افزایش فروش ۵۰ درصدی کتاب‌های سیاسی در بریتانیا
مطالب مرتبط

فروش ٥٦٤ میلیون بن کارت خرید کتاب در نمایشگاه کتاب کرمانشاه

معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مجموع فروش بن کارت‌های خرید کتاب طی ٤ روز گذشته از نمایشگاه کتاب کرمانشاه را ٥٦٤ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این میزان نسبت به دوره‌های گذشته افزایش یافته است.

افزایش ۶ درصدی آمار امانت کتاب در مهاباد

آمار امانت کتاب و تعداد مراجعه کننده به کتاب خانه‌های عمومی شهرستان مهاباد امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۶ درصد افزایش یافته است.

ماجرای پرداخت‌های ۳ درصدی از فروش هر گوشی

متهم گفت: ما از فروش گوشی‌ها قاصر بودیم و نمی‌توانستیم به هر کسی اطمینان کنیم که با فروش گوشی‌ها توسط این فرد سه درصد از هر فاکتور به آقای عباسی ارائه می‌شد که این چرخه درست است.

رشد ۱۹ درصدی معاملات مسکن کشور در هشت ماهه امسال

به‌روزترین آمار ارایه شده از معاملات مسکن کل کشور که توسط رییس اتحادیه مشاوران املاک ارایه شد نشان می‌دهد از ابتدای سال ۱۳۹۷ تا روز ۲۲ آبان ماه با وجود کاهش ۱۸ درصدی قراردادهای خرید و فروش در شهر تهران، معاملات در کل کشور ۱۹ درصد افزایش یافته است.

افزایش50 درصدی گردشگران ورودی

تهران- ایرنا- معاون گردشگری کشور می‌گوید: امسال شاهد افزایش 50 درصدی گردشگران ورودی هستیم که این رشد به رغم کاهش 17 درصدی اروپایی ها در ورود، حاصل افزایش قابل توجه ورود گردشگران منطقه‌ای است.

شانزدهمین نمایشگاه کتاب تبریز 8.5 میلیارد تومان فروش داشت

تبریز - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به استقبال گسترده کتابخوانان و کتاب دوستان از شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز گفت: به رغم مشکلات اقتصادی، این دوره از نمایشگاه هشت میلیارد و 500 میلیون تومان فروش داشت.

افزایش بیش از ۶۴ درصدی قیمت ۲۱ قلم محصول کشاورزی

بنابر آمارهای اعلام شده از سوی مرکز آمار ایران، در تابستان امسال ۲۱ قلم محصول کشاورزی و دامی با افزایش قیمت مواجه بوده که به طور میانگین ۶۴.۳۸ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده‌اند. در این مدت فقط یک محصول(پیاز) کاهش ۳۱ درصدی داشته است.

افزایش 50 درصدی مخاطبان سینما در قم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از افزایش 50 درصدی مخاطبان سینما و تئاتر در قم در سه ماهه ی دوم امسال خبر داد.

کتاب و کتابخوانی معرفت جامعه را افزایش می دهد

کرمان - ایرنا - مشاور عالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اهمیت جایگاه کتاب در جامعه گفت: کتاب و کتابخوانی معرفت و فضیلت را در جامعه افزایش می دهد.

رشد ۶۱ درصدی درآمدهای نفتی /افزایش ۲۲ درصدی هزینه های جاری

طبق عملکرد بودجه سال ۹۷ در شش ماهه نخست امسال، حدود ۱۶۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان منابع کسب شد و بودجه پرداختی به طرح‌های عمرانی ۲۴۰ درصد و کسری بودجه ۱۰۵ درصد افزایش یافت.

«قاچاق» مصرف بنزین در مناطق مرزی را تا 50 درصد افزایش داد

تهران- ایرنا- بهای 10 برابری بنزین و 39 برابری گازوییل در همسایگان شرقی ایران و افزایش جذابیت قاچاق سبب رشد50 درصدی مصرف بنزین در مناطق مرزی، ایجاد صف های طولانی پمپ بنزین ها و داغ شدن بازار خرید و فروش کارت سوخت شده است.

دارابی: برای دانستن و توانستن کتاب بخوانیم

معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما معقتد گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کتاب و کتاب‌خوانی از اهمیت زیادی برخوردار شده است و کتاب خانه‌های عمومی ۹ برابر نسبت به قبل از انقلاب افزایش یافته است.

استقبال از کتاب و کتابخوانی در تایباد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی تایباد گفت: با امانت گرفتن 29 هزار جلد کتاب از سوی اعضای کتابخانه ها طی امسال تاکنون که نسبت به پارسال 11 درصد افزایش یافته استقبال از کتاب و کتابخوانی در این شهرستان بیشتر شده است.

تشریح برنامه‌های کتاب ملی سال دانشجویی با کاهش کتاب‌های دانشجویان

برنامه‌های بیست و پنجمین دوره جشنواره کتاب ملی سال دانشجویی در حالی اعلام شد که مسوولان آن از کاهش چهار درصدی آثار دریافت شده خبر می‌دهند.

لیام فاکس: بریتانیا احتمالا با اتحادیه اروپا در زمینه برگزیت به توافق نمی رسد

وزیر بازرگانی بریتانیا گفت که با وجود مسایل وجود میان اتحادیه اروپا و لندن، امکان دارد که بریتانیا نتواند با اتحادیه اروپا در مورد برگزیت به توافق برسد.

از بازار لوازم خانگی چه خبر؟

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی از افزایش حداقل ۸۰ درصدی قیمت لوازم خانگی تولید داخل و افزایش بیش از ۱۵۰ درصدی محصولات با برند خارجی در این حوزه خبر داد.

فروش سلاح توسط آمریکا به دولت‌های خارجی 33 درصد افزایش یافت

منابع خبری گزارش داده‌اند فروش تسلیحات آمریکایی به دولت‌های خارجی در سال جاری میلادی 33 درصد افزایش یافته است.

رونق بازار کتاب دست دوم درنیمه اول سالجاری

تهران - ایرنا - بیش از 16میلیون بازدید از آگهی‌های بخش کتاب و مجلات سایت دیوار در شش ماهه نخست سال جاری، رکورد بازدید از این بخش را شکسته و نشانگر این است که توجه به کتاب و کتابخوانی نیز از اولویت های مردم به شمار می رود و ازطرفی بازار خرید و فروش کتابهای

درخواست گندمکاران برای افزایش 30 درصدی نرخ خرید تضمینی

تهران- ایرنا- رییس بنیاد گندمکاران ایران گفت: هنوز شورای اقتصاد نرخ خرید تضمینی گندم را نهایی نکرده است و گندمکاران افزایش 30 درصدی قیمت ها را نسبت به سال زراعی گذشته خواستارند.

افزایش حداقل ۱۰ درصدی بودجه وزارت بهداشت

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش حداقل ۱۰ درصدی بودجه این وزارتخانه در سال ۹۸ خبر داد.