جنبش دانشجویی با صراحت لهجه زنده است/تجمیع خوابگاه‌ها در یک پردیس در صورت تایید بودجه ۹۸

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان این‌که جنبش دانشجویی با صراحت لهجه زنده است، ولی از ما دانشگاهیان پذیرفتنی نیست که بی‌مبنا و بدون استناد صحبت کنیم، بر این‌ موضوع که طرح تحول سلامت مطلقا شکست نخورده است، تاکید کرد و افزود: اداره وضعیت بیمارستان‌مطالب مرتبط

جنبش دانشجویی با صراحت لهجه زنده است/تجمیع خوابگاه‌ها در یک پردیس در صورت تایید بودجه ۹۸

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان این‌که جنبش دانشجویی با صراحت لهجه زنده است، ولی از ما دانشگاهیان پذیرفتنی نیست که بی‌مبنا و بدون استناد صحبت کنیم، بر این‌ موضوع که طرح تحول سلامت مطلقا شکست نخورده است، تاکید کرد و افزود: اداره وضعیت بیمارستان‌

جنبش دانشجویی مبارزه روشنگرانه بااستکبار را زنده نگه می دارد

وزیر اطلاعات در پیامی به مناسبت روز دانشجو گفت: جنبش دانشجویی در مسیر مبارزه روشنگرانه با استکبار جهانی و رژیم سفاک ستم شاهی را با نثار خون پاک خود ترسیم کرده اند، زنده نگه خواهد داشت.

جنبش دانشجویی مبارزه روشنگرانه بااستکبار را زنده نگه می دارد

تهران- ایرنا- وزیر اطلاعات روز چهارشنبه در پیامی به مناسبت روز دانشجو گفت: جنبش دانشجویی در مسیر مبارزه روشنگرانه با استکبار جهانی و رژیم سفاک ستم شاهی را با نثار خون پاک خود ترسیم کرده اند، زنده نگه خواهد داشت.

خضریان: جریان دانشجویی نباید دولت ساخته باشد /دشتبان: چیزی به نام جنبش دانشجویی نداریم

مناظره «استقلال جنبش دانشجویی» به مناسبت 16 آذر و روز دانشجو با حضور علی خضریان و داوود دشتبان برگزار شد که در طی آن وضعیت جنبش دانشجویی بررسی شد.

ساخت 200 خوابگاه دانشجویی در کشور+ فیلم

رئیس صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم : برای اسکان دانشجویان ، ساخت 200 خوابگاه در دانشگاه ها در دستور کار است .

مانور زلزله در خوابگاه های دانشجویی زنجان برگزار می شود

زنجان - ایرنا - معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: برگزاری مانور زلزله در خوابگاه های دانشجویی این استان در دستور کار قرار دارد که نمونه آن امروز /سه شنبه/ در خوابگاه دانشگاه زنجان برگزار شد.

تاثیرگذاری جنبش دانشجویی در حل معضلات جامعه/جنبش دانشجویی پیش‌قراول جریان سازی‌ها

دبیر اتحادیه سازمان اسلامی دانشجویان ایران گفت: امروزه شاهد تاثیرگذاری جنبش دانشجویی در حل معضلات و مشکلات جامعه هستیم، به گونه ای که این اقدامات سبب اعتماد روزافزون بدنه دانشجویی و آحاد مردم به این جریان شده است.

زیست اجتماعی جنبش دانشجویی

شهرکرد- ایرنا - در روزهای منتهی به 16 آذرماه امسال، گزاره ای بین فعالان فضای مجازی رد و بدل شد که حتی برخی از فعالان دانشجویی نیز آن را تایید (لایک) کردند.

محافظه‌کاری و روزمرگی مدیران موجب پیری زودرس جنبش‌های دانشجویی می‌شود

رییس شورای شهر تهران با گرامیداشت روز دانشجو، تاکید کرد: ماهیت انتقادی فعالیت‌های جنبش دانشجویی نسبت به مسئولین نباید این حس را در مدیریت ایجاد کند که جنبش دانشجویی یک تهدید است و برهمین اساس نسبت به مهار و تضعیف آن اقدام کنند.

