جنبش دانشجویی با صراحت لهجه زنده است/تجمیع خوابگاه‌ها در یک پردیس در صورت تایید بودجه ۹۸

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان این‌که جنبش دانشجویی با صراحت لهجه زنده است، ولی از ما دانشگاهیان پذیرفتنی نیست که بی‌مبنا و بدون استناد صحبت کنیم، بر این‌ موضوع که طرح تحول سلامت مطلقا شکست نخورده است، تاکید کرد و افزود: اداره وضعیت بیمارستان‌مطالب مرتبط

خوابگاه‌های دانشجویی آموزشکده‌های فنی در استهبان و نی‌ریز نوسازی می‌شود

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس از بازسازی و نوسازی خوابگاه‌های دانشجویی آموزشکده‌های فنی در شهرستان‌های استهبان و نی‌ریز خبر داد و گفت: در این زمینه اعتبار مورد نیاز تامین شده است.

صراحت لهجه و دفاع از ولایت ویژگی بارز آیت الله مومن بود

تجمیع و کیفی سازی وام های دانشجویی/ رتبه بندی سراهای دانشجویی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: تجمیع و کیفی سازی وام ها متناسب با نیازهای دانشجویان به تفکیک دوره های تحصیلی و رتبه بندی دانشگاهها بر اساس خدمات تغذیه بخشی از فعالیت مهم این صندوق بوده است.

خوابگاه دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان افتتاح شد

خوابگاه دانشجویی پسرانه شهدای منای دانشکده علوم پزشکی آبادان با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد.

دانشگاه‌های علوم پزشکی نیاز به ساخت بیش از ۱۸۰ خوابگاه استاندارد دارند

رئیس اداره رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت با اشاره به اینکه تا افق ۱۴۰۴، دانشگاه‌های علوم پزشکی نیاز به ساخت بیش از ۱۸۰ خوابگاه استاندارد دارند، گفت: خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه‌ها در حال اعتبارسنجی هستند و یکی از اقدامات مهم و تأثیرگذار در دولت یازدهم و د

درخواست صدور مجوز ساخت خوابگاه از سازمان برنامه و بودجه داریم

کرمانشاه- ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، نبود خوابگاه ملکی را از مهمترین مشکلات این دانشگاه دانست و گفت: از مسئولان سازمان برنامه و بودجه درخواست صدور مجوز برای ساخت خوابگاه ملکی دانشگاه را داریم.

آیت‌الله نوری همدانی:

آیت‌الله نوری از مراجع عظام تقلید با صدور پیامی ارتحال آیت‌الله مؤمن را تسلیت گفت و ساده زیستی، صراحت لهجه  و دفاع از ولایت را ویژگی‌های بارز این عالم ربانی عنوان کرد.

ناگفته‌های نوروزیان از ۲ سال کار سیاسی در مشهد

اواخر آبان ماه سال ۹۵ و در آستانه برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به عنوان فرماندار وارد مشهد شد، صراحت لهجه و قاطعیت مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که او را با آن توصیف می‌کنند.

حسین علایی: یکی از دلایل مهم سقوط شاه، تحرکات ساواک بود

تهران-ایرناپلاس- سرتیپ پاسدار است، اما برخلاف برخی دیگر، نظامی‌ بودن صراحت لهجه‌اش را نگرفته است. در دوران جنگ موسس و اولین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران بود و در مقطعی هم رئیس ستاد مشترک سپاه. در جنگ نگاه استراتژیک را تجربه کرده و اتمام تحصیلات در م

دفاع از ولایت از ویژگی های مرحوم آیت الله مومن بود

قم- ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید با صدور پیام تسلیتی ، ساده زیستی، صراحت لهجه و دفاع از ولایت فقیه را از ویژگی های مرحوم آیت الله مومن دانست.

توصیه مدیر شبکه آموزش برای استفاده از لهجه‌ها در «قندپهلو»

مدیر شبکه هفت سیما با استقبال از حضور شرکت‌کنندگان برنامه «قندپهلو» از مناطق مختلف ایران بیان کرد که این افراد با لهجه‌های خود صحبت کنند.

شعبانی‌بهار: یک میلیارد و نیم بدهکاریم/ با این شرایط امکان حضور زهرا نعمتی در تیم ملی نیست

رییس فدراسیون تیروکمان با اشاره به تخصیص یک میلیارد و دویست میلیون تومان از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و وزارت ورزش و جوانان برای ساخت خوابگاه در سایت تیروکمان گفت: پس از پایان بحث مناقصه ساخت خوابگاه، از ابتدای سال آینده کار احداث خوابگاه در سا

ساده‌زیستی و دفاع از ولایت فقیه ویژگی‌های بارز آیت‌الله مومن بود

آیت‌الله نوری همدانی ساده‌زیستی، صراحت لهجه و دفاع از ولایت فقیه را از ویژگی‌های برجسته فقیه عالیقدر، مرحوم آیت الله مومن خواند.

احتمال رد کلیات بودجه ۹۸/ پیشنهاد بررسی بودجه به صورت «دودوازدهم»

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پیشنهاد ما این است به جای اینکه بودجه را به این شکل جلو ببریم، آن را به صورت «دودوازدهم» و «سه‌دوازدهم» بگذاریم تا تغییرات اساسی را انجام دهیم.

پخش زنده مسابقات فوتبال باشگاهی ایتالیا و اسپانیا از رادیو ورزش

دیدار تیم‌های آتالانتا – آث میلان و بارسلونا - وایادولید، امشب به صورت زنده و مستقیم از برنامه «فوتبال در اروپا »پخش می‌شود.]]>

جدیدترین دستورالعمل اداره خوابگاه های غیردولتی تدوین شد

تهران- ایرنا- دستورالعمل اجرایی تاسیس و اداره سراهای دانشجویی غیردولتی توسط صندوق رفاه دانشجویان تدوین و اعلام شد.

تعداد دکل‌های مخابراتی در مشهد کاهش می‌یابد

رییس اداره ساماندهی دکل‌های مخابراتی گفت: در کل سطح شهر مشهد این دکل‌های تجمیع‌شده وجود دارند. باید توجه داشت که در هر کدام از این دکل‌ها حداقل سه دکل تجمیع می‌شود و شرکت‌هایی که کار ارتباطی انجام می‌دهند نیز می‌توانند تجهیزات خود را در این دکل‌ها قرار ده

موانع عدم اجرای صحیح طرح مقابله با قاچاق دام زنده در قم بررسی شود

استاندار قم گفت: متأسفانه پیش‌بینی و عملکرد مسئولان استان در زمینه جلوگیری از خروج و قاچاق دام زنده وضعیت مطلوبی نداشته و پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته فقط در حد حرف باقی مانده است.

پاکزاد: ترکیب تیم ملی تیراندازی با کمان از نظر فنی بسته شد/ اولین نیاز ما خوابگاه است

دبیر فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: نبود خوابگاه یکی از مشکلات ما است و امیدوارم با حمایت وزارت ورزش این نیاز برطرف شود.

تشریح جزئیات منشور حقوق و مسئولیت‌های دانشجویی

رئیس کمیسیون طرح و مشاوره دانشجویی شورای عالی انقلاب فرهنگی از تدوین منشور حقوق و مسئولیت‌های دانشجویی در فصل‌های ۹ گانه و با هدف پوشش دغدغه‌های کلان دانشجویی خبرداد.