صداوسیما به شورای امنیت ملی رفت

معاون وزیر ارتباطات از انعکاس اختلاف این وزارتخانه با سازمان صداوسیما برسر مالکیت باند فرکانسی پخش آنالوگ برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، به رئیس جمهور و طرح درشورای عالی امنیت ملی خبر داد.

پناهیان: برخی برنامه‌های تلویزیون با تفکر غربی ساخته می‌شود و خبری از رسالت انقلابی و دینی نیست + فیلم

استاد حوزه و دانشگاه، گفت: یادمان نمی‌رود که صداوسیما را حضرت امام(ره) به مثابه انتقال دهنده صدای انقلاب و اسلام به ملت‌های دنیا دانستند اما به هر جهتی این اتقاق در صداوسیما نیفتاد؛ نظام ارزشی ما جای خودش را به الگوهای رسانه‌ای غرب داده است.

جریمه نقدی نساجی به دلیل فحاشی به داور/ مربی و بازیکن فولاد توبیخ شدند

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

صداوسیما به مرحله بازیگردانی در افکارسنجی رسیده است

رئیس افکارسنجی سازمان صداوسیما در اولین همایش ملی پیمایشی و افکارسنجی در ایران، گفت: رسانه ملی امروز با گذشت از رویکردهای سنتی و پژوهش های درون سازمانی به محوریت حوزه پیمایشی کشور و به بازیگردانی افکارسنجی رسیده ایم.

ماجرای فرکانس حبس‌شده در صداوسیما

باوجود بلااستفاده بودن باند فرکانسی که قبلا برای پخش همگانی آنالوگ از آن استفاده می‌شد و در حالی که می‌توان از این باند فرکانسی برای توسعه شبکه موبایل استفاده کرد، مسوولان ارتباطی معتقدند صداوسیما این باند فرکانسی را آزاد نمی‌کند.