جنبش دانشجویی یک جریان آرمان گرا و هوشیار است

زاهدان - ایرنا - مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: جنبش دانشجویی یک جریان آرمانگرا، هوشیار و فعال است و همه تشکلات دانشجویی انقلابی و مدافع آرمانهای انقلاب هستند.

جنبش‌های دانشجویی به جای آرمان‌خواهی به سمت سهم‌خواهی حرکت کرده‌اند+فیلم

به مناسبت روز دانشجو، خبرگزاری تسنیم در استان آذربایجان شرقی با دعوت از مسئولان تشکل‌های دانشجویی اقدام به برگزاری میزگرد تخصصی دانشجویی با رویکرد جنبش دانشجویی کرده است.

عده‌ای سعی دارند استکبارستیزی جنبش‌دانشجویی را بگیرند/سعی می‌کنند دانشجو سطحی‌نگر بار بیاید

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به ماهیت اصلی جنبش دانشجویی گفت: یکسری نیروهای داخلی سعی دارند اصالت جنبش دانشجویی که در استکبارستیزی و آزادی‌خواهی آن است را بگیرند

تیزر: میزگرد روز دانشجو در تسنیم؛ از پیشتاز نبودن جنبش دانشجویی تا خطر عدالت کاریکاتوری

خبرگزاری تسنیم در میزگردی با حضور نمایندگان تشکل‌های دانشجویی به آسیب‌شناسی وضعیت جنبش دانشجویی در سال‌های اخیر پرداخته است.

۵۰۰ میلیارد تومان برای ساخت خوابگاه دانشجویی

عضو هیات رئیسه مجلس: امسال ۵۰۰ میلیارد تومان برای ساخت خوابگاه‌های دانشجویی در کشور اختصاص یافته است.

عده‌ای می‌خواهند جنبش دانشجویی را از ریل اصلی خودش خارج کنند/ عدم نقدپذیری مسئولان

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گفت: عده‌ای تلاش کردند و دارند جنبش دانشجویی را از ریل اصلی خودش خارج کنند و سعی شده جریان دانشجویی را با انگیزه‌های سیاسی محدود کنند.

سعی دارند استکبارستیزی جنبش‌ دانشجویی را بگیرند/ در دولت روحانی دانشگاه‌ها دچار رکود سیاسی شدند

مسؤولان اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی کشور در میزگرد «۱۶ آذر و نشاط سیاسی دانشگاه در چله انقلاب» خبرگزاری فارس به بررسی موانع پیش روی جنبش دانشجویی و تاثیرگذاری این جریان پرداختند.

سعی دارند استکبارستیزی جنبش‌دانشجویی را بگیرند/ در دولت روحانی دانشگاه‌ها دچار رکود سیاسی شدند

مسئولان اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی کشور در میزگرد «16 آذر و نشاط سیاسی دانشگاه در چله انقلاب» خبرگزاری فارس به بررسی موانع پیش روی جنبش دانشجویی و تاثیرگذاری این جریان پرداختند.

جنبش دانشجویی باید ضدظلم باشد/مسئولان در ارتباط با اروپا دقت کنند

تبریز- امام جمعه موقت تبریز با اشاره به اینکه ۱۶ آذر سالروز جنبش ضداستکباری دانشجویان بابصیرت کشورمان است گفت: جنبش دانشجویی باید ضد ظلم باشد.

جنبش دانشجویی اصیل پرچمدار علم و پیشرفت است

بیرجند - ایرنا - نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه‌های خراسان جنوبی گفت: جنبش دانشجویی اصیل، ضد استکباری و پرچمدار علم و پیشرفت در جامعه است.

ماهیت ضد استکباری جنبش‌های دانشجویی

آیت الله دژکام امام جمعه شیراز، ماهیت جنبش های دانشجویی را ضد استکبار و ضد سلطه دانست.